Crysis 3 | PC

64178907175615469154.png

سومین قسمت از Sandbox Shooter بزرگ Crytek در حال ساخت است و طبق گفته Cevat Yerli شانزدهم همین ماه میلادی به طور رسمی رونمایی خواهد شد.
اولین گمانه زنی ها با لیک شدن زودتر از موعد مقرر باکس آرت بازی در وبسایت Origin زده شد.
اولین اطلاعات بازی نیز از طریق یک وبسایت روسی لیک شده است:

• شاهد یک نیویورک تخریب شده خواهیم بود که اکنون تقریبا به یک جنگل تبدیل شده است.
  • Crytek قول ساخت بهترین FPS Sandbox موجود را داده است.
  • در کنار Premium Edition، بازی دارای پک Hunter Edition نیز خواهد بود.
  • پلتفرم های PC، PS3 و X360 میعادگاه گیمرها با Crysis 3 خواهد بود.
  • بازی در بهار 2013 عرضه خواهد شد.

اولین تصویر از بازی که گفته می شود نیویورک تخریب شده را نشان می دهد:

1334152587127.png
====
اطلاعات جدید در مورد بخش داستانی:
حوادث Crysis 3 در سال 2047 و در شهر نیویورک رُخ خواهد داد. مانند شماره قبل، شخصیت اصلی بازی Prophet خواهد بود. او به نیویورک که اکنون تقریبا تخریب شده و پوشیده از درخت است برگشته است. ولی با شهری شبیه به یک گنبد نانویی و تحت سلطه نیروهای Cell مواجه می شود. گنبد نانویی، بخشی از طرح و نقشه Cell برای سلطه بر دنیا است. بازیکنان در بازی با هر دو نیروی انسانی و فضایی مبارزه خواهند کرد.
صحبت های Cevat Yerli در مورد این شماره:
Cevat Yerli مدیر عامل شرکت Crytek در این مورد گفت: "Crysis 3 مخلوطی از شوتر سندباکس، مبارزات پیشرفته و اسلحه های مدرن انسانی و فضایی خواهد بود که دوست داران سبک شوتر عاشق آن خواهند شد."
ایشان ادامه داد: "به کمک آخرین تکنولوژی های به کار رفته در CryEngine3.0، ما توانایی ارائه محیطی با 7 تم مختلف خواهیم داشت که یک تجربه خیره کننده از لحاظ بصری و مرتبط با گیم پلی ارائه خواهد داد."

تصاویر جدید:

Last edited by a moderator:

Mr.unknown

کاربر سایت
Aug 29, 2012
434
به نظر من گرافیک این بازی از watch dogs خیلی بالاتر و خیلی خیلی طبیعی تره!!

ویدئوی بررسی این بازی را ببینید:

gamespot.com/crysis-3/videos/video-review-crysis-3-6404078

آخرین ویرایش:

Mohammad Ghost

کاربر سایت
Mar 17, 2013
691
نام
محمد
به نظر من گرافیک این بازی از watch dogs خیلی بالاتر و خیلی خیلی طبیعی تره!!

ویدئوی بررسی این بازی را ببینید:

gamespot.com/crysis-3/videos/video-review-crysis-3-6404078

بازی watch Dogs هنوز نیومده عزیزم بزار بازی رقیب بیاد بعد در موردش میشه قضاوت کرد ولی به طور کلی من مطمئن نیستم بازی Watch Dogs ضعیفتر از کریسیس 3 باشه !

Mr.unknown

کاربر سایت
Aug 29, 2012
434
بازی watch Dogs هنوز نیومده عزیزم بزار بازی رقیب بیاد بعد در موردش میشه قضاوت کرد ولی به طور کلی من مطمئن نیستم بازی Watch Dogs ضعیفتر از کریسیس 3 باشه !

بله هنوز نیومده پس نمیشه قضاوت درستی کرد اما تا حالا 3 تا تریلر از گیم پلی Watch Dogs اومده که بالاترین کیفیتشونو گرفتم و با کرایسیس 3 مقایسه کردم و اصلا شک ندارم گرافیک کرایسیس 3 خیلی طبیعی تر و بالاتر از watch dogs هست!به خصوص در ضمینه نورپردازی،قبل از این که کرایسیس 3 بیاد فکر میکردم watch dogs بالاترین گرافیکو داره ولی الان نظرم کاملا برگشته:|

ADU_Tank

کاربر سایت
May 26, 2011
1,269
نام
Ali
بله هنوز نیومده پس نمیشه قضاوت درستی کرد اما تا حالا 3 تا تریلر از گیم پلی Watch Dogs اومده که بالاترین کیفیتشونو گرفتم و با کرایسیس 3 مقایسه کردم و اصلا شک ندارم گرافیک کرایسیس 3 خیلی طبیعی تر و بالاتر از watch dogs هست!به خصوص در ضمینه نورپردازی،قبل از این که کرایسیس 3 بیاد فکر میکردم watch dogs بالاترین گرافیکو داره ولی الان نظرم کاملا برگشته:|
آخه مگه همه چیز به گرافیکه؟!/:)پس گیم پلی چی؟ صداگزاری،خلاقیت،داستان؟!...
مطمئن باش دوست من که 7-8 سال دیگه این بازی هم گرافیکش قدیمی میشه.دیگه نمیخوای که بری سمتش.اما گیم پلی خیلی به یاد موندنی و جذاب تره.اگر الان هم من Sonic رو دوباره توی سگا بازی کنم خیلی لذت بیشتری میبرم تا این که 1 Crysis رو دوباره بازی کنم.و نکته خیلی مهم تر اینه که گرافیک رو فقط کسانی میتونند نهایت لذت رو ببرند ازش که یه سیستم خیلی شاخ و غولی داشته باشند.وگرنه کسی که کرایسیس رو روی Low بازی میکنه با کسی که روی Ultra بازی میکنه لذتشون یکیه؟!...
واما Watch Dogs ...Watch Dogs سعی داره که با ایجاد محیطی جدید،داستانی جدید و گیم پلی خارق العاده و جدید محیطی جذاب برای گیمر رو فراهم کنه.در ضمن کلا سبک این دوبازی فرق میکنه! Crysis مگه Open World ـه دوست من؟! Crysis اول شخصه اما اون سوم شخص! طراحی لباس و حرکت آیدن توی Watch Dogs خودش کلی زمان و زحمت میخواد.اما توی کرایسیس چون فقط بخشی از دست ها و اسلحه ها نمایش داده میشند سازنده ها با اون موتور قدرتمند گرافیکی مانور بیشتری میتونند بدند.اصلا از لحاظ تئوری Watch Dogs کلا دنیاش با Crysis فرق میکنه.و حالا دلایل دیگه که از حوصله من و شما خارجه.پس بهتره این دو بازی رو حتی همون "از لحاظ گرافیک" هم مقایسه نکنیم.
موفق باشید

Mr.unknown

کاربر سایت
Aug 29, 2012
434
دوستان من این بازی رو برای کامپیوتر خریدم (متاسفانه)، مثل اینکه کارت گرافیکم باید از ی دایرکس خاصی استفاده کنه، برای این مشکل پتچ یا آپدیت خاصی نیومده؟!

نسخه pc این بازی نیاز به کارت گرافیکی داره که دایرکس 11 را پشتیبانی کنه.و اینو اعلام کردند بنابراین به این مشکل نمیگند که بخواند برای حلش پچ عرضه کنند!

System requirements
MinimumRecommended
Microsoft Windows
Operating systemWindows Vista, 7 or 8Windows Vista, 7 or 8
CPUIntel Core2 Duo E6600 2.4 GHz or AMD Athlon x2 5200+ 2.7 GHzIntel Core I3-530 or AMD Phenom II x2 565
Memory2 GB RAM for 7 & 8; (3 GB RAM for Vista)4 GB RAM
Hard drive space12 GB of free space
Graphics hardwareNVIDIA GeForce GTS 450 or AMD/ATi Radeon HD 5770NVIDIA GeForce GTX 560 or AMD/ATi Radeon HD 5870
Sound hardwareDirectX 9.0c compliant sound card
Network1 Mbit/s internet connection for online play

AMIRREZA-GAME

کاربر سایت
May 25, 2012
745
نام
امیررضا
سلام خدمت دوستان عزیز من تو مرحله ی 3 جایی که هلی کوپتر رو منفجرمیکنم نمیدونم بعدش چیکارکنم.خواهشا میکنم کمکککککککککککک کنید:((

amirpers

کاربر سایت
Oct 14, 2006
1,409
نام
امیر
حیف که من با کارت 460 مجبور شدم جزئیات رو روی میدیوم و پایین بذارم تا بتونم تا حدودی روون بازی کنم اما با هم جزئیات واقعا گرافیکش شاهکاره.
هر چقدر که داشتم از مناظر زیبای فارکرای 3 لذت می بردم الان چند برابرش رو با این گرافیک خارق العاده تو کرایسیس لذت می برم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر