Dante's Inferno PSP Version

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
خوب بالاخره این بازی هم تموم شد . واقعا فوق العاده بود خیلی وقت بود که یه همچین بازی باحالی روی psp بازی نکرده بودم . پیشنهاد میکنم هرکی بازی کرده حتما امتحان کنه .

RADIOHEAD

کاربر سایت
Oct 17, 2009
219
نام
آریا
منم امروز اين بازي رو تموم كردم
بازيه خوبي بود. گرافيك, گيم پلي و داستان خوبي داشت
اما مراحل آخر خيلي خسته كننده شده بودن, تقريبا از 80% به بعد بازي خسته كننده بود :confused:
الانم بازي رو روي درجه ي infernal دوباره دارم بازي مي كنم :biggrin1:
نمره ي بازي هم فك كنم 7.5 خوب باشه :biggrin1:​

opinions

کاربر سایت
Mar 13, 2008
21
دوستان سلام!
من این بازی رو خریدم ولی زبان بازی انگلیسی نیست! توی بازی قسمت آپشن بازی هم قسمتی برای تغییر زبان نیست! پیش فرضش یه زبانی شبیه آلمانی یا فرانسویه! چی کار کنم زبانش انگلیسی بشه! لطفا کمک کنید...

galaxyboy

کاربر سایت
Mar 24, 2008
451
دوستان سلام!
من این بازی رو خریدم ولی زبان بازی انگلیسی نیست! توی بازی قسمت آپشن بازی هم قسمتی برای تغییر زبان نیست! پیش فرضش یه زبانی شبیه آلمانی یا فرانسویه! چی کار کنم زبانش انگلیسی بشه! لطفا کمک کنید...
umd خریدی؟ فکر نکنم umd خریده باشی
از هر کی خریدی به احتمال زیاد بهت فرانسوی داده ؟ کاریش نمیشه کرد باید بری انگلیسی بخری البته تااونجایی که من میدونم
منم یه بار فرانسوی رو دانلود کردم بعددوباره انگلیسی رو دانلود کردم
در ضمن من تابستون دارم فروشگاه اینترنتی میزنم (هر چند ربطی نداشت )

Robot

کاربر سایت
May 23, 2010
14
سلام بر دوستان من 1 جا گیر کردم. بعد از اینکه God of judge رو میکشی 1 جایی هست که باید از یک طناب پایین بیای باهاش تاب بخوری و بپری روی طناب بعدی من هر کار میکنم به طناب بعدی نمیرسه دو بار هم میزنم نمیرسه چه کنم؟
من تازه psp خریم و بی تجربم :)

salame

کاربر سایت
Aug 20, 2007
136
نام
RULE OF ROSE
کمممممک !!!!

سلام به همه ی خوسجیل مسجیلا...!!!؟؟!!
عزیزای دلم من بازی DANTE INFERNO رو گرفتم ولی وقتی میخوام برم تو بازی ارور میده:
The game could not be started (80020148) q
میشه راهنماییم کنید؟؟؟ آخه با هزار تا آرزو این بازی رو گرفتم...:(
ممنون میشم....:love:

راستی فریم ورمم 5 m33 هستش... دکمه ی سلکتم انگولک کردم ولی بازم نیومد...:(

آخرین ویرایش:

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
سلام به همه ی خوسجیل مسجیلا...!!!؟؟!!
عزیزای دلم من بازی DANTE INFERNO رو گرفتم ولی وقتی میخوام برم تو بازی ارور میده:
The game could not be started (80020148) q
میشه راهنماییم کنید؟؟؟ آخه با هزار تا آرزو این بازی رو گرفتم...:(
ممنون میشم....:love:

راستی فریم ورمم 5 m33 هستش... دکمه ی سلکتم انگولک کردم ولی بازم نیومد...:(

باید کنسولتو به فریمورهای سری gen اپدیت کنی .

• Like
Reactions: .:Soheil:.

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
سلام بر دوستان من 1 جا گیر کردم. بعد از اینکه God of judge رو میکشی 1 جایی هست که باید از یک طناب پایین بیای باهاش تاب بخوری و بپری روی طناب بعدی من هر کار میکنم به طناب بعدی نمیرسه دو بار هم میزنم نمیرسه چه کنم؟
من تازه psp خریم و بی تجربم :)

اونجا یه کم اذیت میکنه ولی باید چند بار سعی کنی تا بپری . من خودمم چندین بار لمتحان کردم .

aryasoft2872

کاربر سایت
Nov 25, 2009
584
نام
M.P
سلام

بخشید من این بازی رو تا 30 درصد رفتم یک جایی اش گیر کردم همون جایی که چند تا پورتاله و وقتی بین اونا جابجا می شی جهت جاذبه هم عوض می شه نمی دونم اینجا باید کدوما رو بزنم ممنون میشم یکی از دوستان کمک کنه

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
سلام به همه
یکی لطف میکنه dante's inderno برای psp رو با لینک مستقیم برام بذاره.بسیار ممنونش میشم
کل سایتهای دنیا رو دیدم ولی لینک مستقیمی پیدا نکردم.منم عاشق این بازی هستم بدجوری تو کفشم لطفا لینک مستقیمشو برام بذارید
بازم ممنونم از همه ی دوستان گل

X-BOY

کاربر سایت
Apr 22, 2010
333
نام
Reza
سلام به همه
یکی لطف میکنه dante's inderno برای psp رو با لینک مستقیم برام بذاره.بسیار ممنونش میشم
کل سایتهای دنیا رو دیدم ولی لینک مستقیمی پیدا نکردم.منم عاشق این بازی هستم بدجوری تو کفشم لطفا لینک مستقیمشو برام بذارید
بازم ممنونم از همه ی دوستان گل
لینک کاملا مستقیم به صورت تورنت ( کلیک کن دانلود کن! )

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر