Multi Platform Crash Team Racing Nitro-Fueled

سازنده
Beenox
تاریخ انتشار
June 21, 2019
ناشر
Activision
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. Xbox One
  3. Nintendo Switch
در سالگرد 20 سالگیه Crash Team Racing قرار است دوباره به این دنیای ریسینگه پر هیجان برگردیم! با گذشت 20 سال و پیشرفت تکنولوژی در همه ی زمینه ها، این بار بازی رو میتونیم روی کنسول های PS4 , X1 و Switch تجربه کنیم. این بازی قرار است در تاریخ 21June 2019 عرضه بشه!

سازنده های بازی تاکید کرده اند که مهم ترین مورد در بازسازیه این بازی، براشون حفظ اصالت بازی هست، هر پیشرفتی یا چیزی که به بازی اضافه بشه باید حتما همچنان بازی اصالت و حس و حال نسخه ی اورجینال رو حفظ کنه!
همچین هرچقدر که CTR به عنوان یک ریسینگ براشون اهمیت داره، همونقدر کاراکترها و هرچیزی که دور بر اون هاست براشون مهم هست! برای همین تیم سازنده سعی کرده تا به خوبی شخصیت ـه این کاراکترها و حس و حال محیط رو با تکنولوژی امروزی به نمایش بزاره.

همه میدونیم که اون زمان چقدر با Spilit Screenـه بازی حال میکردیم و همیشه توی بازی کل کل داشتیم و سعی میکردیم هرجور شده با استفاده از راه مخفی ها و سلاح ها و نکات ریز و درشت توی کنترل بازی،رقیب هامون(بچه های محل و فامیل:p ) رو شکست بدیم و جام رو ببریم بالای سرمون! :D اما حالا...میتونی به صورت آنلاین هم رقابت کنیم >:) البته هنوز Spilit Screen تا 4 نفر سر جای خودش باقیه!
یکی از قابلیت های جدید نشون داده شده اینه که به نظر میرسه میشه علاوه بر کاراکتر،ماشین رو هم انتخاب کنیم و دیگه هر کاراکتر محدود به ماشین خودش نیست.

تیم سازنده قول داده که هنوز موارد دیگه ای در مورد بازی هست که ازشون رونمایی نکرده! پس منتظر اخبار بعدی باشید!

با تشکر از @NINJѦ برای طراحی سردر تاپیک:-bd

Last edited by a moderator:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
والا جدیدا خیلی حریفای قدری تو سرچ میخوره متاسفانه کم پیش میاد این اتفاق لذت بخش بیفته :)) فکر کنم برا سیزن بعدی بالای 50000 ذخایر ارزی جمع کنم :D متاسفانه یا خوشبختانه دو تا سیزن دیگه بیشتر نمونده و احتمالا با همون لباس معروف بابانوئل که گفتی خداحافظی کنیم با grand prixها :D
از نظر من دو تا ترک قبلی (اسپایرو و هالووین) از نظر ظاهر و اتمسفر بسیار خوب و باحال بودن ولی از نظر خوب بودن خود مپ و مسیر اصلا خوب نبودن و هر دو مپ های رو مخی هستن :D امیدوارم دو تا مسیر بعدی لااقل در حد twilight tour باشن ولی همچنان اکثر مپ های اصلی CTR یه چیز دیگه هستن
عمرا! یعنی باهات شرط میبندم بیشتر از این حرفا گرند پریکس ها ادامه داره:D مخصوصا که هنوز پلیر زیاد داره:D به نظرم اگر قرار بود به این زودی ولش کنند، به فکر اینجور آپدیت های بالانس و تغییر کلاس و ... هم نمیفتادن:D

مسیر اسپایرو خوجگل بود، فقط نداشتن میون بر تو ذوق میزد!(من هنوز با اون بخش پریدن از رو چمن ها مشکل دارم که چرا میون بر نیست:)) )
مسیر هالووین رو از مسیر سیزن دوم که خیلی بیشتر دوست داشتم:D کلا مسیر سیزن دوم زیاد مورد پسندم نیست:-"
Twilight Town فقط یه مشکل کوچیک داره...غیر از یه جعبه Wumpa اول کار که تقریبا خارج از مسیره هیچ جعبه دیگه ای نیست... جز اونی که علائدین ( :-" ) میاره...که خوب بستگی به شانست داره بهت برسه یا نه:D (همش شد جز ولی خوب... کلا از این نظر تو آفساید بود:D )

به هر حال... گرند پریکس خواهیم داشت! مطمئنم خواهیم داشت:|

• Like
Reactions: MASOUD-CRASH

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,731
نام
علی
عمرا! یعنی باهات شرط میبندم بیشتر از این حرفا گرند پریکس ها ادامه داره:D مخصوصا که هنوز پلیر زیاد داره:D به نظرم اگر قرار بود به این زودی ولش کنند، به فکر اینجور آپدیت های بالانس و تغییر کلاس و ... هم نمیفتادن:D

مسیر اسپایرو خوجگل بود، فقط نداشتن میون بر تو ذوق میزد!(من هنوز با اون بخش پریدن از رو چمن ها مشکل دارم که چرا میون بر نیست:)) )
مسیر هالووین رو از مسیر سیزن دوم که خیلی بیشتر دوست داشتم:D کلا مسیر سیزن دوم زیاد مورد پسندم نیست:-"
Twilight Town فقط یه مشکل کوچیک داره...غیر از یه جعبه Wumpa اول کار که تقریبا خارج از مسیره هیچ جعبه دیگه ای نیست... جز اونی که علائدین ( :-" ) میاره...که خوب بستگی به شانست داره بهت برسه یا نه:D (همش شد جز ولی خوب... کلا از این نظر تو آفساید بود:D )

به هر حال... گرند پریکس خواهیم داشت! مطمئنم خواهیم داشت:|
بعد از کریسمس گرند پریکس نخواهیم داشت یعنی بسه دیگه من بیچاره شدم کافیه :D تازه یه کاپ جدید ساختن به اسم LOST CUP که تا مپ GP دوم هست میمونه مپ اسپایرو و هالووین و 2 تا GP بعدی که کاپ بعدی هم تکمیل شه دیگه تمام :D تعداد پلیرها هم هر سیزن کمتر شده و آمار کل پلیرها رو ببینی خیلی کمتر شده و تا 2 تا سیزن دیگه قشنگ برا 5% شدن خیلی ها باید خودشونو بکشن

MASOUD-CRASH

کاربر سایت
Jun 20, 2018
501
نام
مسعود
سلام :D
آقا سیزن شیشمی رو یادتونه شخصیتش خیلی عجیب غریب بود ؟
طرفدارا میگن اینه :
photo_2019-10-03_16-19-53.jpg
اینو خیلی وقت بود میدونستم ولی خب وقت نکردم بذارم :D اسمش هم نمیدونم چیه شخصیت باحالی هم نیست .

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
آقا سیزن شیشمی رو یادتونه شخصیتش خیلی عجیب غریب بود ؟
طرفدارا میگن اینه :
View attachment 120120
اینو خیلی وقت بود میدونستم ولی خب وقت نکردم بذارم :D اسمش هم نمیدونم چیه شخصیت باحالی هم نیست .
نیست:D مورد اول اینکه اون بنده خدا تو عکس گوزن بود! بعیده بخوان اینو بزارن بعد لباس اصلیش شاخ گوزن داشته باشه و نه این:D
مورد دوم اینکه اینو خیلی وقته میگفتن قرار بوده تو CTR باشه و حذف شده و این حرفا! ولی گویا همش حرف بوده، و این بنده خدا رو برای تبلیغات یه محصولی کشیده بودن و ربطی به CTR نداره :D

بعد از کریسمس گرند پریکس نخواهیم داشت یعنی بسه دیگه من بیچاره شدم کافیه :D تازه یه کاپ جدید ساختن به اسم LOST CUP که تا مپ GP دوم هست میمونه مپ اسپایرو و هالووین و 2 تا GP بعدی که کاپ بعدی هم تکمیل شه دیگه تمام :D تعداد پلیرها هم هر سیزن کمتر شده و آمار کل پلیرها رو ببینی خیلی کمتر شده و تا 2 تا سیزن دیگه قشنگ برا 5% شدن خیلی ها باید خودشونو بکشن
این که به فنا رفتی بحث دیگریست:D مگر اینکه به خاطر تو ادامه ندن:D
آمار پلیر هم کم شده ولی اونقدرا نیست که همچنان به 5% برسی و ولش کنی،جایزه رو نگیری! هیچ چالشی از این نظر وجود نداره فعلا! کمتر هم بشیم باز هم اونقدر تاثیر نداره:D
+اینا هنوز نسخه PC هم ندادن:D ، تازه دو فصله MT اضافه کردن و اگر کلا توی این 4 سیزن کار تموم بشه ملت هم دیگه چندان نیازی به خرید سکه نخواهند داشت چون چیز جدیدی نمیاد که از برنامه عقب بمونند:D
اون لیک های اولیه هم...خیلی هاش مفقود الاثر شدن:D مشکوکه این قضیه:D
در مورد کاپ،همین الانشم Turbo Track و اون یکی که شبیهش هست ( چی بود؟ Slide Arena چیزی؟ ) توی کاپ ها نیستن،میتونند با همینا و اسپایرو و هالوووین یه کاپ بدن دو فصل بعدی هم کنسل کنند :p

در کل نع،ادامه خواهد داشت! من ایمان دارم ادامه خواهد داشت:D

MASOUD-CRASH

کاربر سایت
Jun 20, 2018
501
نام
مسعود
نیست:D مورد اول اینکه اون بنده خدا تو عکس گوزن بود! بعیده بخوان اینو بزارن بعد لباس اصلیش شاخ گوزن داشته باشه و نه این:D
مورد دوم اینکه اینو خیلی وقته میگفتن قرار بوده تو CTR باشه و حذف شده و این حرفا! ولی گویا همش حرف بوده، و این بنده خدا رو برای تبلیغات یه محصولی کشیده بودن و ربطی به CTR نداره :D

این که به فنا رفتی بحث دیگریست:D مگر اینکه به خاطر تو ادامه ندن:D
آمار پلیر هم کم شده ولی اونقدرا نیست که همچنان به 5% برسی و ولش کنی،جایزه رو نگیری! هیچ چالشی از این نظر وجود نداره فعلا! کمتر هم بشیم باز هم اونقدر تاثیر نداره:D
+اینا هنوز نسخه PC هم ندادن:D ، تازه دو فصله MT اضافه کردن و اگر کلا توی این 4 سیزن کار تموم بشه ملت هم دیگه چندان نیازی به خرید سکه نخواهند داشت چون چیز جدیدی نمیاد که از برنامه عقب بمونند:D
اون لیک های اولیه هم...خیلی هاش مفقود الاثر شدن:D مشکوکه این قضیه:D
در مورد کاپ،همین الانشم Turbo Track و اون یکی که شبیهش هست ( چی بود؟ Slide Arena چیزی؟ ) توی کاپ ها نیستن،میتونند با همینا و اسپایرو و هالوووین یه کاپ بدن دو فصل بعدی هم کنسل کنند :p

در کل نع،ادامه خواهد داشت! من ایمان دارم ادامه خواهد داشت:D
خب براش یه کلاه شاخ دار میذارن مگه نمیتونن ؟
البته من از خدامه نباشه ها فکر نکنین من طرفدارشم :D

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
خب براش یه کلاه شاخ دار میذارن مگه نمیتونن ؟
البته من از خدامه نباشه ها فکر نکنین من طرفدارشم :D
خوب مسخره ـست کاراکتر اسب آبی بسازی بعد لباس اصلش رو کلاه شاخ دار گوزن مانند بسازی:| دیوانند مگه؟ خو یه گوزن میسازن:D اونم وقتی هیچکدومشون جزو دنیای کراش نبودن تا حالا:D (تا حالا عکس کاراکترهایی که کنار سیزن ها گذاشتن با لباس اصلیشون بوده)
میگم که طرفم برای کار تبلیغاتی بوده،بعیده بشه ازش استفاده کرد:D

• Like

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
سورپرایزمون کردن! :D
سیزن رو با محوریت Pasadena تیز کرده بودن، الان مشخص شد شخصیت اصلیه سیزن Koala Kong هست:D
با اضافه شدن این بشر کست اصلیه کراش های ND کامل شد تقریبا:-"
ولی اگر گراز شماره اول ، Lab Assisstantهای تمام بازی ها و Rilla Roo هم اضافه بسن خیلی رویایی میشه:-"

خوب... تریلر (خیلی نوع تریلر با همیشه متفاوت بود!) :

و جوایز و اطلاعات این گرند پریکس :

49021220473_52792d5930_k.png

همین طور که گفتم... کوالا کونگ شد کاراکتر اصلی سیزن...و عجب!!! (بهتر:p )
طراحی Pasadena به نظرم افتضاحه! اصلا انتظار نداشتم اینجوری در بیارنش:| چجوری آخه اون بدبخت تبدیل شد به این؟
و از Von Clutch هم که اصلا خوشم نمیاد و هیچی:-"

اما.... این سیز کاراکتر 4می هم داریم>:) King Chicken :D
ولی نحوه باز کردنش فرق داره، این بشر رو باید از توی بخش ادونچر باز کرد... زیادم احتمالا سخت نباشه:-" باید توی Hub بخش ادونچر، دنبال تخم مرغ های طلا بگردیم برای باز کردنش! حالا این که رندومه یا نه، نمیدانم! هرچی هست سختم باشه پیدا کردنش یه روزه ملت همه ی جاها رو در میارن!
و عجیبه که Rilla Roo اینجا نیست! بیشتر از همه بهش میومد برای حضور در اینجا:-"

در مورد تم فصل...قبلا هم گفتم، زیاد طرفدار تم این فصل نیستم...اونقدرا باحال نیست ...
لباس نش بد نیست!
کورتکس هم همینطور ولی لباسیه که عمرا استفاده نمیکنم!(فرض کن کورتکس نینجا و فرعون و سایبورگ داشته باشی، بعد دلقک استفاده کنی؟ :-" )
بقیه هم...نع:-"

ماشین ها... ماشینی که تو بخش طلایی نیترو پوینت باز میشه خوشگله! ولی به کوالا کونگ نمیاد:-" قشنگ مشخصه برای Pasadena طراحی شده بوده:-"

دیگه... آها! مد جدید داریم!!!
توی مد جدید باید از بین حلقه هایی بگذریم و امتیاز بگیریم...
البته علاوه بر امتیاز، رد شدن از حلقه ها بهمون زمان بیشتری هم میده، و همینطور بوست...
بعد از سه دور هم توی این مد بازی تموم نمیشه و بی انتهاست، اما هر دور که میگذره فاصله حلقه ها بیشتر میشه، حلقه ها کوچیک تر میشن، ولی از اونطرف بوست خفن تری هم میدن...مثلا تو یک تیکه ویدیو طرف دور 6م رو نشون داد که با رد شدن از حلقه ها Blue Fire میداد:-"
مد تک نفره ست، یه جورایی تایم ترایل با طعم جدیده:D

و در آخر اینکه جمعه سیزن شروع میشه(البته نمیدونم جمعه ما هم میشه یا شنبه میشه برای ما:-" )

---
کریسمس هم احتمالا اونقدرا باحال نباشه...اما از این سیزن به نظرم جذاب تره:-"
کسی تا آخرین روز سیزن بازی کرده ببینه چقدر پلیر داشته؟ :-"

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,731
نام
علی
کریسمس هم احتمالا اونقدرا باحال نباشه...اما از این سیزن به نظرم جذاب تره:-"
کسی تا آخرین روز سیزن بازی کرده ببینه چقدر پلیر داشته؟ :-"
بله , 172,305 نفر کلا در بخش آنلاین سیزن قبلی بازی کردن که خب ... خیلی کمه :D 717,003 نفر هم کلا در سیزن قبل بازی کردن که شامل افلاین هم میشه
یعنی در واقع ملت بیشتر در مودهای آفلاین هستن گویا خیلی ها از مولتیش زده شدن :-" پس به امید خدا کریسمس آخرین سیزن باشه شماها هم که بازی نمیکنید کلا منتظر چی میخوایید باشید :D

• Like

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
بله , 172,305 نفر کلا در بخش آنلاین سیزن قبلی بازی کردن که خب ... خیلی کمه :D 717,003 نفر هم کلا در سیزن قبل بازی کردن که شامل افلاین هم میشه
یعنی در واقع ملت بیشتر در مودهای آفلاین هستن گویا خیلی ها از مولتیش زده شدن :-" پس به امید خدا کریسمس آخرین سیزن باشه شماها هم که بازی نمیکنید کلا منتظر چی میخوایید باشید :D
مولتی از اولم زیاد نبودن:p مهم پلیر کلی هست:-"
که صد هزار نفری کم شده:-"

ولی من میگم هنوزم ادامه داره! وگرنه نمیومدن این اپدیت ها یا مد جدید بدن:-"
حالا شاید ایونت ها با فاصله بشن... ولی مطمئنم تموم نمیشه آپدیت های بازی:-" یهو دیدی کراس پلی رو ok کردن پلیرها زیاد بشن:-"

• Like

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,731
نام
علی
مولتی از اولم زیاد نبودن:p مهم پلیر کلی هست:-"
که صد هزار نفری کم شده:-"

ولی من میگم هنوزم ادامه داره! وگرنه نمیومدن این اپدیت ها یا مد جدید بدن:-"
حالا شاید ایونت ها با فاصله بشن... ولی مطمئنم تموم نمیشه آپدیت های بازی:-" یهو دیدی کراس پلی رو ok کردن پلیرها زیاد بشن:-"
خب اینم در نظر بگیر که این آماری که دادم تازه برا نسخه PS4 هست و طبق آخرین آماری که داشتم تعداد پلیرهای نسخه های Xone و سوییچ رو هم یک سوم نسخه PS4 بود :D دیگه خودت حساب کن اونا چه وضعیتی دارن و چقدر کم پلیر هست :D در واقع همین کراس پلی رو که گفتی اگر انجام ندن سیزن بعدی آخرین سیزن خواهد بود حالا 10 تا آپدیت و مد هم بدن

MASOUD-CRASH

کاربر سایت
Jun 20, 2018
501
نام
مسعود
اگه اون گوشه بالا سمت راست رو نگاه کنید ؛ ریلارو رو میبینید حالا عکس کاملشو پیدا نکردم ؛ ولی فکر میکنم یا توی این سیزن یاتوی سیزن های بعدی ریلارو رو هم داشته باشیم :D

• Like
Reactions: Akiba

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
@The End Of Ps
بفرما>:)
کاشف به عمل اومده از فایل های بازی که تا may گرند پریکس داریم باز:-"
از اونطرفم گویا اکتی همچنان از فروش بازی راضیه:-"

کاراکترهای احتمالی زیر هم از فایل ها فعلا یافت شدن :
-FAY (Fasty)
-CCK (Chick)
-STW (Stew
-RRA (Rilla Roo)
-YYA (Yaya)

حضور ریلا رو حتی تا قبل از تیز کردنش تو مسیر جدید هم که قطعی بود! ولی خیلی منتظرشم:D یادمه Crash Bash رو با این بشر افتتاح کردم چون کاراکتر جدیدی بود:-"
yaya هم کاراکتر بازی ریسینگه کراش های موبایل هست، یک پاندای دختر، امیدوارم کاراکتر فصل بعد نباشه! صرفا به خاطر اینکه یک مسیر تم شرقی بازی کم داره:p به بهانه این بشر بالاخره شاید دادن ! یه جاهایی مثل کراش3 از رو دیوار چین رد بشیم و مسابقه بدیم>:)

fasty هم هی میاد و میره... بیشوخی میخوان کلاه گوزن سرش کنند؟ :-"
اون دو بشرم که باز میان و میرن، فکر میکردیم به کینگ چیکن یه فصل مخصوص مرغ ها باشه که اینگونه نشد...
ولی به هر حال فصل قبل که یکیشون لباس دراکولا پوشید مطمئن شدم اینا هم یه روز میان و اونم یکی از لباس هاشه:p
---

بازی همچنان در راستای دور کردن ملت از " MTX و همینطور Grind درهر سیزن" گام جدیدی برداشته =))

بوست لباس ها از 15% ، شده 25%
گویا decalهای لجندری بیشتر بوست میدن!
یک سری از استیکرها هم گویا بوست میکنند!
قیمت ها هم تغییری نکرده و نرفته بالا از اونطرف:D

نتیجه :
باز هم زودتر از قبل میتونیم به 42K برسیم:x >:)

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
شایعه شده قراره هفته بعد بازی جدید معرفی کنن شیره کشی ها شروع شد ببینم بدون ND چه غلطی میخوان بکنن هیچی هرسال یه کرش داریم کیفیتشم که مهم نیست >:)

Rumour: New Crash Bandicoot Game Reveal Planned for Next Week
چون با طراحی کاراکترها و کیفیت کلی دو سه کار اخیرشون با بازسازی ها حال کردم... و همینطور ساپورت خفن از CTR ، الان برای بازی جدید هم تا حدی هایپم:-"
درسته تو سطح ND تحویل نمیدن،ولی یه کار آبرومند هم باشه خوبه:D (حتی شاید Day 1 بشه:-" )

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر