Dark Souls میلک نمی‌شود 25٪ از نسخه دوم ساخته شده.

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
Dark Souls میلک می‌شود 25٪ از نسخه دوم ساخته شده.

1hzara34owof630hsib.jpg

Hidetaka Miyazaki کارگردان Dark Souls در مصاحبه با EDGE گفت:"
حتی اگر Dark Souls VIII هم عرضه شود برای من آنچنان اهمیتی ندارد و اصلا مسئله اصلی این نیست. میشود گفت موضوع بیشتر در مورد خواست هوادارن و توقع آنهاست (هوادارن چه میخواهند ؟)، ما میخواهیم نسبت به توقعات و انتظارات آنها صادق بمانیم.

او همچنین گفت خواستار این بود که برروی پروژه کار کند اما بنا به دلایلی این کار را نکرد تیم سازنده تغییر کرده است ولی هرگز هسته اصلی بازی تغییر نخواهد کرد زیرا آنان کارشان را درست انجام می‌دهند.

" من نمی‌توانم فقط بر روی Dark Souls کار کنم چون نیاز به تجربیات جدید دارم. من از همکاری نکردن با تیم سازنده Dark Souls 2 ناراحت نیستم زیرا 5 سال در حال توسعه Demon’s Souls و Dark Souls بودم من از ته قبلم این 2 عنوان را دوست دارم. من به آینده Dark Souls II نگاه می‌کنم زیرا همه می‌دانند هسته اصلی بازی چه چیزی است تیم سازنده طرفرداران و رسانه‌ها می‌دانند ولی هسته اصلی هیچ وقت تغییر نخواهد کرد. با Namco و From Software برای عرضه بازی برای طرفداران جدید به توافق نرسیدم در آخر می‌‌‌خواهم تعداد زیادی بازی Souls ببینم.

Tomohiro Shibuya یکی از کارگردان‌های Dark Souls II در مصاحبه با Edge گفت:"

بازی در Lordran جریان ندارد بلکه نام دنیایی که بازی در آن جریان دارد کلید فهمیدن داستان است." مثل گذشته داستان بازی درمورد شخصیتی است که نفرین شده است و در جستجو راه درمانی برای نفرین خودش است فقط همین را می‌توانم بگویم و اینکه در مکان جدیدی که بازی در آن رخ می‌دهد گیمران باید راه درست را در بازی پیدا کنند. سری Souls از Legend Of Zelda الهام گرفته است باعث شده است تا مکانیزم بازی تا این حد عالی باشد. مکانیزم covenant به Dark Souls II بازمی‌‌گردد همچنین قابل فهم‌تر خواهد بود ما قصد داریم گیمران Dark Souls نسخه دوم را نیز تجربه کنند. در نسخه اول المان‌هایی مخفی در داستان بازی وجود داشته که برای تعدادی از گیمران گنگ بود همچنین المان‌های کوچک زیادی نیز در Dark Souls وجود داشتند متوجه شدن این المان‌ها کوچک بستگی به بازیکنان دارد من کسی را دوست دارم که این نکات ریز را خودش متوجه شود درک بازی بستگی به بازیکنان دارد و من فکر می‌کنم آنان Dark Souls II را انتخاب می‌کنند زیرا بیشتر مسائل آسان تر و قابل درک‌تر شده است.

" تیم سازنده Dark Souls II بسیار بزرگتر شده است این استدیو تقریبا 2 برابر قبل نیرو جذب کرده است تیم اصلی بازی فقط وظیفه ساخت دنیای بازی را برعهده دارند و افراد جدید به دیگر بخش‌های استدیو اضافه شده‌اند و تا به حال 25٪ از بازی ساخته شده است با این وجود ممکن است بازی در سال 2013 گردد.
Shibuya همچنین درمورد عرضه بازی برای کنسول‌های نسل بعد پاسخی نداد.

آخرین ویرایش:

.Evanescence.

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,896
یکم اگه رو خبر و ترجمه کار کنی خیلی بهتر..
===
من تنها چیزی که دوس دارم تو خبرهای این بازی بشنوم حذف سیستم invade بازیه. حداقل این سیستم رو بذارن برای کسایی که + New Game رو شروع می کنن. چون واقعا سخته مثلا یکی که تازه شروع کرده و هیچی نمیدونه یهو یه نفر با لول 70 80 میاد با یه ضربه تمام زحماتش رو خراب می کنه

آخرین ویرایش:

sad but true

Beckon the sick winds of pestilence
کاربر سایت
Apr 29, 2007
696
نام
آرش
من تنها چیزی که دوس دارم تو خبرهای این بازی بشنوم حذف سیستم invade بازیه. حداقل این سیستم رو بذارن برای کسایی که + New Game رو شروع می کنن. چون واقعا سخته مثلا یکی که تازه شروع کرده و هیچی نمیدونه یهو یه نفر با لول 70 80 میاد با یه ضربه تمام زحماتش رو خراب می کنه
اینکه بازیکنان بعد از شروع NG+ امکان/قابلیت Invade شدن داشته باشن،‌ معقول به نظر میاد. ولی با اینکه به کل حذف بشه مخالفم!
Invade کردن و غارت طرف مقابل لذت غیر قابل وصفی داره. خودم در Level‌های پایین اکثرا قربانی تهاجم‌های ناخواسته میشدم، ولی الان Invade به یکی از معدود دلایلم برای بازگشت دوباره به دنیای DS تبدیل شده :d

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
یکم اگه رو خبر و ترجمه کار کنی خیلی بهتر..
===
حذف نشه بهتره ولي اين sin شدن بردارن خيلي خوب ميشه مثلا من يه اشتباهي كردم و به اين gwynevere يه ضربه زدم تا اخر بازي جزو گناهكارا بودم( معدود گناهاني بود كه توسط merchant undead parish از بين نميرفت) به فاصله ي ١٠ يا ٥ دقيقه همش invade ميكردن:d بيچارم كردن:d

Bek

کاربر سایت
Jun 4, 2010
371
یکم اگه رو خبر و ترجمه کار کنی خیلی بهترو..
===

سیستم invade بازی قواعد خاص خودش رو داره و این طوری نیست که تو دنیای هرکی خواستی بری! در کل واقعا قواعد بخش انلاین بازی خیلی پیچ در پیچه.
مثلا اگه بخوای به صورت معمولی به دنیای یکی حمله کنی این طور نیست که شمای لول 50 بری دنیای لول دهی یا صدی، بلکه بازی میگرده و کسی رو پیدا میکنه که لولش نهایت 10 تا از شما کمتر یا بیشتر باشه. حالا اگه بخوایم اینکه تو کدوم covenant هستی، گناه داشته باشی یا نه و ... رو در نظر بگیریم کلی تبصره و اینا اضافه میشه.

درضمن کل بخش انلاین بازی تو همین حمله کردن و اینا خلاصه میشه دیگه!!! اگه شما نمیخواید کسی بهتون حمله کنه پس اصلا دیگه چرا انلاین بازی میکنید! اون مسیج هایی هم که میزارن که به درد خودشون میخوره و فکر نکنم به خاطر اونا انلاین بازی میکنید.

.Evanescence.

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,896
سیستم invade بازی قواعد خاص خودش رو داره و این طوری نیست که تو دنیای هرکی خواستی بری! در کل واقعا قواعد بخش انلاین بازی خیلی پیچ در پیچه.
مثلا اگه بخوای به صورت معمولی به دنیای یکی حمله کنی این طور نیست که شمای لول 50 بری دنیای لول دهی یا صدی، بلکه بازی میگرده و کسی رو پیدا میکنه که لولش نهایت 10 تا از شما کمتر یا بیشتر باشه. حالا اگه بخوایم اینکه تو کدوم covenant هستی، گناه داشته باشی یا نه و ... رو در نظر بگیریم کلی تبصره و اینا اضافه میشه.

درضمن کل بخش انلاین بازی تو همین حمله کردن و اینا خلاصه میشه دیگه!!! اگه شما نمیخواید کسی بهتون حمله کنه پس اصلا دیگه چرا انلاین بازی میکنید! اون مسیج هایی هم که میزارن که به درد خودشون میخوره و فکر نکنم به خاطر اونا انلاین بازی میکنید.
همم.. فقط به لول نیست! یکی می‌بینی کل بازی رو با لول 70 تموم کرده و شمشیر Gravelord Sword دستشه میاد راحت می کشتت. واسه همینه میگم بهتره بره برای کسانی که NG+ بازی میکنن!! اتفاقا بخش جذابی هم هست ولی نه برا کسی که تازه شروع کرده

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
آخه کاری نداره که. خیلی روشش سادست. Invade که شدی سریع کابل لن رو بکش از پشت کنسول :| به همین راحتی :D اینقدر از این کارا کردم :D

پ.ن: ترجمه روان خبر هم منو کشته :D رفتم از منبع خوندم آخر سر :D

آخرین ویرایش:

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
امیدوارم به هیچ وجه این بازی عامه پسند نشه. چون جزو معدود بازی‌هایی هست که یه خاطر همین خاصه پسند بودنش با ارزشه. از همین الان مطمئنم اون قابل درک شدنش یه ذره به هسته بازی آسیب میزنه.

برو بینیم بابا :D
از دست چند نفر فرار کردی و خودت زو به زور رسوندی به یه Safe House، بعد یهویی ... اون موقع هست که میگی"این دیگه کیـــــــــــــــــــــــــــــــــــــه؟!!!!" البته شما Guilty نباشی کسی با شما کاری نداره :D
توی بازی برای اینکه Invade نشی راه علاج هست. این که بری خدمت اوس کریم (Oswald of Carim)و ازش تقاضای مغفرت (Absolution :D) بکنی. توضیحش مفصله ولی البته بعضا از دست اوس کریم هم کاری ساخته نیست :(

.Evanescence.

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,896
آخه کاری نداره که. خیلی روشش سادست. Invade که شدی سریع کابل لن رو بکش از پشت کنسول :| به همین راحتی :D اینقدر از این کارا کردم :D

پ.ن: ترجمه روان خبر هم منو کشته :D رفتم از منبع خوندم آخر سر :D
خودمم دقیقا همین کار رو می‌کنم :|

امیدوارم به هیچ وجه این بازی عامه پسند نشه. چون جزو معدود بازی‌هایی هست که یه خاطر همین خاصه پسند بودنش با ارزشه. از همین الان مطمئنم اون قابل درک شدنش یه ذره به هسته بازی آسیب میزنه.

برو بینیم بابا :D
از دست چند نفر فرار کردی و خودت زو به زور رسوندی به یه Safe House، بعد یهویی ... اون موقع هست که میگی"این دیگه کیـــــــــــــــــــــــــــــــــــــه؟!!!!" البته شما Guilty نباشی کسی با شما کاری نداره :D
توی بازی برای اینکه Invade نشی راه علاج هست. این که بری خدمت اوس کریم (Oswald of Carim)و ازش تقاضای مغفرت (Absolution :D) بکنی. توضیحش مفصله ولی البته بعضا از دست اوس کریم هم کاری ساخته نیست :(
خودت برو بینیم بابا :d
خبر داری چقدر بدبختی کشیدم سرش. :d
به هر حال نظر من این که برای کسانی که NG+ رو شروع می‌کنن این سیستم فعال شه. هسته اصلی بازی هم تغییر نمی کنه :d تنها استودیویی هست که دیدم دنبال پول نیست و بازیش رو تغییر نمی ده

sad but true

Beckon the sick winds of pestilence
کاربر سایت
Apr 29, 2007
696
نام
آرش
توی بازی برای اینکه Invade نشی راه علاج هست. این که بری خدمت اوس کریم (Oswald of Carim)و ازش تقاضای مغفرت (Absolution :D) بکنی. توضیحش مفصله ولی البته بعضا از دست اوس کریم هم کاری ساخته نیست
بعد یکی پیدا میشه، میزنه خود اوس کریم هم میکشه !!! اونوقت دیگه باقیه بازیش میشه عذاب ابدی :d

Arexen

کاربر سایت
Jan 31, 2013
0
نام
Like That
چه بخواهید و چه نخواهید قراره که بازی بسیار بسیار از نسخه ی قبلی اش ساده تر و اسون تر بشه
حتی حاظرم سر حرفم شرط ببندم
تیم سازنده هم برای اینکه طرفداران نسخه ی قبلی هم بازی را بخرند داره به دروغ میگه که فرقی نکرده
به نظر من نه تنها دارک سولز 3 فرق کرده بلکه بسیار بسیار اسون تر هم شده

Bek

کاربر سایت
Jun 4, 2010
371
چه بخواهید و چه نخواهید قراره که بازی بسیار بسیار از نسخه ی قبلی اش ساده تر و اسون تر بشه
حتی حاظرم سر حرفم شرط ببندم
تیم سازنده هم برای اینکه طرفداران نسخه ی قبلی هم بازی را بخرند داره به دروغ میگه که فرقی نکرده
به نظر من نه تنها دارک سولز 3 فرق کرده بلکه بسیار بسیار اسون تر هم شده

ببخشید شما احیانا از مراحل و روند ساخت بازی مطلع هستید!:-/ اخه هنوز حتی یک تریلر هم از گیم پلی بازی نیومده که شما اینقدر مطمئن حرف میزنید و حتما اطلاعاتی خاصی دارید! لطفا اگه میشه با ماهم درمیون بزاریدشون.>:d<

این یازی هیچ چیز خاصی نداره، نه داستان شاخی در حد DA:O، نه گرافیکی در حد ME، و نه حتی گیم پلی(سیستم مبارزات) انقلابی. بازی هرچی داره در سختی خاص و لذت آورش خلاصه میشه. اونوقت شما می فرمایید بازی کلا ساده میشه!!!بازی بدونه سختی مثه Wii ـه بدون ریموته.
شاید سختی بازی اندکی، اونم در راستای بهبود یافتن برخی موارد که حتی سرسخترین طرفداران هم بهشون معترض هستند ساده تر بشه ولی اینکه بازی کلا ساده بشه حداقل در دارک سولز 2 شاهدش نخواهیم بود.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر