Crytek + Kinect = Ryse

Boss Hunter

کاربر سایت
Nov 8, 2008
1,246
نام
محسن
i451472_large.jpg

تا بحال هیچ توسعه دهنده ای نتوانسته است بازی بزرگی برای کینکت تولید کند و اما کرایتک فکر میکند میتواند این قاعده را عرضه بازی Ryse در هم بشکند.
ولی Phil Spencer به عنوان ریئس استدیو کینکت میداند چرا!
داستان همکاری مایکروسافت و کرایتک به چند سال قبل باز میگردد زمانی که Crysis و Far Cry هنوز عرضه نشده بودند و مایکروسافت احساس میکرد که در آینده چقدر بازی اول شخص شوتری برای کینکت خواهد داشت.
و بعد از آن کرایتک شیفته سنسور گشته بود و اسپنسر میگوید:

و بعد ها آنان با ایده بازی Ryse آمدند و کاملا عاشق کینکت شده بودند و این یک ازدواج بسیار مناسب برای ما بود.
i451473_ryse.jpg

• Like
Reactions: Activision

mahi58

کاربر سایت
Feb 19, 2007
1,985
نام
محمود
ممنون از زحمت تون، ولی سعی کنید اخبار رو کامل تر و با متن بهتر ترجمه کنید و منبع رو ذکر کنید.

منبع خبر اینجا و اینجا هستش.

گفته شده که مایکروسافت همیشه دوست داشته Crytek رو به عنوان یک استودیوی دست اول کنار خودش داشته باشه.

مایکرو میگه که 8-7 سال قبل درست بعد از اتمام ساخت Far Cry ما با رییس Crytek صحبت کردیم و ازشون پرسیدیم که چه کاری می تونند به طور خاص [انحصاری] برای ما انجام بدن، اونها پروژه بازی Crysis رو پیشنهاد کردند که مایکرو گفته مابه اندازه کافی بازی شوتر نظامی داریم. اما بعدها Crytek کاملا عاشق کینیکت شده و RYSE رو پیشنهاد کرده که مایکرو میگه این یک پیوند خیلی فوق العاده و عالی برای ماست... :x

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
یعنی میدون مایکرو کرایتک رو بخره چی میشه!!!! دنیا متحول میشه!
پ.ن: دوستان ترولر(:D) و hater نیان بگن کرایتکو بخره میشه استدیوی آواتار سازی نسل بعد مایکرو:D

• Like
Reactions: Polaris

kayne

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,098
نام
مصطفی
مایکرو میگه که 8-7 سال قبل درست بعد از اتمام ساخت Far Cry ما با رییس Crytek صحبت کردیم و ازشون پرسیدیم که چه کاری می تونند به طور خاص [انحصاری] برای ما انجام بدن، اونها پروژه بازی Crysis رو پیشنهاد کردند که مایکرو گفته مابه اندازه کافی بازی شوتر نظامی داریم. اما بعدها Crytek کاملا عاشق کینیکت شده و RYSE رو پیشنهاد کرده که مایکرو میگه این یک پیوند خیلی فوق العاده و عالی برای ماست... :x
عجب عقب افتاده ایی مایکرو :d خوب Crysis انحصاری میکرد دیگه :d

حالا شایدم ryse از کرایسیس موفق تر عمل کنه کی میدونه .... :d

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,582
نام
حسین
که مایکرو گفته مابه اندازه کافی بازی شوتر نظامی داریم
خو این چه کاری خوداییش crytek داره دو دستی کراسیس رو تقدیم میکنه ماکرو خاک بر سر میگه نه بره جمع کنه با این سیاستاش من دارم جای اونا حرص میخورم
حالا ryse رو فقط با کینکت میشه بازی کرد ؟؟؟بادسته نمیشه؟؟

• Like
Reactions: Polaris

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
خو این چه کاری خوداییش crytek داره دو دستی کراسیس رو تقدیم میکنه ماکرو خاک بر سر میگه نه بره جمع کنه با این سیاستاش من دارم جای اونا حرص میخورم
حالا ryse رو فقط با کینکت میشه بازی کرد ؟؟؟بادسته نمیشه؟؟
با کینکت و دسته

• Like
Reactions: CriRo7

Boss Hunter

کاربر سایت
Nov 8, 2008
1,246
نام
محسن

Activision

کاربر سایت
Jan 19, 2009
673
خداییش بازی تکی بنظر میرسه Ryse ! وقتی که نمایششو تو کنفرانس مایکروسافت دیدم خیلی حال کردم باش، پتانسیل یه عنوان بزرگ رو داره که سروصدا به پا کنه، امیدوارم عاقبتش با موفقیت باشه! :d ولی احساس میکنم از اون عنوان هاییه که به این زودیا نیاد! 2013 و اینا - نیمه اول :d
اونها پروژه بازی Crysis رو پیشنهاد کردند که مایکرو گفته مابه اندازه کافی بازی شوتر نظامی داریم.
اشتباه کردی مایکرو! شوتر خیلی خوبه چنتاش! اگر دوستت نداشتیم یه چار تا میخوردی :d باید از هر موقعیتی استفاده کنی و انحصاری بدست بیاری، اونم از استودیویی که تجربه Far Cry رو داشته، شاید مایکرو اون موقع خواسته یه چنتا کار Crytek بده بیرون و آب بندی بشه و بعد بازی انحصاری ازش بخواد، امیدوارم هر بازی که انحصاری و خود مایکرو هم ناشرش هست، IP شو مال خودش کنه که جریان Mass Effect پیش نیاد! هنوز تو دلمه که چرا مایکرو BioWare با ME از دست داد! :d

Bax

کاربر سایت
Aug 16, 2009
1,235
نام
حمید
با توجه به این که این ها آلمانی هستند بعید نیست که در گیمز کام امسال یه نمایش زنده ی پرو پیمون داشته باشه .

mahi58

کاربر سایت
Feb 19, 2007
1,985
نام
محمود
با کینکت و دسته
مطمئنی؟ فکر نکنم با دسته بشه بازی کردش ها؟؟
اینجا رو ببین، زده Kinect Required، یعنی حتما نیاز به کینکت داره.
اگر با دسته هم قابل بازی باشه، معمولا می زنند Bettre with Kinect یعنی با کینکت بهتره.
منبع رو گذاشتم ولی اون پایین بوده زیاد معلوم نیست
Source: 360magazine.co.uk, oxm.co.uk
بله ممنون.
کامپیوتر رو با تلویزیون ال سی دی 32 اینچ با رزولوشن 1920 در 1080 استفاده می کنم، افتاده بود اون گوشه چپ، ندیدمش!
5y0725dtzied7vt9yok.gif

خداییش بازی تکی بنظر میرسه Ryse ! وقتی که نمایششو تو کنفرانس مایکروسافت دیدم خیلی حال کردم باش، پتانسیل یه عنوان بزرگ رو داره که سروصدا به پا کنه، امیدوارم عاقبتش با موفقیت باشه! :d ولی احساس میکنم از اون عنوان هاییه که به این زودیا نیاد! 2013 و اینا - نیمه اول :d
دقیقا همین طوره، برای من هم یکی از بهترین های E3 بود و شدیدا بهش امیدوارم.
23t06dg.gif

بابا خدا نکنه! چرا 2013؟ تا اون موقع چه جوری صبر کنیم؟! : دی
خدا کنه حداکثر دیگه وسط های 2012 بیافته...

Activision

کاربر سایت
Jan 19, 2009
673
23t06dg.gif

نمی دونم! :ی یکیش اینه که مایکروسافت برا 2013 یه چیزه جدید داشته باشه! :d 2012 که Halo و اینا هستن!
البته روند بازی های Crytek هم که ببینیم Far Cry = 2004 , Crysis = 2007 , Crysis 2 = 2010 هر 3 سال یه بار میان و فقط این وسط Crysis Warhead که یه نسخه اصلی به حساب نمیاد 2008 منتشر شد. قشنگ مثکه بهش میخوره 2013 و احتمالا قبل e3 بیاد! :d

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
مطمئنی؟ فکر نکنم با دسته بشه بازی کردش ها؟؟
اینجا رو ببین، زده Kinect Required، یعنی حتما نیاز به کینکت داره.
اگر با دسته هم قابل بازی باشه، معمولا می زنند Bettre with Kinect یعنی با کینکت بهتره.

بله ممنون.
کامپیوتر رو با تلویزیون ال سی دی 32 اینچ با رزولوشن 1920 در 1080 استفاده می کنم، افتاده بود اون گوشه چپ، ندیدمش!
5y0725dtzied7vt9yok.gif

23t06dg.gif

تو تاپیک خودش سز همین بحث بود که بعدشم تایید شده مثه اینکه!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر