Crysis 3 VS Killzon 4 نظر بدید !!!

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,955
نام
محمد امین
به نظر میرسه K4 قرار بوده برای PS3 بیاد بعد حالا به هر علتی تصمیم گرفته شده برای PS4 بیاد..
به نظر من K4 یک بازی دو نسلی هست و همزمان روی هر دو کنسول عرضه میشه..

گرافیک K4 اصلا در حد بازیهای دیگری که تو کنفرانس نشون دادن نبود مخصوص DD که شاهکار گرافیکی بود..

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
به نظر میرسه K4 قرار بوده برای PS3 بیاد بعد حالا به هر علتی تصمیم گرفته شده برای PS4 بیاد..

گرافیک K4 اصلا در حد بازیهای دیگری که تو کنفرانس نشون دادن نبود مخصوص DD که شاهکار گرافیکی بود..

نه این ها گفته بودن روی دو تا کیلزون دارن کار می کنن که یک نسخش برای ps3 هست که رونمایی نشد و یک نسخه ی دیگه هم این هستش
================================
همینطور که دوستان هم گفتم محیط ها باهم فرق داره کیلزون نیومده زنگ بندی به کل متفاوت هست چی رو الان دارین مقایسه می کنین

McSaturday

کاربر سایت
Feb 15, 2011
399
نام
مک‌ستردی
قبول دارم که گرافیک KZ4 برای نسل بعد کمی پایین هست ؛ اما بنظر من عناوین لانچ نسل بعد، الزاماً گرافیک خیلی خفنی نمی‌تونن داشته باشن. این گرافیک در مرور زمان پیشرفت زیادی می‌کنه... مثلاً شما اولین عنوان لانچ PS3 رو با آخرین بازی‌هاش (مثلاً همین Crysis 3) مقایسه کنید... می‌بینید چقد پیشرفت داشته گیم توی این 10-12 سال...
این بحث هم فک نکنم پایان جالبی داشته باشه...

Lord Xbox

کاربر سایت
Nov 16, 2012
147

deep down که از قبل رندر شده و in engine بود تا نیاد نمیشه نظر داد به نظرم تنها بازیه واقعی که دیشب نشون دادن در کنار یکی دو تا بازی فان دیگه kz جدید و watch dogs بود که یوبی گفته wd روی pc با قدرت ps4 اجرا میشده.
kz sf به نظر من خیلی معمولی بود در مورد بازیای آینده نمیشه از الان نظر داد واسه اینکه طراحی و معماری ps4 خیلی شبیه pc شده بازی سازا از همون اول میتونن بازیای خوب بسازن واسه همین فکر نکنم بازیای بعدش زیاد با لانچ تایتلاش فرق داشته باشه البته فرق حتما داره ولی کلیتش همینه.
بهترین نمایش ps4 دیشب از نظر من wd بود.

S0lid Snake

کاربر سایت
Sep 26, 2012
2,105
نام
آرمان
دوستان شما برید تریلر K:SF رو با کیفیت 1080p ببینید و بیایید نظر بدید ;)

SF هیچ مشکلی نداشت ، یا به عبارت دیگر هیتر و ترولگر نخواستیم ! ;)

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,955
نام
محمد امین

عزیز عکسهای که ازش اومده کیفیت 1080p رو داره و مشخص هست گرافیکش در چه حد هست

در ضمن K بازی شخصی شما و دوستانتون نیست که فقط شما در موردش نظر بدین..

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid

+ فن بازی رو هم بهش اضافه کن:D

بعدشم یک نگاهی به آواتار خودت بنداز:D

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,711
نام
مراد حلیمی
اينهمه بحث و جدل نداره اين قسمت متن digital foudry رو بخوونيد همه چي ميان دستتون :

Killzone Shadow Fall has moments of exceptional majesty and some beautiful animation, but the in-game concepts revealed last night failed to truly excite, and even in terms of technical accomplishment - something readily associated with Guerrilla Games - you put the video side-by-side with Crysis 2 and its sequel and it feels a step off the pace

.

T7T

کاربر سایت
Sep 26, 2010
703
یعنی مقایسه هاتون تو مغزم >:d< یک بازی عرضه شده را با یک بازی که تازه معرفی شده مقایسه میکنید >:d< حداقل بذارین یک روزش کامل بشه بعد شروع کنید ترول :D
حالا همه برای من کارشناس گرافیک و مسافر زمان شدن :|

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,251
عزیز عکسهای که ازش اومده کیفیت 1080p رو داره و مشخص هست گرافیکش در چه حد هست

در ضمن K بازی شخصی شما و دوستانتون نیست که فقط شما در موردش نظر بدین..

فعلان که کل BC شده نظرات گرانبها و ترولینگ های شخص شما نسبت به KZ .
همین شما ها بودین که چند ماه پیش Tech demoی cryengine3 رو با crysis 2 یکی میدونستین و میگفتین تفاوت چشم گیری نداره و چیز خاصی نیست .

والا ما که از دیشب تا حالا هزار دفه تریلر KZ دیدم گف خون قاطی کردیم . نور پردازی و کیفت بافت ها باور نکردنیه . هنوز تو شوک هستم . اونوقت چند تا نوب xbox فن میان سنگ crysis رو به سینه میزنن .

آخرین ویرایش:

GT5

کاربر سایت
Nov 4, 2010
821
نام
امين
کیلزون 4؟
کیلزون 4 هنوز از نطفه متولد نشده
چطور ممکنه بازی که هنوز ساخته و معرفی و نه حتی شایعه ای ازش نیومده دارین با یه بازی تمام شده مقایسش میکنید؟
خیلی جالبید شما

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
کیلزون 4؟
کیلزون 4 هنوز از نطفه متولد نشده
چطور ممکنه بازی که هنوز ساخته و معرفی و نه حتی شایعه ای ازش نیومده دارین با یه بازی تمام شده مقایسش میکنید؟
خیلی جالبید شما
نه دیگه:D

بازی معرفی شده و تریلر هم ازش اومده ولی بازم بازیی رو که هنوز یک تریلر بیشتر ازش نیومده رو دارین با کرایسیس که یک غولیه توی گرافیک مقایسه میکنین:|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر