Dante’s Inferno, Xbox360 Version

Farzin-M

کاربر سایت
Jan 28, 2008
45
نام
محمد (فرزين)
سلام خدمت همه دوستان . من 3 الی 4 ساعت بازی کردم به اونجایی رسیدم که مواد مذاب پر میشه تو مخزن من باید همه رو بکشم زود در برم همه رو میزنم میرسم به چرخ دنده ها اونارو هم رد میکنم میرم تو اتاق چند نفر تو اتاق هستن اونارو هم کشتم . 1 دونه دستگیره هست اونو میکشم از بالا 3 تا چیز میاد کله همه آدم هارو میزنه . بعد دیگه نمیدونم چی کار کنم کمک کنید
سلام :)
پست 449 همین تاپیک ( صفحه 30 ) M_F_GAMER عزیز این قسمت رو توضیح دادن.
موفق باشید

goostaw

کاربر سایت
Jan 30, 2008
86
نام
محمد دانش مهر
نقد کوتاه

هر چند که این بازی یه شاهکار نبود. اما به نظر من ارزش یکبار بازی کردن رو داشت. بعضی از صحنه های جهنم خیلی تاثیر گذار بودند. البته سازنده زیادی صحنه های اورتیک بازی رو کش داده بود و خود این مطلب یه نمره منفی هست. مثلا توی گی تونی این چیزا جذاب هست نه توی جهنم دانته.
ایرادی که به این بازی وارده و من اصلا ازش خوشم نیومد هنگامی بود که دانته می خواد از یک ریسمان به ریسمان دیگه ای بپرد که اگر فقط کمی زود دکمه RB را بزنیم دوباره ریسمان قبلی را می گیرد.
توی بعضی مرحله ها به دلیلاینکه دوربین در اختیار خودمان نیست فاصله دو لبه را نمی توان از هم تشخیص داد و ممکن است به اشتباه در مواد مذاب جای خوش کنیم.
وجود بعضی مراحل که دشمنان تا ابد پدیدار می شدند مگر انکه کاری که بازی از دانته میخواست را انجامبدهی کمی غیر حرفه ای بود.
انیمیشن ها کم نظیر بودند.
داستان بسیار جذاب. خصوصا اگر دلیل گرفتاری روح های سرگردان را که هم می توان آنها را مجازات کرد هم میتوان آنها را شفاعت کرد توجه می کردید. به عنوان مثال:
زنی که به شوهر خودش خیانت کرده بود. یا شوهری که با خواهر زنش فرار کرده بود. مردی که کم فروشی میکرد و الا آخر که به نظر خودم بهترین آنها ماجرای زن بدکاره ای بود که به خاطر زیبایی اش، برای یافتن کسی که با او نزدیکی کند مبارزه راه می انداخت، هر کس زنده میماند با او هم بستر می شد و خودش مبارزه را تماشا می کرد و کشته شدن یکی از آن 2 طرف را مشاهده می کرد.
چیزی که قابل درک نبود وجود افکت ها 2 بعدی آتش بود که آدم را یاد Wolf 3D می انداخت.
آدم هایی که دور گرد باد کلوپاترا در حال چرخشند و به صورت عکس 2 بعدی هستند نمونه ملموسی هستند.
یکی از مواردی که کمتر به آن دقت شده بود، کمتر بودن اسلات سیو ها از میزان پوینت های سیو بود. با این حال گزینه ای برای پاک کردن سیو ها در داخل بازی وجود نداشت. یعنی از یک مرحله به بعد می بایست اوررایت می کردی تا بازی سیو شود.
جادو ها خوب کار شده بودند از لحاظ کارایی اما کمی قدیمی و خسته کننده بودند.
همچنین راوی داستان کل خانواده دانته را افراد گناهکاری جلوه داده بود که حس همدردی با دانته را کمی تضعیف میکرد. پدری که به عروس خود نظر داشت و دائم الخمر بود. مادری که خودکشی کرده بود و برادری که خونهای بی گناهان زیادی را می ریخته. خود دانته که وا مصیبتا از گناهان جور واجور. از قتل بی گناهان تا خیانت به همسر.
نبرد ها با تمامی باس ها فقط یک لم درند. سخت ، راحت ندارند. فقط باید سریع باشی. یک سری کار را مدام انجام دهی. از گریم ریپر تا خود غول آخر که اسم نمی برم از روی یک الگوی خاص باید کشته شوند ولا غیر. به نظر من خسته کننده ترین بخش های بازی مبارزه با باس ها بود.
به هر حال زمان بازی بسیار مناسب بود. خلاقیت زیادی در آن به کار رفته بود. دلهره از صحنه های جهنم به مخاطب القا می شد. و خیلی ها ترجیح مدهند با دیدن این صحنه ها به همان بهشت بروند و بی خیال این جهنم دانته شوند.
تا ببینیم شماره بعد چه خواهد شد. البته اگر خواستند بسازند.

amin_sh

کاربر سایت
Nov 13, 2009
663
نام
امین
دوستان یه نفر کمک کنه که مخمون ترکید ! من اون قسمت Lusifer به شدت گیر کردم ! اول یه غول بزرگ که مرتب به زمین ضربه میزنه رو میکشی بعد این لعنتی از شکم اون در میاد !نمیشه کاریش کرد ؟ اصلا خونش کم نمیشه !

Capitan Tom

کاربر سایت
Jan 9, 2007
831
نام
مهرداد
دوستان یه نفر کمک کنه که مخمون ترکید ! من اون قسمت Lusifer به شدت گیر کردم ! اول یه غول بزرگ که مرتب به زمین ضربه میزنه رو میکشی بعد این لعنتی از شکم اون در میاد !نمیشه کاریش کرد ؟ اصلا خونش کم نمیشه !
دوست من اگه نظر من رو میخوای بزار رو ایزی بکش یره تا وقتت تلف نشه

amin_sh

کاربر سایت
Nov 13, 2009
663
نام
امین
دوست من اگه نظر من رو میخوای بزار رو ایزی بکش یره تا وقتت تلف نشه

من تست نکردم ! میشه تغییر به ایزی داد ؟یعنی نمیشه کشتش ؟ بلاخره مثل همه غولهای این بازی باید یه نقطه ضعف داشته باشه ؟:confused: یه چیز دیگه ! غول آخر بازی همینه ؟ یا جلوتر هم خبری هست ؟

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
من تست نکردم ! میشه تغییر به ایزی داد ؟یعنی نمیشه کشتش ؟ بلاخره مثل همه غولهای این بازی باید یه نقطه ضعف داشته باشه ؟:confused: یه چیز دیگه ! غول آخر بازی همینه ؟ یا جلوتر هم خبری هست ؟
دوست عزیز مردن که میمیره ! ولی یکم خر جونه ! شما اگر قسمت دوم رو میگین باید بپرین تو هوا بعد از رو هوا بزنینش !
غول آخر همینه !

moer

کاربر سایت
Jun 20, 2009
528
نام
Masoud
دوست عزیز مردن که میمیره ! ولی یکم خر جونه ! شما اگر قسمت دوم رو میگین باید بپرین تو هوا بعد از رو هوا بزنینش !
غول آخر همینه !
غول آخر و من اول با B كشتم
بعد با پريدن رو سرش مرد
بعد پله پله ميري بالا كليد هايي كه ميخواد رو ميزني طرف لنگش سيخ ميشه !
تمام !

genaveh

کاربر سایت
Mar 6, 2006
1,435
نام
علی
درود
به نظر من اوایل بازی چندان جالب و گیرا نبود و یه مقدار هم شاید سخت به نظر میرسید ولی بعد از چند اپگرید کوچولو مبازرات بازی جالب میشن مخصوصا این صلیب زدن ها که خیلی کارائی دارن.
البته بعضی اوقات دوربین بازی واقعا روی اعصاب هستش به طوری که تشخیص محیط اطراف سخت میشه امیدوارم اگه نسخه بعدی در کار باشه روی بازی بیشتر کار کنن و این ایرادها رو رفع کنن.

erfan_22

کاربر سایت
Apr 7, 2008
236
نام
erfan
درود
به نظر من اوایل بازی چندان جالب و گیرا نبود و یه مقدار هم شاید سخت به نظر میرسید ولی بعد از چند اپگرید کوچولو مبازرات بازی جالب میشن مخصوصا این صلیب زدن ها که خیلی کارائی دارن.
البته بعضی اوقات دوربین بازی واقعا روی اعصاب هستش به طوری که تشخیص محیط اطراف سخت میشه امیدوارم اگه نسخه بعدی در کار باشه روی بازی بیشتر کار کنن و این ایرادها رو رفع کنن.
اره اوایل بازی جذاب نبود ولی با اپگرید خیلی بازی حال میده من که خیلی باهاش کردم تو همون روزی که خریدم نتونستم از پاش بلند شم و تو 8 ساعت تموم کردم:biggrin1: من خیلی خفنم نه؟:biggrin1::biggrin1:

MaTt

کاربر سایت
Dec 31, 2008
377
نام
حمید
سلام! من به قسمت شهو.ت جهنم رسیدم، الان اونجاییم که بالای بالای برج هستم و یه یارویی با سپر و شمشیر از دهن اون زنه میاد بیرون!
لم کشتن این یارو چیه؟؟؟؟ خیلی خفنه عوضی!!

راستی بازی کلا چقدر دیگه ادامه داره؟!؟!؟!

Mλjid

کاربر سایت
Nov 9, 2007
1,368
نام
My Real Name،My Rap Shit
سلام! من به قسمت شهو.ت جهنم رسیدم، الان اونجاییم که بالای بالای برج هستم و یه یارویی با سپر و شمشیر از دهن اون زنه میاد بیرون!

شما اول از ذستش فرار کن بعدش برو نزدیک اون ضعیفه رو بزن فکر کنم دستاش بود

بعدش اون سپری هم مثل دشمن عادی میشه که ضربا روش اثر داره

هنوز مونده اگه تند نری 5 ساعتی مونده هنوز

Sweet Lucifer

کاربر سایت
Nov 20, 2008
1,975
نام
مجتبی

یکمی خیلی دیگه هست!:4:
اون که کاری نداشت!وقتی که دورش سبز میشه برو دست زنه رو بزن وقتی هم میاد جاخالی بده و همین طوری کمبو بزن و صلیب بفرس طرفش!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر