Crytek: عنوان Crysis 4 ممکن است اول شخص نباشد

Techman

کاربر سایت
Jan 12, 2010
448
Crysis_3.jpg

Crytek: عنوان Crysis 4 ممکن است اول شخص نباشد

امکان ساخت Crysis 4 به هر شکلی ممکن است. خواه یک دنباله شماره دار از این سری باشد و خواه یک Spin-off باشد. شرکت Crytek از این که بگوید بعد از انتشار Crysis 3 آنها ساخت نسخه بعدی را در نظر دارند هیچ ابایی ندارد، اما تهیه کننده این استودیو آقای Michael Elliot Read در یک مصاحبه در مورد امکان بکار گیری سبک های مختلف در این بازی به گفتگو پرداخته است.
Read در گفتگو با Dusty Cartridge می گوید :
" با این که فکر می کنم در حال حاضر نباید راجب این موضوع چیزی بگویم؛ اما به نظرم هنوز در فرنچایز Crysis روح زندگی جریان دارد. چه این بازی یک عنوان با سبکی متفاوت باشد و چه ادامه ای همچون عناوین قبلی باشد، گفتنش واقعا سخت است و در آخر این طراحان بازی هستند که تشخیص می دهند چه سبکی مناسب آن خواهد بود.
اما به نظرم ما Crysisـی ساختیم که همیشه انتظار می رفت که یک سه گانه باشد و به نظرم وقتی که ما این دنیای عالی را در بازی خلق کردیم، این کار به پایان رسید. ما نمی خواستیم که فقط یک پروژه را در دست بگیریم و بگوییم که: خب بیایید یک Nano suit بگذاریم داخل بازی و چند تا هم لباس مسخره دیگر بگذاریم کنارش به علاوه چند تا وسیله مختلف و یک خشونت تمام عیار و بعد شروع به فروش این IP کنیم.
ما به طرز منصفانه ای سعی کردیم تا اصالت بازی را حفظ کنیم، بنابر این هنوز هم فکر می کنم در این عنوان قصه هایی وجود دارد که باید برگردیم و با آنها عناوین منحصر به فردی را خلق کنیم. حالا ممکن است که این دنباله به سبک اول شخص باشد و یا به سبکی دیگر، در این مورد هیچ نظری ندارم، اما قطعا در آینده شاهد نسخه هایی تازه از این عنوان خواهیم بود. "

در ماه دسامبر سال گذشته هم Cevat Yerli مدیر عامل شرکت Crytek در مورد برنامه های آینده اش برای عنوان Crysis به صحبت پرداخته بود و خواهان این بود که ادامه این سری را در یک چشم انداز تازه دنبال کند.

منبع

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,835
منظور من دقیقا کسانی هستند که الکی ایراد میگیرند . کرایسیس 1 که کاملا تکلیفش مشخصه از نظر گیم پلی . شماره دوم هم با اینکه از نظر گیم پلی از شماره اول ضعیف تر بود .ولی از خیلی عنوان اول شخص دیگه چیزی کم نداشت از لحاظ گیم پلی. بنابراین وقتی یکی فرط فرط از میگه گیم پلی بازی داغونه . این جمله رو برای خیلی از بازی های اول شخص دیگه هم باید به کار ببره چون چیزی بیشتر از کرایسیس 2 ارائه نداده بودند . در صورتی که مشکل این افراد با نام Crysis هستش
نسخه ی 1 بازی که اصلا ایراد نداشت ،خیلی عالی بود، نسخه ی 2 هم عالی بود، گفتم من اصلا هیچ مشکلی با گیم پلیش نداشتم به نظرم هر دو نسخه جزو بهترین شوترهای نسلن، من اعتراضم به کرایتک اینه که خیلی بیشتر از توان کرایسیس داره روش مانور میده، اگه ip های جدیدی برای نسل بعد خلق کنه و در کنارش کرایسیس رو هم ادامه بده عالیه. من اگه هیتر کرایسیس بودم مطمئن باش اصلا پام رو تو تاپیکش نمیذاشتم:d. من این بازی رو دوست دارم برای همین آینده ی این فرنچایز واسم مهمه، دوست دارم همیشه تو اوج بمونه.

bluestar

کاربر سایت
Oct 7, 2005
1,024
نسخه ی 1 بازی که اصلا ایراد نداشت ،خیلی عالی بود، نسخه ی 2 هم عالی بود، گفتم من اصلا هیچ مشکلی با گیم پلیش نداشتم به نظرم هر دو نسخه جزو بهترین شوترهای نسلن، من اعتراضم به کرایتک اینه که خیلی بیشتر از توان کرایسیس داره روش مانور میده، اگه ip های جدیدی برای نسل بعد خلق کنه و در کنارش کرایسیس رو هم ادامه بده عالیه. من اگه هیتر کرایسیس بودم مطمئن باش اصلا پام رو تو تاپیکش نمیذاشتم:d. من این بازی رو دوست دارم برای همین آینده ی این فرنچایز واسم مهمه، دوست دارم همیشه تو اوج بمونه.

منظور من شما نبودی

systemman

کاربر سایت
Sep 1, 2012
62
نام
Arian
اگر امکانش بود که مشخصات سیستم هاتون رو هم میزاشتید بحث در مورد کرایسیس بهتر میشد

من نمیدونم بازی چه چیزی کم گذاشته که اینقدر ایراد میگیرید )x

FPS Dᴏug

کاربر سایت
Apr 19, 2012
2,173
اگر امکانش بود که مشخصات سیستم هاتون رو هم میزاشتید بحث در مورد کرایسیس بهتر میشد

من نمیدونم بازی چه چیزی کم گذاشته که اینقدر ایراد میگیرید )x
چی میگی برادر ؟
129fs4468377.gif
من خودم سوپرفن کرایسیسم اما با TPS شدنش مخالفم
2z6in9g.gif
shame.gif

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
اره همه چیزش خوبه ولی نمیدونم چرا نزدیک یک میلیون نسخه میفروشه|-)
دوستان به سلامتی فهمیدیم گیم پلی Limbo و Alan Wake و Heavy Rain و ... همگی خیلی مضخرف و آشغال هستند!به این دلیل که کمتر از 5-4 میلیون فروختند!بزنید کف قشنگه رو!

Eury

کاربر سایت
Jul 13, 2008
4,050
نام
Afshin
دوستان به سلامتی فهمیدیم گیم پلی Limbo و Alan Wake و Heavy Rain و ... همگی خیلی مضخرف و آشغال هستند!به این دلیل که کمتر از 5-4 میلیون فروختند!بزنید کف قشنگه رو!
لیمبو؟جدا؟
حداقل با همسبک های خودش(cod,bf,halo,half life) مقایسه میکردی:|
یعنی هر بازی که فروشش یک میلیون نسخه بود یعنی گیم پلی بازی چرت هست خیلی این استدلال هاتون من رو کشته
:|
هر بازی نه!FPS FPS FPS FPS FPS TPSFPS FPS FPS FPS FPS TPSFPS FPS FPS FPS FPS TPSFPS FPS FPS FPS FPS TPSFPS FPS FPS FPS FPS TPSFPS FPS FPS FPS FPS TPSFPS FPS FPS FPS FPS TPSFPS FPS FPS FPS FPS TPSFPS FPS FPS FPS FPS TPSFPS FPS FPS FPS FPS TPSFPS FPS FPS FPS FPS TPSFPS FPS FPS FPS FPS TPSFPS FPS FPS FPS FPS TPSFPS FPS FPS FPS FPS TPSFPS FPS FPS FPS
TPS

PrinceofPersiα

کاربر سایت
Jul 4, 2006
3,462
من آخرش نفهمیدم این crysis چه هیزم تری به بعضی از دوستان فروخته که این قدر مورد عنایت قرار میگیره?
817219_questionedf.gif

گیم پلی نسخه اول اگه عالی نبود ولی دیگه خوب بود...
نسخه دوم هم اگه بخوایم سخت بگیریم، دیگه متوسط ( متوسط رو به خوب ) بود...
دیگه اینکه بگیم گیم پلی نداره و این جور چیزا بگیم دیگه بی انصافیه...
398719_boredsmiley.gif

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
انچارتد کجا تلو کجا زمین تا اسمون فرق دارن با هم این دوتابازی از ایده و گرافیک و گیم پلی تا ... اما کرایتک همش داره یه بازی رو میلک میکنه درسته گیم پلی و گرافیکش و ... خوبه اما این دلیل نشد که همش یه نسخه جدید معرفی کنی

Crysis 1 & 2 مگه دقیقاً یکی بودن!؟؟!

گرافیک TLOU & uncharted فرق دارن اما شماره های کرایسیس نه!؟!؟!

بعد مگه الآن بیان یه TPS بدن میشه نکرار!؟!؟:|:|:|
شرمندما اما شما مث اینکه اصلاً معنی میلک رو نمیدونید
yahoo_13.gif

FPS Dᴏug

کاربر سایت
Apr 19, 2012
2,173
منم تو همین موندم امین جان .
fingersmiley.gif

بازی خیلی هم عالی کار شده ، مخصوصا گرافیک ، موسیقی و صداگذاری .
47b20s0.gif

ولی نمیدونم چرا عده ای انقدر به گیم پلی این بازی به خاطر کمی کنسولیزه شدنش تو نسخه دوم گیر میدن ! دیگه شورشو در آوردن .
2mo5pow.gif

ولی دیگه نباید جورگیر میشدن Third Person Shooter ـش میکردن .
121fs725372.gif

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر