Crysis 3 | PC

64178907175615469154.png

سومین قسمت از Sandbox Shooter بزرگ Crytek در حال ساخت است و طبق گفته Cevat Yerli شانزدهم همین ماه میلادی به طور رسمی رونمایی خواهد شد.
اولین گمانه زنی ها با لیک شدن زودتر از موعد مقرر باکس آرت بازی در وبسایت Origin زده شد.
اولین اطلاعات بازی نیز از طریق یک وبسایت روسی لیک شده است:

• شاهد یک نیویورک تخریب شده خواهیم بود که اکنون تقریبا به یک جنگل تبدیل شده است.
  • Crytek قول ساخت بهترین FPS Sandbox موجود را داده است.
  • در کنار Premium Edition، بازی دارای پک Hunter Edition نیز خواهد بود.
  • پلتفرم های PC، PS3 و X360 میعادگاه گیمرها با Crysis 3 خواهد بود.
  • بازی در بهار 2013 عرضه خواهد شد.

اولین تصویر از بازی که گفته می شود نیویورک تخریب شده را نشان می دهد:

1334152587127.png
====
اطلاعات جدید در مورد بخش داستانی:
حوادث Crysis 3 در سال 2047 و در شهر نیویورک رُخ خواهد داد. مانند شماره قبل، شخصیت اصلی بازی Prophet خواهد بود. او به نیویورک که اکنون تقریبا تخریب شده و پوشیده از درخت است برگشته است. ولی با شهری شبیه به یک گنبد نانویی و تحت سلطه نیروهای Cell مواجه می شود. گنبد نانویی، بخشی از طرح و نقشه Cell برای سلطه بر دنیا است. بازیکنان در بازی با هر دو نیروی انسانی و فضایی مبارزه خواهند کرد.
صحبت های Cevat Yerli در مورد این شماره:
Cevat Yerli مدیر عامل شرکت Crytek در این مورد گفت: "Crysis 3 مخلوطی از شوتر سندباکس، مبارزات پیشرفته و اسلحه های مدرن انسانی و فضایی خواهد بود که دوست داران سبک شوتر عاشق آن خواهند شد."
ایشان ادامه داد: "به کمک آخرین تکنولوژی های به کار رفته در CryEngine3.0، ما توانایی ارائه محیطی با 7 تم مختلف خواهیم داشت که یک تجربه خیره کننده از لحاظ بصری و مرتبط با گیم پلی ارائه خواهد داد."

تصاویر جدید:

Last edited by a moderator:

Saber

F.A.M.I.L.Y
Loyal Member
Jun 16, 2009
3,887
نام
صابر
خواشها پست منو نقل قول نکنید مشکلی دارید پیغام خصوصی بدید !

اقای امیر حسین شما هم بهتره که اسپم ندید دوبار پستتو پاک کردم اخطار هم ندادم ! من هیچ چارچوب مورد نظری ندارم ! بحث داره از تاپیک خارج میشه ! همیشه من باید همین مشکلات رو داشته باشم ! که نظم تاپیک رو بهم نریزید ! ماشالا انتقاد خودتونم کردید منتظر باشید خود مدیر بیاد جواب بده در تاپیک انتقادات

در مورد گرافیکه بحث کنید گیم پلی بحث کنید هر مورد بازی بحث کنید !

مشکلاتی دارید تاپیک داریم
[h=3]مشکلات Crysis 3 (نصب و کرک و مشکلات گرافیکی ......)[/h]بخش انلاینه بازم تاپیک داریم
[h=3]Crysis 3: Multiplayer | pc[/h]در مورد سیستم سوالی دارید باز هم تاپیک داریم
[h=3]سیستم مورد نیاز بازیهای PC [پست اول خوانده شود][/h]
در مورد هر چی تاپیک داریم من فقط نمیخوام تاپیک بهم بریزه چون خدا سر شاهده خیلی از بی نظمی در تاپیک بدشون میاد بارها و بارها به خودم پیغام دادن ! منم سعی کردم این یه مورد رو خوب روش تمرکز کنم ! تا کسی توی تاپیک سر در گم نشه و یه سوالی رو 10 بار بپرسه !

بعد از این پست هم خواشها به بحث ادامه بدید و خارج از موضوع هم بحث نکنید مشکلی دارید تاپیک انتقادات هست مدیرا هستن پیغام خصوصی منم بازه !

PrinceofPersiα

کاربر سایت
Jul 4, 2006
3,462
از دوستان ، کسی چیزی درباره سرنوشت tara می دونه؟:-/
همین دو سه روز پیش که نسخه دوم را تموم کردم، یه دفعه یه احساس خوبی نسبت بهش پیدا کردم!:d سرنوشتش برام مهم شد:d
خوب یه جا جون من را نجات داد! باید یه جوری جبران کنم دیگه!:d

mohsenfff

کاربر سایت
Jan 25, 2006
242
نام
محسن
تو تبلیغات شرکت گفتند که این بازی photo realistic است یعنی گرافیک بازی شبیه عکسه و شما فرق بین محیط بازی و واقعیت رو تشخیص نمیدید خیلی خوب . اما توی کدام تریلری که شما از بازی دیدید همچین ادعایی صحت داشته . هنوز هم من میگم بعد از بیش از 6 سال کرایسیس 1 با مود از کرایسیس 3 سره
هسته موتور کرای انجین 3 همونه که باهاش کرایسیس 2 رو ساختند خدا وکیلی این چند تا تریلر ماله کرایسیس 1 رو با مود نگاه کنید و ببینید گرافیک این بهتره یا کرایسیس 3

این یه مود خیلی زیبای به نام Hunter'sLife
این هم ویدیویی از داخل بازی
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=BZbK98Ly9Bk#!
http://www.youtube.com/watch?v=hgw9DlIK8DY
http://www.youtube.com/watch?v=nHZxoyTLe1s
دو ویدیوی باور نکردنی از محیط بازی که خیلی سخته فرقش رو با واقعیت تشخیص داد
http://www.youtube.com/watch?v=qq7-hTVP9AE
BEST GRAPHICS EVER PC Crysis Ultra High Quality The Resort mod EIM v3.0.71 (EQM) HQ - YouTube
این یه مود دیگه Hyper Realistic Crysis Mod
Watch Hyper Realistic Crysis Mod Video | Break.com
گرافیک فوق العاده و غیر قابل تشخیص با واقعیت
Crysis Best Photorealistic Graphics Ever - Video Dailymotion

واقعا کرایسیس 3 با اون تریلر هاش خیلی ناامید کننده بود .کسانی که کارت dx11 ندارند کرایسیس یک رو بگیرند همین مود ها رو بریزن روش .بازی که میکنید از لحاظ گرافیکی از کرایسیس 3 هم بالاتره باور کنید

آخرین ویرایش:

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
^^

بازی هنوز رو سیستم بچه ها نیومده ، ولی تریلرهایی که من دیدم فکم رو انداختن ، مطمئن باش کرایسیس 1 (ع) با 300 تا ماد هم جلوی تریلرهای ورژن بتای کرایسیس 3 حرفی برای گفتن نداشتن . این چیزی که من دیدم فکم هنوز در زمینه :D

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,297
نام
Afshin
ملت نسخه کنسولی بازی رو دیدن کف و خون قاطی کردن ! EA ویدئوهایی که از بازی پخش شده رو داره پاک میکنه ولی بگردید هنوز یه سری ویدئو گیر میاد واسه دیدن . فوق العاده است روی کنسول ، بدون شک بهترین گرافیک کنسولی این نسل.
فقط گویا بازی خیلی کوتاهه و 5-6 ساعته تموم میشه .

ویرایش : این ویدئو از نسخه ی PC ـه ، زود ببینید تا پاک نکردن.

http://www.youtube.com/watch?v=C6AUMLaWkRU

آخرین ویرایش:

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,268
نام
امیرحسین
وقتی فاصله ی انتشار نسخه های متوالی بازی کم میشه باید هم شاهد یه کمپین 5-6 ساعته باشیم :| در کل ظاهرا باید بازی روی آخرین درجه ی سختی شروع کنیم.
البته ارزش تکرار سری Crysis فوق العاده بالاست و تقریبا توی شوترها کم نظیره اما به هر حال کمپین کوتاه بازی نقطه ی ضعف هست، امیدوارم باعث برخورد سرد منتقدین(من جمله خودم:D) با بازی نشه.

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
واسه منی که مالتی بازی نمیکنم خیلی ضد حاله ، گفتیم لاقل 10 ساعت سینگل بزنیم :|
آخه مالتی پلیرش هم نکته چندان خاصی نداره که بتونه مدت زمان زیادی درگیر کنه یکی مثل منو که همیشه دارم مالتی بازی می کنم.

وقتی فاصله ی انتشار نسخه های متوالی بازی کم میشه باید هم شاهد یه کمپین 5-6 ساعته باشیم :|
کاری به پروسه ساخت بازی ندارم ولی وقتی Crytek میاد می گه بازی طولانی تر از نسخه دوم هست و الان که بازی اومده میبینم نه بازی حتی چند ساعت کوتاه ترم هست، یه نکته منفی در نظر گرفته میشه. با توجه به اینکه بازی خیلی بزرگتر از C2 هست انتظار بیشتری توی این مورد داشتم. حالا شاید توی موارد دیگه این نقطه ضعف جبران شده باشه تا بازی نکنیم نمیشه نظر قطعی داد.

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
خُب مطمئنا زمان کوتاه ارزش کلی پکیج رو پایین میاره مخصوصا که به قول جواد مولتیش هم زیاد در برابر شوترای دیگه مدت زمان زیادی آدم رو درگیر نمیکنه ولی اگه همون مدت زمان کمتر رو چیزی شبیه به Crysis اصلی، یعنی کند و تاکتیکی درآورده باشن و کمتر به سمت CODـیلیزه شدن رفته باشه، من راضیم:D

ac.amir

کاربر سایت
Jul 16, 2009
1,226
تو تبلیغات شرکت گفتند که این بازی photo realistic است یعنی گرافیک بازی شبیه عکسه و شما فرق بین محیط بازی و واقعیت رو تشخیص نمیدید خیلی خوب . اما توی کدام تریلری که شما از بازی دیدید همچین ادعایی صحت داشته . هنوز هم من میگم بعد از بیش از 6 سال کرایسیس 1 با مود از کرایسیس 3 سره
هسته موتور کرای انجین 3 همونه که باهاش کرایسیس 2 رو ساختند خدا وکیلی این چند تا تریلر ماله کرایسیس 1 رو با مود نگاه کنید و ببینید گرافیک این بهتره یا کرایسیس 3

این یه مود خیلی زیبای به نام Hunter'sLife
این هم ویدیویی از داخل بازی
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=BZbK98Ly9Bk#!
Elder Scrolls + CryEngine = OMG!!!!!!!!!!! - YouTube
Crysis EXTREME PhotoReal Graphic Mod Lake&Jungle Map GTX260 HD - YouTube
دو ویدیوی باور نکردنی از محیط بازی که خیلی سخته فرقش رو با واقعیت تشخیص داد
http://www.youtube.com/watch?v=qq7-hTVP9AE
BEST GRAPHICS EVER PC Crysis Ultra High Quality The Resort mod EIM v3.0.71 (EQM) HQ - YouTube
این یه مود دیگه Hyper Realistic Crysis Mod
Watch Hyper Realistic Crysis Mod Video | Break.com
گرافیک فوق العاده و غیر قابل تشخیص با واقعیت
Crysis Best Photorealistic Graphics Ever - Video Dailymotion

واقعا کرایسیس 3 با اون تریلر هاش خیلی ناامید کننده بود .کسانی که کارت dx11 ندارند کرایسیس یک رو بگیرند همین مود ها رو بریزن روش .بازی که میکنید از لحاظ گرافیکی از کرایسیس 3 هم بالاتره باور کنید

اینا همش حرفه در مورد کرایسیس 2 هم همین را میگفتند ولی بازیی که کنسولی بشه همینه دیگه..

LOST

کاربر سایت
Jun 27, 2008
3,122
نام
مهراد
مالتی بازی بعد مدتی فوق العاده خسته کننده میشه حداقل تو C2 برای من این جوری بود کمپ کردن زیاد از حد ملت با استفاده از قابلیت Invisible قشنگ تو مخ میره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر