Multi Platform Crash Team Racing Nitro-Fueled

سازنده
Beenox
تاریخ انتشار
June 21, 2019
ناشر
Activision
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. Xbox One
  3. Nintendo Switch
در سالگرد 20 سالگیه Crash Team Racing قرار است دوباره به این دنیای ریسینگه پر هیجان برگردیم! با گذشت 20 سال و پیشرفت تکنولوژی در همه ی زمینه ها، این بار بازی رو میتونیم روی کنسول های PS4 , X1 و Switch تجربه کنیم. این بازی قرار است در تاریخ 21June 2019 عرضه بشه!

سازنده های بازی تاکید کرده اند که مهم ترین مورد در بازسازیه این بازی، براشون حفظ اصالت بازی هست، هر پیشرفتی یا چیزی که به بازی اضافه بشه باید حتما همچنان بازی اصالت و حس و حال نسخه ی اورجینال رو حفظ کنه!
همچین هرچقدر که CTR به عنوان یک ریسینگ براشون اهمیت داره، همونقدر کاراکترها و هرچیزی که دور بر اون هاست براشون مهم هست! برای همین تیم سازنده سعی کرده تا به خوبی شخصیت ـه این کاراکترها و حس و حال محیط رو با تکنولوژی امروزی به نمایش بزاره.

همه میدونیم که اون زمان چقدر با Spilit Screenـه بازی حال میکردیم و همیشه توی بازی کل کل داشتیم و سعی میکردیم هرجور شده با استفاده از راه مخفی ها و سلاح ها و نکات ریز و درشت توی کنترل بازی،رقیب هامون(بچه های محل و فامیل:p ) رو شکست بدیم و جام رو ببریم بالای سرمون! :D اما حالا...میتونی به صورت آنلاین هم رقابت کنیم >:) البته هنوز Spilit Screen تا 4 نفر سر جای خودش باقیه!
یکی از قابلیت های جدید نشون داده شده اینه که به نظر میرسه میشه علاوه بر کاراکتر،ماشین رو هم انتخاب کنیم و دیگه هر کاراکتر محدود به ماشین خودش نیست.

تیم سازنده قول داده که هنوز موارد دیگه ای در مورد بازی هست که ازشون رونمایی نکرده! پس منتظر اخبار بعدی باشید!

با تشکر از @NINJѦ برای طراحی سردر تاپیک:-bd

Last edited by a moderator:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,246
نام
امیر حسین
دوستان این جاده های هالووین Grand Prix رو چجوری میشه بازی کرد؟
من کلا Grand Prix نرفتم
میشه ی توضیح بدید به چه شکل هست
سپاس
از بخش local و بعد single race ، آخرین مسیر همونیه که برای هالووین اومده، 3تا مسیر بالا سریش هم مسیرهای گرند پریکس ها هست! برای بازی کردنشون کار خاصی نمیخواد بکنی چون جسیرها با آپدیت در اختیار همه قرار میگیرن

اصل گرند پریکس ماموریت ها و جوایز و همینطور آیتم های جدیدیه که میتونی با بازی کردن تو اون مدت به دست بیاری
ماموریت ها و جوایزشون هم تو همون منو اول بازی ، بخش Grand Prix دسته بندی کرده و نوشته

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,246
نام
امیر حسین
بالاخره قرار مچ میکینگ رو دستی به سر و روش بکشن و بر اساس سطح بازیتون پلیر پیدا کنه:D
که دیگه شاهد این نباشید که فقط یکی دو نفر از خط پایان رد شده باشن اکثر بازی ها:-"

خدایی خوب دارن به ملت گوش میدن و خوب ساپورت میکنند بازی رو! دمشون گرم!

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,731
نام
علی
بالاخره قرار مچ میکینگ رو دستی به سر و روش بکشن و بر اساس سطح بازیتون پلیر پیدا کنه:D
که دیگه شاهد این نباشید که فقط یکی دو نفر از خط پایان رد شده باشن اکثر بازی ها:-"

چه بد :D

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,731
نام
علی
شما حرفه ای ها که باید چالش پذیر باشید:p
خب بازم حال نمیده اینطوری :D نمیشه با خیال راحت اول شی و کاپ جمع کنی
و اینکه همینجوری سریع مچ پیدا نمیکرد دیگه بخواد فقط هم سطح خودت پلیر پیدا کنه دیگه هیچی

• Like
Reactions: MASOUD-CRASH

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,246
نام
امیر حسین
خب بازم حال نمیده اینطوری :D نمیشه با خیال راحت اول شی و کاپ جمع کنی
و اینکه همینجوری سریع مچ پیدا نمیکرد دیگه بخواد فقط هم سطح خودت پلیر پیدا کنه دیگه هیچی
همینجوریش باید کلی منتظر باشی تا پیدا کنه پینگم که داغونه جوری که حریف ها غیب میشن ظاهر میشن
این رو قبول دارم... قضیه دیر پیدا کردن:-"
ولی این مشکلم هست که برای اونایی که به ته مسیر نمیرسن بازی اون جذابیتش رو از دست میده! به هر حال یه مسابقه نزدیک به سطح خودت داشته باشی جذاب تره:D

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,658
نام
امین

چه عجب.:D هم این لازم بود و هم این انتخاب کلاس که از اول منتظرشون بودم.الان فقط مونده درست کردن سرورها و راحت پیدا کردن حریف

• Like

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,731
نام
علی
خب برا من دیگه هیچ آیتمی برا خرید در pit stop وجود نداره :D بدون 1 دلار پول دادن هر چی تا الان بود رو خریدم

120100

مچ میکینگ هم بعد از آخرین آپدیت تغییر کرده ولی نه از نظر سریع پیدا کردن پلیر بلکه از همون‌ نظری که اکثرا پلیرهای نزدیک به سطح خودت پیدا میکنه
ولی بازم هیچ لذتی بیشتر از این نیست که تو کاراکتر turn باشی و بقیه از دم speed ولی بازم ببازن

120103

و بر خلاف نظر Akiba اینکه غیر از خودت بقیه به خط پایان هم نرسن بازم حال میده :D:p

120104

آخرین ویرایش:

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,246
نام
امیر حسین
خب برا من دیگه هیچ آیتمی برا خرید در pit stop وجود نداره :D بدون 1 دلار پول دادن هر چی تا الان بود رو خریدم

View attachment 120100

مچ میکینگ هم بعد از آخرین آپدیت تغییر کرده ولی نه از نظر سریع پیدا کردن پلیر بلکه از همون‌ نظری که اکثرا پلیرهای نزدیک به سطح خودت پیدا میکنه
ولی بازم هیچ لذتی بیشتر از این نیست که تو کاراکتر turn باشی و بقیه از دم speed ولی بازم ببازن

View attachment 120103

و بر خلاف نظر Akiba اینکه غیر از خودت بقیه به خط پایان هم نرسن بازم حال میده :D:p

View attachment 120104
برای نفر اول که بله! بدون شک لذت بخشه:D
به فکر بقیه بازیکن ها هم باش خو :D

رسما بازی رو شخم زدی رفت:D ، چقدر ذخایر ارزی برای سیزن ماه بعد داری؟ :D
چیزی که از مسیر کامل نشون ندادن هنوز، ولی به شخصه تمش رو دوست ندارم...سیرک آخه؟ :-" ولی منتظر کریسمس هستم هم به خاطر کاراکتر مشکوکش! و هم لباس کراش بابانوئل :)) (نگید نمیدن که باور نمیکنم لباس به این معروفیش رو ندن:D )

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,731
نام
علی
برای نفر اول که بله! بدون شک لذت بخشه:D
به فکر بقیه بازیکن ها هم باش خو :D

رسما بازی رو شخم زدی رفت:D ، چقدر ذخایر ارزی برای سیزن ماه بعد داری؟ :D
چیزی که از مسیر کامل نشون ندادن هنوز، ولی به شخصه تمش رو دوست ندارم...سیرک آخه؟ :-" ولی منتظر کریسمس هستم هم به خاطر کاراکتر مشکوکش! و هم لباس کراش بابانوئل :)) (نگید نمیدن که باور نمیکنم لباس به این معروفیش رو ندن:D )
والا جدیدا خیلی حریفای قدری تو سرچ میخوره متاسفانه کم پیش میاد این اتفاق لذت بخش بیفته :)) فکر کنم برا سیزن بعدی بالای 50000 ذخایر ارزی جمع کنم :D متاسفانه یا خوشبختانه دو تا سیزن دیگه بیشتر نمونده و احتمالا با همون لباس معروف بابانوئل که گفتی خداحافظی کنیم با grand prixها :D
از نظر من دو تا ترک قبلی (اسپایرو و هالووین) از نظر ظاهر و اتمسفر بسیار خوب و باحال بودن ولی از نظر خوب بودن خود مپ و مسیر اصلا خوب نبودن و هر دو مپ های رو مخی هستن :D امیدوارم دو تا مسیر بعدی لااقل در حد twilight tour باشن ولی همچنان اکثر مپ های اصلی CTR یه چیز دیگه هستن

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر