Multi Platform Crash Team Racing Nitro-Fueled

سازنده
Beenox
تاریخ انتشار
June 21, 2019
ناشر
Activision
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. Xbox One
  3. Nintendo Switch
در سالگرد 20 سالگیه Crash Team Racing قرار است دوباره به این دنیای ریسینگه پر هیجان برگردیم! با گذشت 20 سال و پیشرفت تکنولوژی در همه ی زمینه ها، این بار بازی رو میتونیم روی کنسول های PS4 , X1 و Switch تجربه کنیم. این بازی قرار است در تاریخ 21June 2019 عرضه بشه!

سازنده های بازی تاکید کرده اند که مهم ترین مورد در بازسازیه این بازی، براشون حفظ اصالت بازی هست، هر پیشرفتی یا چیزی که به بازی اضافه بشه باید حتما همچنان بازی اصالت و حس و حال نسخه ی اورجینال رو حفظ کنه!
همچین هرچقدر که CTR به عنوان یک ریسینگ براشون اهمیت داره، همونقدر کاراکترها و هرچیزی که دور بر اون هاست براشون مهم هست! برای همین تیم سازنده سعی کرده تا به خوبی شخصیت ـه این کاراکترها و حس و حال محیط رو با تکنولوژی امروزی به نمایش بزاره.

همه میدونیم که اون زمان چقدر با Spilit Screenـه بازی حال میکردیم و همیشه توی بازی کل کل داشتیم و سعی میکردیم هرجور شده با استفاده از راه مخفی ها و سلاح ها و نکات ریز و درشت توی کنترل بازی،رقیب هامون(بچه های محل و فامیل:p ) رو شکست بدیم و جام رو ببریم بالای سرمون! :D اما حالا...میتونی به صورت آنلاین هم رقابت کنیم >:) البته هنوز Spilit Screen تا 4 نفر سر جای خودش باقیه!
یکی از قابلیت های جدید نشون داده شده اینه که به نظر میرسه میشه علاوه بر کاراکتر،ماشین رو هم انتخاب کنیم و دیگه هر کاراکتر محدود به ماشین خودش نیست.

تیم سازنده قول داده که هنوز موارد دیگه ای در مورد بازی هست که ازشون رونمایی نکرده! پس منتظر اخبار بعدی باشید!

با تشکر از @NINJѦ برای طراحی سردر تاپیک:-bd

Last edited by a moderator:

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
خبر خاصی از CTR نیست...
ولی امروز یه خبر اومد از... Crash Bandicoot Mobile

RUMOR: Promo art/screens of 'Crash Bandicoot Mobile', developed by King has leaked

یه سری عکس و این چیزا لیک شده، سبک بازی مثل Temple Run و ایناست، یه بخش baseسازی هم داره...

باز زدن طراحی تغییر دادن:| اینا نمیتونند با یه طراحی پیش برن؟ همین طراحی فعلی خوب بود دیگه...چه کاریه میکنند آخه...
آدم رو نگران بازی کنسولی آینده میکنند که یکم براش هایپ بودم:|

Classic Activision

• Like
Reactions: Arima Kishou

MASOUD-CRASH

کاربر سایت
Jun 20, 2018
501
نام
مسعود
خبر خاصی از CTR نیست...
ولی امروز یه خبر اومد از... Crash Bandicoot Mobile

RUMOR: Promo art/screens of 'Crash Bandicoot Mobile', developed by King has leaked

یه سری عکس و این چیزا لیک شده، سبک بازی مثل Temple Run و ایناست، یه بخش baseسازی هم داره...

باز زدن طراحی تغییر دادن:| اینا نمیتونند با یه طراحی پیش برن؟ همین طراحی فعلی خوب بود دیگه...چه کاریه میکنند آخه...
آدم رو نگران بازی کنسولی آینده میکنند که یکم براش هایپ بودم:|
خیلی شبیهه ظاهر کرش تو آکادمی اسکای لندی ها شده :|
ترکیبی از ظاهر کرش تایتانز و کرش تویین سانیتی و کرش کلاسیک :D

سبکش چطوره ؟ مثله همین بازی ای که پسره تو قطار میدوه ؟ :-?

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
فصل هشتم اخرین اپدیت بازی محسوب میشه و فقط براش یه سری رویداد میاد دیگه از مپ و کاراکتر خبری نیست
بد درگیرم چند وقتیه، یادم رفت بگم!
البته تا حدی درسته و تا حدی غلط!

گرند پریکس بعدی آخریه! و بعد از اون دیگه مسیر جدیدی نمیاد!

اما...
کاراکتر جدید
اسکین لجندری
اسکین لجندری در رنگ جدید
ماشین
دکال(طرح ماشین)
رنگ ماشین
همچنان میاد!

چلنج ها... دیگه خبری از نیترو پوینت نیست و با انجام دادنشون سکه میدن(یه مقدار دیر یادشون افتاد سینگل پلیر بازها هم دل دارن:-" )
چلنج ها هم تو سه بخش روزانه،هفتگی و ماهانه(pro) هستن

از تغییرات دیگه... pit stop روزی دو بار آپدیت میشه که آیتم های بیشتری ببینید...

و یک آمار :

بازی در مجموع
51کاراکتر
40مسیر
40ماشین
321 اسکین!!!!
و بیش از 760میلیون ترکیبات مختلف ماشین

رو شامل میشه:-"

---
خدایی CTRی که تحویل دادن خیلی بیشتر از انتظارات (من حداقل!)بود! و حسابی ترکوندن با این نوع ساپورت!
به خیلی از فید بک ها گوش دادن و عملیش کردن، و پول در اوردن تو بازی اونقدرا سخت یا طاقت فرسا نبود!
سیستم امتیاز گیری تو GPها رفته رفته بهتر و جذاب تر شد و ...

کلا دمشون گرم! :D
فقط تنها چیزی که اونم به خاطر این همه ساپورت به دلم موند... اینه که مسیر با طرح شرقی ندادن! نامردا مرحله شرقی تو Crash 3 داشتیم، تو اسپایرو داشتیم، کاراکتر yaya panda هم داشتیم! یکی میزدید دیگه:D

---

آها یادم رفت بگم! یه تایم ترایل جدید هم داره میاد، تایم ترایل سازتده هاست! و دیگه اکساید خفن ترین ربسر نیست:D
با شکوندن رکورد این جماعت هم چیز خفنی باز میشه... نگفتن چی:))

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
بذار ببینیم :D مگه آپدیت تموم نشد دیگ ؟ خسته شدم بخدا :D
Lab Assisstant کاراکتر بعدی خواهد بود(طرح 3Dش هم جزو لیک ها هست)، و احتمالا Baby Cortex و Tropy :D
لباس لجندری برای Coco هم خواهد بود(و Lab Assistant ) ... خیلی کمتر از چیزیه که فکر میکردم:-"

دیگه... یک پیام هم برای سولزبورن فن ها دارن:p ، کد رمز Developer Time Trail هم... Git Gud میباشد:))

یه کد رمز کاراکتر هست که ده بار اسمش عوض شده، تو آپدیت قبلی :
Driver Who Could Be
شده :
Driver I am as important as the bandicoot so i shouuld be the main character

رسما سازنده ها سر کارمون گذاشتن:))

MASOUD-CRASH

کاربر سایت
Jun 20, 2018
501
نام
مسعود
یه کد رمز کاراکتر هست که ده بار اسمش عوض شده، تو آپدیت قبلی :
Driver Who Could Be
شده :
Driver I am as important as the bandicoot so i shouuld be the main character

رسما سازنده ها سر کارمون گذاشتن:))
این جمله ای که نوشتن یه اشاره ای به ویلی وومپا داره :)

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
به پایان آمد این دفتر .... !!! ... به پایان آمد؟؟؟

خیر:D ، بله...آخرین گرند پریکس هم تموم شد و رفت، یاد و خاطره ی گرند پریکس ها گرامی باد!

اما آپدیت ها و ساپورت بازی هنوز تموم نشده:-"
یه آپدیت +5Gbی امروز دادن:-"

Crash-Team-Racing-Nitro-Fueled_2020_03-26-20_001_600.jpg

اول از همه، استودیو سازنده از هممون تشکر میکنه به خاطر بازی کردن و حمایت و این سفر چندماهه ای که با هم داشتیم:D و آیتم های بالا رو به صورت رایگان برای همه دادن:D اگر میگید چرا انقدر آبیه... به خاطر اینکه تم استودیو(لوگو استودیو) هست:D Beenox Pack :D

Crash-Team-Racing-Nitro-Fueled_2020_03-26-20_002_600.jpg

کاراکترهای جدید! :D
Lab Assisstan و بیبی کرتکس و بیبی ان تروپی:D

Crash-Team-Racing-Nitro-Fueled_2020_03-26-20_003_600.jpg

ماشین های جدید...و کاملا قابل کاستومایز

Crash-Team-Racing-Nitro-Fueled_2020_03-26-20_004_600.jpg

یادتونه Rilla Roo که اومد چقدر گفتیم بد ساختنش و این حرفا؟ بازسازیش کردن:D
اونایی که قبلا بازش کرده بودن ، این رو به عنوان یک کاراکتر دیگه مجانی میگیرن، اونایی هم که باز نکرده بودن باید بخرنش

و....

Crash-Team-Racing-Nitro-Fueled_2020_03-26-20_005_600.jpg

ایشون که میبینید...جعبه چک پوینت آهنی میباشند... باهاش آشنا شدید؟ خوب... اممم... ایشون کاراکتر جدید میباشند:))
نخیر چیزی از تو جعبه نمیخواد در بیاد، خود جعبه کاراکتر جدیده:))
برای باز کردنش...این جعبه رو تو تمام مسیرهای بازی بزنید، تا باز بشه:-"

بقیه ی موارد آپدیت هم بخونید، یه سریاش رو قبلا گفته بودم، یه سریاشم جدیدن:-" ولی این جذابیت کاراکتر و ... رو ندارن:))

Crash Team Racing Nitro-Fueled post-Grand Prix content announced - Gematsu

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,731
نام
علی
به پایان آمد این دفتر .... !!! ... به پایان آمد؟؟؟

خیر:D ، بله...آخرین گرند پریکس هم تموم شد و رفت، یاد و خاطره ی گرند پریکس ها گرامی باد!

اما آپدیت ها و ساپورت بازی هنوز تموم نشده:-"
یه آپدیت +5Gbی امروز دادن:-"

View attachment 133918

اول از همه، استودیو سازنده از هممون تشکر میکنه به خاطر بازی کردن و حمایت و این سفر چندماهه ای که با هم داشتیم:D و آیتم های بالا رو به صورت رایگان برای همه دادن:D اگر میگید چرا انقدر آبیه... به خاطر اینکه تم استودیو(لوگو استودیو) هست:D Beenox Pack :D

View attachment 133919

کاراکترهای جدید! :D
Lab Assisstan و بیبی کرتکس و بیبی ان تروپی:D

View attachment 133920

ماشین های جدید...و کاملا قابل کاستومایز

View attachment 133921

یادتونه Rilla Roo که اومد چقدر گفتیم بد ساختنش و این حرفا؟ بازسازیش کردن:D
اونایی که قبلا بازش کرده بودن ، این رو به عنوان یک کاراکتر دیگه مجانی میگیرن، اونایی هم که باز نکرده بودن باید بخرنش

و....

View attachment 133922

ایشون که میبینید...جعبه چک پوینت آهنی میباشند... باهاش آشنا شدید؟ خوب... اممم... ایشون کاراکتر جدید میباشند:))
نخیر چیزی از تو جعبه نمیخواد در بیاد، خود جعبه کاراکتر جدیده:))
برای باز کردنش...این جعبه رو تو تمام مسیرهای بازی بزنید، تا باز بشه:-"

بقیه ی موارد آپدیت هم بخونید، یه سریاش رو قبلا گفته بودم، یه سریاشم جدیدن:-" ولی این جذابیت کاراکتر و ... رو ندارن:))

Crash Team Racing Nitro-Fueled post-Grand Prix content announced - Gematsu
لاستیک و رنگ و استیکر دیگه نداریم ولی فکر کنم هر چی اسکین بوده و ساختن یک جا تو این آپدیت ریختن تو بازی , دیگه عملا میشه گفت آخرین آپدیت بود
با 75 هرازتا وومپا کوین نصف آیتم ها هم نتونستم بخرم :)) قشنگ از هر کاراکتر 4 تا اسکین گذاشتن با رنگ های مختلف

• Like
Reactions: MASOUD-CRASH

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,439
نام
Nightwing
دوستان من بازی رو همون اول که اومد خریدم ولی خیلی نتونستم بازی کنم
ایتمهایی که بعنوان جایزه چلنج ها میداد رو همچنان میشه گرفت؟
سوال منم هست . میخوام بازی رو تهیه کنم تو این قرنطینگی :D نمیدونم مپ ها و شخصیت هارو همچنان میشه آزاد کرد یا نه

• Like
Reactions: MASOUD-CRASH

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
سوال منم هست . میخوام بازی رو تهیه کنم تو این قرنطینگی :D نمیدونم مپ ها و شخصیت هارو همچنان میشه آزاد کرد یا نه
مسیرها که صرفا با آپدیت اضافه میشدن به بازی و نیازی نبود برای بلز کردنشون کاری انجام بدید

در مورد آیتم هایی که با آپدیت ها میومدن ، بلی... تمام کاراکتر/لباس/ماشین/تایر/رنگ/استیکر رو میتونید از بازارچه ی تو بازی بخرید:D

الان با انجام چلنج های روزانه و هفتگی و ... بهتون سکه میده ( @The End Of Ps بیا بگو چقدره، من هنوز آپدیت نکردم:-" ) ، هر از چند بازی جعبه نورانی ممکنه ببینید که با زدن اون و گرفتن Golden Wumpaیی که ازش در میاد میتونید سکه بگیرید
روزانه نیم ساعت اول بازی آنلاینتون 5برابر سکه میده، آخر هفته ها سکه دو برابر میده(چه سینگل پلیر و چه مولتی)

در کل بیاید که یه عالمه محتوا داره بازی و با آپدیت جدیدم گویا یه خروار دیگه ریختن وسط! حسابی سرگرم میشید:-"

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,731
نام
علی
مسیرها که صرفا با آپدیت اضافه میشدن به بازی و نیازی نبود برای بلز کردنشون کاری انجام بدید

در مورد آیتم هایی که با آپدیت ها میومدن ، بلی... تمام کاراکتر/لباس/ماشین/تایر/رنگ/استیکر رو میتونید از بازارچه ی تو بازی بخرید:D

الان با انجام چلنج های روزانه و هفتگی و ... بهتون سکه میده ( @The End Of Ps بیا بگو چقدره، من هنوز آپدیت نکردم:-" ) ، هر از چند بازی جعبه نورانی ممکنه ببینید که با زدن اون و گرفتن Golden Wumpaیی که ازش در میاد میتونید سکه بگیرید
روزانه نیم ساعت اول بازی آنلاینتون 5برابر سکه میده، آخر هفته ها سکه دو برابر میده(چه سینگل پلیر و چه مولتی)

در کل بیاید که یه عالمه محتوا داره بازی و با آپدیت جدیدم گویا یه خروار دیگه ریختن وسط! حسابی سرگرم میشید:-"
چلنج های روزانه بازم‌ از آنلاین بازی کردن کمتر سکه میده هر چلنج بین 30 تا نهایت 100 تا
بهترین راه سکه جمع کردن همچنان همون آنلاین بازی کدون هست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر