Crysis 3 | PC

64178907175615469154.png

سومین قسمت از Sandbox Shooter بزرگ Crytek در حال ساخت است و طبق گفته Cevat Yerli شانزدهم همین ماه میلادی به طور رسمی رونمایی خواهد شد.
اولین گمانه زنی ها با لیک شدن زودتر از موعد مقرر باکس آرت بازی در وبسایت Origin زده شد.
اولین اطلاعات بازی نیز از طریق یک وبسایت روسی لیک شده است:

• شاهد یک نیویورک تخریب شده خواهیم بود که اکنون تقریبا به یک جنگل تبدیل شده است.
  • Crytek قول ساخت بهترین FPS Sandbox موجود را داده است.
  • در کنار Premium Edition، بازی دارای پک Hunter Edition نیز خواهد بود.
  • پلتفرم های PC، PS3 و X360 میعادگاه گیمرها با Crysis 3 خواهد بود.
  • بازی در بهار 2013 عرضه خواهد شد.

اولین تصویر از بازی که گفته می شود نیویورک تخریب شده را نشان می دهد:

1334152587127.png
====
اطلاعات جدید در مورد بخش داستانی:
حوادث Crysis 3 در سال 2047 و در شهر نیویورک رُخ خواهد داد. مانند شماره قبل، شخصیت اصلی بازی Prophet خواهد بود. او به نیویورک که اکنون تقریبا تخریب شده و پوشیده از درخت است برگشته است. ولی با شهری شبیه به یک گنبد نانویی و تحت سلطه نیروهای Cell مواجه می شود. گنبد نانویی، بخشی از طرح و نقشه Cell برای سلطه بر دنیا است. بازیکنان در بازی با هر دو نیروی انسانی و فضایی مبارزه خواهند کرد.
صحبت های Cevat Yerli در مورد این شماره:
Cevat Yerli مدیر عامل شرکت Crytek در این مورد گفت: "Crysis 3 مخلوطی از شوتر سندباکس، مبارزات پیشرفته و اسلحه های مدرن انسانی و فضایی خواهد بود که دوست داران سبک شوتر عاشق آن خواهند شد."
ایشان ادامه داد: "به کمک آخرین تکنولوژی های به کار رفته در CryEngine3.0، ما توانایی ارائه محیطی با 7 تم مختلف خواهیم داشت که یک تجربه خیره کننده از لحاظ بصری و مرتبط با گیم پلی ارائه خواهد داد."

تصاویر جدید:

Last edited by a moderator:

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
سروران گرامی خواهشا بحث کارت گرافیک رو کلا تموم کنید ما یه انجمن جدا گونه برای گرافیک داریم !

بعد از پست من ببینم کسی بحث کارت گرافیک رو از سر گرفته پستش پاک و اخطار هم میگیره !
صابر جان همه ارزش این بازی به گرافیکش هست حتی سازنده هاش هی گرافیک گرافیک می کردن بهتر نیست اینقدر سخت گیری نکنید راجب گرافیک این بازی قراره بحص بشه نه بازی های دیگه بحث ها هم که دوستانه هست. اینم بگم همیشه ازادی بهترین نتیجه رو داره

Saber

F.A.M.I.L.Y
Loyal Member
Jun 16, 2009
3,878
نام
صابر
صابر جان همه ارزش این بازی به گرافیکش هست حتی سازنده هاش هی گرافیک گرافیک می کردن بهتر نیست اینقدر سخت گیری نکنید راجب گرافیک این بازی قراره بحص بشه نه بازی های دیگه بحث ها هم که دوستانه هست. اینم بگم همیشه ازادی بهترین نتیجه رو داره

من هیچ مشکلی ندارم بحث گرافیک بازی انجام بشه ! هیچ عیبی نداره اما تاپیک بیشتر شده مشاوره کارت گرافیک هست خب تاپیک جدا گونه داریم !

آزادی هست به شرطی که خراب نشه تاپیک بازی

LOST

کاربر سایت
Jun 27, 2008
3,122
نام
مهراد
اصولا تو تاپیک های بازی فقط بحث تبادل نظر در مورد خود گیم میشه از حواشی اخبار مراحل ساخت گیم پلی گرافیک موزیک صدا پیشه ها و خیلی چیزهای دیگه که از دل خود گیم بیرون میاد ولی دیگه برای به رخ کشیدن گرافیک و سیستم دوستان و قدرت کارت گرافیک بنچمارک این گونه چیزا نیس خدا رو شکر برای تمامی این مبحث ها تاپیک های جامع داریم! شاید یه بنده خدا یه جای بازی گیر کنه یا سوالی براش پیش اومده باشه ولی به واسطه اسپم های دوستان که ربطی هم به این تاپیک نداره نتونه به جوابش برسه اونم به دلیل این که الکی صفحه هات تاپیک جلو رفته.

Hamidrezatop

کاربر سایت
Dec 6, 2011
791
نام
Hamidreza
سلام دوستان چندا عکس با کیفیت بزاردید ما هم بیینم چطوری بازی .. البته واقعا هوش و گیم پلی بازی farcry 3 فوق العاده... ولی گرافیک خوبی نداشت خیلی طبعی نبود بیشتر کارتونی بود من شنشیدم بازی crysis 3 هوش مصنوعی در حد cod هست اگه اینجوری باشه خیلی بازی حال نمیده..

------------------
اگه یی پچ بیاد برای DX9-10 چه حالی میده..!!

mga

کاربر سایت
Jan 4, 2009
223
نام
محمد
سلام دوستان چندا عکس با کیفیت بزاردید ما هم بیینم چطوری بازی .. البته واقعا هوش و گیم پلی بازی farcry 3 فوق العاده... ولی گرافیک خوبی نداشت خیلی طبعی نبود بیشتر کارتونی بود من شنشیدم بازی crysis 3 هوش مصنوعی در حد cod هست اگه اینجوری باشه خیلی بازی حال نمیده..

------------------
اگه یی پچ بیاد برای DX9-10 چه حالی میده..!!
اینم یک بازی مثل همه بازیهای دیگه هست فکر کنم درستش این باشه که دوستان بیشتر نگران این باشن که ایا بازیهای جدید ممکنه دیگه DX10 نباشن که البطه غیرممکن نیست بهرحال اینده نسل قدیم رو کنار میزاره نکته جالب اینجاست که در DX11 بارکمتری از گرافیک کشیده میشه وبازیها روانتر و بهتر اجرا میشن

bazi khor

کاربر سایت
Oct 25, 2005
362
این تجربه من در 4 چپتر هستش
بازی فوق العاده اسونه حتی در اخرین درجات سختی. هوش مصنوعی که اصلا انگار وجود نداره در این بازی یک سری مشکلات هم فیزیک بازی داره که بعضی موقع موجب خنده آدم میشه.
یک مشکل دیگه که منو آزار میده اینه که دشمنا با یک تیر تیرکمان به هر ناحیه از بدن حتی به انگشتان پای طرف :dمیمیرند در مقابل با چند گلوله به سر و بدن اخ هم نمیگند. کلا اصلا بالانس نیست
در باقی موارد بازی مشکلی ندیدم.
نقاط مثبت بازی هم تیرکمان و گرافیک فوق العادش هست.

از نظر من امتیازا و به خصوص امتیاز gamespot تقریبا به حق داده شده.

باید قبول کرد بعد از شاهکار شماره 1 این دو شماره چیز خاصی جز گرافیک (و این سومی تیرکمان که اگر در این بازی نبود من اصلا رغبت به ادامه بازی نداشتم) نداشتند.

از لحاظ گرافیک که یک سر وگردن بالاتره ولی در باقی موارد به پا فارکرای هم نمیرسه.

با این چیزایی که شما گفتی پس بازی تو گیمپلی برگشت به عقب داشته حداقل تو شماره قبل هوش بازی بد نبود و درجه سختی خوبی داشت پس در این صورت نمره ها کاملا درسته

Doctor Splinter

کاربر سایت
Apr 27, 2006
1,142
نام
سجاد
به امید اون روزی که سازنده ها اونقدر شعور پیدا کنند که تشخیص بدن گرافیک برای یه روزه و گیم پلی برای یک عمر،تا حالا هیچ بازی به خاطر گرافیکش(صرفا گرافیک) جاودان نشده و این گیم پلی هست که اصل و ریشه بازی هست نمونش ماریو یا بازی های بلیزارد که به خوبی این موضوع رو اثبات می کنند.متاسفانه کرایسیس شده فقط و فقط گرافیک و از موضوعات دیگه غفلت شده و همین می تونه پایان عمر این سری رو رقم بزنه!

mohsenfff

کاربر سایت
Jan 25, 2006
242
نام
محسن
به امید اون روزی که سازنده ها اونقدر شعور پیدا کنند که تشخیص بدن گرافیک برای یه روزه و گیم پلی برای یک عمر،تا حالا هیچ بازی به خاطر گرافیکش(صرفا گرافیک) جاودان نشده و این گیم پلی هست که اصل و ریشه بازی هست نمونش ماریو یا بازی های بلیزارد که به خوبی این موضوع رو اثبات می کنند.متاسفانه کرایسیس شده فقط و فقط گرافیک و از موضوعات دیگه غفلت شده و همین می تونه پایان عمر این سری رو رقم بزنه!
شما یه جور خاص داری به قضیه نگاه میکنی . این بازی نیامده که ماندگار بشه برادر من . اصولا وقتی شرکت انویدیا میخواد قابلیت های کارت هاشو نشون بده رو میاره به شرکت کرایتیک . بد نیست بدونی این شرکت اول اومد یه ویدئو داد بیرون از یه جنگلی و همچین چیزهایی بعد مسئولین انویدیا خوششون اومد یه پولی دادن به این شرکت و ویدیو رو خریدند این ها هم ذوق زندند و گفتن بیام حالا یه بازی هم بسازیم یه پولی بزنیم به جیب بدبدخت ها کلی زحمت کشیدند و بازی far cry رو ساختند اما شرکت پخش کننده که شرکت یوبی بود همه پول ها رو بالا کشید . اینها هم به هر حال رو اوردند به شرکت الکترونیک آرتز اما هنوز قراردادشون با شرکت انویدیا پابرجاست وقتی dx10 اومد اینها crysis رو دادند بیرون حالا هم این بازیو .پس شما زیاد تو قید و بند گیم پلی نباش .این بیشتر یک محصول تجاریه تا هنری بدبخت باید بیاد اول ببینه مزه دهن انویدیا چیه بعد بازی بده بیرون .

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,506
خب مینم بالاخره دانلودم تموم شد و بازی رو شروع کردم !
الان مرحله سد هستم همونیکه تو E3 نمایش دادن
به شخصه فرقی بین High و Very High ندیدم , مگر چند مورد ریز . البته 100 % فرق وجود داره ولی نه اونقدر که با چشم بشه تشخیص داد
حالا دوستانی که بازی کردن بیان و نظرشون رو بدن
گرافیک بازی کولاک هست , صدا گذاری هم خیلی خوب هست
گیم پلی مثل شماره 2 هست , فقط یه Bow اضافه شده
بازی یکم , فقط یکم کسل کننده هست
هوش مصنوعی یکم از شماره 2 بهتر شده

P.A.T.R.I.O.T

کاربر سایت
Jul 22, 2012
380
نام
Taha
دوستان گرافیک من AMD 4350 ( با آخرین ورژن درایو ) و سی پی یوم هم Dual Core 2.60 GHz !!!

بازی خوب رو کامپیوترم اجرا میشه یا ارزش نداره خریدنش ؟ :-/

خب مینم بالاخره دانلودم تموم شد و بازی رو شروع کردم !
الان مرحله سد هستم همونیکه تو E3 نمایش دادن
به شخصه فرقی بین High و Very High ندیدم , مگر چند مورد ریز . البته 100 % فرق وجود داره ولی نه اونقدر که با چشم بشه تشخیص داد
حالا دوستانی که بازی کردن بیان و نظرشون رو بدن
گرافیک بازی کولاک هست , صدا گذاری هم خیلی خوب هست
گیم پلی مثل شماره 2 هست , فقط یه Bow اضافه شده
بازی یکم , فقط یکم کسل کننده هست
هوش مصنوعی یکم از شماره 2 بهتر شده

شما از کدوم سایت دانلودش کردی ؟

Doctor Splinter

کاربر سایت
Apr 27, 2006
1,142
نام
سجاد
جسارتا ، " کرایسیس 1 " به خاطر گرافیکش جاودانه شد !
گیم پلی روان و قابلیت های نانوسویت اگه نبود گرافیک این بازی هم کاری از پیش نمی برد،درسته که شماره 1 از نظر گرافیک در زمان خودش غولی بود ولی از جنبه های دیگه هم کم و کسری نداشت اصلا
شما یه جور خاص داری به قضیه نگاه میکنی . این بازی نیامده که ماندگار بشه برادر من . اصولا وقتی شرکت انویدیا میخواد قابلیت های کارت هاشو نشون بده رو میاره به شرکت کرایتیک . بد نیست بدونی این شرکت اول اومد یه ویدئو داد بیرون از یه جنگلی و همچین چیزهایی بعد مسئولین انویدیا خوششون اومد یه پولی دادن به این شرکت و ویدیو رو خریدند این ها هم ذوق زندند و گفتن بیام حالا یه بازی هم بسازیم یه پولی بزنیم به جیب بدبدخت ها کلی زحمت کشیدند و بازی far cry رو ساختند اما شرکت پخش کننده که شرکت یوبی بود همه پول ها رو بالا کشید . اینها هم به هر حال رو اوردند به شرکت الکترونیک آرتز اما هنوز قراردادشون با شرکت انویدیا پابرجاست وقتی dx10 اومد اینها crysis رو دادند بیرون حالا هم این بازیو .پس شما زیاد تو قید و بند گیم پلی نباش .این بیشتر یک محصول تجاریه تا هنری بدبخت باید بیاد اول ببینه مزه دهن انویدیا چیه بعد بازی بده بیرون .
بله دیگه متاسفانه وقتی هنر تبدیل به تجارت شد باید انتظار همین چیزا رو هم داشت:-s

PrinceofPersiα

کاربر سایت
Jul 4, 2006
3,462
دوستان گرافیک من AMD 4350 ( با آخرین ورژن درایو ) و سی پی یوم هم Dual Core 2.60 GHz !!!

بازی خوب رو کامپیوترم اجرا میشه?
شما متاسفانه با این قطعات نمی تونید اجرا کنید.
- دوستان عزیزی که درباره سیستم مورد نیاز می پرسید، مراجعه کنید به این پست : #1

xdj

کاربر سایت
Feb 3, 2008
48
سلام . من مرحله 2 هستم تغریبا اول جایی که وارد محیط باز میشیم . چند تا برجک هست که از بالای اونها RPG میزنن . جولومم یک قطار و میدون مین . میدان مینو خونثی میکنم . ولی بادش سری میمیرم . چه کار باید بکنم ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر