Crytek کرایسیس 3 و گزینه های دایرکس 11

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,946
نام
حسین

درود

Gametrailers, مصاحبه ای با Cevat Yerli انجام داد .سرانجام Cevat Yerli مشخص کرده که کرایسیس 3 تنها از DirectX 11 پشتیبانی می کند یعنی بازی از DirectX 9و 10 پشتیبانی نمی کند !
Yerli گفت او می خواست گیمرهای pc همان چیزی که از نسخه 1 دیده اند را در این شماره مشاهده کنند
کرایسیس 1 تا الان تا حدی شبیه به هم بود این بیشتر بخاطر دایرکس 10 بود که بر روی ویندوز ویستا وجود داشت اگر انها می خواستند بالاترین تنطیمات را ببیند باید ویندوز را ارتقا می دادند !
ولی اینبار قضیه کاملا فرق می کنه .دایرکس 11 چیزی که بالاترین گرافیک، سایه های پیشرفته تر، کیفیت بازتاب، بهبود انسداد محیط و ..... برای شما فراهم می کنه

Cevat Yerli مدعی هست که گزینه ها ی گرافیکی این بازی کامپیوتر را ذوب می کنه !!!!!!!!!:-o

در هر صورت این بازی برای کنسول ها نیز منتشر می شود که از دایرکس 11 پشتیبانی نمی کند که تفاوت خیلی زیاد هست !
به موقع خواهیم دیدکه کرایسیس pcبا نسخه کنسولی چقدر تفاوت دارد .

36483200863085051002.jpg

Hi-Res H.264 MP468.6MB Download

02379389833142106767.jpg

Hi-Res H.264 MP4140.3MB Download

منبع

آخرین ویرایش:

luckylock_2005

کاربر سایت
May 19, 2010
62
نام
ramin
فک نمیکنم ساخت بازی ای که فقط بشه روی ابر کامپیوترا اجراش کرد موفقیت خاصی به حساب بیاد.
چه فایده ای داره این همه افکت آخه وقتی با جدید کارتای گرافیکم فریم درست و حسابی نمیده. بشینی کرایسیس 3 بازی کنی مجبور شی رزولوشنو بزاری روی 640*480!!!:-&

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,946
نام
حسین
شوخی میکنی دیگه ؟! :d کنسول ؟! 1 میلیاردیوم درصد شک نداشته باش که PC ه و با حداکثر تنظیمات .
والله خودم هم شک کردم تو اخر گیم پلی و موقع ترکیدن اجسام فریم بدکم می کرد به نظرم
این هم هر چی اطلاعات راجب ابشن هاو فریم cpuو gpuباز ی تالان !

تصاویری از ابشن گرافیکی باز ی

GPU VRAM Usage
crysis%203%20h%20vram.png

crysis%203%20vh%20vram.png

:|CPU Benchmarks - Crysis 3 loves IPC and quad-core CPUs. The difference between Core i3 and i5/i7 is dramatic.:|

crysis%203%20proz.png

GPU Benchmarks - High Quality
crysis%203%20h%201920.png
GPU Benchmarks - Very High Quality
crysis%203%20vh%201920.png
و از همه بدترخداراشکر مانیتورهای تو ایران اکثرا قبول نمی کنند و گرنه همه می خواستند رو این رزولیشن باز ی کنند !:d
crysis%203%20vh%202560.png
Тест RAM
3930%D0%BA.png

میزان فریم بازی در موقعیت های مختلف !
.و دراخر جوات و دوستان :d

البته این ها همه مربوط به نسخه الفا هست می شه امید داشت تو نسخه تنهای خیلی بهتر از این باشه فریم بازی :>

PrinceofPersiα

کاربر سایت
Jul 4, 2006
3,462
فک نمیکنم ساخت بازی ای که فقط بشه روی ابر کامپیوترا اجراش کرد موفقیت خاصی به حساب بیاد.
چه فایده ای داره این همه افکت آخه وقتی با جدید کارتای گرافیکم فریم درست و حسابی نمیده. بشینی کرایسیس 3 بازی کنی مجبور شی رزولوشنو بزاری روی 640*480!!!:-&

موفق خاصی حساب هم نشه باعث میشه یه تلنگر به بقیه بخوره و یه کم به فکر بهبود گرافیک تو بازی هاشون بیفتن

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
نمیدونم چرا Cevat Yerli فقط در مورد گرافیک صحبت میکنه و مانور میده. اینا کی میخوان بفهمن گرافیک زیبا به تنهایی باعث موفقیت یه بازی نمیشه.
اين حرف من هم هست. احتمالا اينها مي خوان همون گيم پلي كرايسيس ٢ رو پياده كنن كه فكر نكنم خيلي باز خورد خوبي داشته باشه

kayne

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,098
نام
مصطفی
قبول دارم کرایتک هایپ زیاد میکنه ولی همین گیف نشون دهنده اینکه ادعاهایی که تا الان کردن و زیادم بیراه نبوده :d
http://www.abload.de/img/thetrainyardcrysis3gai6kk1.gif

نورپردازی و بالاخص سایه زنی بازی وحشتناک عالی ـه ! من همچین کیفیتی رو تو samaritan یا حتی ویدو UE 4 ندیدم !

LOST

کاربر سایت
Jun 27, 2008
3,122
نام
مهراد
این بازی روی VHQ سنگین هست اونم به دلیل آپشن های مختلف گرافیکی که زیاد هم تعجیب آور نیست! روی HQ به راحتی فریم میده که باز از نظر کیفی مقایسه اش با نسحه کنسولی مثل مقایسه فولکس با فراریه:d
یه نگاه به بنچمارک FC3 رو VHQ بندازین میفهمین این بازی هم دست کمی از C3 نداره ولی با یه کم تغییرات تو آپشن و cfg بازی و نصب درایور های گرافیکی مخصوص بازی میشه به راحتی با فریم مناسب بازی کرد!
این تعریف نسل هم از طرف بعضی ها خیلی جالبه Crytek شش سال پیش بار خودشو تو این نسل! با Crysis بست و رفت اون زمانی که بعضی ها داشتن با گرافیک CoD4 یا Halo3 یا Geow حال میکردن و تند تند آب قند میخوردن ملت داشتن همچین بازی رو PC بازی میکردن در مورد نسل گرافیک این چیزا حرف میزنید رو اسم PC یه قلم بگیرید:)

GT5

کاربر سایت
Nov 4, 2010
821
نام
امين
طی تحقبق من
یک میلیون و 400 میشه کارت گرافیک
یک میلیون و 600 میشه سی پی یو
سه میلیون فقط کارت گرافیک و سی پی یو در خوشبینانه ترین حالت>:d<

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,946
نام
حسین
الان ی gtx690چیزی حدود 4میلیون 800هزار پولش هست بقیه بماند
..............
کاری به این حرف ها ندارم ولی کراتیک رسما نسل به جلو برد

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
همیشه دود از کُنده بلند میشه ...
بعد از دیدن این 2 تریلر آخر بازی روح و روانم حسابی آشفته شد ... عظمت موتور کرای انجین 3 ملموس نیست. بینظیر ترین و جدید ترین افکت های روز رو میتوان تنها در این عنوان مشاهده کرد . واقعا کار استاد جای تقدیر داره ...جوات واقعا یه دونه هستش و بدون ادعا هر عنوانی رو که درست میکنه از نظر ویژوال و گیمپلی(به غیر از کرایسیس2) یک تنه یه نسل رو به جلو هل میده. شرکتی که پیشینه کاریش هیچ به 10 سال نمیرسه و بی تعارف قدرتمند ترین و بهترین انجین های بازی سازی و بهترین عنوان ها رو (فارکرای،اینستینکت،کرایسیس،وارهد،کرایسیس 2 و کرایسیس 3) عرضه کرده (البته خودم به شدت منتظر عرضه Ryse برای کینکت نیز هستم) ... باشد تا کلاس درسی برای دیگران ...

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,946
نام
حسین
همیشه دود از کُنده بلند میشه ...
بعد از دیدن این 2 تریلر آخر بازی روح و روانم حسابی آشفته شد ... عظمت موتور کرای انجین 3 ملموس نیست. بینظیر ترین و جدید ترین افکت های روز رو میتوان تنها در این عنوان مشاهده کرد . واقعا کار استاد جای تقدیر داره ...جوات واقعا یه دونه هستش و بدون ادعا هر عنوانی رو که درست میکنه از نظر ویژوال و گیمپلی(به غیر از کرایسیس2) یک تنه یه نسل رو به جلو هل میده. شرکتی که پیشینه کاریش هیچ به 10 سال نمیرسه و بی تعارف قدرتمند ترین و بهترین انجین های بازی سازی و بهترین عنوان ها رو (فارکرای،اینستینکت،کرایسیس،وارهد،کرایسیس 2 و کرایسیس 3) عرضه کرده (البته خودم به شدت منتظر عرضه Ryse برای کینکت نیز هستم) ... باشد تا کلاس درسی برای دیگران ...
گیم پلی ویدیو اخری میخکوبم کردامیر حرکت تو اون علفزار بزرگ و درگیر شدن با اون alien
واقعا بی این پی بردم شرکت کرایتک خدای تمام شرکت ها هست وانیجنشم که دیگه حرفی برای گفتن نداره

تنها موتور ی که می تونه به نظرم به موتور استاد برسه موتور استاد عظم کوجیما کبیر هست و بس b-)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر