Multi Platform Crash Team Racing Nitro-Fueled

سازنده
Beenox
تاریخ انتشار
June 21, 2019
ناشر
Activision
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. Xbox One
  3. Nintendo Switch
در سالگرد 20 سالگیه Crash Team Racing قرار است دوباره به این دنیای ریسینگه پر هیجان برگردیم! با گذشت 20 سال و پیشرفت تکنولوژی در همه ی زمینه ها، این بار بازی رو میتونیم روی کنسول های PS4 , X1 و Switch تجربه کنیم. این بازی قرار است در تاریخ 21June 2019 عرضه بشه!

سازنده های بازی تاکید کرده اند که مهم ترین مورد در بازسازیه این بازی، براشون حفظ اصالت بازی هست، هر پیشرفتی یا چیزی که به بازی اضافه بشه باید حتما همچنان بازی اصالت و حس و حال نسخه ی اورجینال رو حفظ کنه!
همچین هرچقدر که CTR به عنوان یک ریسینگ براشون اهمیت داره، همونقدر کاراکترها و هرچیزی که دور بر اون هاست براشون مهم هست! برای همین تیم سازنده سعی کرده تا به خوبی شخصیت ـه این کاراکترها و حس و حال محیط رو با تکنولوژی امروزی به نمایش بزاره.

همه میدونیم که اون زمان چقدر با Spilit Screenـه بازی حال میکردیم و همیشه توی بازی کل کل داشتیم و سعی میکردیم هرجور شده با استفاده از راه مخفی ها و سلاح ها و نکات ریز و درشت توی کنترل بازی،رقیب هامون(بچه های محل و فامیل:p ) رو شکست بدیم و جام رو ببریم بالای سرمون! :D اما حالا...میتونی به صورت آنلاین هم رقابت کنیم >:) البته هنوز Spilit Screen تا 4 نفر سر جای خودش باقیه!
یکی از قابلیت های جدید نشون داده شده اینه که به نظر میرسه میشه علاوه بر کاراکتر،ماشین رو هم انتخاب کنیم و دیگه هر کاراکتر محدود به ماشین خودش نیست.

تیم سازنده قول داده که هنوز موارد دیگه ای در مورد بازی هست که ازشون رونمایی نکرده! پس منتظر اخبار بعدی باشید!

با تشکر از @NINJѦ برای طراحی سردر تاپیک:-bd

Last edited by a moderator:

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,063
نام
AmiR
جفتشون رو بزنی فکر کنم Hovercraftه اکساید (همون ماشین پرنده...سفینه و ...) باز میشه:D
مطمئنی؟ چون فکر کنم ماشینه از طریق یه سری چلنج توی ادونچر باز میشه ، این کاری که میگی کاراکتر Dr.N.Tropy رو باز میکنه.
حالا شاید هم اشتباه کنم.
یه ویدئو دیدم طرف یه سری مپ ها رو از بالا میپرید پایین و یه کارایی میکرد ، من اومدم بزنم با اینکه درست انجام میدادم ولی از مپ می افتاد بیرون ماسکه میامد!
یه مورد دیگه چیت کد ها رو اگه استفاده کنم بازی به هم نمیریزه؟ تروفی دادن هاش و بقیه ی چیزایی که باز میشه؟

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,256
نام
امیر حسین
مطمئنی؟ چون فکر کنم ماشینه از طریق یه سری چلنج توی ادونچر باز میشه ، این کاری که میگی کاراکتر Dr.N.Tropy رو باز میکنه.
حالا شاید هم اشتباه کنم.
یه ویدئو دیدم طرف یه سری مپ ها رو از بالا میپرید پایین و یه کارایی میکرد ، من اومدم بزنم با اینکه درست انجام میدادم ولی از مپ می افتاد بیرون ماسکه میامد!
یه مورد دیگه چیت کد ها رو اگه استفاده کنم بازی به هم نمیریزه؟ تروفی دادن هاش و بقیه ی چیزایی که باز میشه؟
برای N.tropy همون رکورد خودش کافیه
برای ماشین چک کردم، آره بخش ادونچر باید 100% بشه...که یعنی حداقل Relicه Sapphire باید بگیرید (فکر کنم)
برای اون اسکین اوکساید هم که 101% میخواید باید Gold بگیرید (+بقیه کارها مسلما :D)

ولی اینکه توی تایم ترایل رکورد اوکساید رو بزنید نمیدونم چی باز میکنه...شاید اسکینی برای N.Tropy ؟ چون زیاد درگیر تایم ترایل ها نشدم و هنوز همشون رو نرفتم، نمیدونم توضیحات اسکین هاشم چیه:D

یه سری مپ ها گلیچ داشت که درستش کردن...گرچه هنوز گویا یک سریش داره!

در مورد چیت کد، فکر کنم توی اون زمان فعال بودن چیت کد تروفی اینا غیر فعال بشه، ولی با هر بلر ورود و خروج از بازی چیت کدها غیر فعال میشن(دوباره هم بزنید غیر فعال میشن)
فقط چیت کد پنتا پنگوئن هست که save میشه و مشکلی هم نداره زدنش

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,256
نام
امیر حسین
Event رو تا آخر رفتم؛ ماشین رو نداد!:|
چرا چیشد دقیقا؟ امار هم میگیرم توی هر دو ستون جزء 5 درصدم.
تا اخر رفتن ایونت آیتم های خودش رو میده، اون ماشین 5% هم روز آخر ایونت میدن که میشه یک هفته دیگه...مثلا شاید تو این یک هفته اصلا بازی نکنیم و از 5% بیفتیم بیرون...نباید زودتر داده باشنش که:D

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,063
نام
AmiR
تا اخر رفتن ایونت آیتم های خودش رو میده، اون ماشین 5% هم روز آخر ایونت میدن که میشه یک هفته دیگه...مثلا شاید تو این یک هفته اصلا بازی نکنیم و از 5% بیفتیم بیرون...نباید زودتر داده باشنش که:D
عه خب خوبه،
پس اینا که تو آنلاین داشتنش با گلیچ اومده بودن!
خودم هم با گلیچ کلی باهاش بازی کردم:D

• Like
Reactions: MASOUD-CRASH

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,256
نام
امیر حسین
حالا که نداده ش با گلیچ تستش کردم :DView attachment 111765
از گلیچ خبر نداشتم دیگه:D

راستی دوستان... این اسکین های ماشین که رنگشون زرد هست رو حتما بگیریدا! ماشین های ایونت...اون طرح مار و یا طرح عقاب، خیلی خوفن>:)

چندتا رنگی که دوست داشتمم گرفتم،اونی که با پرچم آمریکاست و یکی دیگه هم ترکیب رنگ پرچم آلمان، سوئد هم اگر بیاد میگیرم ترکیب رنگش خفنه:D
فقط اسکین تاینی دوباره برام نمیادش...از اسکین های ایونت فقط همین مونده:|

• Like
Reactions: AM!R

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,256
نام
امیر حسین
بالاخره اطلاعات سیزن بعد هم اومد!!!

Sabertooth Pura میخوام!!! :(( بردارید این Statsکاراکترها رو تا من با Pura بازی کنم خو :(

به قیافه ایونت هم نمیاد کاراکتر کلاس Speed داشته باشیم! مصیبت میشه این ایونت:D (جدا از اینکه baby crash و coco به نظرم جالب نیستن:-" )

ماشین مژه ایه افتضاحه!!! ولی اون یکی عالیه>:)
امیدوارم مسیر مثل فصل اول حال بده! :D

Attachments

• 68251356_2103669063075206_4992196893669851136_o.jpg
    68251356_2103669063075206_4992196893669851136_o.jpg
    312.1 KB · مشاهده: 43

MASOUD-CRASH

کاربر سایت
Jun 20, 2018
501
نام
مسعود
بالاخره اطلاعات سیزن بعد هم اومد!!!

Sabertooth Pura میخوام!!! :(( بردارید این Statsکاراکترها رو تا من با Pura بازی کنم خو :(

به قیافه ایونت هم نمیاد کاراکتر کلاس Speed داشته باشیم! مصیبت میشه این ایونت:D (جدا از اینکه baby crash و coco به نظرم جالب نیستن:-" )

ماشین مژه ایه افتضاحه!!! ولی اون یکی عالیه>:)
امیدوارم مسیر مثل فصل اول حال بده! :D
وای خدایا baby crash و coco چقد مضخرف ان :D یعنی میمردن یکم بیشتر روش کار کنن ؟ خداییش یه پوشک براش میذاشتن بهتر از لباس بود همون کراش و کوکو رو برداشتن سایزش رو کوچیک کردن دیگه ، یه پستونک هم براشون گذاشتن (خداروشکر :D ) جدا از اون فیک کراش (همون بغل دسته بیبی تیرکسه) اون دیگه خیلی ... هست :D حالمون بهم خورد ، ولی اون کراش و ریپررو پرفسور از بقیه جالبتر ان ، از بین ماشینا هم اون ماشین صورتیه بده بقیه خوبن (رو اون ماشین بغل دسته فیک کراش ، crush پیدا کردم خیلی چیزه باحالیه :D )

اما از فصل قبلیه خیلی بدتره مسیرش رو هم زیاد به دلم نشست

آخرین ویرایش:

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,256
نام
امیر حسین
هم اکنون خبر رسید Baby-T کاراکتر Speed هست:D

مورد بعدی گویا کاراکترهای قدیمی که لباس جدید میگیرن هم اون بوست 10% رو دارن (و احتمالا 15% به خاطر لباس)
الان علاوه بر Baby-T و Baby Crash و Coco ، کاراکترهای Fake Crash و N Tropy و N Trance هم بوست 10% داره کنارشون:D

تا چند ساعت آینده پچ جدید میاد...ببینیم کن فیکون میکنند سیستم پولی بازی رو یا نه:-"

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,732
نام
علی
GP جدید شروع شد و چمپیون کارت رو هم داد :D مرحله جدید رو یه بار رفتم جالب بود
نمیدونستم همچین چیزی رو هم قراره ببینم :)):D

112575

خیلی باحاله :D

و اینکه اولین بار که برید pit shop همچین صحنه ای رو برخورد میکنید و پول زیاد میخوایید که نیست :))

112574

من رفتم سکه جمع کنم :D

آخرین ویرایش:

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,732
نام
علی
GP جدید شروع شد و چمپیون کارت رو هم داد :D مرحله جدید رو یه بار رفتم جالب بود
نمیدونستم همچین چیزی رو هم قراره ببینم :)):D

View attachment 112575

خیلی باحاله :D

و اینکه اولین بار که برید pit shop همچین صحنه ای رو برخورد میکنید و پول زیاد میخوایید که نیست :))

View attachment 112574

من رفتم سکه جمع کنم :D
اضافه کنم که بعد از دیدن اینکه baby crash کاراکتر turn هست به شدت ضد حال خوردم :D به نظرم باید با baby-T عوض میشد و baby crash کاراکتر speed میشد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر