Dark Souls II | Xbox 360

من گذاشتم داره دانلود میشه و تا فردا ظهر تمومه احتمال زیاد.
خوشبختانه کنسول من جیتگ شده اس و مشکل ندارم و بی درد سر اجرا میشه :d
شماره یک که NG+7 رو هم پوزشو مالیدیم به خاک و همه باس هاشو کشتیم. ببینیم این چی میشه. امیدوارم سخت تر شده باشه :bighug:

آقا من که دارک سولز بازی نکردم تاحالا، اینو اگه بازی کنم می‌تونم باهاش کنار بیام؟ فکر نکنم حوصله‌ی بازی سخت داشته باشم! ولی بدم نمیاد ببینم چجوریه بازش!b-)

آقا من که دارک سولز بازی نکردم تاحالا، اینو اگه بازی کنم می‌تونم باهاش کنار بیام؟ فکر نکنم حوصله‌ی بازی سخت داشته باشم! ولی بدم نمیاد ببینم چجوریه بازش!b-)

بیشتر به خودت بستگی داره ! اگر از محیط و فضای دلهره اور و ترسناک و تاریک و خشن خوشت بیاد مجذوب بازی میشی !البته اعصاب و وقت هم باید داشته باشی .
ولی اگر دو دلی حتما بازی کن ممکنه بازی عاشقش بشی .

بازی کردم. زمانی که بازی کردم میخواستم دسته رو بزنم زمین اینقدر که مردم

ببین دوست عزیز میتونم به قطع بگم 99 درصد کسایی که اینجا نسخه اول رو تموم کردن همه از Guide یا کمک دیگران استفاده کردن و هیچکس به تنهایی و بدون اطلاعات نتونسته بازی رو تموم کنه. شما هم اگه از Guide های اینترنت و Character Planner استفاده کنی خیلی راحت می تونی بازی رو تموم کنی. ولی خب وقتی ندونی باید کدوم راه رو بری و با کدوم دشمن به چه شیوه و با چه آیتمایی بجنگی معلومه که هزار بار می میری!

سلام. من این بازی رو گرفتم
خیلی جلو نرفتم ولی همین قدر رفتم می تونم بگم سختی بازی مثل قبله شاید بیشتر شده ...گرافیک بازی بد نیست( هنوز خیلی جلو نرفتم )

جو بازی مثل نسخه قبلی بی نظیره ... .

صدا گذاری بازی هم محشره..مخصوصا راوی داستان

همون اول بازی یه غول تک چشم هست که باید بزنیش

حرکات عالیه اصلا تکراری نمیشه

سلام. من این بازی رو گرفتم
خیلی جلو نرفتم ولی همین قدر رفتم می تونم بگم سختی بازی مثل قبله شاید بیشتر شده ...گرافیک بازی بد نیست( هنوز خیلی جلو نرفتم )

جو بازی مثل نسخه قبلی بی نظیره ... .

صدا گذاری بازی هم محشره..مخصوصا راوی داستان

همون اول بازی یه غول تک چشم هست که باید بزنیش

حرکات عالیه اصلا تکراری نمیشه

نسخه xbox این بازی اومده؟؟؟

منم بازی رو تقریبا 2 ساعتی بازی کردم.
سرعت فریم خیلی روون تره از شماره 1 اما بازم یه لحظه موقع لود بازی تو محیط یه تیک مانند میزنه.
گرافیک بازی خوبه.
فضاها گیرا و تاریک هستن اما یه مقدار همچین خوشحال تر از شماره یکه!
گیم پلی و محیط ها و حرکات و انیمیشن کاراکتر بیشتر منو یاد Demon's Souls میندازه تا Dark Souls اما یه سری جاهاش هم حس دارک سولز داره.
یه جورایی ترکیب هر 2 ولی کفه ترازو به سمت Demon's Souls کمی سنگین تره!

از نظر سختی من که زیاد جلو نرفتم اما اگه با سیستم گیم پلی شماره 1 آشنایی داشته باشین و بازی کرده باشین، بازی براتون راحته تقریبا و سختی به اون صورت نداره!

سیستم آپگرید بازی مثل Demon's Souls هست و تو Bonfire ها نیست. پیش یه زن هست که میری پیشش آپگرید میکنی Stat هاتو و در قبالش طبق معمول سول کم میشه.
از همون اول میتونی بین Bonfire ها و مکان ها Warp کنی که در کل بازی رو راحت تر میکنه

آخرین ویرایش:
من یکشو حدودا 5تا باس نفله کردم بعد دیگه نرفتم!!!
ولی اینو میگیرم!!!محیطا و سکوت بازی آدمو تو خودش غرق میکنه،عاشقشم!!!کاش فقط ی کوچولو آسونتر باشه!!!

یه نکته ای هم در مورد Health Bar هست که نمیدونم قبلا گفته شده بوده یا نه.
چون من شخصا اصلا اخباراین بازی رو دنبال نمیکردم و میخواستم همه چیز بازی برام جدید باشه و هیچ اطلاعاتی از قبل نداشته باشم!

تو Demon's Souls در حالت عادی Heath ات نصف بود. وقتی باس میکشتی یا یه سنگ خاصی بود استفاده میکردی Health ات کامل میشد و البته Human هم میشدی. در حالت عادی یه چیزی تو مایه های روح بودی.
تو Dark Souls چه Undead بودی و چه Human فرقی نمیکرد. همیشه Health ات کامل بود. فقط در حالت Human یه سری مزایا داشتی که Summon کردن کمکی موقع مبارزه با باسها و Kindel کردن Bonfire ها و .... که وقتی میمردی دوباره Undead میشدی و این مزایا رو از دست میدادی مگر اینکه Humanity پیدا میکردی و دوباره Human میشدی.

حالا تو این بازی اولین بار Human هستی و Health ات پره.
هر دفه که بمیری علاوه بر اینکه Undead میشی یه ذره Health Bar ات کوچیکتر میشه و با مردن دوباره کوچیکتر میشه ..... برای اینکه هم Health Bar ات دوباره کامل پر بشه یه چیزایی هست به اسم Human Effigy (اگه اشتباه نکنم) که حکم همون Humanity رو داره تو دارک سولز و با مصرفش هم Human میشی و هم Health Bar ات دوباره کامل میشه.
البته خیلی خیلی کم پیدا میشه.

پس بهتره تا اونجا که میشه سعی کنین نمیرین! :d

دوستان دیگه هر کی بازی کرده بیاد نظر بده لطفا.
هر چی جلوتر میرم دارم به این نتیجه میرسم که این Demon's Souls 2 هست نه Dark Souls 2 :| :| :|

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or