Crysis 3 VS Killzon 4 نظر بدید !!!

Kratos-_-0_0

کاربر سایت
Sep 10, 2012
938
نام
ارین
من فقط امیدوارم چند وقته دیگه نمایشی دیگه که kz داشت
همتون تو سایت حضور داشته باشین و برگردین همین فن بازیای بی موردتون ببینین
اسیاب به نوبت کنفرانس مایکروسافت هم شروع میشه بعدش نوبت ما میشه ، کاری که تو الان کاربر ................. داری انجام میدی که تو همه تاپیک ها میری با فن بازیات
همه رو میندازی به جون هم ما هم از خجالتت در بیایم به قول دوستان طلوعی دیگر نزدیک است

images

آخرین ویرایش:

king ps3

کاربر سایت
Jun 8, 2009
1,367
نام
プレイステーション
من به نمایندگی از همه بچه محلامون قسم میخورم که کرایسیس ته گرافیکه و تا هزاران سال دیگه گرافیک رو دستش نخواهد امد.:praying:

حالا برو راحت بگی بخواب.

انصافا چیزی به اسم منطق تو این مقایسه پیدا میشه.شما داری چیو با چی مقایسه میکنی؟عنوانی که هنوز عرضه نشده؟ اکثر بازیهای درجه یک موقع عرضه یه گرافیک دارن موقع انتشار یه گرافیک بهتر . اصلا معنی work in progress همینه.مثلا انچارتد 2 تو نمایشی که تو e3 2009 داشت همه رو میخکوب کرد.ولی چند روز بعد از نمایشگاه خود ناتی داگ عکسایی از همون نمایش e3 نشون داد با گرافیک بیشتر .این یعنی بازی ها تا موقع عرضه پیشرفت میکنن.البته تریلر بازی هایی که دیشب نشون داده شد رو باید توی یه tv درست حسابی ببینی تا گرافیک بازی خودشو نشون بده.

در ضمن شما مقایسه ات از بیخ و بن اشتباهه .چون بازی های کنسول ها مثل کیلزورن متناسب با منابع محدود ساخته میشن.یعنی اینکه سازنده ها یه سخت افزار مشخص دارن و باید بازیشون رو با اون مچ کنن.نه اینکه یه بازی بسازن که هر چقدر میخوان کیفیت بافت هاش رو بالا ببرن که هیچ pc ای نتونه اجرا کنه بعد هم ادعا کنن. کرایسیس 2 رو روی ps3 بازی کردم و مطمئنم گرافیکش از کیلزون 3 کمتر بود(حتا از کیلزون 2).کرایتک اگه بلده همین گرافیکو رو کنسول بیاره نه رو pc ای که هر موقع بخوای میتونی ارتقاع بدیش.

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
من به نمایندگی از همه بچه محلامون قسم میخورم که کرایسیس ته گرافیکه و تا هزاران سال دیگه گرافیک رو دستش نخواهد امد.:praying:

حالا برو راحت بگی بخواب.

انصافا چیزی به اسم منطق تو این مقایسه پیدا میشه.شما داری چیو با چی مقایسه میکنی؟عنوانی که هنوز عرضه نشده؟ اکثر بازیهای درجه یک موقع عرضه یه گرافیک دارن موقع انتشار یه گرافیک بهتر . اصلا معنی work in progress همینه.مثلا انچارتد 2 تو نمایشی که تو e3 2009 داشت همه رو میخکوب کرد.ولی چند روز بعد از نمایشگاه خود ناتی داگ عکسایی از همون نمایش e3 نشون داد با گرافیک بیشتر .این یعنی بازی ها تا موقع عرضه پیشرفت میکنن.البته تریلر بازی هایی که دیشب نشون داده شد رو باید توی یه tv درست حسابی ببینی تا گرافیک بازی خودشو نشون بده.

در ضمن شما مقایسه ات از بیخ و بن اشتباهه .چون بازی های کنسول ها مثل کیلزورن متناسب با منابع محدود ساخته میشن.یعنی اینکه سازنده ها یه سخت افزار مشخص دارن و باید بازیشون رو با اون مچ کنن.نه اینکه یه بازی بسازن که هر چقدر میخوان کیفیت بافت هاش رو بالا ببرن که هیچ pc ای نتونه اجرا کنه بعد هم ادعا کنن. کرایسیس 2 رو روی ps3 بازی کردم و مطمئنم گرافیکش از کیلزون 3 کمتر بود(حتا از کیلزون 2).کرایتک اگه بلده همین گرافیکو رو کنسول بیاره نه رو pc ای که هر موقع بخوای میتونی ارتقاع بدیش.
و بخاطر همین تز دادنای الکی کرایتک دیگه کرایسیس روی DX10 اجرا نمیشه و کلی از گیمرا نمیتونن اجراش کنن
وهمین خودش یک چیز مسخرس که تنها دلیلش همین به رخ کشیدن گرافیک بازی هست:|

بجای اینکه برن روی خودبازی کار کنن میرن روی گرافیک کار میکنن:| که چی بشه
گرافیک که دیگه از یک حدی رد بشه دیگه عادی میشه

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,879
نام
malek
یکی بیاد تاپیک رو ببنده.طرف اسم بازی رو نمیدونه و تا حالا killzone رو هم بازی نکرده اومده تاپیک مقایسه درست کرده

Killzone: Shadow Fall

ke$ha

کاربر سایت
May 29, 2011
961
نام
kesha
من نمیدونم بعضی از دوستان دیگه چی میخوان از گرافیک کیلزون !
بابا همه سازنده ها فکشون افتاده از بس نمایشش عالی بوده حالا شما چی میخواید یا میفهمید که اون سازنده با سابقه nساله تو این صنعت نمی فهمه دیگه خدا میدونه !
یکی از مدیران محترم هم لطف کنه بیاد تاپیک رو ببنده که از بیخ و بن مقایسه این دوتا غلطه !!!

GT5

کاربر سایت
Nov 4, 2010
821
نام
امين
نه دیگه:D

بازی معرفی شده و تریلر هم ازش اومده ولی بازم بازیی رو که هنوز یک تریلر بیشتر ازش نیومده رو دارین با کرایسیس که یک غولیه توی گرافیک مقایسه میکنین:|
بازی که از طرف سونی معرفی شد Killzone: Shadow Fall بود
چیزی به اسم Killzone 4 اصلا وجود خارجی نداره!
وقتی ناتی داگ آنچارتد 4 رو روی PS4 ساخت
اونوقت احوال بعضی ها دیدنی میشه
تاپیک باید بسته بشه

mehran3500

کاربر سایت
Feb 23, 2008
490
نام
master
کیلزون همیشه سبک گیم پلی و رنگ بندی محیطی چشم نوازی داشته این بار گرافیک هم (نه خیلی) پیشرفت کرده ولی سبک گیم پلیش بنظر می رسد عوش شده و به بتیلفیلد و کرایسیس نزدیک شده که خوب نیست بنظرم . به هر حال برای فنهای سونی مثل خودم همین اسم بازی هم دلیل خریدن یک دستگاه جدید هست .

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
بازی که از طرف سونی معرفی شد Killzone: Shadow Fall بود
چیزی به اسم Killzone 4 اصلا وجود خارجی نداره!
وقتی ناتی داگ آنچارتد 4 رو روی PS4 ساخت
اونوقت احوال بعضی ها دیدنی میشه
تاپیک باید بسته بشه
حالا بالاخره منظور طرف هم همین بوده دیگه:D
مثل همین GTA خودمونه:D ملت او... GTA Sanandreas رو GTA 5 میخونن و GTA Vice city رو هم 4 میخونن:D همین میشه دیگه:D

---------- نوشته در 05:48 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:47 PM ارسال شده بود ----------

یکی بیاد تاپیک رو ببنده.طرف اسم بازی رو نمیدونه و تا حالا killzone رو هم بازی نکرده اومده تاپیک مقایسه درست کرده

Killzone: Shadow Fall
ماشالله توی این بخش همه یک مقایسه های جالبی میکنن آدم شاخ در میاره:D

am3

کاربر سایت
Jan 11, 2013
205
نام
amir
اقا کرایسیس یه چیزیه کیلزون یه چیز دیگست
نور تو کیلزون خیلی بهتره طراحی هنری تو کرایسیس
ولی اگه دقت کنید کیلزون رو ی تفنگ و شخصیت ها و کلیک کرده و جزعیات ریز خوب نیست که کرایسیس این مشکل رو نداره
ولی اگه بخوایم نور پردازیزو مقایسه کنیم مثل اتش داخل کیلزون کرایسیس حرفی برای گفتن ندارد
کلا چون کیلزون روی پی اس 4 و پی اس 4 قدرت بیشتری تا ایکس 360 داره
من به کیلزون رای میدم

navidfaro5

کاربر سایت
Jan 15, 2012
478
اقا کرایسیس یه چیزیه کیلزون یه چیز دیگست
نور تو کیلزون خیلی بهتره طراحی هنری تو کرایسیس
ولی اگه دقت کنید کیلزون رو ی تفنگ و شخصیت ها و کلیک کرده و جزعیات ریز خوب نیست که کرایسیس این مشکل رو نداره
ولی اگه بخوایم نور پردازیزو مقایسه کنیم مثل اتش داخل کیلزون کرایسیس حرفی برای گفتن ندارد
کلا چون کیلزون روی پی اس 4 و پی اس 4 قدرت بیشتری تا ایکس 360 داره
من به کیلزون رای میدم
خودت تکی به این نتیجه رسیدی که ps4 از xbox 360 ساخت 2005 قدرتش بیشتره ؟ اولا crysis رو باید با سیستم های high end پی 30 بزنی بعد با kz مقایسه کنی .

kayne

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,098
نام
مصطفی
چندتا تصویر از نسخه pc کرایسیس 3 :
yz0qhfj3skl1c54dp6qe.jpg

ja70y8pk2j14bmw3jba.jpg

m2w6amrd3df0nkj0xj8o.jpg

0zx3i6zg5sw85rfpo0vu.jpg
گرچه این تصاویر رو از ویدئو بازی کپچر کردم و مستقیم از گیم پلی نیست ولی با این حال کیفیتشون فوق العادست .

{ehsan}

کاربر سایت
Nov 29, 2005
2,177
نام
ehsan
يکی از مواردی که به عنوان نسل بعدی توی عکس های kz عجيب بود

کيفيت بافت ها به هيچ عنوان نسل بعدی نبود

يک نمونش لباس ها يا

شکل زير

35jrrkjbwee5j5qd8f6.jpg

و بعيد ميدونم داستان به اين جا ختم بشه مخصوصا با سخت افزاری که سونی معرفی کرده