Crysis 3 | PS3

mohamada

کاربر سایت
May 30, 2011
1,365
نام
محمد
بچه ها من دموشو دانلود کردم اما هر کاری میکنم به سرور EA وصل نمیشه اصلا تو بازی نمیره چه کنم..........................:(
چون دموش ماله قبل از عرضه بازیه حالا که بازی عرضه شده سرور های انلاین دمو رو بستن

TRUE WARRIOR

کاربر سایت
Aug 24, 2009
555
بعد از مدت ها مولتي بتل٣ بازي كردن، مولتي پلير اينو بازي كردم و خيلي چسبيد!
تعداد كل پلير ها در سرور هاي بازي به زور به ٤٠٠ نفر ميرسه كه ٢٥٠ نفر در team dead match هستند و بقيه پخش شدن در ساير بخش ها!:|
نكته جالب هاردكور بودن اغلب پلير هاست و نوب ها تقريبا مهاجرت كردند به مدال افتخار و ..
هر چي level up ميكنم به مزخرف بودن سلاح هاي جديد بيشتر پي مي برم! يك سلاح ليزري level اخر هست كه رسما بالإنس رو نابود كرده با قدرت بي نهايتي كه داره!
ولي در كل فان هست مولتيش!;;)
پ ن: در بخش مولتي، افت نرخ فريم وجود نداره و اگر هم باشه، لگ ناشي از اينترنته!

آخرین ویرایش:

Hamzeh_Yz

کاربر سایت
Jan 28, 2013
560
نام
حمزه
دوستان مولتی بازی الان فعاله؟
چون کرایسیس 2 حتی یک نفر هم نبود بازی کنم

مولتی این بازی خیلی سریع dead شد فقط death match هست که اونم زیاد چیز جالبی نیست بیخیال شی بهتره :d همون death match هم همیشه پر نیست بعضی موقع ها به پنج نفر هم نمیرسه .

R O N I N

ŌKAMI
کاربر سایت
Feb 8, 2012
1,026
دوستان مولتی بازی الان فعاله؟
چون کرایسیس 2 حتی یک نفر هم نبود بازی کنم

دث مچ همیشه پلیر داره بعضی وقت ها زیاده بعضی وقت ها هم کمه.من که لذت بردم از مولتیه بازی ولی متاسفانه پلیر ها زود مهاجرت کردن به بازی های دیگه. اگه شماره های قبلی رو رفتی سینگل کرایسیس۳ رو از دست نده ؛)

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk

BigMafiaBoy

همه چیز آرومه :D
کاربر سایت
Mar 3, 2011
608
نام
رضا محمد میرزائی
سلام، اقا من این بازی رو تازه گرفتم. بازی ارور میده که فایل های بازی خرابه ولی بازی خوب نصب میشه، ارور میده که باید فایل های بازی پاک بشن و دوباره نصب بشن ولی این کار مشکل رو برطرف نمی کنه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر