Crysis 3 | PC

64178907175615469154.png

سومین قسمت از Sandbox Shooter بزرگ Crytek در حال ساخت است و طبق گفته Cevat Yerli شانزدهم همین ماه میلادی به طور رسمی رونمایی خواهد شد.
اولین گمانه زنی ها با لیک شدن زودتر از موعد مقرر باکس آرت بازی در وبسایت Origin زده شد.
اولین اطلاعات بازی نیز از طریق یک وبسایت روسی لیک شده است:

• شاهد یک نیویورک تخریب شده خواهیم بود که اکنون تقریبا به یک جنگل تبدیل شده است.
  • Crytek قول ساخت بهترین FPS Sandbox موجود را داده است.
  • در کنار Premium Edition، بازی دارای پک Hunter Edition نیز خواهد بود.
  • پلتفرم های PC، PS3 و X360 میعادگاه گیمرها با Crysis 3 خواهد بود.
  • بازی در بهار 2013 عرضه خواهد شد.

اولین تصویر از بازی که گفته می شود نیویورک تخریب شده را نشان می دهد:

1334152587127.png
====
اطلاعات جدید در مورد بخش داستانی:
حوادث Crysis 3 در سال 2047 و در شهر نیویورک رُخ خواهد داد. مانند شماره قبل، شخصیت اصلی بازی Prophet خواهد بود. او به نیویورک که اکنون تقریبا تخریب شده و پوشیده از درخت است برگشته است. ولی با شهری شبیه به یک گنبد نانویی و تحت سلطه نیروهای Cell مواجه می شود. گنبد نانویی، بخشی از طرح و نقشه Cell برای سلطه بر دنیا است. بازیکنان در بازی با هر دو نیروی انسانی و فضایی مبارزه خواهند کرد.
صحبت های Cevat Yerli در مورد این شماره:
Cevat Yerli مدیر عامل شرکت Crytek در این مورد گفت: "Crysis 3 مخلوطی از شوتر سندباکس، مبارزات پیشرفته و اسلحه های مدرن انسانی و فضایی خواهد بود که دوست داران سبک شوتر عاشق آن خواهند شد."
ایشان ادامه داد: "به کمک آخرین تکنولوژی های به کار رفته در CryEngine3.0، ما توانایی ارائه محیطی با 7 تم مختلف خواهیم داشت که یک تجربه خیره کننده از لحاظ بصری و مرتبط با گیم پلی ارائه خواهد داد."

تصاویر جدید:

Last edited by a moderator:

Saber

F.A.M.I.L.Y
Loyal Member
Jun 16, 2009
3,886
نام
صابر
چرا صورت مسله رو پاک میکنین؟! کسی خارج حرف زد از خجالتش در بیاین بعد این چه حرفیه میزنی بعد ریلیز بازی بحث کنن! اگه قرار باشه این طوری فکر کنیم در همه تاپیک ها رو تا موقع ریلیز بازی ها باید بست! Crysis یعنی گرافیک هیچ قانونی هم تو این بخش نیمده که کسی در مورد خود بازی بحث نکنه گرافیک هم مثل گیم پلی داستان بقیه موارد قابل بحث کردن هست.
کدوم صورت مسئله ! من دارم میگم بحث گرافیک کنید کسی نگفت بحث نکنید اما اینو اواخرش داشت بوی دعوا بلند میشد و بعدشم کلی اسپم جدا گونه ! دیگه ! پستها هیچ مشکلی نداشتن ! من فقط یه اخطاری همگانی دادم که به منظور اینکه خارج از بحث نشید !

خب بگذریم به بحثتون ادامه بدید !

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
کسی نمی گه گرافیک بده اما انتظار بیشتره مثلا: گیم پلی شبش که 10 دقیقه هست توی شبه هیچ برجستگی خاصی یا جهشی توش احساس نمی شه

Behrooz

کاربر سایت
Apr 14, 2006
3,009
ای بابا بازی لیک شد؟ آخر نشد بازی زودتر لیک نشه. حالا یرلی دوباره غر میزنه! :d:|
بعد لطفا میشه این بحث کرک و رپیک و دانلود و ... ببرید تو یه تاپیک دیگه؟

دیگه نمیدونم اگه میخواین بازم تریلر نگاه کنید (کلا تریلر بارونه! :d) اما گیم اسپات یه تریلر خیلی قشنگ گذاشته در مورد اسلحه ها و صحنه ها و بخش های جدیدی از کمپین رو شامل میشه: (به جرات میتونم بگم کرایتک روی طراحی صدای اسلحه ها رو دست نداره)

9zjnq9r9lt7avj3rsuho.png

Full HD

HD

--------
اینم سه تا عکس از تریلر قبلی:

خوب فکر کنم بعد از تقریبا یک سال انتظار 3 روز دیگه بیشتر نمونده و همه چی تمومه(البته یه لانچ تریلر هنوز مونده :d). امیدوارم بازی خوب از آب دراومده باشه! (اوه ... چقدر طول کشید واقعا)! :d

alcatrez

کاربر سایت
Mar 9, 2011
593
نام
محمد
ای بابا بازی لیک شد؟

آره متاسفانه اصلا اعصابم بهم ریخت :| البته پیشرفت داشتن نسخه قبلی یه ماه قبل عرضه لیک شد این 3 رو مونده به عرضه :| تو روح EA با اون سیستم امنیتی مثلا پیشرفتش :|
آخر نشد بازی زودتر لیک نشه. حالا یرلی دوباره غر میزنه! :d:|
بعد لطفا میشه این بحث کرک و رپیک و دانلود و ... ببرید تو یه تاپیک دیگه؟
دوستداره غر بزنه موشکلی داری شما :D این همه هزینه کنه یه مشت مفت خور پایرتش کنن :| :D

(به جرات میتونم بگم کرایتک روی طراحی صدای اسلحه ها رو دست نداره)

کرایتک رو هیچی رو دست نداره بهروز هنوز ایمان نیاوردی ؟ :D

خوب فکر کنم بعد از تقریبا یک سال انتظار 3 روز دیگه بیشتر نمونده و همه چی تمومه(البته یه لانچ تریلر هنوز مونده :d). امیدوارم بازی خوب از آب دراومده باشه! (اوه ... چقدر طول کشید واقعا)! :d

اصلا از خوشحالی داره گریم میگیره :(( فقط 3 روز دیگه ( بهروز آماده باش برای اولین اطلاعات نسخه بعدی :D)

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,296
نام
Afshin
بازی لیک شده ، ولی هنوز کرک نشده . در ضمن 3 روز زودتر لیک شدن که عملا تاثیری نداره توی فروش بازی . دیگه الان همه ی بازیهای چند روز زودتر از عرضه رسمی لیک میشن.
فقط امیدوارم بخش مالتی بازی خوب باشه که باعث بشه بازی فروش خوبی داشته باشه.

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
دوستان فقط سر هیتر ها حساسیت بی خود به خرج ندید و اگه هم چیزی گفتن تاپیک رو به حضرت فنا نسپارید . ممنون :D بزارین ما بیشتر نظر افراد رو ببینیم تو این تاپیک تا مجادله .

8030

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,445
نام
mohammad
دوستان فقط سر هیتر ها حساسیت بی خود به خرج ندید و اگه هم چیزی گفتن تاپیک رو به حضرت فنا نسپارید . ممنون :D بزارین ما بیشتر نظر افراد رو ببینیم تو این تاپیک تا مجادله .

مثلا منظورت کیه؟

اگه بگیم فلان جای بازی یا ابجکتی تکسچرش پایین بود این میشه هیتر؟
لازم نیست بگم تمام نسخه های کرایسیز الان رو سیستمم نصبه.
با توجه به چیزهایی که گفتن و سیستمی که بازی میخواد برای ultra ملت رفتن pc اپگرید کردن پس توقع نداشته باشن اگر جایی کم کاری کردن بعضیا اعتراضی نکنن.

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,267
نام
امیرحسین
Gun Show ِ گیم اسپات واقعا جالب بود ، تنوع سلاح های بازی کم نظیره.
من عاشق اون Alien اسنایپر شدم:x اون تیزر تبلیغاتی Bow رو هم خیلی قشنگ اجرا کرده بود :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر