Crytek: عنوان Crysis 4 ممکن است اول شخص نباشد

Techman

کاربر سایت
Jan 12, 2010
448
Crysis_3.jpg

Crytek: عنوان Crysis 4 ممکن است اول شخص نباشد

امکان ساخت Crysis 4 به هر شکلی ممکن است. خواه یک دنباله شماره دار از این سری باشد و خواه یک Spin-off باشد. شرکت Crytek از این که بگوید بعد از انتشار Crysis 3 آنها ساخت نسخه بعدی را در نظر دارند هیچ ابایی ندارد، اما تهیه کننده این استودیو آقای Michael Elliot Read در یک مصاحبه در مورد امکان بکار گیری سبک های مختلف در این بازی به گفتگو پرداخته است.
Read در گفتگو با Dusty Cartridge می گوید :
" با این که فکر می کنم در حال حاضر نباید راجب این موضوع چیزی بگویم؛ اما به نظرم هنوز در فرنچایز Crysis روح زندگی جریان دارد. چه این بازی یک عنوان با سبکی متفاوت باشد و چه ادامه ای همچون عناوین قبلی باشد، گفتنش واقعا سخت است و در آخر این طراحان بازی هستند که تشخیص می دهند چه سبکی مناسب آن خواهد بود.
اما به نظرم ما Crysisـی ساختیم که همیشه انتظار می رفت که یک سه گانه باشد و به نظرم وقتی که ما این دنیای عالی را در بازی خلق کردیم، این کار به پایان رسید. ما نمی خواستیم که فقط یک پروژه را در دست بگیریم و بگوییم که: خب بیایید یک Nano suit بگذاریم داخل بازی و چند تا هم لباس مسخره دیگر بگذاریم کنارش به علاوه چند تا وسیله مختلف و یک خشونت تمام عیار و بعد شروع به فروش این IP کنیم.
ما به طرز منصفانه ای سعی کردیم تا اصالت بازی را حفظ کنیم، بنابر این هنوز هم فکر می کنم در این عنوان قصه هایی وجود دارد که باید برگردیم و با آنها عناوین منحصر به فردی را خلق کنیم. حالا ممکن است که این دنباله به سبک اول شخص باشد و یا به سبکی دیگر، در این مورد هیچ نظری ندارم، اما قطعا در آینده شاهد نسخه هایی تازه از این عنوان خواهیم بود. "

در ماه دسامبر سال گذشته هم Cevat Yerli مدیر عامل شرکت Crytek در مورد برنامه های آینده اش برای عنوان Crysis به صحبت پرداخته بود و خواهان این بود که ادامه این سری را در یک چشم انداز تازه دنبال کند.

منبع

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
اگر گیم پلی خوب و روانی داشت خوب فروشش خیلی بیشتر از این بود..
البته تغییر سبک بازی فقط باید برای نسل بعد باشه که با یک سری از تحولات تو امان دربیاد..

سلام..:p

خوب اگر میتونستن تو این 3 شماره قبلی این کارو میکردن..

مشکل گیم پلیش چیه:|گیم پلی بازی عالی هست
توی این 3 شماره هم پیشرفتش دادن توی شماره ی 2 و قبلیش گیم پلی رو خطی تر کردن و بهتر
دلیل نمی شه که هر بازی که فروشش کم بود گیم پلیش مشکل داشته باشه
ملت اون ور با cod بیشتر حال می کنن تا این

SerJ TanKiaN

کاربر سایت
Aug 26, 2012
410
نام
پویا
ملت اون ور با cod بیشتر حال می کنن تا این

رفیق درسته که Crysis بازی خوبی هست و محبوبه، اما این حرفت خیلی میتونه تاپیک رو برای ترول بعضیا باز کنه، کلاً سعی کن احساسی پست ندی:d

dragonslayer

کاربر سایت
Jul 22, 2012
534
نام
محمدرضا
اگه سوم شخص شه که خیلی خوبه . تازه اگه المانای نقش افرینی هم توش باشه که دیگه عالیه !!!!
اگه یه روزی یه نسخه از سری crysis با ویژگی هایی که گفتم عرضه شد . شاید اون موقع منم فن crysis شدم . :d

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
رفیق درسته که Crysis بازی خوبی هست و محبوبه، اما این حرفت خیلی میتونه تاپیک رو برای ترول بعضیا باز کنه، کلاً سعی کن احساسی پست ندی:d
داداش مگه من چی گفتم خب cod خیلی وقته داره عرضه می شه ملت بیشتر با cod خو گرفتن تا با بازی های شوتر دیگه

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
سوژه خنده که هیچ، انگشت نمای کامیونیتی شدن :D

Oh yes. Crysis 4 Third Person open-world shooter with RPG elements
Point and click Adventure?
Crysis 4 RTS style with move/kinect… you gonna luv it, HAHAHAHA!
Rhythm based-dance game with motion controls…IN TECHNICOLOR!
Like Space Channel 5, but with the suit!
ahahaa. Heavy Rain style

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,009
نام
اسماعیل
خداوكيلي عجب چيزي بشه اين سوم شخص كه فك نكنم از حالت FPS درش بيارن ولي اگه زاويه دوربينش مثل مس افكت بشه واقعا ميتركونن به نظر من گيم پلي الانش هم عاليه فقط نميدونم چرا بعضيا الكي از گيم پلي بازي ايراد ميگيرن!!!!

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
8-|8-|8-|
فقط همین مونده بود سبک کرایسیس عوض شه ... هیترای گرامی خواهشا از گیمپلی بازی ایراد نگیرید ... بازی با متای بالای 90 مسلما از همه لحاظ تکمیله . همون اختراع نانو سوت برای کل این نسل میرزید ...

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,835
با اینکه خودم یکی از دوستداران این بازی هستم ولی دلیل اینهمه اصرار Crytek مبنی بر افزایش تعداد نسخه های این بازی رو متوجه نمیشم!
بخدا انجینی که این کمپانی داره آرزوی خیلی از سازنده هاس که داشته باشن و بتونن باهاش ip های متنوع و متفاوتی خلق کنن، اونوقت اینا سوزنشون گیر کرده روی Crysis . آخه از یه عنوان شوتر با محوریت یه داستان که از نسخه ی 1 تا 3 داره همونطور میره جلو چقدر میشه نسخه های جدید با فاصله ی کم ساخت؟ حرفم این نیست که نسازن، اتفاقا یکی از عالیترین FPS هایی هست که توی این نسل بوجود اومده خودمم باهاش زندگی کردم، ولی مثلا شما عمق گیم پلی یه بازی مثل Far cry 3 رو با Crysis مقایسه کنید متوجه تکرار و ضعفش توی نسخه های جدیدتر میشید. شخصا دوست دارم کرایتک یکم ریسک پذیر تر عمل کنه، نه برای این نسل(که تموم شده تقریبا:d) واسه ی نسل بعد ip های جدیدتری تولید کنه، حالا لازم نیست سبک بازی هاشو عوض کنه، همون FPS بسازه ولی تحت یه عنوان جدید، نه فقط Crysis .

bluestar

کاربر سایت
Oct 7, 2005
1,024
من نمی فهمم این هیتر های بازی چه گیری به گیم پلی دادند . تو این یه زمینه بازی به اندازه کافی قوی هستش . حالا باز بیایید خودتون رو به در ودیوار بزنید که گیم پلی فلانه .

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,835
من نمی فهمم این هیتر های بازی چه گیری به گیم پلی دادند . تو این یه زمینه بازی به اندازه کافی قوی هستش . حالا باز بیایید خودتون رو به در ودیوار بزنید که گیم پلی فلانه .
ببین دوست من این که هر کسی بیاد نظری رو راجع به یه عنوانی بده که با نظر شما یکی نباشه دلیل بر این ننیست که هیتر اون بازی هستش، خود من از تمام قسمت های کرایسیس راضیم ، حتی گیم پلیش هم خیلی برام لدت بخش بوده تا شماره ی 2(با اینکه از شماره ی 2 خیلیا ناراضی بودن ولی من هیچ مشکلی نداشتم باهاش پستام هست اگر بگردی) منظور پستی که دادم این هست که کرایتک با انجینش توانایی ساخت عناوین موفق دیگه ای هم توی سبک FPS داره، میتونه برای نسل بعد با یه برنامه ریزی درست و خلق عناوین دیگه ای توی همین سبک خیلی راحتتر نبض بازار رو دست بگیره ، کرایسیس یه بازیه RPG یا ریسینگ و فوتبال و.... نیست که بشه پشت به پشت ازش شماره داد بیرون، COD ای هم که اینکارو میکنه داره با دو تا تیم دو تا عنوان رو هر ساله میفرسته تو بازار که حداقل از لحاظ تم و داستان با هم متفاوتن(به درست یا غلط بودنش کاری ندارم) .
از نظر من کرایتک مانوری که روی کرایسیس میده زیاد هست، این بازی عالیه ولی اگه بخواد فقط روی همین عنوان تمرکز کنه ممکنه دچار مشکل بشه، مثال زدم، همین Far cry 3 که تقریبا با crysis یکی هست سبکشون، از لحاظ عمق گیم پلی خیلی جلوتره این هم یه فکت هست، میزان ساعتی که پلیرها برای این بازی وقت گزاشتن و تعداد Award ها و... مشخصه. حالا قبل از اینکه بازم بیاید بگید هیتر و فلان و بهمان یکم پستمو با دقت بخون، منم از خدامه این بازی مثل همیشه یکی از جدابترین شوترها باقی بمونه و همینظور که از لحاظ گرافیک و تکنولوژی پیشرو توی این صنعت هست از لحاظ گیم پلی هم در جا نزنه.

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
هنوز کرایسیس 3 نیومده در مورد نسخه های آینده هم صحبت کردن. فقط پول و فقط پول.
به قولن روح زندگی و پشتوانه ساخت نسخه هی بعدی پول هست که باید زیر زبون EA هم مزه مزه کنه. :D

هنوز uncharted 3 نیومده TLOU هم اضافه شده

چه ربطی داره!؟نباید این ها فکر پس فرداشون رو هم بکنن

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,818
نام
مرتضی
هنوز uncharted 3 نیومده TLOU هم اضافه شده

چه ربطی داره!؟نباید این ها فکر پس فرداشون رو هم بکنن

انچارتد کجا تلو کجا زمین تا اسمون فرق دارن با هم این دوتابازی از ایده و گرافیک و گیم پلی تا ... اما کرایتک همش داره یه بازی رو میلک میکنه درسته گیم پلی و گرافیکش و ... خوبه اما این دلیل نشد که همش یه نسخه جدید معرفی کنی

bluestar

کاربر سایت
Oct 7, 2005
1,024
ببین دوست من این که هر کسی بیاد نظری رو راجع به یه عنوانی بده که با نظر شما یکی نباشه دلیل بر این ننیست که هیتر اون بازی هستش، خود من از تمام قسمت های کرایسیس راضیم ، حتی گیم پلیش هم خیلی برام لدت بخش بوده تا شماره ی 2(با اینکه از شماره ی 2 خیلیا ناراضی بودن ولی من هیچ مشکلی نداشتم باهاش پستام هست اگر بگردی) منظور پستی که دادم این هست که کرایتک با انجینش توانایی ساخت عناوین موفق دیگه ای هم توی سبک FPS داره، میتونه برای نسل بعد با یه برنامه ریزی درست و خلق عناوین دیگه ای توی همین سبک خیلی راحتتر نبض بازار رو دست بگیره ، کرایسیس یه بازیه RPG یا ریسینگ و فوتبال و.... نیست که بشه پشت به پشت ازش شماره داد بیرون، COD ای هم که اینکارو میکنه داره با دو تا تیم دو تا عنوان رو هر ساله میفرسته تو بازار که حداقل از لحاظ تم و داستان با هم متفاوتن(به درست یا غلط بودنش کاری ندارم) .
از نظر من کرایتک مانوری که روی کرایسیس میده زیاد هست، این بازی عالیه ولی اگه بخواد فقط روی همین عنوان تمرکز کنه ممکنه دچار مشکل بشه، مثال زدم، همین Far cry 3 که تقریبا با crysis یکی هست سبکشون، از لحاظ عمق گیم پلی خیلی جلوتره این هم یه فکت هست، میزان ساعتی که پلیرها برای این بازی وقت گزاشتن و تعداد Award ها و... مشخصه. حالا قبل از اینکه بازم بیاید بگید هیتر و فلان و بهمان یکم پستمو با دقت بخون، منم از خدامه این بازی مثل همیشه یکی از جدابترین شوترها باقی بمونه و همینظور که از لحاظ گرافیک و تکنولوژی پیشرو توی این صنعت هست از لحاظ گیم پلی هم در جا نزنه.

منظور من دقیقا کسانی هستند که الکی ایراد میگیرند . کرایسیس 1 که کاملا تکلیفش مشخصه از نظر گیم پلی . شماره دوم هم با اینکه از نظر گیم پلی از شماره اول ضعیف تر بود .ولی از خیلی عنوان اول شخص دیگه چیزی کم نداشت از لحاظ گیم پلی. بنابراین وقتی یکی فرط فرط از میگه گیم پلی بازی داغونه . این جمله رو برای خیلی از بازی های اول شخص دیگه هم باید به کار ببره چون چیزی بیشتر از کرایسیس 2 ارائه نداده بودند . در صورتی که مشکل این افراد با نام Crysis هستش

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر