Crysis 3 | PC

64178907175615469154.png

سومین قسمت از Sandbox Shooter بزرگ Crytek در حال ساخت است و طبق گفته Cevat Yerli شانزدهم همین ماه میلادی به طور رسمی رونمایی خواهد شد.
اولین گمانه زنی ها با لیک شدن زودتر از موعد مقرر باکس آرت بازی در وبسایت Origin زده شد.
اولین اطلاعات بازی نیز از طریق یک وبسایت روسی لیک شده است:

• شاهد یک نیویورک تخریب شده خواهیم بود که اکنون تقریبا به یک جنگل تبدیل شده است.
  • Crytek قول ساخت بهترین FPS Sandbox موجود را داده است.
  • در کنار Premium Edition، بازی دارای پک Hunter Edition نیز خواهد بود.
  • پلتفرم های PC، PS3 و X360 میعادگاه گیمرها با Crysis 3 خواهد بود.
  • بازی در بهار 2013 عرضه خواهد شد.

اولین تصویر از بازی که گفته می شود نیویورک تخریب شده را نشان می دهد:

1334152587127.png
====
اطلاعات جدید در مورد بخش داستانی:
حوادث Crysis 3 در سال 2047 و در شهر نیویورک رُخ خواهد داد. مانند شماره قبل، شخصیت اصلی بازی Prophet خواهد بود. او به نیویورک که اکنون تقریبا تخریب شده و پوشیده از درخت است برگشته است. ولی با شهری شبیه به یک گنبد نانویی و تحت سلطه نیروهای Cell مواجه می شود. گنبد نانویی، بخشی از طرح و نقشه Cell برای سلطه بر دنیا است. بازیکنان در بازی با هر دو نیروی انسانی و فضایی مبارزه خواهند کرد.
صحبت های Cevat Yerli در مورد این شماره:
Cevat Yerli مدیر عامل شرکت Crytek در این مورد گفت: "Crysis 3 مخلوطی از شوتر سندباکس، مبارزات پیشرفته و اسلحه های مدرن انسانی و فضایی خواهد بود که دوست داران سبک شوتر عاشق آن خواهند شد."
ایشان ادامه داد: "به کمک آخرین تکنولوژی های به کار رفته در CryEngine3.0، ما توانایی ارائه محیطی با 7 تم مختلف خواهیم داشت که یک تجربه خیره کننده از لحاظ بصری و مرتبط با گیم پلی ارائه خواهد داد."

تصاویر جدید:

Last edited by a moderator:

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,438
نام
Majid
اقا یه سوال من که کارت گرافیکم dx 11 رو ساپورت نمیکنه بی خیال دانلود crysis3 شم ؟
تا جایی که میدونم آره:D
Me 2 :D

وقتی بازی از DX9 - 10 ساپورت نکنه و DX11 روی پی سی نصب نشه بازی هم اجرا نخواهد شد تا جایی که من اطلاع دارم:|
حالا باید دوستان یک توضیحی بدن.

آخرین ویرایش:

ROGamer

کاربر سایت
Dec 7, 2012
86
به نظر نسخه کنسولی میاد
این چند روز خیلی تریلر از این بازی دیدم
چیزی که کرایتک به اون توجه میکنه جزییات فوق العاده بالای محیط و طراحی کم نظیر جنگل و درختاس و هر شماره جنگلاش قشنگ تر و واقعی تر میشه ولی یه سری نکات رو توجه نمی کنن. یکی اینکه بافت های بازی هرچقدر با کیفیت باشه هر چقدر افکت های جور وا جور
توی محیط ها بازی استفاده بشه ولی اگه فریم روون نباشه ارزشی نداره. نسخه کنسولی که واضحه افت فریم رو داره و از دور خارج ولی نسخه پی سی هم باز با سیستم های قوی هم باز فریم بازی بالا و پایین میشه با وجود اینکه میشه کاری کرد که فریم ثابت بمونه یا حداقل به حدی پایین بیاد که گیمر متوجه افت فریم نشه
بعد ازون مشکلات و ضعف های گرافیکی هست که کرایتک برعکس سازنده های کنسولی که خیلی خوب بلدن ضعف های گرافیکی بازیشون رو بپوشنن در این کار ضعیف عمل میکنه و هنوز خیلی از قسمت های بازی اون زیبایی لازم رو نداره و اونها تلاشی هم برای پوشوندن این ضعف ها نمی کنن
داریم در مورد بازیی صحبت میکنیم که واقعا به نسل بعد کنسولا نزدیکه و برای همین هم هست که اونها باید بهترین باشن . به نظر من اگه این موتور رو مثلا یکی از استدیو های سونی خریداری میکرد بعد میشد قدرت نهایی این موتور رو دید. من هنوز منتظرم که کرایتک جوری که بازی های سونی بعضا آدم رو با صحنه هاش میخکوب میکنه بتونه تا اون حد قدرتنمایی کنه

دادا بقیه حرفات رو کاری ندارم که یه کنسول فننه تماتم ییار رو به نظر میرسی که اومدی یه جورر حرف یزنی که تاییدیه بگیری ...
سارنده ی سونی مثلا تمام قدرت این موتر رو رو ps3 یا ps4 نشون بدن :| :) شما طراحی ]چهرورون تو همین دمو ببین انصافا از خودمون طبیعی تر نیست ؟ من اصلا کاری به این دمو ندارم اصلا دمو افتضاح زشت در حدد بازی های میکرو /// در ضمن دوست عزیز کرایتک از لحاظ فنی خیلی خیلی جلوتر از سازند های سونی ه ...اینو تو کرایسیس 1 نشون داد و العان همچننان داره با محدودیت برای کنسول یه چیزه در حدد ارضا شون میده...این انجین خیلی قویتر از ناتی داگ ...بقیه انجین هاست که سونی استفاده میکنه نیاز به یک سیستم قوی داره ... و بازی هایی هم که از لحاظ فنی قوی هستند برای کنسول مناسب نیستن ...مثلا رزولوشن بالای بافت ها یکی از تکنیک های فنی که کنسول نمی تونه دارا باشه...

بخدا این حرفا از ما گذشته ولی این post ها بشدت زننده و در حدد یک کاربر کاملا غیر حرفه ای .... چی بگم... - _ - نزنید این حرفا فقط مارو تحریک میکنید و بند هی حقیر و تعدادی از دوستان مجبور میشن به سختی شمارو روشن کنن ...باور کن اگر فاصلمون کم بود همین کرایسیس 1 رو نشون شما میدادم که تا مدتی واقعی و غیر واقعی رو تشخیص ندی...:) این فقط یک حقیقت که برای خیلی ها اثبات شده ... دادا سعی کن اگر همچین نظراتی رو در فکر داری تو یه جمع خودمونی و دوست و رفقا بزن ی هر جایی جاش نیست...

آخرین ویرایش:

Batman Revenge

کاربر سایت
Jul 4, 2012
590
نام
مجید
تا جایی که میدونم آره:D
Me 2 :D

وقتی بازی از DX9 - 10 ساپورت نکنه و DX11 روی پی سی نصب نشه بازی هم اجرا نخواهد شد تا جایی که من اطلاع دارم:|
حالا باید دوستان یک توضیحی بدن.
برا من dx11 نصب میشه :d ولی کارت گرافیک من که dx10 هه و 11 رو ساپورت نمیکنه ! حالا باز چی بازم نمیتونم ؟ :d

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,438
نام
Majid
برا من dx11 نصب میشه :d ولی کارت گرافیک من که dx10 هه و 11 رو ساپورت نمیکنه ! حالا باز چی بازم نمیتونم ؟ :d
منظور منم همینه
برای منم نصب میشه ولی مال منم تا DX10 بیشتر ساپورت نمیکنه

دوستان یک توضیحی بدید

Behrooz

کاربر سایت
Apr 14, 2006
3,009
دو تا عکس، رندوم و همین طوری صرفا برای هایپ! :|:d

دوستان یه سوال!!
الان نومد واقعا مرده و تو شماره سوم قرار نیست ببینیمش؟؟؟؟:-s

Nomad و Helena Rosenthal (اون زن دانشمنده تو Crysis 1) هر دو مُردند. Nomad تو این کامیک خودشو پرت میکنه جلوی راکت لانچر تا جون بقیه رو نجات بده! (گفتن که تو Crysis 3 نمیبینمش، پس احتمالا مُرده! :|)

09577358154914508805.jpg

منظور منم همینه
برای منم نصب میشه ولی مال منم تا DX10 بیشتر ساپورت نمیکنه

دوستان یک توضیحی بدید

نه، فایده نداره. کارتت حتما باید قابلیت DX11 داشته باشه. اگه بخوای بازی رو اجرا کنی با همچنین ارور زیبایی مواجه میشی: :d

55427961160860851636.jpg

اما این موضوع هنوز کاملا معلوم نیست. مطمئنا موقع لانچ که فقط DX11 ساپورت میکنه. اما بعد یه مدتی فکر کنم بتونن پچ DX10 بدن بیرون (مثل پچ DX11 برای Crysis 2).
اول اینکه نسخه ی کنسولی این وسط وجود داره، پس مطمئنا از یک API استفاده نمیکنن. دوم اینکه خیلی از کارت های های اندِ DX10 این وسط ول معطل میشن و این کارت ها از کارت های Lowـه DX11 خیلی خیل بهتر میتونن Crysis 3 رو ران کنن.

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
4,000
نام
احمد
دوستانی که ناراحت اینن که کارتشون dx11 رو ساپورت نمیکنه و از این بازی محرومن باید خدمتون عرض کنم که کارت من dx11 رو پشتیبانی میکنه اما فکر نکنم بتونه بیشتر از 10 فریم بده "HD6670"

پس مارا در غم خود شریک بدانید :(:|

FPS Dᴏug

کاربر سایت
Apr 19, 2012
2,173
دوستانی که ناراحت اینن که کارتشون dx11 رو ساپورت نمیکنه و از این بازی محرومن باید خدمتون عرض کنم که کارت من dx11 رو پشتیبانی میکنه اما فکر نکنم بتونه بیشتر از 10 فریم بده "HD6670"

پس مارا در غم خود شریک بدانید :(:|
کارتت کارت منه. :| اما من به کری انجین ایمان دارم !:d فریم ریت صددرصد عالیه. :x

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,671
نام
Mehdi
آقا من همین دقایقیی قبل تریلر Episode 1 رو دیدم ، واقعا موندم هنوز که هنوزه دهنم وا مونده :o:shocked::blink:

من فقط یه چیز می تونم بگم :

ATI Catalyst Radeon HD 5700

Ram : 4

Cpu : Core i3 3 Gz

میتونم مدیومش رو 30 فریم بگیرم ؟؟؟؟؟؟

manhatan

کاربر سایت
Apr 14, 2009
1,232
نام
MEHDI
کریسیس 3 الفا
روی high با 5870 بزور روی 30 فریم میگرفتم.البته بازی ورژن الفا بود و کلی مشکلات داشت.ولی میتونم بگم اونی که میخواد روی بهترین تنظیمات بازی کنه به فکر یه 680 باشه.
سال 2013 مثل 2011 که بتل اومده بود باعث میشه خیلیا ارتقا بدن سیستماشون رو...بیچاره باباهه~x(

alcatrez

کاربر سایت
Mar 9, 2011
593
نام
محمد
دو تا عکس، رندوم و همین طوری صرفا برای هایپ! :|:d

Nomad و Helena Rosenthal (اون زن دانشمنده تو Crysis 1) هر دو مُردند. Nomad تو این کامیک خودشو پرت میکنه جلوی راکت لانچر تا جون بقیه رو نجات بده! (گفتن که تو Crysis 3 نمیبینمش، پس احتمالا مُرده! :|)

09577358154914508805.jpg

.

اصلا کمیک crysis واسه من یکی اعصاب خرد کن بود همه رو زدن کشتن 2 تا شخصیت نگه می داشتن معروف میشدن بعد میکتنشون :D
البته من انقدر کرایسیس 2 رو از اول بازی کردم که آخرین بار وقتی از اول شروع کردم و رسیدم به صحنه خودکشی پرافت ناخودآگاه گریم گرفت !! :((:D
از همین الان فن های crysis شایعه انداختن که سایکو هم مرده و اینا همه توهمات پرافته که هنوز به دست اعضای cell زندانیه :| هارگیریو و گولد رو مرده حساب کن الکاترز هم که با سویت زندست کلا شخصیت زنده نداریم !!! داریم آیا؟ :D

تصاویر همه کمیک های کرایسیس

اینم تصویر آقای جیمز وینسنت مردیث دوبلور پرافت

25588239600470944233.jpg

BLACK.HAWK

کاربر سایت
Apr 7, 2008
6,504
نام
علی
مسخره ها گند زدن به شخصیت ها رفت!!! اخه نومد رو برای چی باید اینقدر راحت حذفش کنن؟؟اخر کارکتر بود!!! حالا احتمالا تو این نسخه سایکو ماجرای یک رو تعریف میکنه که چی شده بوده چون اصلا چیزی گفته نشد!!!
دوستان من نفهمیدم مگه پرافت خودشو نکشت تو 2؟؟؟الان این لباسه که حرف میزنه؟؟
:-/

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر