Crysis

سلام من این تاپیک را درست کردم برای بازی Crysis هست..;)

T0_-1_1264055.jpg

Crysis نام دومین بازی هست که استودیوی Crytek قرار است برای PC بسازه...پیش ازین بازی Far Cry در سال 2004 توسط همین استودیو برای PC ساخته شده بود و توانست عده ی بسیار زیادی را مجذوب خود کند...

البته Crysis دنباله ای برای FarCry نیست و هیچ ارتباطی هم با آن ندارد اما در یک مورد این دو با هم مشابهند مکان بازی در هر دوی آنها در زنجیره ای از جزیره هایی واقع شده ...

وقایعCrysis در سال 2019 روی میدهد درست بدنبال افتادن یک شهاب سنگ بسیار بزرگ بدرون یکسری مجمع الجرایر.....در پی این حادثه کره ی شمالی ارتباط جزیره را با تمام منابع و جهان خارج از آن قطع و مسدود می کند ...همانطور که احتمالا اطلاع دارید کره ی شمالی و آمریکا میانه ی خوبی با هم ندارند ازین رو آمریکایی ها هم نیروها و یگان ویژه ای اعزام میکنند تا پی ببرند که در آن منطقه چه خبر است ونتیجه را گزارش دهند...

درحالی که هر دوی این دو کشورها در حال نزاع علیه یکدیگر هستند ، شهاب سنگ از هم باز میشود و سفینه ای بیگانه از آن خارج میشود..همانطور که ممکن است بتوانید تصور کنید این سفینه مجهز به اسلحه های جنون آوری است و در همین احوال سیستم آب و هوایی جهان در هم میریزد و قسمتی از مجمع الجزایر بطور کامل یخ میزند. انسان ها نیز نیروهایشان را با هم متحد می کنند تا با این دشمن جدید و بمراتب خطرناک تر مبارزه کنند... خب این خلاصه ای از داستان بازی بود

T0_-1_1264051.jpg

همانطور که انتظار دارید ، شما در این بازی در نقش یک سوپر قهرمان بازی می کنید تا جهان را نجات بدید در این بازی شما در جنگل ها ..بر روی کوه ها ... در درون شهر ها و در قلب سفینه ی موجودات بیگانه به جنگ میپردازید تا تهدید به بشریت را از میان بردارید...
.
همانطور که میدونید اسلحه ها در بازی های Shooter نقش بسیار مهمی بازی میکنند وCrytek هم ابراز امیدواری کرده که این بازی فصل جدیدی را در بخش اسلحه در بازی های FPS باز کنه...در مورد هوش مصنوعی بازی هم باید گفت که Crytek روی این قسمت بسیار کار کرده و نه تنها هوش مصنوعی انسان ها جالب توجه است و از تاکتیک های نظامی بصورت بسیار واقع گرایانه ای استفاده میکنه حتی موجودات فضایی هم از تاکتیک های خاص خودشون استفاده میکنند تا زندگی را برای هر کسی که ادعای قهرمان بودن دارد را سخت کنند.

حتی جالب توجه تر از همه وعده ی بحران های طبیعی در بازی است تا شرایط را از این هم بغرنج تر کند...بحران های طبیعی مثل زلزله ..شکستن یخ ..ریزش زمین و گردباد دنیای جدیدی را در این بازی خلق خواهد کرد که میتواند بسیار بر جذابیت بازی بیفزاید..

در Crysis تعداد گوناگون و متنوعی از وسایل نقلیه نیز وجود خواهد داشت که شما میتوانید آن ها را کنترل کنید از جمله انواع تانک ها و هلیکوپتر ها..

T0_-1_1264058.jpg

و اما از همه مهمتر در بازی Crysis موتور استفاده شده در آن میباشد با نام Cry Engine 2 ..موتوری که به اعتقاد بسیاری انتظارات از گرافیک و جلوه های وِیژه در بازی های رایانه ای را تغییر خواهد داد..بگذارید به گوشه ای ازویژگی ها و جلوه های بکار رفته در این موتور نگاهی بیاندازیم..

Volumetric Clouds.... Real-time Ambient Maps.... Depth of Field... Motion Blur..... Soft Shadows.... Sneak Peak Crysis.... soft vegetation bending.... high-dynamic range rendering..... sub surface scattering

در این بازی گیاهان را میتوان منهدم کرد و همچنین این بازی از یک تکنیک رند رینگ بسیار پیشرفته در نورپردازی و شبیه سازی ابر ها استفاده میکند برای مثال اگر شما در فضا مشغول جنگیدن با موجودات بیگانه باشید ابرها بر روی هر چیزی که در زیرشان باشد سایه های واقع گرایانه ای خلق میکنند

این ها که گفته شد تنها بخش کوچکی از جلوه ها و تکنیک های بکار رفته در موتور Crytek 2 بود .....Crysis در حقیقت بعنوان یک بازی نسل بعد شناخته میشود و جزو اولین بازی هایی است که بر پایه ی Directx 10 ساخته میشود البته به گفته ی Crytek این بازی با Directx 9 هم سازگار خواهد بود اما برای استفاده از تمام جلوه ها در این بازی به یک کارت گرافیک با پشتیبانی از DirectX 10 نیاز خواهید داشت...هنوز هیچ تاریخ انتشاری برای این بازی در نظر گرفته نشده اما بنظر نمیرسد که این بازی در سال 2006 روانه ی بازار شود ...اما مطمعنا این بازی یک تجربه ی وافعی از بازی های رایانه ای نسل بعد را برای مشتاقان PC رقم خواهد زد

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: kamyy

ogi

کاربر سایت
Dec 4, 2007
19
نام
مهدی
...
ممنون...این کارو کردم ...بعد 4تا تیربار رو هم زدم ولی بعدش رو دیگه نمی تونم چی کار کنم .
از اون دهنش که یه چیزی میاد بیرون که آدم رو تبدیل به یخ می کنه .
دو طرف غول که یه توپ سفید رنگ شلیک می کنه که اگه بهت بخوره مردی ...
اون اسلحه هم هی می نویسه no target locked ...
از این به بعدش رو اگه می تونید دقیق به من بگید
ممنون می شم.

من که توضیحم واضح بود ببین تو باید روی کشتی سه بار مبارزه کنی
غول اولی رو که خودت گفتی کشتیش و از کشتی بیرون انداختیش
دومی رو باید با دوربینت قسمتهای حساسش رو ببینی و با اسلحه های دیگه بزنیش
فکر کنم چهار تا محله که از همونجا بهت تیر میزنه بعد از زدن این چهار نقطه باید بازوهاشو
با اسلحه tac gan بزنی اگه دقت کنی یارانت توی هلکوپتر بهت میگن
بعد از اون غوله میفته روی کشتی که تو باید اون دو نقطه رو که بهت شلیک میکنه رو بزنی
بعد با tac gan بزنی تو دهنش.
برو جلو موفق باشی;)

marat

کاربر سایت
Jan 24, 2007
265
من که توضیحم واضح بود ببین تو باید روی کشتی سه بار مبارزه کنی
غول اولی رو که خودت گفتی کشتیش و از کشتی بیرون انداختیش
دومی رو باید با دوربینت قسمتهای حساسش رو ببینی و با اسلحه های دیگه بزنیش
فکر کنم چهار تا محله که از همونجا بهت تیر میزنه بعد از زدن این چهار نقطه باید بازوهاشو
با اسلحه tac gan بزنی اگه دقت کنی یارانت توی هلکوپتر بهت میگن
بعد از اون غوله میفته روی کشتی که تو باید اون دو نقطه رو که بهت شلیک میکنه رو بزنی
بعد با tac gan بزنی تو دهنش.
برو جلو موفق باشی;)

ممنون ...توضیحت کامل بود ولی مشکل اینجاست که اسلحه tac gun رو که نشونه می گیرم هی می زنه no target ... شاید مشکل از خود بازی باشه نمی دونم .
دوربین نمی تونه کمک کنه بهم؟
کل بازی مشکلی نداشت فقط این قسمت آخر اعصابمو خرد کرده

r10ronaldinho

کاربر سایت
Nov 27, 2007
1,566
من که از گرافیکش :wacko: شدم بچه ها بگید با سیستم من و با veryhigh setting و رزولوشن 1024*768 روون روون اجرا میشه

CPU:AMD Athlon 64 x2 4000
VGA:ASUS 8600 GTS 512mb Gddr3
RAM:1 gb

من که COD4 رو بابالاترین تنظیمات و همین رزولوشن روون اجراکردم

tooye khab shayad betooni baraye bazi ba halate very high va estefadeh az directx10 age bekhay bazit aslan lak nazane 2 ta 8800gt khoobe ba 8600gts rooye low mitooni khoob bazi koni

ogi

کاربر سایت
Dec 4, 2007
19
نام
مهدی
ممنون ...توضیحت کامل بود ولی مشکل اینجاست که اسلحه tac gun رو که نشونه می گیرم هی می زنه no target ... شاید مشکل از خود بازی باشه نمی دونم .
دوربین نمی تونه کمک کنه بهم؟
کل بازی مشکلی نداشت فقط این قسمت آخر اعصابمو خرد کرده

آخرین کمکی که از دستم بر میاد این بود که save بازیمو برات upload کردم خیلی شانس داری که windows عوض نکردم
این مرحله بعد از کشتن غول اول

http://www.2shared.com/file/2690419/f08e5b/default_120_Reckoning_46m_33s.html

اینم بعد از مرحله اول مبارزه با غول دوم

http://www.2shared.com/file/2690456/f42356ce/default_121_Reckoning_55m_29s.html

اینم مرحله هلو میباشد یعنی بعد از کشتن غول فقط کافیه سوار هلکوپتر بشیو بری

http://www.2shared.com/file/2690477/b11204da/default_122_Reckoning_59m_56s.html

mox1x2

کاربر ویژه
کاربر سایت
Sep 24, 2007
774
نام
مصطفی
patch11_released.png

بالاخره پس از 1/5 ماه تاخیر پچ این بازی منتشر شد.
لینک های دانلود: (در حدود 140 مگابایت)
INcrysis
EA FTP
Others

Fixes:

* Fixed: Potential crash in D3D10
* Fixed: Orange boxes apearing when hispec savegame loaded into lowspec game.
* Fixed: Inconsistent damage dealt to vehicles when shot by LAW.
* Fixed: Reflection resolution on D3D10, MultiGPU reflection update fix
* Fixed: Memory leak with FSAA modes
* Fixed: Infinite ammo hacks.
* Fixed: Memory leak in D3D10 when switching screen modes
* Fixed: Muti optimizations
* Fixed: When player melees during gun raise animation, their gun will be in a
permanently raised position.
* Fixed: Crash when loading savegame with level exported recently by editor
* Fixed: Virtual keyboard does not function properly when a game pad is connected
* Fixed: Users can lose the ability to look around with the Right Stick
* Fixed: Setting screen resolution to "default" stops user from selecting last resolution
* Fixed: Bug when changing resolution in D3D10
* Fixed: Issues with Depth of field and water droplets in D3D10
* Fixed: Crash on NaN warning

Updates:

* Added: Motion Blur UI and V.SYNC UI options
* Optimized: Motion blur
* Optimized: FSAA (Full Scene Anti-Aliasing)
* Optimized sound id implementation
* Enabled VSync functionality in D3D10
* New benchmarking files for ice CPU benchmark.
* http/xmlrpc password protected remote control session
* Marked debug cvars as cheat
* F12 (screenshot) now works in restricted mode as well

Tweaks:

* Reduced LAW splash damage vs. infantry in PowerStruggle mode
* Slowed Rocket projectile speed down in MP slightly
* Disabled automatic turret bounding boxes on vehicles to prevent issues with LAW hit
detection
* Reduced grenade explosion radius in multiplayer
* Clamped water tesselation to avoid cheating in MP
* MultiGPU improvements with depth map updates

Regards,

-Crysis Dev Team

به نقل از سایت کوروش عزیز:

The highly anticipated 1.1 Patch has been released for Crysis. Aside from containing a range of fixes and multiplayer tweaks, the patch also supposedly improves performance in both DX9 and DX10 modes, and on SLI/Crossfire setups. I tested the patch in both DX9 and DX10 mode, and in DX9 there wasn't any difference in performance whatsoever. DX10 mode did show some increase in FPS in some areas, but a notable decrease in FPS on the Ice level, however your results may vary. Note that the patch also adds a couple of new options and a new benchmark, and I've covered these on pages 4,5,7,10 and 13 of the updated Crysis Tweak Guide.
برای دوستانی که از نسخه کرک استفاده میکنند, هنوز کرک 1.1 منتشر نشده اما tRUE-TEAM قبلا قول داده بود تمام تلاش خود را انجام دهد تا این کرک هر چه زودتر منتشر شود.

Mr_Peyman5623

کاربر سایت
Jan 9, 2008
24
نام
پیمان
آخرین کمکی که از دستم بر میاد این بود که save بازیمو برات upload کردم خیلی شانس داری که windows عوض نکردم
این مرحله بعد از کشتن غول اول

http://www.2shared.com/file/2690419/f08e5b/default_120_Reckoning_46m_33s.html

اینم بعد از مرحله اول مبارزه با غول دوم

http://www.2shared.com/file/2690456/f42356ce/default_121_Reckoning_55m_29s.html

اینم مرحله هلو میباشد یعنی بعد از کشتن غول فقط کافیه سوار هلکوپتر بشیو بری

http://www.2shared.com/file/2690477/b11204da/default_122_Reckoning_59m_56s.html

ممنونم من توی اینجا گیر کرده بودم مشکلم حل شد@

mox1x2

کاربر ویژه
کاربر سایت
Sep 24, 2007
774
نام
مصطفی
خوب ViTALiTY قبل از هر گروه دیگه ای کرک را منتشر کرد, فکر میکنم سریعترین کرک منتشر شده برای یک ورژن پچ شده باشد.
برای دریافت کرک از این لینک فایل Crysis v1.1 [MULTI5] Fixed EXE را دانلود کنید.

Grim Reaper

کاربر سایت
Nov 28, 2005
574
نام
عباس
سلام
کسی می تونه فایل exe اصلی بازی (کرک نشده) رو برام آپلود کنه ؟
نصب این پچ برام خیلی ممهمه !
هم 64 بیتیش توی پوشه Bin64 هم 32 بیتیش توی پوشه Bin32
ممنون :love:

بهرحال موقع نصب پج این ارور رو میده

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
خوب عباس جون من که تعطیلم از لحاظ آپلود :D
ولی چرا یک بار بازی رو re/install نمیکنی؟؟؟ اینجوری بهتر نیست؟

YOSHIMITSU

کاربر سایت
Nov 4, 2006
51
نام
مرتضی
سلام
کسی می تونه فایل exe اصلی بازی (کرک نشده) رو برام آپلود کنه ؟
نصب این پچ برام خیلی ممهمه !
هم 64 بیتیش توی پوشه Bin64 هم 32 بیتیش توی پوشه Bin32
ممنون :love:

بهرحال موقع نصب پج این ارور رو میده

درود.
منم همین مشکلو دارم اگه یه نفر لطف کنه این فایلارو آپلود کنه ممنون میشم چون با reinstall مشکلم حل نمیشه بازی کرک شده نصب میشه.

Reza Razor

کاربر سایت
Jul 25, 2007
1,487
از دوستان یکی که یه سیستم تو مایه های مال من داره بگه من با این سیستم با وضوح 1024x768 بدون AA و کیفیت High چند فریم از کرایسیس میگیرم:
CPU:Pentium4 3.4 GHZ
Ram:1GB
VGA:8600 GTS 512MB
------------------
چون میخوام یه 8600 gts بگیرم
خودم زیاد امید ندارم پس زیاد نا امیدم نکنین.
مرسی

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,671
نام
سهيل
دوستان یک سوال داشتم.من مدتی بود نمی تونستم بازی رو انجام بدم ولی حالا تمومش کردم.یک عده گفنه بودند بازی خیلی کوتاه هست .حتی بعضی میگفتند به کوتاهی دمو هستش.به نظر من که خیلی هم به اندازه هستش.اگه با یکم صبر وحوصله و انجام ماموریتهای جانبی بازی کنید به نظر من برای یک عنوان با این گرافیک و صداگذاری خیلی هم عالی هستش.

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,671
نام
سهيل
از دوستان یکی که یه سیستم تو مایه های مال من داره بگه من با این سیستم با وضوح 1024x768 بدون AA و کیفیت High چند فریم از کرایسیس میگیرم:
CPU:Pentium4 3.4 GHZ
Ram:1GB
VGA:8600 GTS 512MB
------------------
چون میخوام یه 8600 gts بگیرم
خودم زیاد امید ندارم پس زیاد نا امیدم نکنین.
مرسی
چند صفحه قبل یک عده از دوستان گفته بودند که با مشخصات تقریبا نزدیک به این میشه رو تنظیمات high فرریم ریت کامل گرفت.البته روی high نه very high

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر