Multi Platform Crash Team Racing Nitro-Fueled

سازنده
Beenox
تاریخ انتشار
June 21, 2019
ناشر
Activision
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. Xbox One
  3. Nintendo Switch
در سالگرد 20 سالگیه Crash Team Racing قرار است دوباره به این دنیای ریسینگه پر هیجان برگردیم! با گذشت 20 سال و پیشرفت تکنولوژی در همه ی زمینه ها، این بار بازی رو میتونیم روی کنسول های PS4 , X1 و Switch تجربه کنیم. این بازی قرار است در تاریخ 21June 2019 عرضه بشه!

سازنده های بازی تاکید کرده اند که مهم ترین مورد در بازسازیه این بازی، براشون حفظ اصالت بازی هست، هر پیشرفتی یا چیزی که به بازی اضافه بشه باید حتما همچنان بازی اصالت و حس و حال نسخه ی اورجینال رو حفظ کنه!
همچین هرچقدر که CTR به عنوان یک ریسینگ براشون اهمیت داره، همونقدر کاراکترها و هرچیزی که دور بر اون هاست براشون مهم هست! برای همین تیم سازنده سعی کرده تا به خوبی شخصیت ـه این کاراکترها و حس و حال محیط رو با تکنولوژی امروزی به نمایش بزاره.

همه میدونیم که اون زمان چقدر با Spilit Screenـه بازی حال میکردیم و همیشه توی بازی کل کل داشتیم و سعی میکردیم هرجور شده با استفاده از راه مخفی ها و سلاح ها و نکات ریز و درشت توی کنترل بازی،رقیب هامون(بچه های محل و فامیل:p ) رو شکست بدیم و جام رو ببریم بالای سرمون! :D اما حالا...میتونی به صورت آنلاین هم رقابت کنیم >:) البته هنوز Spilit Screen تا 4 نفر سر جای خودش باقیه!
یکی از قابلیت های جدید نشون داده شده اینه که به نظر میرسه میشه علاوه بر کاراکتر،ماشین رو هم انتخاب کنیم و دیگه هر کاراکتر محدود به ماشین خودش نیست.

تیم سازنده قول داده که هنوز موارد دیگه ای در مورد بازی هست که ازشون رونمایی نکرده! پس منتظر اخبار بعدی باشید!

با تشکر از @NINJѦ برای طراحی سردر تاپیک:-bd

Last edited by a moderator:

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,059
نام
AmiR
این قضیه درایوینگ استایل دو تا ویژگی داره، یکی خوب یکی بد.
خوبش اینه که دیگه واسه استایلی که میخوای قفلی نمیزنی رو یه کاراکتر،
ویژگی بدش هم اینه که دیگه هر کاراکتر ویژگی خاص خودش رو نداره.
در کل من که خوشم اومد.

• Like
Reactions: MASOUD-CRASH

MASOUD-CRASH

کاربر سایت
Jun 20, 2018
501
نام
مسعود
اطلاعات کامل این سیزن هم اومد!!! >:)

اول تیزر :

بعد اطلاعات :
View attachment 118686

واو! Tawna عالیه! :x
همچنان بازی عاشقه تاینی تایگره=)) اصلا کاستوم جدید و خفن برا این بنده خدا ندن انگار نمیشه:)) فکر کنم دست این استودیو اگر بود، شخصیت اصلیه بازی بعد رو تاینی تایگر میکردن:))

ماشین فروشی و سطح Gold (مخصوصا سطح Gold ) رو دوست دارم! :D

فکر میکردم N.Brio خودش یه سیزن جدا باشه! واقعا انتظار نداشتم زیر سایه بقیه بره:-"
لباس آخر Nina Cortex رو اصلا دوست ندارم:D

از اینا بگذریم!!!
از آپدیت بگم:D

مهم ترین مورد! بالاخره صدای مردم مظلوم به گوششکن رسید! میتونید استایل رانندگی کاراکتر رو خودتون انتخاب کنید! دیگه قرار نیست یه سیزن فقط با تاینی تایگر بازی کنید:-" Pura و Polar خاک بخورند! :D
گویا یک کلاس Drift هم اضافه کردن! و همچنین یکی به نام کلاسیک که در اصل استایل اصلی کاراکتر هست!

مورد بعدی...بازم صدای مردم مظلوم بهشون رسید! Wumpa Time همه جا! چرا فقط آنلاین آخه؟ شاید یکی نخواد دو ساعت تو مچ میکینگ باشه... خوب...(تا حدی) راه حل اینه که اون نیم ساعت رو برای سینگل پلیر هم در نظر گرفت! البته دو برابر سکه میده نه 5برابر:| (تا حدی رو برای همین گفتم...نمیشه اشتباه تایپی بوده باشه؟ :( ) امیدوارم نرف نکرده باشن آنلاین هم فقط دو برابر شده باشه:|

دیگه... یه سری بالانس تو بخش آنلاین دادن! ساعت و warp orb رو دیگه AI استفاده نمیکنه! کابوس که نه...با چشمان خودم دیدم تو مپ 6تا Warp Orb داشته میچرخیده:| چه وضعشه خو:|
و همینطور اوایل بازی این دو آیتم رو نخواهد داد! باشد که بخش آنلاین بالانس تر شود!

راستی بازم مردم مظلوم...ایندفعه اونایی که دیر به پارتی رسیدن! تو این سیزن آیتم های سیزن اول هم خواهد آمد...توی فروشگاه البته:-" به هر حال...برگشتن:D

یک نوع چلنج جدید اضافه شده، با شکوندن جعبه ها روح هایی آزاد میشن! با گرفتن این روح ها چلنج رو پیش میبرید! فقط 1.شما روح هایی رو میبینید که از جعبه هایی که خودتون شکوندید در میان 2.این روح ها غلط خاصی نمیکنند! پس نترسید...فقط هستن که شکارشون کنید:D

و در آخر یه کاپ جدید به بازی اضافه کردن تحت نام the Lost Cup که شامل مراحل زیر میشه :
Oxide Station
Clockwork Wumpa
Twilight Tour
Prehistoric Playground

---
یه چندتا عکسم از این سیزن داشته باشید...
View attachment 118687View attachment 118688View attachment 118689View attachment 118690
باحاله :D
راستی قیافه دارک کوکو اینشکلی نیست که

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,578
نام
Alireza
بالاخره بعد از وقفه طولانی وقت کردم بازیو بگیرم :D
واقعا بهش نیاز داشتم... :)) این یکی دو روزه بشدت نوستالژیک و فان گذشت...مخصوصا اینکه از معدود بازیهایی هست که کل خونواده و فامیل باهاش آشنایی داره و رسما جنگ شده بود :))
امیدوام یه روزی Crash Bash رو هم ریمیک کنن...اون خیلی تنش بیشتری داره لعنتی.
خلاصه که هنوزم اعتقاد دارم تنها کارتینگی هست که در ظاهر کژوال به نظر میرسه ولی توی باطنش هاردکورترینه و رسیدن به درجات عالی‌اش کار هر کسی نیست.

• Like
Reactions: voldmort and Akiba

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,578
نام
Alireza
واقعا خوب موقعی اومدم سراغ بازی...حال و هوای هالووین خیلی خوبه :D این روح‌هایی که از توی جعبه‌ها میزنن بیرون و باید دنبالشون کنی هم جالبه! >:)
دیروز 5 تا Reward اول Grand Prix رو گرفتم...اون مسیر مسابقه جدیده هم خیلی خوب و اسپووکی از آب دراومده >:)
کسی خبر داره تا کی میخوان از بازی ساپورت کنن و Track و شخصیت‌های جدید بصورت رایگان اضافه کنن؟ مطمئنا واسه کریسمس هم برنامه قابل توجهی دارن...

آخرین ویرایش:

Imaginative

logician
کاربر سایت
Jul 25, 2013
1,445
کسی خبر داره تا کی میخوان از بازی ساپورت کنن و Track و شخصیت‌های جدید بصورت رایگان اضافه کنن؟ مطمئنا واسه کریسمس هم برنامه قابل توجهی دارن...

تا جایی که خبر دارم 6 ماه..
و Grand Prix کریسمس Winter Festival هست گویا که آخریش هم هست. (فعلا حداقل)

MASOUD-CRASH

کاربر سایت
Jun 20, 2018
501
نام
مسعود
فکر کنم با Evil Coco اشتباه گرفتی:-"
حالا همون :D

ها راستی گیم نت ما بازیشو تقریبا همین چند روز پیش آپدیت کرده بود ترک اسپایرو رو بازی کردم ... به کسی برنخوره ولی بدک نبود به دلم ننشست :D ولی این یکیو بقیه بهترن

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,229
نام
امیر حسین
واقعا خوب موقعی اومدم سراغ بازی...حال و هوای هالووین خیلی خوبه :D این روح‌هایی که از توی جعبه‌ها میزنن بیرون و باید دنبالشون کنی هم جالبه! >:)
دیروز 5 تا Reward اول Grand Prix رو گرفتم...اون مسیر مسابقه جدیده هم خیلی خوب و اسپووکی از آب دراومده >:)
فعلا همینطور که دوستمون گفت تا کریسمس تایید کردن، ولی کلا قضیه اینه که سه ماه - سه ماه برنامه میدن...

به طور کلی هم بر اساس leakها و دیتا ماین های اوایل کار ما کاراکترهای بیشتری داشتیم که به تم یک سری از گرند پریکس ها میخوردن و نیمدن!!! مثلا دوتا کاراکتر دیگه از Spyro لیک شده بود ولی خبری ازشون نشد! یا baby cortex و baby n tropy لیک شده بودن و باز خبری نشد! (در صورتی که baby crash و coco اومدن!)

تقریبا تمام کاراکترهای یونیورس کراش توی لیک ها بودن!
اما بعد از آپدیت سیزن قبل فکر کنم، تمام اون فایل ها گم و گور شدن از بازی:-"

کلا میشه امید داشت مدت خیلی بیشتری ساپورت بازی ادامه داشته باشه!
و آها! کاراکتر کریسمس...به نظر میاد کاراکتر اورجینال و جدید باشه و تو هیچکدوم از بازی های اصلی و فرعی نبوده:-" برای همین از لیک ها فراتر رفته:))

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,731
نام
علی
برنامه سه ماه آینده (عکس)

118886

قبلا برا 3 تا GP اول همچین عکسی داده بودن کنارش نوشته بودن more grand prix coming soon ولی ایندفه ننوشتن احتمال داره کریسمس آخریش باشه
و اینکه با همین 6 تا GP برا شما و کسایی که بعدا بازی رو میخرن بخوان این همه آیتم بگیرن و wumpa coin جمع کنن خیلی سخته چون ایتم خیلی زیاده :D اگر برا PS4 گرفتی دوست داشتی من معمولا هر روز هستم تو بازی :D چلنج play with friend هر هفته میذارن

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,578
نام
Alireza
فعلا همینطور که دوستمون گفت تا کریسمس تایید کردن، ولی کلا قضیه اینه که سه ماه - سه ماه برنامه میدن...

به طور کلی هم بر اساس leakها و دیتا ماین های اوایل کار ما کاراکترهای بیشتری داشتیم که به تم یک سری از گرند پریکس ها میخوردن و نیمدن!!! مثلا دوتا کاراکتر دیگه از Spyro لیک شده بود ولی خبری ازشون نشد! یا baby cortex و baby n tropy لیک شده بودن و باز خبری نشد! (در صورتی که baby crash و coco اومدن!)

تقریبا تمام کاراکترهای یونیورس کراش توی لیک ها بودن!
اما بعد از آپدیت سیزن قبل فکر کنم، تمام اون فایل ها گم و گور شدن از بازی:-"

کلا میشه امید داشت مدت خیلی بیشتری ساپورت بازی ادامه داشته باشه!
و آها! کاراکتر کریسمس...به نظر میاد کاراکتر اورجینال و جدید باشه و تو هیچکدوم از بازی های اصلی و فرعی نبوده:-" برای همین از لیک ها فراتر رفته:))
بازی هر هفته توی تاپ 10 جدول فروشه...اگه بیخیال محتوای جدید بشن خیلی بیشعورن...>:) پلیراشم توی لیدربورد دیدم هنوز خیلی زیاده...
برنامه سه ماه آینده (عکس)

View attachment 118886

قبلا برا 3 تا GP اول همچین عکسی داده بودن کنارش نوشته بودن more grand prix coming soon ولی ایندفه ننوشتن احتمال داره کریسمس آخریش باشه
و اینکه با همین 6 تا GP برا شما و کسایی که بعدا بازی رو میخرن بخوان این همه آیتم بگیرن و wumpa coin جمع کنن خیلی سخته چون ایتم خیلی زیاده :D اگر برا PS4 گرفتی دوست داشتی من معمولا هر روز هستم تو بازی :D چلنج play with friend هر هفته میذارن
اون Carnival چقدر خوب به نظر میرسه <:-P
آره جدا محتوای بازی بیشتر از چیزیه که فکر می‌کردم...ولی همین الانش که تازه شروع کردم کوین خیلی کم میده...میخواستم اون پکیج لباس جادوگره رو از فروشگاه بخرم هنوز نتونستم به اندازه کافی سکه جمع کنم براش :|
بازی رو هم آره برای PS4 گرفتم...این بخش ادونچر رو تموم کنم قلق بازی کامل دستم بیاد میام سراغت >:)
راستی میگم کلا محتوایی توی بازی هست که نشه با بازی کردن بدست آوردن و حتما خریدنی باشه؟

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,731
نام
علی
بازی هر هفته توی تاپ 10 جدول فروشه...اگه بیخیال محتوای جدید بشن خیلی بیشعورن...>:) پلیراشم توی لیدربورد دیدم هنوز خیلی زیاده...

اون Carnival چقدر خوب به نظر میرسه <:-P
آره جدا محتوای بازی بیشتر از چیزیه که فکر می‌کردم...ولی همین الانش که تازه شروع کردم کوین خیلی کم میده...میخواستم اون پکیج لباس جادوگره رو از فروشگاه بخرم هنوز نتونستم به اندازه کافی سکه جمع کنم براش :|
بازی رو هم آره برای PS4 گرفتم...این بخش ادونچر رو تموم کنم قلق بازی کامل دستم بیاد میام سراغت >:)
راستی میگم کلا محتوایی توی بازی هست که نشه با بازی کردن بدست آوردن و حتما خریدنی باشه؟
3 تا GP کل آیتم هاش + آیتم هایی که از قبل شروع شدن GP بوده (که اونا هم زیاده تعدادش) کارت سخته :D آنلاین بازی کنی خوب سکه میده مخصوصا آخر هفته ها (امروز و فردا)
تمام آیتم ها با سکه هایی که داخل بازی میگیری قابل خرید هستن به جز این کارت هواپیمایی که تازه اومده و فقط هم مخصوص اکانت های US و UK هم هست (5 دلار)

CTR-FI.jpg

آخرین ویرایش:

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,578
نام
Alireza
3 تا GP کل آیتم هاش + آیتم هایی که از قبل شروع شدن GP بوده (که اونا هم زیاده تعدادش) کارت سخته :D آنلاین بازی کنی خوب پول میده مخصوصا آخر هفته ها (امروز و فردا)
تمام آیتم ها با سکه هایی که داخل بازی میگیری قابل خرید هستن به جز این کارت هواپیمایی جدید که تازه اومده و فقط هم مخصوص اکانت های US و UK هم هست (5 دلار)

CTR-FI.jpg
خوبه پس چیز خاصی نیست که نشه توی بازی بدست آورد...همین آیتم‌های هالووین رو بگیرم برای یه مدتی بستمه...بیشتر قصد دارم زور بزنم ببینم آخر ماه می‌تونم توی 5 درصد قرار بگیرم تا اون جایزه مخصوص رو بگیرم یا نه...
مرسی بابت توضیحات :-bd

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,229
نام
امیر حسین
خوبه پس چیز خاصی نیست که نشه توی بازی بدست آورد...همین آیتم‌های هالووین رو بگیرم برای یه مدتی بستمه...بیشتر قصد دارم زور بزنم ببینم آخر ماه می‌تونم توی 5 درصد قرار بگیرم تا اون جایزه مخصوص رو بگیرم یا نه...
مرسی بابت توضیحات :-bd
تا آخر GP بری تو 5% قرار میگیری!
پلیر هم حدود +800هزار فقط روی PS4 داشت GP قبلی

مطمئنم بعد از کریسمس ادامه میدن! ملت که منتظرن بخش داستانی نسخه PS2 رو هم حتی بدن...حتی اگر شده پولی:-"

---
درست نیست گفتن این حرف... ولی اینا حالشون خوبه؟؟؟
برداشتن Quick Challengeها رو کردن 200 امتیازی(قبلا 100 بودن و به همین تعداد)
یعنی روزانه 500 امتیاز بیشتر میدن اونم مفت!!! :|
دیوانند؟ حالیشون هست MT دادن که پول بچاپن؟ :))
البته ما که ازشون مچکریم! تا باشه از این حرکات :D

آخرین ویرایش:

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,338
نام
مهدی
دوستان این جاده های هالووین Grand Prix رو چجوری میشه بازی کرد؟
من کلا Grand Prix نرفتم
میشه ی توضیح بدید به چه شکل هست
سپاس

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر