Crysis 3 | PC

64178907175615469154.png

سومین قسمت از Sandbox Shooter بزرگ Crytek در حال ساخت است و طبق گفته Cevat Yerli شانزدهم همین ماه میلادی به طور رسمی رونمایی خواهد شد.
اولین گمانه زنی ها با لیک شدن زودتر از موعد مقرر باکس آرت بازی در وبسایت Origin زده شد.
اولین اطلاعات بازی نیز از طریق یک وبسایت روسی لیک شده است:

• شاهد یک نیویورک تخریب شده خواهیم بود که اکنون تقریبا به یک جنگل تبدیل شده است.
  • Crytek قول ساخت بهترین FPS Sandbox موجود را داده است.
  • در کنار Premium Edition، بازی دارای پک Hunter Edition نیز خواهد بود.
  • پلتفرم های PC، PS3 و X360 میعادگاه گیمرها با Crysis 3 خواهد بود.
  • بازی در بهار 2013 عرضه خواهد شد.

اولین تصویر از بازی که گفته می شود نیویورک تخریب شده را نشان می دهد:

1334152587127.png
====
اطلاعات جدید در مورد بخش داستانی:
حوادث Crysis 3 در سال 2047 و در شهر نیویورک رُخ خواهد داد. مانند شماره قبل، شخصیت اصلی بازی Prophet خواهد بود. او به نیویورک که اکنون تقریبا تخریب شده و پوشیده از درخت است برگشته است. ولی با شهری شبیه به یک گنبد نانویی و تحت سلطه نیروهای Cell مواجه می شود. گنبد نانویی، بخشی از طرح و نقشه Cell برای سلطه بر دنیا است. بازیکنان در بازی با هر دو نیروی انسانی و فضایی مبارزه خواهند کرد.
صحبت های Cevat Yerli در مورد این شماره:
Cevat Yerli مدیر عامل شرکت Crytek در این مورد گفت: "Crysis 3 مخلوطی از شوتر سندباکس، مبارزات پیشرفته و اسلحه های مدرن انسانی و فضایی خواهد بود که دوست داران سبک شوتر عاشق آن خواهند شد."
ایشان ادامه داد: "به کمک آخرین تکنولوژی های به کار رفته در CryEngine3.0، ما توانایی ارائه محیطی با 7 تم مختلف خواهیم داشت که یک تجربه خیره کننده از لحاظ بصری و مرتبط با گیم پلی ارائه خواهد داد."

تصاویر جدید:

Last edited by a moderator:

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
میثم جان نظر من اینه که شما تو همون بخش 360 به وظایف خطیرتون من باب Crysis ادامه بدید :D
شرمنده، نسخه ی PC تهیه کردم قسمت نیست :|.
----------------
این تیرای تیروکمون بازی رو نمیشه افزایش داد؟ 9 تا چیه آخه ؟:|؟

mohsenfff

کاربر سایت
Jan 25, 2006
242
نام
محسن
خیلی جالبه هیچ تفاوتی خاصی بین shading low ,medium ,high وچود نداره تقریبا همش یکیه ولی وقتی میری رو very high تصاویر مناظر بیرونی درخت و سبزه و ...زمین تا آسمون عوض میشه (در محیط داخلی چندان تاثیری نداره) .تمام گزینه ها یک طرف این هم یک طرف اما حداقل 10 تا از فریم بازی کم میکنه .الان میفهمم چرا میگن یه 680 لازمه . من ti560 دارم همه رو very high ولی shading روی high ولی چه فایده که اصل همون shading است

ninja2010

کاربر سایت
Oct 3, 2009
80
نام
امین
خیلی جالبه هیچ تفاوتی خاصی بین shading low ,medium ,high وچود نداره تقریبا همش یکیه ولی وقتی میری رو very high تصاویر مناظر بیرونی درخت و سبزه و ...زمین تا آسمون عوض میشه (در محیط داخلی چندان تاثیری نداره) .تمام گزینه ها یک طرف این هم یک طرف اما حداقل 10 تا از فریم بازی کم میکنه .الان میفهمم چرا میگن یه 680 لازمه . من ti560 دارم همه رو very high ولی shading روی high ولی چه فایده که اصل همون shading است

شما اگر به جای shading از abject کم کنید فریم ریت بهتری می گیرید

sajad021

کاربر سایت
Nov 29, 2012
524
نام
❤Sajad♛B!zar❤
سلام عزیزان.
بی زحمت یکی میشه لینک آپدیدت انودیارو بزاره.البته لینکی که نیاز به قندشکن نذاشته باشه ها!!!
فکرکنم جدیدترینش 314 باشه.
---------- نوشته در 03:06 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:43 PM ارسال شده بود ----------

سلام عزیزان.
بی زحمت یکی میشه لینک آپدیدت انودیارو بزاره.البته لینکی که نیاز به قندشکن نذاشته باشه ها!!!
تا اونجایی که یادمه یکی از بچه ها لینکشو توچندین پست قبل گذاشته بود.ولی تا صفحه 20 گشتم نبود.
انگار ناظمامون حذف کردن پست دوستمونو.دلیلشم نمیدونم.

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,268
نام
امیرحسین
مرحله ی Only Human فوق العادست!
وسعت محیط و از همه مهمتر قابل دسترس بودن تمامش باعث شده بارها بشه این مرحله رو بازی کرد، رفت توی Top 5 مراحل مورد علاقه ام :D

mga

کاربر سایت
Jan 4, 2009
223
نام
محمد
سلام عزیزان.
---------- نوشته در 03:06 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:43 PM ارسال شده بود ----------

تا اونجایی که یادمه یکی از بچه ها لینکشو توچندین پست قبل گذاشته بود.ولی تا صفحه 20 گشتم نبود.
انگار ناظمامون حذف کردن پست دوستمونو.دلیلشم نمیدونم.
دلیلی برای پاک کردن پست نیست توبخش مشکلات کرک و نصب گزاشتم اینجاهم میزارم تا بیست صفحه نگردید Drivers | GeForce

Molana

کاربر سایت
Nov 21, 2009
1,975
نام
آکام سیستم ویانا
به نظر میرسه با این امتیازایی که تو متا برای بازی ثبت شده در حقش ظلم شده چیزی شبیه به ظلمی که در حق Dead Space 3 هم شد !
چون بازی به جز هوش مصنوعی دیگه هیچ مشکلی نداره ! مثل اینکه امسال با سخت گیری ویژه ای از طرف منتقدا طرفیم ...

راستی من تنظیمات گرافیکیم به شکل تصاویر زیره که در این تنظیمات 27تا30 فریم میگیرم حالا به نظرتون تغییرات بهتری می تونم بدم یا همینا خوبن :

آخرین ویرایش:

N!ma

کاربر سایت
Sep 13, 2011
2,488
نام
نیما
به نظر میرسه با این امتیازایی که تو متا برای بازی ثبت شده در حقش ظلم شده چیزی شبیه به ظلمی که در حق Dead Space 3 هم شد !
چون بازی به جز هوش مصنوعی دیگه هیچ مشکلی نداره ! مثل اینکه امسال با سخت گیری ویژه ای از طرف منتقدا طرفیم ...

راستی من تنظیمات گرافیکیم به شکل تصاویر زیره که در این تنظیمات 27تا30 فریم میگیرم حالا به نظرتون تغییرات بهتری می تونم بدم یا همینا خوبن :

گرافیکو تا جایی خوب کن که 23-24 تا فریم بگیری دیگه:D ببین اگه Shadow رو High کنی FPS چه جوری میشه.

آخرین ویرایش:

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
AA رو بیخیال بشید و همچنین بازی رو بیارید روی High که آدم لااقبل بفهمه داره چی بازی میکنه . روی همون حالت هم این مدلی همش باید بازی کرد : :o . دوستان از بخش Nvidia Control Panel - Triple Buffering رو روشن کنم چی میشه وقتی VSynch هم روشن هست ؟ :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر