CRYSIS vs FARCRY 2

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.
سلام بچه ها این نظر سنجی بین far cry 2 و crysis هست. من خودم میگم far cry 2 بازی بهتری از آب در میاد شما چی میگید؟

Dreadlord

کاربر سایت
آخه من حرفی از گرافیک زدم؟؟من گفتم محیطی که توش بازی میکنیم جالب تره.نمی دونم چرا تو ایران هرچی میشه میگن گرافیک؟
برای کنسول هم چه بیاد چه نیاد برام فرقی نمیکنه.کنسول ها هم این قدر بوق نیستن که شما فکر میکنید.من هر بازی که میاد در صورت وجود هر دو نسخه ی کامپیوتر و 360 هردو راتهیه میکنم تا تفاوت هاشون ببینم.
100% موافقم.;)

Sha7ab

کاربر سایت
نام
شهاب
کاش میزاشتی farcryعرضه میشد بعد این نظرسنجی رو میزاشتی

MOSTAFA VI

کاربر سایت
FARCRY2، بازي كه تنها عنوان فاركراي را به سختي بر دوش ميكشد

حالا ببينيد من چي ميگم:
همتون بريد و اون تريلر جديدي رو كه اولش يكي از مهندسين مونترال يه بحث كلي در مورد بازي ميكنه و بعد هم ميگه كه اگر ميخوايد گيم پلي بازي رو ببينيد باهاش همراه بشيد(حجم اين تريلر 6.10mb و زمانش 01:06:00 هست)........
همونطور كه ميبينيد بازي هيچ ربط و شباهتي به فاركراي اصلي نداره و البته بسياري نقاط ضعف هم داره كه فاركراي نداشت و اين بازي فقط و فقط عنوان FARCRY2 رو به سختي بر دوش ميكشه، گيم پلي بازي اصلا مثل فاركراي نيست و اصلا هم جذاب نيست، مهمترين مشكل بازي صداگذاري ها و هوش مصنوعي دشمنه(حالا رو سرم خراب نشيد اين نظر شخصي منه) صداگذاري سلاح ها اصلا با ظاهرشون مچ نيست و همچنين دشمنها هم اين وسط مثل كدو مي مونن، همچنين ديگه از اون محيطهاي زيباي فاركراي خبري نيست، حتي HUD(واسط كاربري) هم بسيار مزخرفه و احمقانست كافيه كه يه كمي به گوشه چپ و راست پايين صفحه نگاه كنيد، يك ايراد ديگه بازي آهنگ هاي بازين كه بسيار مسخرن(مقايسه كنيد با فاركراي) راستي داشت يادم ميرفت، شخصيت اول بازيم يه شخصيت احمقانه تر از خود بازيه، بازي كه توش جك كارور نباشه اصلا فاركراي نيست...........
خوب اين نتيجه گيري من بود از اين بازي و به نظرم بهتره طرفداران فاركراي يك خط قرمز گنده دور اين بازي بكشن، بهتره كه هر چه سريع تر مونترال روي اسم اين بازي تجديد نظر كنه و يك اسم مناسب براش پيدا كنه(حيف از اسم FARCRY كه رو اين بازي گذاشتن).

freegame

کاربر سایت
نام
farshad
از امضای ایشون معلومه فن crysis هستند
ولی crysis که اصلا قشنگ نبود فقط گرافیک داشت که تنها چیزی که برای من مهم نیست گرافیکه

W00T1991

کاربر سایت
نام
محمد
همونجوری که نظر سنجی نشون میده بچه ها هم مثل من عقیده دارن که فار کرای بازی بهتری میشه چون کرایسیس به غیر از گرافیک خفنش تقریبا چیزه خاص دیگه ای نداره
اما خوب فارکرای مسئلش جداست

.Masoud.

کاربر سایت
آقا صبر میکردی فارکرای 2بیاد بعد نظر سنجی میذاشتی .
بازی نیومده رو ما چه جوری در موردش قضاوت کنیم !!!!!!
مثلا در مورد Lair این همه تبلیغ کردن و چی و چی .... .
ولی وقتی اومد :sick::sick:
این میگه گرافیکش بالاتر بوده و من باهاش حال کردم . این یکی میگه گیم پلی فار کرای 2 بهتر از کرایسیس بوده و چه جوری بوده و نبوده .... .:-"
( تریلر همیشه دلیل خوب بودن بازی نیست . E3 2006 رو یادتون هست ؟؟؟؟ Killzone 2 رو میگم :-"!!البته منظورم این نیست که فاکرای 2 هم اونجوریه ولی تا عرضه ی بازی به هیچ چیزی نمیشه اعتماد کرد !!!:biggrin1::biggrin1:

thedarkness

کاربر سایت
من با MOSTAFA-C2 موافقم.

آخرین ویرایش:

thedarkness

کاربر سایت
از امضای ایشون معلومه فن crysis هستند
ولی crysis که اصلا قشنگ نبود فقط گرافیک داشت که تنها چیزی که برای من مهم نیست گرافیکه
از امضای شما هم معلومهps3 fan هستید.:-"

Mλjid

کاربر سایت
نام
My Real Name،My Rap Shit
درسته که کراسیس بازی خوبی ولی هیچی فار کرای نمیشه 1 کش که مهشر بود ولی 2 شرط میبندم 2 برابر کراسیس طرفدار پیدا کنه

Death Proxy

مدیر انجمن
نام
محمد طالبیان
از امضای شما هم معلومهps3 fan هستید.:-"
حالا چون ایشون PS3 FAN هستش دلیل میشه که طرفه Far Cry 2 رو بگیره
prankster2.gif

xyz

کاربر سایت
نام
Ali
far cry2 عمرا به crysis برسه
اون موقعی هم که far cry 1 با اون گرافیک عالیش اومد کار کریتک بود که الان تو ub نیست

freegame

کاربر سایت
نام
farshad
یکی میشه به من بگه امضا من چه ربطی داره farcry2
اگرم بیاد نسخه 360 رو میگیرم

thedarkness

کاربر سایت
یکی میشه به من بگه امضا من چه ربطی داره farcry2
اگرم بیاد نسخه 360 رو میگیرم
من خوشم نمیاد کسی ,کسه دیگه ای رو تحقیر کنه.منم گفتم که بفهمی چه مزه ای داره و دیگه این کارو نکنی.;)

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر