Crysis 3 | PC

64178907175615469154.png

سومین قسمت از Sandbox Shooter بزرگ Crytek در حال ساخت است و طبق گفته Cevat Yerli شانزدهم همین ماه میلادی به طور رسمی رونمایی خواهد شد.
اولین گمانه زنی ها با لیک شدن زودتر از موعد مقرر باکس آرت بازی در وبسایت Origin زده شد.
اولین اطلاعات بازی نیز از طریق یک وبسایت روسی لیک شده است:

• شاهد یک نیویورک تخریب شده خواهیم بود که اکنون تقریبا به یک جنگل تبدیل شده است.
  • Crytek قول ساخت بهترین FPS Sandbox موجود را داده است.
  • در کنار Premium Edition، بازی دارای پک Hunter Edition نیز خواهد بود.
  • پلتفرم های PC، PS3 و X360 میعادگاه گیمرها با Crysis 3 خواهد بود.
  • بازی در بهار 2013 عرضه خواهد شد.

اولین تصویر از بازی که گفته می شود نیویورک تخریب شده را نشان می دهد:

1334152587127.png
====
اطلاعات جدید در مورد بخش داستانی:
حوادث Crysis 3 در سال 2047 و در شهر نیویورک رُخ خواهد داد. مانند شماره قبل، شخصیت اصلی بازی Prophet خواهد بود. او به نیویورک که اکنون تقریبا تخریب شده و پوشیده از درخت است برگشته است. ولی با شهری شبیه به یک گنبد نانویی و تحت سلطه نیروهای Cell مواجه می شود. گنبد نانویی، بخشی از طرح و نقشه Cell برای سلطه بر دنیا است. بازیکنان در بازی با هر دو نیروی انسانی و فضایی مبارزه خواهند کرد.
صحبت های Cevat Yerli در مورد این شماره:
Cevat Yerli مدیر عامل شرکت Crytek در این مورد گفت: "Crysis 3 مخلوطی از شوتر سندباکس، مبارزات پیشرفته و اسلحه های مدرن انسانی و فضایی خواهد بود که دوست داران سبک شوتر عاشق آن خواهند شد."
ایشان ادامه داد: "به کمک آخرین تکنولوژی های به کار رفته در CryEngine3.0، ما توانایی ارائه محیطی با 7 تم مختلف خواهیم داشت که یک تجربه خیره کننده از لحاظ بصری و مرتبط با گیم پلی ارائه خواهد داد."

تصاویر جدید:

Last edited by a moderator:

mehdy.z

کاربر سایت
Nov 27, 2009
702
نام
Mehdy
خوب اگه میخواین تخصصیش کنید میتونید در کنار نرم افزار MAB نرم افزار HWiNFO هم نصب کنید تا در کنار GPU میزان استفاده هر کدوم از هسته ها و همچنین استفاده کلی تمامی قطعات سیستم(از رم سیستم گرفته تا حتی دور فن GPU)رو به صورت OSD در لاینهای مختلف در حین بازی ببینید.....

peyman18

کاربر سایت
Mar 5, 2007
215
نام
پیمان
به من این رو می گید؟ من هر چی بیاد از بتا تا کامل سریع نصب می کنم این بتای قبلی با این نسخه فرقش 5 درصد بیشتر نیست بنچمارک های بازی هم نشون می دن که بازی خیلی سنگینی هست

ببخشید معذرت میخوام حال کتک خوردن نداریم یه پیشنهاد دادیم فحش خوارمادر که ندادیم من خودم 680 با 560 gtx دارم خیلی رون اجرا میشه رو هر دو البته رو 680 بانهایت تنظیمات و رو 560 با کمی تغییرات در سطح گرافیکی در sli هم که دیگه نگو به هر حال ببخشید اگه بر خورد پیشنهادم بهتون/:)

Saber

F.A.M.I.L.Y
Loyal Member
Jun 16, 2009
3,881
نام
صابر
سروران گرامی خواهشا بحث کارت گرافیک رو کلا تموم کنید ما یه انجمن جدا گونه برای گرافیک داریم !

بعد از پست من ببینم کسی بحث کارت گرافیک رو از سر گرفته پستش پاک و اخطار هم میگیره !

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,380
نام
Majid
سروران گرامی خواهشا بحث کارت گرافیک رو کلا تموم کنید ما یه انجمن جدا گونه برای گرافیک داریم !

بعد از پست من ببینم کسی بحث کارت گرافیک رو از سر گرفته پستش پاک و اخطار هم میگیره !
آخه این بازی جوری هست که هنوز اسمش میاد آدم یاد گرافیک بالا میوفته و این طبیعیه که بیشتر بچه های انجمن همچین گرافیکایی برای اجرای بازی نداشته باشن اونم توی این گرونیا:D
پس معلومه به جای اینکه بچه ها بحث در مورد مراحل و گیم پلی و ... کنند سر کم آوردن گرافیک و ... میکنن:D

N!ma

کاربر سایت
Sep 13, 2011
2,469
نام
نیما
بالاخره دانلود شد !
بازی خیلی خیلی عالی هستش ! تغییرات چشمگیری در گیم پلی و گرافیک نسبت به نسخه ی قبل داشته. محیط بازی چشم آدمو نوازش میده :D . در کل بسیار مورد قبول بود !
این نمره ها هم همشون از سر عقده بازی هستش ! اهمیت ندین :D بازی به این قشنگی دلشونم بخواد :| !

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
دوستانی که امتحان کردن بیان یکمم درباره گیم پلی بگن. فکر نمیکنم کسی به گرافیک شک داشته باشه :D
راستی درجات سختی چطوره ؟ هوش مصنوعی چطوره ؟

Galaxy3

کاربر سایت
Jun 20, 2012
395
نام
امید
سلام دوستانی که بازیرو رفتن یه کمک میخوام
ا
ونجا که وسط جنگل هستیم تو چیتر 2 میریم یه جا چند تا ربات مردن وسطشون یه اسلحه فضایی افتاده بر میداریم بعد صدای دوستم میاد که میگه ووو ووو بعد سه تا مثلثل از بالای برج همش بهم بمب میزنن
وسط راه هم مین گذاری شده که هکشون میکنیم و از کار میافتن و میریم جلو ولی هرچی تند میرم بازم بهم بمب میزنن و میمرم چکار کنم که اون سه تا مثلثل از کار بیفتن ؟
با تشکر

آخرین ویرایش:

M@jidp

کاربر سایت
Jan 17, 2010
924
میخوام بدونم در حد و اندازه فار کرای 3 هستش یا نه؟؟؟؟

اگه از لحاظ گیم پلی و هوش مصنوعی میگی که به فارکرای 3 نمیرسه و در اون حد نیست (تقریبا" بازی آسونه و هوش مصنوعی ضعیفی داره)
ولی از لحاظ گرافیکی عالیه

S@EET

کاربر سایت
Jun 28, 2011
1,070
نام
مهدی
دوستانی که امتحان کردن بیان یکمم درباره گیم پلی بگن. فکر نمیکنم کسی به گرافیک شک داشته باشه :D
راستی درجات سختی چطوره ؟ هوش مصنوعی چطوره ؟

این تجربه من در 4 چپتر هستش
بازی فوق العاده اسونه حتی در اخرین درجات سختی. هوش مصنوعی که اصلا انگار وجود نداره در این بازی یک سری مشکلات هم فیزیک بازی داره که بعضی موقع موجب خنده آدم میشه.
یک مشکل دیگه که منو آزار میده اینه که دشمنا با یک تیر تیرکمان به هر ناحیه از بدن حتی به انگشتان پای طرف :dمیمیرند در مقابل با چند گلوله به سر و بدن اخ هم نمیگند. کلا اصلا بالانس نیست
در باقی موارد بازی مشکلی ندیدم.
نقاط مثبت بازی هم تیرکمان و گرافیک فوق العادش هست.

از نظر من امتیازا و به خصوص امتیاز gamespot تقریبا به حق داده شده.

باید قبول کرد بعد از شاهکار شماره 1 این دو شماره چیز خاصی جز گرافیک (و این سومی تیرکمان که اگر در این بازی نبود من اصلا رغبت به ادامه بازی نداشتم) نداشتند.

ا
ونجا که وسط جنگل هستیم تو چیتر 2 میریم یه جا چند تا ربات مردن وسطشون یه اسلحه فضایی افتاده بر میداریم بعد صدای دوستم میاد که میگه ووو ووو بعد سه تا مثلثل از بالای برج همش بهم بمب میزنن
وسط راه هم مین گذاری شده که هکشون میکنیم و از کار میافتن و میریم جلو ولی هرچی تند میرم بازم بهم بمب میزنن و میمرم چکار کنم که اون سه تا مثلثل از کار بیفتن ؟
با تشکر

اگر اون اسلحه که برداشتی تیر نداره خب این یک باگه باید یه دور مرحله رو replay mission کنی تا مشکلت حل بشه. بعد میتونی با همون اسلحه اون 3 تا سلاح بالای برج رو بزنی

میخوام بدونم در حد و اندازه فار کرای 3 هستش یا نه؟؟؟؟

از لحاظ گرافیک که یک سر وگردن بالاتره ولی در باقی موارد به پا فارکرای هم نمیرسه.

آخرین ویرایش:

M@jidp

کاربر سایت
Jan 17, 2010
924
ا
با تشکر

با اون اسلحه باید موشک اندازهای برج رو بزنی، البته کلید شلیک رو نگه دار تا رو هدف قفل کنه

Galaxy3

کاربر سایت
Jun 20, 2012
395
نام
امید
این تجربه من در 4 چپتر هستش
بازی فوق العاده اسونه حتی در اخرین درجات سختی. هوش مصنوعی که اصلا انگار وجود نداره در این بازی یک سری مشکلات هم فیزیک بازی داره که بعضی موقع موجب خنده آدم میشه.
یک مشکل دیگه که منو آزار میده اینه که دشمنا با یک تیر تیرکمان به هر ناحیه از بدن حتی به انگشتان پای طرف :dمیمیرند در مقابل با چند گلوله به سر و بدن اخ هم نمیگند. کلا اصلا بالانس نیست
در باقی موارد بازی مشکلی ندیدم.
نقاط مثبت بازی هم تیرکمان و گرافیک فوق العادش هست.

از نظر من امتیازا و به خصوص امتیاز gamespot تقریبا به حق داده شده.

باید قبول کرد بعد از شاهکار شماره 1 این دو شماره چیز خاصی جز گرافیک (و این سومی تیرکمان که اگر در این بازی نبود من اصلا رغبت به ادامه بازی نداشتم) نداشتند.

اگر اون اسلحه که برداشتی تیر نداره خب این یک باگه باید یه دور مرحله رو replay mission کنی تا مشکلت حل بشه. بعد میتونی با همون اسلحه اون 3 تا سلاح بالای برج رو بزنی

داداش شما که 4 چپتر رفتی میشه منو کمک کنی و جوابمو بدی دوتا بالاتر پست دادم در مورد مرحله ی 2
اوکی ممنون از راهنمایی

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
ما دایرکت ایکس 10ــیا از نعمت بازی محرومیم. :((
یکی بیاد چهار تا عکس یا حداقل یه ویدوئو ازبازیش بذاره که برام من یکی لااقل نشه عقده. :|

M@jidp

کاربر سایت
Jan 17, 2010
924
ما دایرکت ایکس 10ــیا از نعمت بازی محرومیم. :((
یکی بیاد چهار تا عکس یا حداقل یه ویدوئو ازبازیش بذاره که برام من یکی لااقل نشه عقده. :|
ناراحت نباش چیزیو از دست ندادی:)
گیم پلی آدمو گیج میکنه ...
آخه مگه میشه رباتهای به اون عظمت با چند تا شلیک بمیرن؟ طرف فقط خواسته تبلیغ گرافیکی بکنه و فروش انجینش رو بالا ببره
خدایی من موندم چطور کرایسیس1 به اینجا رسید و همه چیز فدای گرافیک شد ،

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر