Multi Platform Crash Team Racing Nitro-Fueled

سازنده
Beenox
تاریخ انتشار
June 21, 2019
ناشر
Activision
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. Xbox One
  3. Nintendo Switch
در سالگرد 20 سالگیه Crash Team Racing قرار است دوباره به این دنیای ریسینگه پر هیجان برگردیم! با گذشت 20 سال و پیشرفت تکنولوژی در همه ی زمینه ها، این بار بازی رو میتونیم روی کنسول های PS4 , X1 و Switch تجربه کنیم. این بازی قرار است در تاریخ 21June 2019 عرضه بشه!

سازنده های بازی تاکید کرده اند که مهم ترین مورد در بازسازیه این بازی، براشون حفظ اصالت بازی هست، هر پیشرفتی یا چیزی که به بازی اضافه بشه باید حتما همچنان بازی اصالت و حس و حال نسخه ی اورجینال رو حفظ کنه!
همچین هرچقدر که CTR به عنوان یک ریسینگ براشون اهمیت داره، همونقدر کاراکترها و هرچیزی که دور بر اون هاست براشون مهم هست! برای همین تیم سازنده سعی کرده تا به خوبی شخصیت ـه این کاراکترها و حس و حال محیط رو با تکنولوژی امروزی به نمایش بزاره.

همه میدونیم که اون زمان چقدر با Spilit Screenـه بازی حال میکردیم و همیشه توی بازی کل کل داشتیم و سعی میکردیم هرجور شده با استفاده از راه مخفی ها و سلاح ها و نکات ریز و درشت توی کنترل بازی،رقیب هامون(بچه های محل و فامیل:p ) رو شکست بدیم و جام رو ببریم بالای سرمون! :D اما حالا...میتونی به صورت آنلاین هم رقابت کنیم >:) البته هنوز Spilit Screen تا 4 نفر سر جای خودش باقیه!
یکی از قابلیت های جدید نشون داده شده اینه که به نظر میرسه میشه علاوه بر کاراکتر،ماشین رو هم انتخاب کنیم و دیگه هر کاراکتر محدود به ماشین خودش نیست.

تیم سازنده قول داده که هنوز موارد دیگه ای در مورد بازی هست که ازشون رونمایی نکرده! پس منتظر اخبار بعدی باشید!

با تشکر از @NINJѦ برای طراحی سردر تاپیک:-bd

Last edited by a moderator:

MASOUD-CRASH

کاربر سایت
Jun 20, 2018
501
نام
مسعود
بالاخره Adventure Mode رو هم نشون دادن! :D

اول اینکه این بخش دو حالت داره ، یکیش Classic و یکیش هم Nitro-Fueled
توی Nitro-Fueled میشه بخش ادونچر رو با کاراکترهای مختلف رفت، کاراکتر و ماشین رو کاستومایز کرد، درجه سختی انتخاب کرد و این حرفا:D

ولی حالت کلاسیک، امکان تغییر کاراکتر و ماشین نیست! این مورد شامل رقبا هم میشه! ، و درجه سختی هم مثل همون قدیمه!
(ازشون برای حالت کلاسیک تو ادونچر ممنون میباشم:D )

---
یه سری تغییرات دیگه هم انجام شده ...
اول اینکه طراحی Hubها خفن شده(مثل مسیر مسابقه ها:D )
مورد بعدی اینکه قبل و بعد از مبارزه با باس ها یه کات سین اضافه کردن
و در آخر هم اینکه با هر برد، یه سری آیتم و ... باز میشه! ، حتی اگر رو حالت کلاسیک هم برید باز میشه آیتم ها، فقط تو ادونچر نمیتونید ازش استفاده کنید:-"

آها... برعکس قبلی ها، الان باس ها بعد از شکست دادنشون باز میشن و نیاز به کار سختی نیست:-"
هنوز درک نمیکنم چرا پنتا پنگوئن بین کاراکترها نیست! با اینکه حتی تو کات سین های بازی هم هست:|
ولی هنوز یکم امیدوارم بازی کاراکتر مخفی داشته باشه...نه به خاطر پنتا پنگوئن...به خاطر توهم اینکه شاید اسپایرو هم تو بازی باشه:))

---
خدایی این بخش ادونچر یه چیز فوق العاده و خفنی بود! :x
و به شدت جای خالیش توی ماریو کارت، حداقل برای من حس میشد! با اینکه مسیرهای خفن، یه عالمه کاراکتر و ماشین و ... داشت، ولی نداشتن چنین بخشی خیلی زد تو ذوقم و انگیزه بازی بهم نداد اصلا:|

مرحوم Modnation Racers هم بخش داستانی خوب و چالش برانگیزی داشت! یاد و خاطرش بخیر! :( (احتمالا به خاطر MNR و CTR فکر میکردم ماریو کارت هم چنین بخشی باید داشته باشه:-" )

به هر حال... کمتر از یک ماه مونده! منتظریم! >:):x

عالیه واقعا حال کردم کیف کردم کف کردم :D یعنی میتونم بگم واقعا یه بازیه درجه یکه این سی تی آر دم ناتی داگ گرم دم اکتیویژن هم گرم :D فقط یکم توی بخش اولین انیمیشن بازی که نایترو اکساید میاد حرف میزنه یکم بد ساختن مگرنه عالی بووووووود ! از اونجا که درجه سختی رو انتخاب میکنی اسکین انتخاب میکنی کاراکترهارو عوض میکنی حتی مد نایترو فولد و کلاسیکش رو هم انتخاب میکنی اشکم دراومد :D بی نظیر بود \m/\m/\m/
خوش به حالتون ps4 دارین میتونین بازیش کنین ماکه نداریم باید نگاه و افسوس بخوریم خداییش من حسرت بازی کردن کراش n . sane هنوز تو دلم مونده چه برسه به این . اینو کجای دلم بذارم ؟

• Like
Reactions: 235matin235

AxeL90

کاربر سایت
Aug 27, 2014
502
عالیه واقعا حال کردم کیف کردم کف کردم :D یعنی میتونم بگم واقعا یه بازیه درجه یکه این سی تی آر دم ناتی داگ گرم دم اکتیویژن هم گرم :D فقط یکم توی بخش اولین انیمیشن بازی که نایترو اکساید میاد حرف میزنه یکم بد ساختن مگرنه عالی بووووووود ! از اونجا که درجه سختی رو انتخاب میکنی اسکین انتخاب میکنی کاراکترهارو عوض میکنی حتی مد نایترو فولد و کلاسیکش رو هم انتخاب میکنی اشکم دراومد :D بی نظیر بود \m/\m/\m/
خوش به حالتون ps4 دارین میتونین بازیش کنین ماکه نداریم باید نگاه و افسوس بخوریم خداییش من حسرت بازی کردن کراش n . sane هنوز تو دلم مونده چه برسه به این . اینو کجای دلم بذارم ؟
n sane که واسه همه پلتفرما منتشر شده ، ریمستر ctr هم واسه همه پلتفرم ها منتشر میشه تا جایی که من میدونم

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
n sane که واسه همه پلتفرما منتشر شده ، ریمستر ctr هم واسه همه پلتفرم ها منتشر میشه تا جایی که من میدونم
CTR هنوز برای PC تایید نشده...گرچه میشه حتما اینم!

MASOUD-CRASH

کاربر سایت
Jun 20, 2018
501
نام
مسعود
اِ فکر میکردم میدونین ؛ راستش ، کامپیوتر من (لپ تاب من ) جوابگو نیستش :D مجبوریم با همون ctr قدیمی سر کنیم تا ببینیم خدا چی میخواد :D

MASOUD-CRASH

کاربر سایت
Jun 20, 2018
501
نام
مسعود
بابا یکی نیست به اینا بگه که آقا این چیزا مهم نیست فیلمای الکی درست میکنین به فکر ساخت مراحل جدید داستان های جدید آیتم های جدید یه چیزی باشید هنوز یه 20 روزی وقت دارین لااقل کاراکتر پنتا پنگوئن رو بیارید تو بازی آقا واقعا خدایی اون کوسه ـه واقعا ارزش گرفتن جای پنتا پنگوئن رو داره ؟ یا اون رباته یا اون شیره یا اون دوتا دلقکه ... واقعا اونا جایگاهه بهتری نسبت به دکتر بریو و کوالا کونگ و تاونا و پنتا پنگوئن و ... داشتن ؟ یه سری شخصیت به درد نخور رو آوردن حتی اگه شده به قول یه بنده خدایی اسپایرو رو بیارن :D خدایی اون 100 برابر اونا بیشتر می ارزه ! ... چی بگم دیگه ...

MASOUD-CRASH

کاربر سایت
Jun 20, 2018
501
نام
مسعود
این ویدیوی ان تروفی و مرحله مخصوصش

این هارو هم یک شخصی اومده بازی کراش تویین سانیتی رو به سبک n.sane ساخته و توی یوتیوب گذاشته و اینم توی اینستگرامش . به هرحال بعد از دیدن این ویدیو ، با خودم گفتم اگه اکتیویژن بخواد بازسازی کردن سری بازی های کراشو، تا تویین سانیتی ادامه بده با این دیزاین فعلی ، قطعا این یکی رو دیگه خراب میکنه ! :D جدی میگم ، واقعا این دیزاین توی اون بازی به هیچ دردی نمیخوره هرچقدرهم بخواد با کیفیت باشه ولی به درد نمیخوره ! کراش توی این بازی باید کلی روی کاراکتر کراش کار بشه تا اون قیافه کراش بامزه و هیجانی اون بازی رو دوباره برگردونه !

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین

لانچ تریلر هم اومد...
و نع... خبری از کاراکترهای کلاسیک دیگه نشده
خبری از کاراکترهای CTTR نشد
خبری از Spyro نشد :p

در کل چیز جدیدی نشون ندادن:D ، یک لانچ تریلر بر اساس همون اطلاعات قبلی که داشتیم بود:D
بخش داستانی، Battle Mode ، وجود Co Op تا چهار نفر ، کاستومایز ...

MASOUD-CRASH

کاربر سایت
Jun 20, 2018
501
نام
مسعود
پنتا پنگوئن ؟ واقعا ؟ :|
نتیجه تصویری برای گیف شادی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر