Crysis 3 | PC

64178907175615469154.png

سومین قسمت از Sandbox Shooter بزرگ Crytek در حال ساخت است و طبق گفته Cevat Yerli شانزدهم همین ماه میلادی به طور رسمی رونمایی خواهد شد.
اولین گمانه زنی ها با لیک شدن زودتر از موعد مقرر باکس آرت بازی در وبسایت Origin زده شد.
اولین اطلاعات بازی نیز از طریق یک وبسایت روسی لیک شده است:

• شاهد یک نیویورک تخریب شده خواهیم بود که اکنون تقریبا به یک جنگل تبدیل شده است.
  • Crytek قول ساخت بهترین FPS Sandbox موجود را داده است.
  • در کنار Premium Edition، بازی دارای پک Hunter Edition نیز خواهد بود.
  • پلتفرم های PC، PS3 و X360 میعادگاه گیمرها با Crysis 3 خواهد بود.
  • بازی در بهار 2013 عرضه خواهد شد.

اولین تصویر از بازی که گفته می شود نیویورک تخریب شده را نشان می دهد:

1334152587127.png
====
اطلاعات جدید در مورد بخش داستانی:
حوادث Crysis 3 در سال 2047 و در شهر نیویورک رُخ خواهد داد. مانند شماره قبل، شخصیت اصلی بازی Prophet خواهد بود. او به نیویورک که اکنون تقریبا تخریب شده و پوشیده از درخت است برگشته است. ولی با شهری شبیه به یک گنبد نانویی و تحت سلطه نیروهای Cell مواجه می شود. گنبد نانویی، بخشی از طرح و نقشه Cell برای سلطه بر دنیا است. بازیکنان در بازی با هر دو نیروی انسانی و فضایی مبارزه خواهند کرد.
صحبت های Cevat Yerli در مورد این شماره:
Cevat Yerli مدیر عامل شرکت Crytek در این مورد گفت: "Crysis 3 مخلوطی از شوتر سندباکس، مبارزات پیشرفته و اسلحه های مدرن انسانی و فضایی خواهد بود که دوست داران سبک شوتر عاشق آن خواهند شد."
ایشان ادامه داد: "به کمک آخرین تکنولوژی های به کار رفته در CryEngine3.0، ما توانایی ارائه محیطی با 7 تم مختلف خواهیم داشت که یک تجربه خیره کننده از لحاظ بصری و مرتبط با گیم پلی ارائه خواهد داد."

تصاویر جدید:

Last edited by a moderator:

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
این تریلر اخری تو حلقم :| عجب چیزی بود . مثل اینکه کرایتک نگه داشته بود همه چیز را این اخری نشون بده . فضا ها واقعا بزرگ ازادیه عمل فوق العاده کاملا sandbox با روح و روانم بازی کرد این تریلر .

گرافیک هم که دیگه هیچی این اخری واقعا دیگه تو خود چشم بود :D

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,293
نام
Afshin
Holy Cow !!! تسکچرها رو ببین !

چقدر خفن بود ! این طرف هم خیلی قشنگ بازی می کرد. لامصب از همه ی المان های محیط استفاده میکرد.
من عاشق این محیط های پر از درخت و گیاه توی شب هستم :d

8030

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,445
نام
mohammad

اومد!
:d
http://www.youtube.com/v/r9bD0AVIu8w?version=3&autohide=1&showinfo=0

گرافیک، لول دیزاین و بزرگی محیط، همه چی فوق العاده بود.
راستی اپیزود آخر بود!
:(( یه اپیزود رو حذف کردند! :((

ادیت:

لینک دانلود

حاضرم شرط ببندم این تریلر اخری مال نسخه کنسولی بازی بود که داشت بازی میکرد که کف کردین.

خوب به عکسالعمل اب موقعی که بازتاب پیدا میکنه بعلاوه بعضی تکسچرها نگاه کنین.موقعی که داره بازی میکنه نه در حالت کات سکانس.
عکس العمل اب موقعی که چیزی داخلش فرو میره موجهاش با فریم پایین حرکت میکنن بعضی جاها مثل اون قسمت که رفت رو کله مجسمه ازادی تکسچرها زیاد بالا نبود.
بعلاوه فریم بازی هم رو 30 قفل بود.

حالا میگین نه نگاه کنین که چطور xbox دارها کف میکنن موقعی که بازی میاد.که جوات الکی بیراه هم نگفته.

آخرین ویرایش:

v.atrina007

کاربر سایت
Nov 15, 2011
280
نام
vahid
کف کردم با این تریلرا:d.واقعا عالی بود اما من از episode 5 خیلی خوشم اومد محیط جنگلیو اینا :d این یارو هم خوب بازی میکرد هوس کردم برم crysis 1 بازی کنم تا این بیاد:d

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
من هنوز تریلری ندیدم که crysis2 dx11 پشت سر بذاره از لحاظ بزرگی محیط با طراحی هنری چرا خیلی بهتر شده اما گرافیک تکنیکیش نه فقط با اون دموی تکنیکی ce3 خیلی حال کردم اما واقعا همون باشه حرفی برای گفتن نمی ذاره

8030

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,445
نام
mohammad
من هنوز تریلری ندیدم که crysis2 dx11 پشت سر بذاره از لحاظ بزرگی محیط با طراحی هنری چرا خیلی بهتر شده اما گرافیک تکنیکیش نه فقط با اون دموی تکنیکی ce3 خیلی حال کردم اما واقعا همون باشه حرفی برای گفتن نمی ذاره

کرایسیز2 با اخرین پچ رسمی ودایرکس11 هم تو بعضی ابجکتها مثل برگ درختهای رو دیوار یا لاشه ماشینها یا بعضی دیوارها مشکل تکسچر پایین داشت اصلا افتضاح بود انگار یه کاغذ سبز گذاشتن بجای برگ درخت رو دیوارد ولی یه mod اخر کاری برای گرافیک دانلود کردم 99 درصد اشکال تکسچرها برطرف شد یه سری افکت و بند و بساط هم اضافه کرد که معرکه شد گرافیک.

مشکل کرایسیز2 افت فیزیکش نصبت به 1 بود با هوش مصنوعی بد تو بعضی جاها.

امیدوارم این تریلر اخری گیم پلی نسخه pc نبوده باشه که اگر باشه واقعا تو بعضی جاها تر زدن به تمام معنا .
انتظار من یکی چیز دیگست از گرافیک نسخه pc.

kayne

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,102
نام
مصطفی
این تریلر آخری خیلی بعیده واسه pc باشه چون بر عکس تریلرهای قبلی فریم رو 60 نبود + اینکه حتی MB هم نداشت در صورتی که تو تمام ویدئو هایی که تا الان از بازی منتشر کرده بودن موشن بلور وجود داشت !

یه جورایی این قضیه واسه من نگران کنندست چون تو این مولتی بتا هم که بیرون داده بودن نسخه کنسولی بر عکس pc موشن بلور نداشت و این احتمال وجود داره نسخه 360 و ps3 کلاً فاقد این افکت باشن !

Jason Brady

کاربر سایت
Feb 1, 2013
541
نام
محمد
لول بابا !! افتضاح بود ؟! جدیدا معنی افتضاح واقعا معنای خیلی خوبی برام پیدا کرده ;;)

واقعا که! مردم به عینک نیاز پیدا کردند
این تریلر بهترین تریلری بود که دیدم چه از لحاظ گرافیکی چه از باقی لحاظ

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,395
نام
Majid
واقعا که! مردم به عینک نیاز پیدا کردند
این تریلر بهترین تریلری بود که دیدم چه از لحاظ گرافیکی چه از باقی لحاظ
بچه ها از بس بازی های گرافیک بالا بازی کردن دیگه کرایسیس به چششون نمیاد:|:|:|
:|:|:|

اولین بازیی که توی این نسل منتشر میشه که از نظر گرافیک با بازی های نسل بعد مقایسه میشه رو زیر سوال بردید شما هیترا:|

Not Be Ok

کاربر سایت
Jan 7, 2013
218
لول بابا !! افتضاح بود ؟! جدیدا معنی افتضاح واقعا معنای خیلی خوبی برام پیدا کرده ;;)

خودم این بازی رو بهترین FPS ـ عمرم میدونم اما این تریلر به نظرم از لحاظ گرافیکی خیلی بد بود ( شاید هم به چشم من اینجوری اومد )

دقیقه 1 و ثانیه 10 به دیوار سمت چپ نگاه کن ( عمق نداره و کیفیت تکسچر پایینه )

دقیقه 2 و ثانیه 33 اونجایی که RPG رو بر میداره به اون اهن قراضه ها نگاه کن :d

دقیقه 3 و ثانیه 5 به انفجار مسخره توی اب دقت کن

دقیقه 3 و ثانیه 10 وقتی کنار اون ماشین کاور میگیره به دیوار روبروش نگاه کن ( تکسچر در حد بوق )
و ..

در کل هر کدوم رو پیدا نکردی بگو عکس بزارم/:)
بچه ها از بس بازی های گرافیک بالا بازی کردن دیگه کرایسیس به چششون نمیاد
yahoo_22.gif
yahoo_22.gif
yahoo_22.gif

yahoo_22.gif
yahoo_22.gif
yahoo_22.gif

اولین بازیی که توی این نسل منتشر میشه که از نظر گرافیک با بازی های نسل بعد مقایسه میشه رو زیر سوال بردید شما هیترا
yahoo_22.gif

هیتر چیه بااا :d 42 تا پست دادم 41 ـش تعریف از Crysis بوده :d

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
خودم این بازی رو بهترین FPS ـ عمرم میدونم اما این تریلر به نظرم از لحاظ گرافیکی خیلی بد بود ( شاید هم به چشم من اینجوری اومد )

دقیقه 1 و ثانیه 10 به دیوار سمت چپ نگاه کن ( عمق نداره و کیفیت تکسچر پایینه )

دقیقه 2 و ثانیه 33 اونجایی که RPG رو بر میداره به اون اهن قراضه ها نگاه کن :d

دقیقه 3 و ثانیه 5 به انفجار مسخره توی اب دقت کن

دقیقه 3 و ثانیه 10 وقتی کنار اون ماشین کاور میگیره به دیوار روبروش نگاه کن ( تکسچر در حد بوق )
و ..

در کل هر کدوم رو پیدا نکردی بگو عکس بزارم/:)

هیتر چیه بااا :d 42 تا پست دادم 41 ـش تعریف از Crysis بوده :d
باشه افتضاح بود >:d< شما تو خیال خودتون خوش باشید . قضیه ی 2 دوتا نست ! البته این چندوقته تو بازیسنتر مد شده کلمه افتضاح کسی تا از چیزی کمی بدش بیاد یه کلمه افتضاح روش میزاره . شما لازم نکرده واسه ما عکس بزاری ما خودمون اینکاره ایم ! این چیزی که ما دیدیم از فوق العاده هم اورتره . شما هم چپ و راست کن بگو افتضاح بود ;;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر