Crysis 3 | PC

64178907175615469154.png

سومین قسمت از Sandbox Shooter بزرگ Crytek در حال ساخت است و طبق گفته Cevat Yerli شانزدهم همین ماه میلادی به طور رسمی رونمایی خواهد شد.
اولین گمانه زنی ها با لیک شدن زودتر از موعد مقرر باکس آرت بازی در وبسایت Origin زده شد.
اولین اطلاعات بازی نیز از طریق یک وبسایت روسی لیک شده است:

• شاهد یک نیویورک تخریب شده خواهیم بود که اکنون تقریبا به یک جنگل تبدیل شده است.
  • Crytek قول ساخت بهترین FPS Sandbox موجود را داده است.
  • در کنار Premium Edition، بازی دارای پک Hunter Edition نیز خواهد بود.
  • پلتفرم های PC، PS3 و X360 میعادگاه گیمرها با Crysis 3 خواهد بود.
  • بازی در بهار 2013 عرضه خواهد شد.

اولین تصویر از بازی که گفته می شود نیویورک تخریب شده را نشان می دهد:

1334152587127.png
====
اطلاعات جدید در مورد بخش داستانی:
حوادث Crysis 3 در سال 2047 و در شهر نیویورک رُخ خواهد داد. مانند شماره قبل، شخصیت اصلی بازی Prophet خواهد بود. او به نیویورک که اکنون تقریبا تخریب شده و پوشیده از درخت است برگشته است. ولی با شهری شبیه به یک گنبد نانویی و تحت سلطه نیروهای Cell مواجه می شود. گنبد نانویی، بخشی از طرح و نقشه Cell برای سلطه بر دنیا است. بازیکنان در بازی با هر دو نیروی انسانی و فضایی مبارزه خواهند کرد.
صحبت های Cevat Yerli در مورد این شماره:
Cevat Yerli مدیر عامل شرکت Crytek در این مورد گفت: "Crysis 3 مخلوطی از شوتر سندباکس، مبارزات پیشرفته و اسلحه های مدرن انسانی و فضایی خواهد بود که دوست داران سبک شوتر عاشق آن خواهند شد."
ایشان ادامه داد: "به کمک آخرین تکنولوژی های به کار رفته در CryEngine3.0، ما توانایی ارائه محیطی با 7 تم مختلف خواهیم داشت که یک تجربه خیره کننده از لحاظ بصری و مرتبط با گیم پلی ارائه خواهد داد."

تصاویر جدید:

Last edited by a moderator:

S@EET

کاربر سایت
Jun 28, 2011
1,070
نام
مهدی
سلام . من مرحله 2 هستم تغریبا اول جایی که وارد محیط باز میشیم . چند تا برجک هست که از بالای اونها RPG میزنن . جولومم یک قطار و میدون مین . میدان مینو خونثی میکنم . ولی بادش سری میمیرم . چه کار باید بکنم ؟

یه چند متر قبل اون میدان مین یه اسلحه افتاده باید با اون سلاح برجکا رو بزنی . اگر اون سلاح فاقد ammo هست این مربوط به به یک باگ میشه که باید مرحله رو replay mission کنید تا مشکل حل بشه.

در ضمن زیاد به قطار نزدیک نشو از همون دور برجکها رو بزن

xdj

کاربر سایت
Feb 3, 2008
48
یه چند متر قبل اون میدان مین یه اسلحه افتاده باید با اون سلاح برجکا رو بزنی . اگر اون سلاح فاقد ammo هست این مربوط به به یک باگ میشه که باید مرحله رو replay mission کنید تا مشکل حل بشه.

در ضمن زیاد به قطار نزدیک نشو از همون دور برجکها رو بزن
مرسی .

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
نمیدونم چرا تو این بازی هوش مصنوعی اصلا تعریف نشده
آخه این روزها کمتر گیمری پیدا میشه بتونه با دشمنهایی مثل دشمنهای Crysis 1 سر و کله بزنه . صبنعت بازی سازی افتاده تو سرازیری بعد تو به هوش مصنوعی گیر میدی ؟ :d

آخرین ویرایش:

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,234
نام
Mohammad
خب بالاخره بازی دست ما نیز رسید
در رابطه با گرافیک که کلا نمیخوام حرفی زنم ! فکر نمیکنم کسی به گرافیک این بازی شکی داشته باشه.
متاسفانه ایراداتی که در رابطه با هوش مصنوعی همه میگفتن کاملا حقیقت داشت ! نمیخوام زیاد بهش گیر بدم اما خداییش این قسمت کار زیاد داره :D

من هم نسخه کنسولی و هم نسخه PC رو همزمان رفتم. نسخه کنسولی با اینکه خداییش خوب کار شده اما اصلا قابل مقایسه با نسخه PC نیست !!!
در رابطه با نسخه PC هم اینو بگم که لعنتی حسابی سنگینه :D وقتی همه تنظیمات رو تا آخر بالا بردم متاسفانه 30 فریم بیشتر نداد مجبور شدم MSAA رو بیارم رو حالت مدیوم که فریم بره رو 60 تا البته حدودا !!! بعضی مواقع تا 50 هم کاهش فریم وجود داره !
یک نکته جالب دیگه در رابطه با گرافیک اینه که نمیدونم چرا کارت من داغ نمیشه !!! من AC3 که بازی میکردم دمای کارت به حدود 70 درجه میرسید اما تو این بازی حدودا 60 تا 61 62 میره و میاد !!! که خب البته جای شکر داره.

راستی اینم اضافه کنم دوستانی که هر دو نسخه رو بازی کردن به نظرشون نسخه کنسول خیلی آسونتر از نسخه PC نیست ؟!؟!

آخرین ویرایش:

bazi khor

کاربر سایت
Oct 25, 2005
362
خب بالاخره بازی دست ما نیز رسید
در رابطه با گرافیک که کلا نمیخوام حرفی زنم ! فکر نمیکنم کسی به گرافیک این بازی شکی داشته باشه.
متاسفانه ایراداتی که در رابطه با هوش مصنوعی همه میگفتن کاملا حقیقت داشت ! نمیخوام زیاد بهش گیر بدم اما خداییش این قسمت کار زیاد داره :D

من هم نسخه کنسولی و هم نسخه PC رو همزمان رفتم. نسخه کنسولی با اینکه خداییش خوب کار شده اما اصلا قابل مقایسه با نسخه PC نیست !!!
در رابطه با نسخه PC هم اینو بگم که لعنتی حسابی سنگینه :D وقتی همه تنظیمات رو تا آخر بالا بردم متاسفانه 30 فریم بیشتر نداد مجبور شدم MSAA رو بیارم رو حالت مدیوم که فریم بره رو 60 تا البته حدودا !!! بعضی مواقع تا 50 هم کاهش فریم وجود داره !
یک نکته جالب دیگه در رابطه با گرافیک اینه که نمیدونم چرا کارت من داغ نمیشه !!! من AC3 که بازی میکردم دمای کارت به حدود 70 درجه میرسید اما تو این بازی حدودا 60 تا 61 62 میره و میاد !!! که خب البته جای شکر داره.

راستی اینم اضافه کنم دوستانی که هر دو نسخه رو بازی کردن به نظرشون نسخه کنسول خیلی آسونتر از نسخه PC نیست ؟!؟!

مرسی از عکس و توضیحات انقدر بین این دو اختلاف هست که تو عکس کاملا معلومه lol در کل گیمپلی راضی کننده هست یا نه؟ یا فقط با یه بازی تست کارت گرافیک طرفیم

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,234
نام
Mohammad
مرسی از عکس و توضیحات انقدر بین این دو اختلاف هست که تو عکس کاملا معلومه lol در کل گیمپلی راضی کننده هست یا نه؟ یا فقط با یه بازی تست کارت گرافیک طرفیم

والا هنوز زوده که بخوام در این رابطه بگم.
باید دو ۲ ۳ تا درجه سختی بازی رو تا آخرش برم تا به قاطعیت بشه نظر داد.
فعلا که آرزو به دلم موند یه استراتژی ، دور زدنی ، یه چیزی از دشمنا ببینم. :D

sajad021

کاربر سایت
Nov 29, 2012
524
نام
❤Sajad♛B!zar❤
والا هنوز زوده که بخوام در این رابطه بگم.
باید دو ۲ ۳ تا درجه سختی بازی رو تا آخرش برم تا به قاطعیت بشه نظر داد.
فعلا که آرزو به دلم موند یه استراتژی ، دور زدنی ، یه چیزی از دشمنا ببینم. :D

سلام محمد جان.تشکر از توضیحات و عکستون.
میشه بگید سیستم شما چیه؟ramo vga va cpu

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,751
نام
فرشید

خب منم تست کردم و یه مشکل توی V-sync دیدم، گزینه ی مربوط به V-sync توی تنظیمات بازی یا روی 30 کار می کنه و یا روی 60، حد وسط هم نداره! اگر دیدی که GPU Usage تاآخر نیست برای همینه، در واقع داره کمتر از حد توان GPU فریم میده، اگر Off کنی همیشه روی ماکزیمم کار می کنه و حرارت هم بالاتر میره!

این گزینه رو از داخل بازی خاموش کن و از پروفایل درایور فعال کن ببین تغییری می کنه یا نه. برای من بازم یا 30 می مونه یا 60، تنها راهش همون غیر فعال کردن Vsync هست.
یه باگ دیگه هم داره این بازی، توی نسخه ی بتا بود، بعد از اجرای بازی سایز تمام پنجره ها رو عوض می کنه و بهم میریزه!

آخرین ویرایش:

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,234
نام
Mohammad
خب منم تست کردم و یه مشکل توی V-sync دیدم، گزینه ی مربوط به V-sync توی تنظیمات بازی یا روی 30 کار می کنه و یا روی 60، حد وسط هم نداره! اگر دیدی که GPU Usage تاآخر نیست برای همینه، در واقع داره کمتر از حد توان GPU فریم میده، اگر Off کنی همیشه روی ماکزیمم کار می کنه و حرارت هم بالاتر میره!

این گزینه رو از داخل بازی خاموش کن و از پروفایل درایور فعال کن ببین تغییری می کنه یا نه. برای من بازم یا 30 می مونه یا 60، تنها راهش همون غیر فعال کردن Vsync هست.
یه باگ دیگه هم داره این بازی، توی نسخه ی بتا بود، بعد از اجرای بازی سایز تمام پنجره ها رو عوض می کنه و بهم میریزه!

فرشید جان من همون ابتدا Vsync رو غیر فعال کردم
فعلا تو محیط باز داره حدود 40 تا 50 فریم میده با بهترین مشخصات که فعلا بد نیست ! البته جالبه تو محیط بسته اول بازی به من متوسط 30 فریم میداد یعنی 10 فریم کمتر !
رو سیستم تو چجوریه ؟ چند فریم میگیری رو چه تنظیماتی ؟

آقا دیدن این عکس هم خالی از لطف نیست :D فقط بافت رو ببینید چه دلبری میکنه لعنتی :))

Farshidstar2012

کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,751
نام
فرشید
فرشید جان من همون ابتدا Vsync رو غیر فعال کردم
فعلا تو محیط باز داره حدود 40 تا 50 فریم میده با بهترین مشخصات که فعلا بد نیست ! البته جالبه تو محیط بسته اول بازی به من متوسط 30 فریم میداد یعنی 10 فریم کمتر !
رو سیستم تو چجوریه ؟ چند فریم میگیری رو چه تنظیماتی ؟

آقا دیدن این عکس هم خالی از لطف نیست :D فقط بافت رو ببینید چه دلبری میکنه لعنتی :))

منم اولین مرحله همین 30 فریم رو می گیرم، Vsync هم روشن بود. فردا شب که برگشتم ادامه ی بررسیها رو پیگیری می کنم.

Farshidstar2012

کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,751
نام
فرشید
مشکل افت فریم تو مرحله اول از طنابه.وقتی حرکت می کنه افت فریم ایجاد میشه.:d
این لینکو چک کنید.

کرایتک بار اولش نیست بازی رو با باگهای ریز و درشت میده بیرون، از همون نسخه ی اول که هم توی گرافیک و هم توی AI این مشکل توی ذوق می زد تا همین الان این قضیه جاری هست! کلا بخش تست QA ندارن انگار!

Alien87

Gold User
Dec 11, 2007
2,041
نام
علی
Crysis 3-Black Box از هاست های upafile و uploadbaz و billionuploads با حجم 8.7 گیگ در کلوب قرار گرفت !
پیشنهاد اینه از upafile دانلود کنید! سرعت عالیه و برای هر آیپی 8 ساعت لینک مستقیم میده ;)

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر