Crysis Remastered | PC

نسخه ریمستر شده CRYSIS در راه PC و کنسول های نسل هشت.
بازی با همکاری Saber Interactive ساخته می شود.

- دارای امکانات گرافیکی جدید
- بافت های با کیفیت بالاتر
- پشتیبانی از Ray Tracing

crysis.jpg

تریلر رسمی

آخرین ویرایش:

bazibaz

کاربر سایت
Aug 8, 2006
407
من گرافیک 5700 ای ام دی دارم اصلا مشکلی نداره روی تنظیمات high و بعضی بالاتر راحت بالای 60 فریم میده فول اچ دی گرافیکهای قدیمی دیگه برای بازیهای جدید بهینه نمیشن ناسلامتی گرافیک مال 2 نسل پیشه دیگه اون ذهنیت 1080 را نداشته باش الان یه گرافیک 1650 انودیا بهتر از اینه چون جدید تازه نفسه
این حرف رو اینجا زدی جایه دیگه نزن الان یه 980ti هم بهتر از 1650 و حتی 1660 هستش و خواهد بود چه برسه 1080 بازیکن فوتباله مگه به تازه نفسی باشه

m2relax

کاربر سایت
Jun 25, 2011
1,316
نام
Morteza
این حرف رو اینجا زدی جایه دیگه نزن الان یه 980ti هم بهتر از 1650 و حتی 1660 هستش و خواهد بود چه برسه 1080 بازیکن فوتباله مگه به تازه نفسی باشه
نسل قدیم گرافیک ها جوابگو نیستن دیگه حالا میخواد ti داشته باشه یا نه ! کلا بحث عوض شدن چیپست و نسل هست نه قدرت.

godofwar3

کاربر سایت
Jul 10, 2008
694
نام
حسین
نسل قدیم گرافیک ها جوابگو نیستن دیگه حالا میخواد ti داشته باشه یا نه ! کلا بحث عوض شدن چیپست و نسل هست نه قدرت.
دقیقا منم منظورم همینه ولی دوستان هنوز تو رویا هستن من همیشه نظرم اینه ادم کالای جدیدتر را به کالای قدیمی تر ترجیح بده حتی خیلی اگه اون کالای قدیمی قویتر باشه چون تکنولوژی همیشه خودش را به روز میکنه و در اینده میبینیم بازیها روی گرافیکهای جدیدتر حتی ضعیفتر از قدیمیها بهتر اجرا میشه چون اونها از رده خارج میشن الان سی پی یو 10100 را من به سی پی یو 7700 ترجیح میدم چون میدونم به روزه و برام دیگه داستان نمیسازه اینا همه نظر شخصیه

• Like
  • Sad
Reactions: m2relax and kamyy

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
یکم باید با تنظیمات بازی ور برید کلا بازی استاتر زیاد داره با 2 تا اپشن مدیوم کنید الان درست یادم نیست خیلی بهتر می شه ری هم پرفورمنس بذارید سایه هم very high بقیه تا اخر بالا باشن مشکلی نیست ری هم بین p تا c تفاوت خیلی جزئی هست فریم اما حسابی نابود می کنه.

bazibaz

کاربر سایت
Aug 8, 2006
407
در برابر 1650 یا 1660 تا قیام قیامت 980ti یا 1080 بهتر خواهند بود ده نسل دیگه هم بیاد جوابگوتر خواهند بود بحث نسل و عوض شدن چیپست در رده های یکسان درسته نه مقایسه گرافیک مسخره ای مثل 1650 و 1660 با 1080 اینا هیچوقت بهتر و جابگوتر از 1080 نخواهند بود

• Like
  • Love
Reactions: TeTration and kamyy

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
یکم باید با تنظیمات بازی ور برید کلا بازی استاتر زیاد داره با 2 تا اپشن مدیوم کنید الان درست یادم نیست خیلی بهتر می شه ری هم پرفورمنس بذارید سایه هم very high بقیه تا اخر بالا باشن مشکلی نیست ری هم بین p تا c تفاوت خیلی جزئی هست فریم اما حسابی نابود می کنه.
مشکل اصلی همون CPU هست دیگه، میگن بازی فقط از تک هسته استفاده میکنه. از نسخه XBOX 360 پورت شده
باید از نسخه PC پورت میکردن و مشکل CPU رو هم حل میکردن ولی فقط یه چی دادن بیرون که بگن ما هم هستیم!

BFG 9000

کاربر سایت
Aug 25, 2011
341
نام
امید
مشکل اصلی همون CPU هست دیگه، میگن بازی فقط از تک هسته استفاده میکنه. از نسخه XBOX 360 پورت شده
باید از نسخه PC پورت میکردن و مشکل CPU رو هم حل میکردن ولی فقط یه چی دادن بیرون که بگن ما هم هستیم!
سالها بود فریم ریت زیر 30 ندیده بودم رو سیستمم... که زیر سایه این پورت افتضاح دیدم...

درسته کرایسیس بازی سنگینی بود... ولی گرافیک و گیم پلی هم چندین سال جلوتر از زمان خودش بود...

با چه هدفی این ریمستر رو با گرافیک تاریخ گذشته و راندمان افتضاح و هیچ مرحله اضافی وارد بازار کردن؟؟؟؟؟ آبروی کرایسیس رو بردن به معنی واقعی.

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
سالها بود فریم ریت زیر 30 ندیده بودم رو سیستمم... که زیر سایه این پورت افتضاح دیدم...

درسته کرایسیس بازی سنگینی بود... ولی گرافیک و گیم پلی هم چندین سال جلوتر از زمان خودش بود...

با چه هدفی این ریمستر رو با گرافیک تاریخ گذشته و راندمان افتضاح و هیچ مرحله اضافی وارد بازار کردن؟؟؟؟؟ آبروی کرایسیس رو بردن به معنی واقعی.
مرحله اضافی نداره که هیچ،
یکی از مراحلش هم حذف شده

• Like
Reactions: BFG 9000

bazibaz

کاربر سایت
Aug 8, 2006
407

دقیقا درسته کرایسیس یک اگه سنگین بود با عقل جور در میومد چون گرافیکش از زمانش جلوتر بود اینا اومدن فقط سنگینی بازیو پورت کردن واقعا از تیم اصلی کرایتک که کرایسیس رو ساختن کسی تو این پورت افتضاح بوده؟

• Like
Reactions: BFG 9000

tokio_hotel

کاربر سایت
Oct 3, 2010
1,410
اقا چرا یسری باید حتما تمامی تنظیماتو تا خرتناق بالا ببرن
خوب الان من با تنظیمات very high تمامی گزینه ها و فقط گزینه ray tracing هم performance میزارم راحت ۶۰ میگیرم تو بعضی جاها ۵۰ میاد پایین
کارتمم 1080ti هستش
اگه لازم باشه فیلمم میگیرم میفرستم
خوب ray رو اگه very high بزارم مسلما فریمم تا ۳۰ هم میاد پایین
سطح توقعاتتون رو بیارین پایین قطعات گرونه و pc خوبیش اینه تنظیمات دست خودته
الانم غیر کارت ۲۰۸۰ti و 2080 معمولی اکثرا کارتها از ۱۰۸۰ تا ۵۷۰۰ همشون یه پوخن حالا ۱۰ یا ۵ فریم بالا یا پایین

BFG 9000

کاربر سایت
Aug 25, 2011
341
نام
امید
اقا چرا یسری باید حتما تمامی تنظیماتو تا خرتناق بالا ببرن
خوب الان من با تنظیمات very high تمامی گزینه ها و فقط گزینه ray tracing هم performance میزارم راحت ۶۰ میگیرم تو بعضی جاها ۵۰ میاد پایین
کارتمم 1080ti هستش
اگه لازم باشه فیلمم میگیرم میفرستم
خوب ray رو اگه very high بزارم مسلما فریمم تا ۳۰ هم میاد پایین
سطح توقعاتتون رو بیارین پایین قطعات گرونه و pc خوبیش اینه تنظیمات دست خودته
الانم غیر کارت ۲۰۸۰ti و 2080 معمولی اکثرا کارتها از ۱۰۸۰ تا ۵۷۰۰ همشون یه پوخن حالا ۱۰ یا ۵ فریم بالا یا پایین
فقط که فریم ریت مهم نیست... نسبتش با گرافیکی که داره میده مهمه... ما هی تنظیمات رو میبریم بالا به امید اینکه یه چیز جدید و خاص ببینیم... گرافیک که بهتر نمیشه هیچ... پرفورمنس افتضاح تر میشه.

tokio_hotel

کاربر سایت
Oct 3, 2010
1,410
فقط که فریم ریت مهم نیست... نسبتش با گرافیکی که داره میده مهمه... ما هی تنظیمات رو میبریم بالا به امید اینکه یه چیز جدید و خاص ببینیم... گرافیک که بهتر نمیشه هیچ... پرفورمنس افتضاح تر میشه.
والا یه چیز بگم همه تنظیمات بزار high بازی کن یه بار هم بزار رو very high تفاوتشو واقعا سخته من حتی اسکرین شات گرفتم تشخیص دادم فرقشونو

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,328
نام
مــاکــان
والا یه چیز بگم همه تنظیمات بزار high بازی کن یه بار هم بزار رو very high تفاوتشو واقعا سخته من حتی اسکرین شات گرفتم تشخیص دادم فرقشونو
خب بحث اینه که بازی سال 2006 یعنی نزدیک به 15 سال پیش، بعد ریمستر و بهینه سازی چرا باز هم باید مشکل افت فریم داشته باشه؟
اونم نه به خاطر سنگین بودن بازی، برای اینکه انجین مثل نسخه 15 سال پیش نمیتونه از هسته های CPU بصورت کامل استفاده کنه!
وگرنه خب همون ورژن اورجینال هم میشد کامل بازی کرد و لذت برد، اگر که با تنظیمات پایین تری اجرا میکردیم.

قبل انتشار نسخه ریمستر صحبت از این میکردم که با ساخت این بازی کرایتک برمیگرده، یک جوری ملت دوباره علیه خودش بسیج کرد که اگه بازی منتشر نمیشد خیلی سنگین تر بود.
تنها کسانی که شاید سود بردن از این نسخه، پلیرهای کنسولی بودن، که اونها هم بهشون یجورایی بی مهری شده، چون اینی که دارن بای میکنن تمام پتانسیل کرایسیس نیست.
مرحله اضافی نداره که هیچ،
یکی از مراحلش هم حذف شده
خدایی اون مرحله روندن Vtol جزو مزخرفترین بخش های بازی بود، بس که کنترل درب و داغونی داشت.
کرایتک هم به علت اینکه بخش ضعیفی بود از نسخه کنسولی حذفش کرد که خب بالطبع تو این نسخه هم نیست.
اگه یادت باشه چند باری خودشون گفتن که اصلا از این مرحله راضی نیستیم.

drdoremi

کاربر سایت
Jan 31, 2020
280
همه چیو تا خرتناق بزارید can it run crysis
فقط object quality رو low کنید که حکم lod و drew distance رو داره و رو تنظیمات بالا pop in رو کاملا از بین میبره و چون از cpu درست استفاده نمیکنه (فقط ۲ هسته) بازی به اون وضع میافته. جاهایی که دور دست پر از درخت بود با ۲۰۸۰ ti تا ۲۰ هم فریمم پایین اومد رو فول hd در صورتی که gpu از ۵۰-۶۰ درصد usage بالا نمی اومد
اما الان با اینکه رو کیفیت اصل گرافیک این گزینه هیچ تاثیری نداره gpu تا ۸۰ هم پر میکنه و فریم بین ۶۰-۱۱۰ و اکثر موارد ۸۰ هست

• Like
Reactions: tokio_hotel

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر