Dark Souls II | PS3

Chuck Berry

کاربر سایت
Oct 1, 2013
285
خب فریا رو هم کشتم:D چقدر دیگه از بازی مونده؟:d احساس میکنم خیلی بزرگتر و طولانی تر از Dark و Demon's هستش....

چندتا پرسش:

این مردک دافی من پیداش کردم، براش مشعل هم روشن کردم بره سر سندانش کارش رو بکنه ولی هرچی باهاش حرف میزنم پرت و پلا میگه؟ باید آیتم خاصی بهش بدم که برام کار انجام بده؟ Equipment ام به شدت underdeveloped ه!

این رو من نجاتش دادم توی Shaded Ruins بهم گفت بیا خونه ام که همین پایینه، کدوم پایین؟:d

یه یارو توی No Man's Wharf بود که آیتم هات رو ازت میخرید به کجا نقل مکان میکنه؟من دفعه دوم رفتم ازش تیر سمی بخرم نبود، سه بار بعد از اون رفتم اونجا بازم ندیدمش.مرده؟

چرا اصلا زره سبک توی بازی پیدا نمیشه!؟اینقدر زره سنگین و خوب پیدا کردم ولی زره سبک اصلا نیست، از اول بازی تا الان که لول 117 ام هنوز همون Merchant's robes تنمه که از NPC کج و کوله توی Cardinal Tower خریدم.

1- باید Dull Ember رو از Iron Keep براش بیاری که فکر کنم بعد از کشتن باس اصلیش بهت این آیتم رو میده.

2- بونفایر پایین Brightstone Cove رو پیدا کردی؟ همون که بغل اون چاله بزرگ شنی هست، کنار اون یه در هست که پشت اون یه اتاقه که یه شمع وسطش روشنه و عروسک های سفالی دورتادورشه، اونجا می بینیش.

3- میره توی Harvest Valley اگه اشتباه نکنم و بعد از اونجا هم میره Doors of Pharros و برای همیشه اونجا می مونه.

4- بهترین زره سبک بازی به نظر من Dranglaec Armor Set هست البته Falconer Armor هم خوبه ولی من چون کلاسم Knight بود زیاد به سنگین بودن زره اهمیت نمی دادم، بجاش هروقت به باس می رسیدم کل Armorــم رو در می آوردم و خیلی راحت سرعتم بالا می رفت.

در ضمن هنوز خیلی مونده تا بازی تموم بشه، البته اگه بخوای تمام راه های مخفی رو بری.

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
1- باید Dull Ember رو از Iron Keep براش بیاری که فکر کنم بعد از کشتن باس اصلیش بهت این آیتم رو میده.

2- بونفایر پایین Brightstone Cove رو پیدا کردی؟ همون که بغل اون چاله بزرگ شنی هست، کنار اون یه در هست که پشت اون یه اتاقه که یه شمع وسطش روشنه و عروسک های سفالی دورتادورشه، اونجا می بینیش.

3- میره توی Harvest Valley اگه اشتباه نکنم و بعد از اونجا هم میره Doors of Pharros و برای همیشه اونجا می مونه.

4- بهترین زره سبک بازی به نظر من Dranglaec Armor Set هست البته Falconer Armor هم خوبه ولی من چون کلاسم Knight بود زیاد به سنگین بودن زره اهمیت نمی دادم، بجاش هروقت به باس می رسیدم کل Armorــم رو در می آوردم و خیلی راحت سرعتم بالا می رفت.

در ضمن هنوز خیلی مونده تا بازی تموم بشه، البته اگه بخوای تمام راه های مخفی رو بری.

مرسی....هنوز به Iron Keep نرسیدم، ولی الان میرم دنبالش.
آره یادم اومد کجاست، همون صندوقی که نمی شکنه وقتی بهش ضربه میزنی.
توی Doors of Pharos ندیدمش ولی Harvest Valley رو هنوز نگشتم ببینم هست یا نه
اون دوتا هردو رو دارم ولی زره های سنگینی هستن یه چیزی مثل Reaper suit توی Dark Souls میخواستم که هم به شدت قوی بود در برابر همه چیز و هم خیلی سبک.

Hichkas_kratos

کاربر سایت
May 19, 2007
226
خب فریا رو هم کشتم:D چقدر دیگه از بازی مونده؟:d احساس میکنم خیلی بزرگتر و طولانی تر از Dark و Demon's هستش....

چندتا پرسش:

این مردک دافی من پیداش کردم، براش مشعل هم روشن کردم بره سر سندانش کارش رو بکنه ولی هرچی باهاش حرف میزنم پرت و پلا میگه؟ باید آیتم خاصی بهش بدم که برام کار انجام بده؟ Equipment ام به شدت underdeveloped ه!

توی Iron Keep قبل از فاگ دوری که می خوره به باس اول رو به فاگ دور که وایسی پشت سرتی یه شکافی که باید از روش بپری و یه جعبه هست. از اونجا پایین رو که نگاه کنی یه جناز افتاده که دوباره باید بپری تا بهش برسی و چون مکداف آهنگری خیلی مهمیه تو بازی توصیه می کنم سریعا بری سر و وقتش!

چرا اصلا زره سبک توی بازی پیدا نمیشه!؟اینقدر زره سنگین و خوب پیدا کردم ولی زره سبک اصلا نیست، از اول بازی تا الان که لول 117 ام هنوز همون Merchant's robes تنمه که از NPC کج و کوله توی Cardinal Tower خریدم.

من هم دقیقا همین مشکل رو داشتم و از Black Leather استفاده می کردم. آخر آخر بازی توی Dragon Shrine هم یه ست آرمور پشت یه فارو گیت می ده بهت که خیلی خوبه ولی قبل از اون نه زره ی خوب سبک نداره...

- - -ویرایش - - -

کمک کنید

شما کجا گیر کردی خوب دقیقا دوست عزیز؟

Chuck Berry

کاربر سایت
Oct 1, 2013
285
باس مخفي Pilgrims of dark خيلي اسون بود:d كلا مراحلشم اسون بود.

کلا باسش خوراک Sorcerer و Celeric هست و با این کلاس ها راحت نابود میشه ولی واسه من که Knight بودم یکم دردسر ایجاد کرد که آخر مجبور شدم Rebel Shield ام رو با Dark Stone پیش اون آهنگره Infuse کنم و بعد زدمش.

بنظرمن کلا بازی توی PVP زیاد بالانس نیست، یعنی اگه یه نفر با Sorcerer خوب بازی کنه راحت کلاس های دیگه رو سوسک می کنه، من با VGRــه 40 یارو بهم سه تا مجیک زد تازه Shield هم گرفته بودم درجا مردم:|

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
کلا باسش خوراک Sorcerer و Celeric هست و با این کلاس ها راحت نابود میشه ولی واسه من که Knight بودم یکم دردسر ایجاد کرد که آخر مجبور شدم Rebel Shield ام رو با Dark Stone پیش اون آهنگره Infuse کنم و بعد زدمش.

بنظرمن کلا بازی توی PVP زیاد بالانس نیست، یعنی اگه یه نفر با Sorcerer خوب بازی کنه راحت کلاس های دیگه رو سوسک می کنه، من با VGRــه 40 یارو بهم سه تا مجیک زد تازه Shield هم گرفته بودم درجا مردم:|

این مشکل توی Demon's Souls هم بود، من وقتی Invade میکردم فقط خدا خدا میکردم که طرف جادوگر نباشه چون یهو یه Spell لول بالا روم اجرا میکرد من با اونهمه Equipment ی که Max out شده بود نفله میشدم!

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh

اتفاقا بالانس هست یک سری شیلد که میگیرن دستشون مثلا Damage جادو من 900 هست اگر بلوک کنه میشه 100 . بعدش راحت میتونه بیاد جلو بزنه. یا جا خالی دادن که بد تر از همس همه جادو هارو میشه جا خالی داد به جز جند مورد.
همین امروز یکی من رو سرویس کرد :d هر چی میزدم بلوک میکرد. شیلدشم باعث میشد سمی بشم :))

کلا تو RPG ها اینجوریه:d sorcerer یا Mage damage بالا داره با جون خیلی کم:d خیلی دقت میخواد.

محسن نیک

کاربر سایت
Apr 12, 2013
68
نام
محسن
من این مراحلو رفتم forest of fallen giants:the crestfallen"s retreat---cardinal tower--soldiers rest---the place unbeknownst-----
heide"s tower of flame----heise"s ruin---tower of flame---
cathedral of blue---the blue cathedral---
no mans wharf----unseen path to heide---
the lost bastille---exile holding cells-----mcduffs workshop---servants quarters---straids cell----the tower apart---
sinners rise---the saltfort--
belfry luna----upper ramparts--
huntsmans copse---undead refuge---bridge approach---undead lockaway--
undead purgatory---
harvest valley---poison pool----the mines---
earthen peak----lower earthen peak----central earthen peak---
iron keep---threshold bridge---ironhearth hall---
belfry sol---belfry sol approach----
shaded woods--- old akelarre----ruined fork road----shaded ruins---
doors of pharros----gyrms respite--- ordeals end---
brightstone cove tseldora---royal army campsite-----chapel threshold----lower brightstone cove----
grave of saints----harvals resting place----grave entrance---
the gutter---upper gutter----central gutter--
black gulch---black gulch mouth---hidden chamber---
drangleic castle---kings gate---under castle drangleic---central castle drangleic---
shrine of amana---tower of prayer---crumbled ruins---rhoys resting place---rise of the dead---
undead crypt----undead crypt entrance----undead ditch---
ده مرحله دیگه هم که رد کردم بجای اسم علامت سوال دارن

این قسمت چجور برم dragon shrin

Last edited by a moderator:

immortals

کاربر سایت
Jan 24, 2012
230
نام
كاوه
با سلام خدمت فن های بازی...........دوستان این آیتم های بازی رو به صورت دقیق معرفی کنید و بگین چه کاری انجام میدن.............این طوری هم تاپیک هم پر بازدید میشه..........الان یکی مثل من که تازه میخواد این سبک رو شروع کنه دچار سر در گمی میشه......من از سبک و داستان بازی خیلی خوشم میاد ولی به هر کی میگم جواب درست وحسابی نمیده............یه سری از آیتم ها رو ترجمه کردم ولی این طوری نمیشه..............چه کلاسی ساده تر هستش؟؟؟؟؟؟؟؟حداقل یه بار بازی رو تموم کنیم ...با بازی آشنایی پیدا کنیم...........

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
با سلام خدمت فن های بازی...........دوستان این آیتم های بازی رو به صورت دقیق معرفی کنید و بگین چه کاری انجام میدن.............این طوری هم تاپیک هم پر بازدید میشه..........الان یکی مثل من که تازه میخواد این سبک رو شروع کنه دچار سر در گمی میشه......من از سبک و داستان بازی خیلی خوشم میاد ولی به هر کی میگم جواب درست وحسابی نمیده............یه سری از آیتم ها رو ترجمه کردم ولی این طوری نمیشه..............چه کلاسی ساده تر هستش؟؟؟؟؟؟؟؟حداقل یه بار بازی رو تموم کنیم ...با بازی آشنایی پیدا کنیم...........

کاوه جان ...یه پیشنهاد دارم برات اونم اینه که این بازی رو از نسخه قبلیش شروع کنی...هم با گیم پلیش آشنا میشی ...هم حیفه اونو از دست بدی...هم اینکه با آیتم هاش که خیلیاشون تویه این سخه است آشنا میشی...نسخه ی ادیشن رو بگیر

immortals

کاربر سایت
Jan 24, 2012
230
نام
كاوه
کاوه جان ...یه پیشنهاد دارم برات اونم اینه که این بازی رو از نسخه قبلیش شروع کنی...هم با گیم پلیش آشنا میشی ...هم حیفه اونو از دست بدی...هم اینکه با آیتم هاش که خیلیاشون تویه این سخه است آشنا میشی...نسخه ی ادیشن رو بگیر
سالار جان هم نسخه 1 رو دارم هم دیمن سولز رو ............تا یه جاهایی رفتم ولی منصرف شدم..............
الان یه سری از آیتم های دارک سولز 2 رو معنی کردم.............یه کارایی دارم میکنم اما به سختی..............:d
من مشکلم با آیتم هاش هست.............معلوم نیست چه کاری می کنند..........همشون رو الکی میزنم...........:d
این آیتم ها رو یکی توضیح بده حله............حیفم میاد بازی نکنم...........زور داره.......:-s=((

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر