Dante's Inferno PSP Version

Robot

کاربر سایت
May 23, 2010
14
سلام

بخشید من این بازی رو تا 30 درصد رفتم یک جایی اش گیر کردم همون جایی که چند تا پورتاله و وقتی بین اونا جابجا می شی جهت جاذبه هم عوض می شه نمی دونم اینجا باید کدوما رو بزنم ممنون میشم یکی از دوستان کمک کنه
1 خورده بیشتر توضیح میدی که کجایی؟ من بازی رو تمام کردم. ولی متوجه نشدم کجا منظورته.

Gears Of War 3

کاربر سایت
May 29, 2008
30
سلام
من این بازی dante رو دانلود کردم و تا 47% بازی رفتم ولی تو بازی تو loading گیر کرد
اول گیر نمیکرد ولی الان نمیدونم تو 47% تو loading گیر میکنه البته هنگ نمیکنه ها فقط همین طور load میکنه
مشکل از چیه؟
لطفا کمککککککککک :(

• Like
Reactions: X-BOY

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
سلام
من این بازی dante رو دانلود کردم و تا 47% بازی رفتم ولی تو بازی تو loading گیر کرد
اول گیر نمیکرد ولی الان نمیدونم تو 47% تو loading گیر میکنه البته هنگ نمیکنه ها فقط همین طور load میکنه
مشکل از چیه؟
فکر کنم مشکل از بازی شما باشه دوست عزیز. من همین مشکل را داشتم اما با این تفاوت که ماله من اول بازی گیر می کرد ماله Hako را دانلود کردم بدون مشکل بازی کردم.
شما بازی را Patch کردی؟CFW چیه؟

Gears Of War 3

کاربر سایت
May 29, 2008
30
فکر کنم مشکل از بازی شما باشه دوست عزیز. من همین مشکل را داشتم اما با این تفاوت که ماله من اول بازی گیر می کرد ماله Hako را دانلود کردم بدون مشکل بازی کردم.
شما بازی را Patch کردی؟CFW چیه؟
بازی رو نه پچ نکردم ورژن پی اس پی من 5.03 c هست
الان چه کنم؟ بازی همون ماله Hako هست

aryasoft2872

کاربر سایت
Nov 25, 2009
584
نام
M.P
1 خورده بیشتر توضیح میدی که کجایی؟ من بازی رو تمام کردم. ولی متوجه نشدم کجا منظورته.
ممنون دوست عزیز مشکل حل شد از walkthrough سایت gamesfaqs استفاده کردم البته همه حرکات رو درست رفته بودم به جز پورتال آخری که می انداختت روی تخته چوب...

hamid__winter

کاربر سایت
Jul 15, 2008
3
سلام دوستان من يه مشکلی برام پيش اومده در مورد دانلود این بازی...من این بازی رو از
تورنت با نرم افزار bitcomet در حال دانلود بودم تا 99.8% هم رفته بود ولی ديگه دانلود نمیکنه
و فقط بعضی وقتا اپلود میکنه از کسايی که با تورنت کار کردن میخوام که کمک کنن..ممنون

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
بازی رو نه پچ نکردم ورژن پی اس پی من 5.03 c هست
الان چه کنم؟ بازی همون ماله Hako هست
به نظر من یک بار بازی را patch کن ببین مشکلت حل میشه یا نه.برای Patch کردن هم دوستان توی سایت کامل توضیح دادن یکم بگردی پیدا میشه.
سلام دوستان من يه مشکلی برام پيش اومده در مورد دانلود این بازی...من این بازی رو از
تورنت با نرم افزار bitcomet در حال دانلود بودم تا 99.8% هم رفته بود ولی ديگه دانلود نمیکنه
و فقط بعضی وقتا اپلود میکنه از کسايی که با تورنت کار کردن میخوام که کمک کنن..ممنون
دوست عزیز شما باید از جایی که تورنت را گرفتی بری و از آپلودر اصلی بخوای که برات یک Seed باز کنه که این 2% را بگیری یا تورنت مشابه را پیدا کنی و این 2 درصد را کامل کنی.تورنت مشابه که پیدا کنی زمانی که توی برنامه ات بازش می کنی دقیق همون مسیر بازی را بهش بده که Save کنه و دقیقا باید همون اسم فایل باشه بعد توی برنامه تورنت خودش اول Check می کنه که باید تا 99% را سریع چک کنه بعد شروع به دانلود می کنه.

hamid__winter

کاربر سایت
Jul 15, 2008
3
به نظر من یک بار بازی را patch کن ببین مشکلت حل میشه یا نه.برای Patch کردن هم دوستان توی سایت کامل توضیح دادن یکم بگردی پیدا میشه.

دوست عزیز شما باید از جایی که تورنت را گرفتی بری و از آپلودر اصلی بخوای که برات یک Seed باز کنه که این 2% را بگیری یا تورنت مشابه را پیدا کنی و این 2 درصد را کامل کنی.تورنت مشابه که پیدا کنی زمانی که توی برنامه ات بازش می کنی دقیق همون مسیر بازی را بهش بده که Save کنه و دقیقا باید همون اسم فایل باشه بعد توی برنامه تورنت خودش اول Check می کنه که باید تا 99% را سریع چک کنه بعد شروع به دانلود می کنه.

farbodkain عزيز راستش من نفهميدم چی شد.. يکم واضح تر بگو...ممنون میشم مشکلمو حل کنی
چون بدجوری ضد حال خوردم....اینم لينک تورنتی که ازش دانلود کردم

http://isohunt.com/torrent_details/156379265/dantes+inferno+psp?tab=summary

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
farbodkain عزيز راستش من نفهميدم چی شد.. يکم واضح تر بگو...ممنون میشم مشکلمو حل کنی
چون بدجوری ضد حال خوردم....اینم لينک تورنتی که ازش دانلود کردم

http://isohunt.com/torrent_details/156379265/dantes+inferno+psp?tab=summary
ببین دوست عزیز مکانیزم دانلود از Torrent به این شکل است که اولین بار یکی میاد فایل را از روی کامپیوترشخصی خودش می زاره توی توررنت و لینک را می ده به بقیه بعد شما که شروع می کنی فایل را می گیری داری از کامپیوتر شخصی این آقا استفاده می کنی حالا اون می تونه تعیین که که چهقدر از پهنایی باند دانلود وآپلود استفاده کنه که بهش می گند peed and seed من فایل که شما گذاشتی رادیدم متاسفانه Seed نداره و فایل هم قدیمیه.اگر امکانش را داری از جایی دیگه دانلود کن شاید حالا حالا کسی نیاد که به شما seed بده که بتونی این فایل را کامل کنی شاید هم بیاد .شانسی است یک مقدار باید صبر کنی ببینی چی میشه.

Gears Of War 3

کاربر سایت
May 29, 2008
30
بازی رو چطوری پچ کنم؟ یا آدرس تاپیکش رو بدین :-* چون من نتونستم پیدا کنم... :(

Gears Of War 3

کاربر سایت
May 29, 2008
30
سلام
مشکل از چیه؟
بازی رو دوباره دانلود کردم ولی بازم نشد!!!!!!!!!!
دیگه دارم دیوونه میشم کمک لطفا :(

X-BOY

کاربر سایت
Apr 22, 2010
333
نام
Reza
بازی رو دوباره دانلود کردم ولی بازم نشد!!!!!!!!!!
دیگه دارم دیوونه میشم کمک لطفا :(
خوب نیازی به دانلود بازی نبود! :>
شما با یه آپیدیت hen میتونستید حلش کنید.
اول از همه psp رو فرمت کن بعد restore defult کن بعد باید ورژن 5.03 gen c رو آپدیت کنی
1- اینو دانلود کن:
http://ifile.it/4g1xveu (HEN-r2)
بعد بریزش تو مموری کارتت (replace کن)
2- اینو دانلود کن:
http://ifile.it/g5exuyz (5.03 GEN-C final)
بریزش تو پوشه PSP/GAME
بعد پی اس پی رو بازش کن و اجراش کن دکمه X رو بزن نصب بشه.
حالا بازی رو بریز تو مموری و حالشو ببر :d
نکته: این آپدیت گیرهایی که تو بعضی کات اسکرین های بازی ها رو هم fix میکنه...

Gears Of War 3

کاربر سایت
May 29, 2008
30
خوب نیازی به دانلود بازی نبود! :>
شما با یه آپیدیت hen میتونستید حلش کنید.
اول از همه psp رو فرمت کن بعد restore defult کن بعد باید ورژن 5.03 gen c رو آپدیت کنی
1- اینو دانلود کن:
http://ifile.it/4g1xveu (HEN-r2)
بعد بریزش تو مموری کارتت (replace کن)
2- اینو دانلود کن:
http://ifile.it/g5exuyz (5.03 GEN-C final)
بریزش تو پوشه PSP/GAME
بعد پی اس پی رو بازش کن و اجراش کن دکمه X رو بزن نصب بشه.
حالا بازی رو بریز تو مموری و حالشو ببر :d
نکته: این آپدیت گیرهایی که تو بعضی کات اسکرین های بازی ها رو هم fix میکنه...

دارم انجامش میکنم ببینم حل میشه یا نه...

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر