Crysis 2 در حالت 3D "خوش آیندتر" از Kill Zone 3 است!!

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
crysis22.jpg

Cevat Yerli میگوید: وقتی Crysis 2 در حالت 3D عرضه شود,یک تجربه ی خوش آیند تر نسبت به KZ3 برای گیمر ها به ارمغان می آورد.

بر اساس صحبت های یرلی Crysis 2 از یک افکت 3D مقعر(کاو)استفاده میکند که باعث میشود اشیا از صفحه بیرون نزند که به بازی عمق بیشتری میدهد!

یرلی به Videogamer گفت: من شنیدم که تعداد زیادی از مردم میگویند(و خودم هم دیدم)که ما تجربه ی 3D بهتری را نسبت به بقیه ی بازی های حاظر در نمایشگاه برایشان ایجاد کردیم.ولی من نمیخواهم از بازی خاصی نام ببرم.

به هر حال,وقتی در مقاسه با KZ3 از او سوال هایی شد او گفت که ندیده که بازی در حالت 3D اجرا شود,اما از دیگران شنیده که Crysis 2 به نظر بهتر میآید.

یرلی ادامه داد: به نظر من Crysis 2 یک تجربه ی خوش آیندتر است.مردم هم همین را میگویند و اینکه برای چشم راحت تر است و عمق بیشتری دارد.اگر بخواهم صادق باشم,هنوز KZ 3 را ندیده ام.ای کاش دیده بودم ولی آنها به من اجازه نمیدهند که ببینم!!!

Crysis 2 پاییز امسال برای PS3,PC و X360 با پشتیبانی از 3D عرضه میشود.

• Like
Reactions: capitanrayan

devil eyes

کاربر سایت
Feb 18, 2010
486
بعضی ها جنبه گفتگو رو ندارن .... به نظر من نمیشه گفت کرایسیس خوبه نه میشه گفت Killzone
چون با دیدن و حرف زدن که نمیشه فقط باید صبر کرد تا اطلاعات بیشتری بیاد

...

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
بعضی ها جنبه گفتگو رو ندارن .... به نظر من نمیشه گفت کرایسیس خوبه نه میشه گفت Killzone
چون با دیدن و حرف زدن که نمیشه فقط باید صبر کرد تا اطلاعات بیشتری بیاد

...
نه آخه ما ها اینجا چشم بصیرت داریم از پشت کامپیوتر و دیدن تریلرها تشخیص میدیم کدوم 3D ـتره. مگه نمی دونستین؟ پس اعضای مارو نشناختین :D

u.T.a

کاربر سایت
Oct 28, 2006
1,493
نام
امین
بازی ما بهتر از uncharted 2 است تموم شد
گیر استودیو ها رفت رو KZ3

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,997
نام
محمد امین
خدا آخر عاقبت MGS و Geow و GOW رو بخیر کنه حتما از این روزها اینها رو هم مورد لطف و عنایت قرار میده.

البته همیشه باید خودت(بازیت) رو روی بورس قرار بدی.

vahid_ba

کاربر سایت
May 25, 2008
3,141
حالا جان من ببین!

هنوز اعضای این سایت بازی رو
روی 3d ندیدن دارن نظر میدن!
----
درسته اون یارو kz3 رو ندیده ولی حداقل بازی خودش رو که دیده و میدونه داره چی درست میکنه!
---
مثل اینکه یادتون رفته هنوز هم بعد از 3 سال!!!!! کسی نتونسته بازی بسازه که گرافیکی مشابه با crysis داشته باشه

فارکرای 1 رو فراموش نکنین...

---------

الان یه عده خوشحال میان میگن همه چیز که گرافیک نیس!:))

منم میدونم اما مهم اینکه الان بحث سر گرافیکه
:))

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
از کارشناسای سایت ممنون،مشت محکمی بر دهان Crysis و چوات و جوات و مواتشون زدید
دوستون دارم عزیزا:x:))
شما حواست هست خیلی اسپم میدی ؟ یکم قابلیت هاتو پنهان کن چون برات مشکل ساز میشه.
l0l ــــِش یادت رفت ....

ولي فقط ديگه تو را خدا فكر نكنيد 3D ساختن هيچ كسي بلد نيست؟! ( اونم از نوع جديداش !)
واقعا همین رو باید بگی!یه شرکتی که تکنولوژی ساخت بازیش چند سال از همه جلوتر بود حالا با یه چیز به این پیچیدگی روبرو شده که حتی نمیتونه برای PC های high end بسازتش و فقط روی یک جعبه کنسول میشه از این قابلیت استفاده کرد!

آخرین ویرایش:

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
درسته اون یارو kz3 رو ندیده ولی حداقل بازی خودش رو که دیده و میدونه داره چی درست میکنه!
طبق قانون الان نظر Cevat Yerli با نظر خسته تنها از نظر سطح کیفی و فنی برابر ِ ! حداقل بازی خودش رو دیده ؟! آها، پس از سوی مریم مقدس تصاوییر هم از سوی Killzone 3 بهش وحی شده که تونسته باز هم به نظرات خوشحال دادن ادامه بده ؟
از کارشناسای سایت ممنون،مشت محکمی بر دهان Crysis و چوات و جوات و مواتشون زدید
دوستون دارم عزیزا:x:))
شما حواست هست خیلی اسپم میدی ؟ یکم قابلیت هاتو پنهان کن چون برات مشکل ساز میشه.
بر عکس گفتی:biggrin1:
آره، منم برعکسشو شنیدم :D

در کل از فشاری که روی PC بازها و Crytek شما همه چیز گویا هست. اون از گیر دادن به Halo و Uncharted 2 و اینم از Killzone 3 ! بالاخره اسم بزرگان کنار آدم باشه، باعث پیشرفتش میشه.

Lord Hell

کاربر سایت
Dec 30, 2006
584
نام
میلاد
البته اضافه كنم همين سايت 1UP تو انتخاب هاش بهترين بازي 3D را CRYSIS2 دونسته . اينم محض اطلاع گفتم !
نميگم درسته يا اشتباه گفته چون ديگه هربازي بوده تجربش را داشتن ولي فقط ديگه تو را خدا فكر نكنيد 3D ساختن هيچ كسي بلد نيست؟! ( اونم از نوع جديداش !)
الان 2 سالی می شه که همچنان دست به دامن بازی های مولتی موندی :) زیاد جوش نزن برات خوب نیست!

کلا طبق صحبت های یرلی و دوستانش تا به اینجا ، می شه به این نتیجه رسید : فقط crysis خوبه !! بقیه بازی ها هم از هر نظر یا به درد نخور هستن یا در سطح crysis نیستن .

ديگه تو را خدا فكر نكنيد 3D ساختن هيچ كسي بلد نيست؟! ( اونم از نوع جديداش !)
الان 2 سالی می شه که دست به دامن بازی های مولتی شدی :) زیاد سر کیلزون 3 هم جوش نزن برات خوب نیست !

چه جوریه فقط موقع هایی که به نفعته حرف سایت ها برات خیلی مهم می شه !!؟ :)

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: mehdihoo

Sweet Lucifer

کاربر سایت
Nov 20, 2008
1,975
نام
مجتبی
بابا سخت نگیرین!
نن جونش با بقیه پیرزن های سر کوچه داشتند غیبت می کردند اینم داشته رد میشده شنیده!
بیچاره KZ 3 رو اصلا ندیده!2 ــش هم فک نکنم دیده باشه نگفته دیگه اینو!

Paranormal

کاربر سایت
Jan 9, 2010
936
نام
علی
جدیداً اکثر شخصیت های حقوقی و حقیقی دارند علیه سونی و محصولاتش صحبت میکنند!! هر کس با توجه به جایگاهی که داره سعی میکنه یک جمله ی چرتی بپرونه دنیا رو به جون هم دیگه بندازه.
اینجور جملات گهربار رو باید قاب کرد به سردر WC های عمومی نصب کرد که همه ببینند و اعمال حاجتشون رو با خیال راحت انجام بدهند بهطرز فکر و صحبت این اشخاص.

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
آقا من متوجه نشدم :D
الآن یعنی همه شما ها هر دو تا رو 3D دیدین ؟ :D آخه اینجوری که دعوا می کنین آدم شک می کنه :D

جدیداً اکثر شخصیت های حقوقی و حقیقی دارند علیه سونی و محصولاتش صحبت میکنند!! هر کس با توجه به جایگاهی که داره سعی میکنه یک جمله ی چرتی بپرونه دنیا رو به جون هم دیگه بندازه.

کیفیت First PArty سونی هست دیگه ! :D

آخرین ویرایش:

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
الان 2 سالی می شه که همچنان دست به دامن بازی های مولتی موندی :) زیاد جوش نزن برات خوب نیست!
کلا طبق صحبت های یرلی و دوستانش تا به اینجا ، می شه به این نتیجه رسید : فقط crysis خوبه !! بقیه بازی ها هم از هر نظر یا به درد نخور هستن یا در سطح crysis نیستن .
اینجا کسی نمیگه فقط کرایسیس خوبه حداقل من یکی اینجور فکر نمیکنم ولی اینجا بعضی ها خیلی دارن بزرگنمایی میکن مخصوصا سر قضیه 3d بودن killzone3 که ........ من براتون مثال زدم سایتها را که حداقل اونا تجربه کردن و از نزدیک تمام بازی ها را دیدن و مثل ما ننشستن تبلیغات بازیسازها را گوش بدنو جو گیر بشن و بعد نظر بدن !

نمونه مثال
1UP
BEST 3D
Crysis 2

GameSpay
Best 3D Experience:
Crysis 2
این سایتها حتی درست هم نگن حداقل اینو بیان میکنه طرز فکر بعضی ها غلطه . قبلا خیلی بحث ها در مورد گرافیک و 3d شده الان اگه یه چشم به انتخاب های همین نمایشگاه بندازید همه چی میاد دستتون که قبلا شاید اشتباه فکر میکردید . پس crytek زیاد بیراهه نگفته و بیخودی مانور نداده حداقل غیر از حرف خودش چندتا سایت هم حرفش را تائید میکنن .

چه جوریه فقط موقع هایی که به نفعته حرف سایت ها برات خیلی مهم می شه !!؟ :)
دقیقا اینو مورد را من جدیدا یاد گرفتم ! که چطور وقتی ما چیزی میگفتیم حرف هزار تا سایت را برام تحویل میدادند ! که هر وقت باب میل بود حرفهای سایتها مهم میشه و هر وقت نبود حرفهای سایتها اصلا مهم نیست و فقط نظر شخصی مهمه !

آخرین ویرایش:

ДядsЙ

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,384
نام
AяasЙ
دقیقا اینو مورد را من جدیدا یاد گرفتم ! که چطور وقتی ما چیزی میگفتیم حرف هزار تا سایت را برام تحویل میدادند ! که هر وقت باب میل بود حرفهای سایتها مهم میشه و هر وقت نبود حرفهای سایتها اصلا مهم نیست و فقط نظر شخصی مهمه !
به اقتضای شرکت ـه فرخ.:p

• Like
Reactions: mehdihoo
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر