Multi Platform Crash Team Racing Nitro-Fueled

سازنده
Beenox
تاریخ انتشار
June 21, 2019
ناشر
Activision
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. Xbox One
  3. Nintendo Switch
در سالگرد 20 سالگیه Crash Team Racing قرار است دوباره به این دنیای ریسینگه پر هیجان برگردیم! با گذشت 20 سال و پیشرفت تکنولوژی در همه ی زمینه ها، این بار بازی رو میتونیم روی کنسول های PS4 , X1 و Switch تجربه کنیم. این بازی قرار است در تاریخ 21June 2019 عرضه بشه!

سازنده های بازی تاکید کرده اند که مهم ترین مورد در بازسازیه این بازی، براشون حفظ اصالت بازی هست، هر پیشرفتی یا چیزی که به بازی اضافه بشه باید حتما همچنان بازی اصالت و حس و حال نسخه ی اورجینال رو حفظ کنه!
همچین هرچقدر که CTR به عنوان یک ریسینگ براشون اهمیت داره، همونقدر کاراکترها و هرچیزی که دور بر اون هاست براشون مهم هست! برای همین تیم سازنده سعی کرده تا به خوبی شخصیت ـه این کاراکترها و حس و حال محیط رو با تکنولوژی امروزی به نمایش بزاره.

همه میدونیم که اون زمان چقدر با Spilit Screenـه بازی حال میکردیم و همیشه توی بازی کل کل داشتیم و سعی میکردیم هرجور شده با استفاده از راه مخفی ها و سلاح ها و نکات ریز و درشت توی کنترل بازی،رقیب هامون(بچه های محل و فامیل:p ) رو شکست بدیم و جام رو ببریم بالای سرمون! :D اما حالا...میتونی به صورت آنلاین هم رقابت کنیم >:) البته هنوز Spilit Screen تا 4 نفر سر جای خودش باقیه!
یکی از قابلیت های جدید نشون داده شده اینه که به نظر میرسه میشه علاوه بر کاراکتر،ماشین رو هم انتخاب کنیم و دیگه هر کاراکتر محدود به ماشین خودش نیست.

تیم سازنده قول داده که هنوز موارد دیگه ای در مورد بازی هست که ازشون رونمایی نکرده! پس منتظر اخبار بعدی باشید!

با تشکر از @NINJѦ برای طراحی سردر تاپیک:-bd

Last edited by a moderator:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
بیخیال کجاش خوب بود الان این ببین
حالا این ببین
تازه این عکس قشنگشه یعنی اون اکتیویژن یه طراح درست حسابیم نداره الان بعضیا میان میگن چون انحصاری نموند اینجوری میگی نه همین عکسی که گزاشتم مال کرش نسل6 که رو xbox هم عرضه شد
به نظدم تریلوژی مثل یک رویا بود و فوق العاده عالی درش اورده بودن! تا باشه از این بازسازی ها و از این گند زدن ها:-"

و... انقدر مثالت برای طراحی خوب، بد بود که...:-" خدایی بازسازیه خیلی بهتره از عکس اول:D و تا حد زیادی به شماره های PS1 شبیه تره!(که کلا طراحی های بهتری از بازی های PS2 داشتن:D )

در کل هیت نورز، بازی فوق العده بود:p تنها مشکلی که من میتونم ازش بگیرم، همین خراب کردن رقص معروف بود که هیییییچ دلیلی پشتش نمیبینم:| ( آها و تغییر رنگ Pura ! )

آخرین ویرایش:

MASOUD-CRASH

کاربر سایت
Jun 20, 2018
501
نام
مسعود
بیخیال کجاش خوب بود الان این ببین
حالا این ببین
تازه این عکس قشنگشه یعنی اون اکتیویژن یه طراح درست حسابیم نداره الان بعضیا میان میگن چون انحصاری نموند اینجوری میگی نه همین عکسی که گزاشتم مال کرش نسل6 که رو xbox هم عرضه شد
البته راست میگین میتونست بهتر از اینا باشه ... تازه خودمم یه طرح دارم خیلی اکشنه و براش ایده هم دارم ، یک دفتر هم دارم توش کلی نقاشی کشیدم ولی خب نمیدونم این طرح هارو چیجوری به اکتیویژن بفرستم

Big boss_returns

کاربر سایت
Jan 29, 2019
965
نام
ژوبین
البته راست میگین میتونست بهتر از اینا باشه ... تازه خودمم یه طرح دارم خیلی اکشنه و براش ایده هم دارم ، یک دفتر هم دارم توش کلی نقاشی کشیدم ولی خب نمیدونم این طرح هارو چیجوری به اکتیویژن بفرستم
من خودم طراحم لازم نیست بفرستی اونا حتی ارزش فن ارتم ندارن:D یچی از خودت بسازی بهتره:D

• Like
Reactions: MASOUD-CRASH

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
سلام . گفتن که این آیتم توی این بازی اضافه میشه ولی نمیدونم کاربردش چیه .
اگر اشتباه نکنم نقش Aku Aku برای کاراکترهای اون ریسینگ PS2 رو داشت ( Nitro Kart )
نتیجه : کاراکترهای Nitro Kart هم تو بازی خواهند بود:-"

کجا گذاشتن اینو؟ :D

MASOUD-CRASH

کاربر سایت
Jun 20, 2018
501
نام
مسعود
اگر اشتباه نکنم نقش Aku Aku برای کاراکترهای اون ریسینگ PS2 رو داشت ( Nitro Kart )
نتیجه : کاراکترهای Nitro Kart هم تو بازی خواهند بود:-"

کجا گذاشتن اینو؟ :D
نوی اینستگرام دبدم . آره توی تیترش یک نوشته ای داشت نوشته بود آکو آکو ولی خب نمیدونم منظورش چی بود :D

Big boss_returns

کاربر سایت
Jan 29, 2019
965
نام
ژوبین
نمیدونم کسی این دیده یا نه ولی یادتونه وقتی nd سری رو ول کرد یونیورسال اشغالی به اسم wrath of cortex ساخت؟ خب چند سال پیش مشخص شد که این بازی اول زیر نظر mark cerny و انحصاری ps2 داشته ساخته میشده ومثل crash3 free roam داشته! که یهو بعدش همکاری سونی و یونیورسال بهم میخوره و..............پس دست کم فهمیدیم این بازی هنوز برا سونی مهمه حالا چرا با اکتی قرارداد بست نمیدونم.................اینم تنها ویدیو بازی که مشخصه فوتیجش الفا

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
رنگ رنگی شدن کاراکترها رو اصلا دوست ندارم:| چیه آخه:| کراش آبی با دماغ صورتی:|
حالا لباس بد نیست ، ولی رنگ کاراکتر:|

یه حسی بهم میگه بازی لوت باکس خواهد داشت:-"

MASOUD-CRASH

کاربر سایت
Jun 20, 2018
501
نام
مسعود
رنگ رنگی شدن کاراکترها رو اصلا دوست ندارم:| چیه آخه:| کراش آبی با دماغ صورتی:|
حالا لباس بد نیست ، ولی رنگ کاراکتر:|
خب اینا بی سلیقه اند شاید یکی بیاد یه چیزی درست کنه خوشگل بشه ! تازه این یک بخشش بود ممکنه لباس هم به قول شما داشته باشه . :D
بعضی از بازی ها رو دیدید براشون مردم مد های مختلف میزارن ؟ شاید با این یکی هم اینکار رو بشه کرد یا اصلا بذارن خودمون هروقت دلمون خواست یه کاراکتر بسازیم که طرح اصلیشون با بقیه کاراکترها فرق کنه !

• Like
Reactions: voldmort

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
کاراکترهای Notro Kart هم به صورت رسمی ولی غیر مستقیم تایید شدن!(البته مستقیم هم هست...ولی:-" )

محتویات نسخه Notros Oxide Editon رو کامل نشون دادن، و Crunch و Zem و Zam هم از اول بازی، باز خواهند بود توی بازی برای خریداران این نسخه(Crunch از معدود کاراکترهای دوران PS2 هست که دوست میداشتمش:D )
و یک اسکین روبات هم برای کرانچ به صورت انحصاری داره این نسخه!

---
احتمالا کاور بازی هم بخشی از این آرت باشه:D
D47TBz-VUAEsobS.jpeg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر