Crysis 3 | PC

64178907175615469154.png

سومین قسمت از Sandbox Shooter بزرگ Crytek در حال ساخت است و طبق گفته Cevat Yerli شانزدهم همین ماه میلادی به طور رسمی رونمایی خواهد شد.
اولین گمانه زنی ها با لیک شدن زودتر از موعد مقرر باکس آرت بازی در وبسایت Origin زده شد.
اولین اطلاعات بازی نیز از طریق یک وبسایت روسی لیک شده است:

• شاهد یک نیویورک تخریب شده خواهیم بود که اکنون تقریبا به یک جنگل تبدیل شده است.
  • Crytek قول ساخت بهترین FPS Sandbox موجود را داده است.
  • در کنار Premium Edition، بازی دارای پک Hunter Edition نیز خواهد بود.
  • پلتفرم های PC، PS3 و X360 میعادگاه گیمرها با Crysis 3 خواهد بود.
  • بازی در بهار 2013 عرضه خواهد شد.

اولین تصویر از بازی که گفته می شود نیویورک تخریب شده را نشان می دهد:

1334152587127.png
====
اطلاعات جدید در مورد بخش داستانی:
حوادث Crysis 3 در سال 2047 و در شهر نیویورک رُخ خواهد داد. مانند شماره قبل، شخصیت اصلی بازی Prophet خواهد بود. او به نیویورک که اکنون تقریبا تخریب شده و پوشیده از درخت است برگشته است. ولی با شهری شبیه به یک گنبد نانویی و تحت سلطه نیروهای Cell مواجه می شود. گنبد نانویی، بخشی از طرح و نقشه Cell برای سلطه بر دنیا است. بازیکنان در بازی با هر دو نیروی انسانی و فضایی مبارزه خواهند کرد.
صحبت های Cevat Yerli در مورد این شماره:
Cevat Yerli مدیر عامل شرکت Crytek در این مورد گفت: "Crysis 3 مخلوطی از شوتر سندباکس، مبارزات پیشرفته و اسلحه های مدرن انسانی و فضایی خواهد بود که دوست داران سبک شوتر عاشق آن خواهند شد."
ایشان ادامه داد: "به کمک آخرین تکنولوژی های به کار رفته در CryEngine3.0، ما توانایی ارائه محیطی با 7 تم مختلف خواهیم داشت که یک تجربه خیره کننده از لحاظ بصری و مرتبط با گیم پلی ارائه خواهد داد."

تصاویر جدید:

Last edited by a moderator:

LOST

کاربر سایت
Jun 27, 2008
3,122
نام
مهراد
اقا این تیرهای تیر کمون چرا کمیابه
:-/
دومرحله رو بون استفاده از تیرکمون رفتم
:|
وقتی استفاده میکنی از روی جنازه ها یا زمین دوباره ورشون دار باید درست استفاده کنی البته تو هر مرحله یه ست کامل از تیر ها هست.

bazoka

کاربر سایت
Apr 28, 2009
53
نام
امیر
برای این بازی 30 فریم هم کفایت نمی کنه، حد اپتیمالش 40 یا 45 فریم به بالاست، با 30 فریم اصلا طبیعی به نظر نمیاد بازی.

شما با 3DVISION تست کردی یا سه بعدی AMD؟
مانیتورت چیه؟

بازی همینجوری هم سنگین هست، چه برسه به حالت 3 بعدی که فشار دوبرابر میشه.

من با 3dvision تست کردم ولی سه بعدیش خفن نبود8-|

Galaxy3

کاربر سایت
Jun 20, 2012
395
نام
امید
دوستان سلام
من توی یکی از تریلر ها که مربوط به چپتر 3 بود و به دو شیوه ی مختلف طرف بازی میکرد و تا اونجا که سد رو خراب میکنی میرفت دیدم تیرهای کمانش زیاد بود مثلا تیر معمولیش که سر تیر سبز هست 17 یا 18 تا بود ولی ما فقط میتونیم 9 تا داشته باشیم چجوری تو تریلر اونقدر تیر داشت ؟
اینم عکسش:
1362338575071.jpg
[/URL][/IMG]

آخرین ویرایش:

LOST

کاربر سایت
Jun 27, 2008
3,122
نام
مهراد
دوستان سلام
من توی یکی از تریلر ها که مربوط به چپتر 3 بود و به دو شیوه ی مختلف طرف بازی میکرد و تا اونجا که سد رو خراب میکنی میرفت دیدم تیرهای کمانش زیاد بود مثلا تیر معمولیش که سر تیر سبز هست 17 یا 18 تا بود ولی ما فقط میتونیم 9 تا داشته باشیم چجوری تو تریلر اونقدر تیر داشت ؟
اینم عکسش:
1362338575071.jpg
[/URL][/IMG]
تیر های معمولی Bow تو سینگل بازی فقط 9 تاست ولی تو مولتی بازی 20 تاست زیاد به اون Trailer توجه نکنید.
Carbon-Impact: 9 (Single Player) 20 (Multiplayer) - Airburst fragmentation: 3 - Stun/Electro: 3 - Super-Thermite: 3

Molana

کاربر سایت
Nov 21, 2009
1,975
نام
آکام سیستم ویانا
نمیدونم واسه شما هم این مورد هست یا نه ولی واسه من توی محیط بعضی آبجکت ها به صورت یه بادکنک سفید دیده میشه که باگ گرافیکی آزاردهنده ایه ! بعد از نصب پچ هم مشکلش برطرف نشد ! فقط نمیدونم به کرک مربوطه یا در نسخه ی اصلی هم همینطوره یا مثلاً روی بعضی کارتها اینجوریه !

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,789
نام
فرشید
نمیدونم واسه شما هم این مورد هست یا نه ولی واسه من توی محیط بعضی آبجکت ها به صورت یه بادکنک سفید دیده میشه که باگ گرافیکی آزاردهنده ایه ! بعد از نصب پچ هم مشکلش برطرف نشد ! فقط نمیدونم به کرک مربوطه یا در نسخه ی اصلی هم همینطوره یا مثلاً روی بعضی کارتها اینجوریه !

یکی از دوستان توی پستای قبل گفتن، این مشکل از نقص فایلهای بازی هست که مربوط به نسخه ی بلک باکس هست و ربطی به بازی نداره، نسخه ی کامل Reloaded رو بگیرید و از اول نصب کنید.

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,893
نام
SubZero

یکی از دوستان توی پستای قبل گفتن، این مشکل از نقص فایلهای بازی هست که مربوط به نسخه ی بلک باکس هست و ربطی به بازی نداره، نسخه ی کامل Reloaded رو بگیرید و از اول نصب کنید.

خیر
مشکل مثل اینکه برای همس.
باید آخرین آپدیت که حدود 1 گیگه رو بگیری تا درست بشه
آپدیت 1.1 .تو همه ی سایتهای دانلود این بازی هم گذاشتن.الکی دوباره بازیو دان نکن

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
خیر
مشکل مثل اینکه برای همس.
باید آخرین آپدیت که حدود 1 گیگه رو بگیری تا درست بشه
آپدیت 1.1 .تو همه ی سایتهای دانلود این بازی هم گذاشتن.الکی دوباره بازیو دان نکن
من همچین نقصی نداشتم مشکل از نسخه بازی هست

Jim_raynor

کاربر سایت
Nov 29, 2011
824
نام
مرتضی
کلا این نانو سوت از همون اولش نقشه هارگریو بوده که این رو روی سرباز ها امتحان گنه چونکه با استفاده از تکنولوژی خود بیگانه ها ساختنش . به پرافت گفته شده بوده که این لباس رو دارن آزمایش میکنن روشون و به بقیه تیم رپتور چیزی گفته نشد . با اینکه پرافت میدونست املا بازم انگار چیزی بهش نگفتن چونکه این لباس کم کم با سربازی که اون رو پوشیده ادغام میشه . پرافت که توی شماره 2 خودشو کشت هم خود پرافت بود و هم نبود چونکه پرافت اصلی با نانوسوت ادغام شده بود و اینم دوباره پرافت بود (درکش مغزمو آزار میده یه کم) پس خودشو کشت به به زندگیش یه جورایی به عنوان نانوسوت ادامه داد تا اینکه تو پایان شماره 2 معلوم نشد سر آلکاتراز چه بلایی اومد و دیگع کنترل سوت دست پرافت بود .آخر شماره 3 هم شکل نانوسوت به شکل فیزیکی پرافت تبدیل شد .

خودت جواب خودتو دادی خوب :D پرافت در واقع خاطرات و شخصیت ـش توی نانوسوئیت دخیره شده بود قبل از خودکشی.
پس یعنی میگید :
آلکاتراز بدبخت آروم آروم توی نانوسویت از بین رفته و نانو سویت پرافت اصلی را جاش باز سازی کرده ؟
آره درکش مغز آدمو به درد میاره .

Brightman

کاربر سایت
Jul 25, 2007
618
راهی هست که بشه فریم رو روی 30 قفل کرد ؟

نوسان فریم لذت بازی رو خراب می کنه !

---------------

ویرایش :

پیدا کردم !

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر