Multi Platform Crash Bandicoot N. Sane Trilogy

crash-nsane-trilogy-logo-600x337.jpg

Crash Bandicoot: N. Sane Trilogy

پلتفرم: PlayStation 4، Xbox One، Switch و PC

تاریخ انتشار: 9 تیرماه

قیمت: 39$

Crash N.Sane Trilogy نسخه ریمستر شده یا دوباره سازی شده سه نسخه اول سری Crash Bandicoot، یعنی Crash Bandicoot و Crash Bandicoot 2:Cortex Strikes Back و Crash Bandicoot:Warped است که توسط استدیو Vicarious Vision در دست ساخت بوده و سال آینده توسط Activison به صورت انحصاری برای کنسول PS4 منتشر خواهد شد.

N.Sane طبق وعده سونی یک ریمستر ساده نبوده و تنها به رزولوشن و فریم ریت بالاتر بسنده نمی‌کند و همانند یک Remake‌ واقعای همه چیز مجدد و از نو طراحی شده است. با این حال به گفته سازندگان N.Sane Trilogy یک دوباره سازی نیست و برای توصیف بازی خود از عبارت Remaster Plus استفاده می‌کنند. Dan Tanguay کارگردان بازی می‌گوید:

"اولین گام برای بازسازی Crash اینه که تشخیص بدیم چه چیزی این بازی رو اینقدر خاص کرده و باعث شده فن‌ها بعد از گذشت این همه سال هنوز اون رو دوست داشته باشن. و بهترین راه برای این کار بازی کردن مجدد Crash های قدیمیه! ما انقدر سه شماره اول رو بازی کردیم که دکمه‌های دسته‌هامون از دم خراب شدن!! علاوه‌بر این ما مجدد همه کانسپت آرت‌های کرش‌های اورجینال و تبلیغاتشون رو بررسی کردیم. حتی برای بهتر شدن کار منابع الهام Naughty Dog زمان ساخت بازی (Who Framed Roger Rabbit و Looney Tunes) رو نگاه کردیم تا ببینیم این ایده‌ها از کجا امدن."

V2 برای رسیدن به یک بازسازی بی‌نقص کار خود را بر پایه سه اصل بزرگ بنا نهاده است:

طراحی مجدد همه مراحل و مدل سازی دوباره آبجکت‌ها، بر اساس طراحی اصلی

31280965751_d6a2c965b2_o-670x377.jpg

طراحی مجدد همه شخصیت‌ها، بدون دخل و تصرف در ظاهر (تا مدل‌ها بجای شماره‌های اخیر به بازی‌های اصلی وفادار باشن)

30574389754_136c81aa5b_o-670x377.png

طراحی و ساخت مجدد همه صحنه‌های نمایشی مطابق با نسخه‌های اصلی

31280965251_d3a36f6de5_o-670x376.png

اما با این حال V2 برای مدرن شدن گیم‌پلی تغییراتی را نیز در همه نسخه‌ها اعمال کرده است:

اضافه شدن سیستم دخیره سازی اتوماتیک و دستی (خداحافظ مموری کارت!)

طراحی منو‌‌های جدید که کلیه اطلاعات را یکجا و کنار هم در اختیار گیمرها قرار می‌دهد.

31280965101_bc1824597f_o-670x376.png

اضافه شدن مراحل زمانی به هر سه شماره بازی

31280964961_6507238d5f_o-670x376.png

آخرین ویرایش:

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,261
نام
ماکان
درک نمیکنم اگه سونی مالک نیست و اکتیویژن همه کارست پس دلیل اون تیزر و سطل اشغال که عکس کراش بود چیه؟

هیچی، یه شوخی بوده! چون به نظر من بازگشت Crash و ریمستر سه نسخه اول بیشتر تحت تاثیر جوبی هست که تو این دو سال اخیر راه افتاده. انقدر تقاضا زیاد شده که واقعا سونی و اکتی رو به فکر انداخته. وگرنه اگه از اون سال ها سونی چنین برنامه ای داشت حداقل ریمستر رو تا الان دیده بودیم!

دلیل عکس کرش روی تیشرت توی سونی اکسپرینس چیه؟

ایستر اگ نمایش کنفرانس بود. به هر حال این تصمیم رو همین دیروز نگرفتن و قطعا ریمستر چند وقتی هست در دست ساخته. به این علت هم دادن دست VV که با انجین اسکایلندرز ریمستر کنن و با همون آرت بسازن.

چرا باید سونی تریلر رو تو e3 نمایش بده؟

چون بی اندازه هیجان انگیز و هایپ کننده هست. و با جوی که راه افتاده بود یه Crash نشون نمیدادن ما پوستشون رو میکندیم!:D

بشخصه اگه سونی و یکی از استودیوهای شاخش بازی رو نسازه اصلا علاقه ای به تجربش ندارم!

این نسخه رو سونی نمیسازه اما هرکی بسازه مهم نیست چون ریمستره. VV هم حداقل از نظر Visual بد نیست چون کرش توی اسکالندرز به نظر من بامزس. با همین آرت و استایل ریمستر کنن عالیه. خداییش فکر کنید Crash 3 و 2 رو با این گرافیک بازی کنیم!:D چه حالی بده!:D

اکتیویژن هم اگه قرار بود تنهایی بسازه خب دوباره مولتی پلتفرم میساخت تا سود بیشتری عایدش بشه!

همونطور که قبلا هم گفتم این همکاری ماحصل رابطه خوبی هست که سونی و اکتی این نسل دارن و قطعا قضیه به یه ریمستر ختم نمیشه. حتما ادامه هم خواهد داشت. یکی از اینسایدرها هم گفته که سونی خودش داره همزمانبا ریمستر ادامه بازی رو هم میسازه. بعید هم نیست. چون ریمستر میتونه به خوبی هم شرایط بازار رو بسنجه و هم زمینه رو برای ورود مجدد کرش فراهم کنه.

graywolf

کاربر سایت
Jun 1, 2007
1,187
نام
احمد
امیدوارم گند نزنه به خاطراتمون چون بیش از اندازه چهار شماره اول بازی رو دوست دارم و هر سه تا رو صد در صد کردم! البته که وارپد صد و پنج درصد میشد! حداقل هر کدوم رو بالای ده بار.

.......
ایستر اگ نمایش کنفرانس بود. به هر حال این تصمیم رو همین دیروز نگرفتن و قطعا ریمستر چند وقتی هست در دست ساخته. به این علت هم دادن دست VV که با انجین اسکایلندرز ریمستر کنن و با همون آرت بسازن.
مثل انچارتد چهار.

......
ولی یه حسی بهم میگه یکی از استودیو های تاپ سونی داره روی بازی کار میکنه و حداقل دو سه سالی هست که بازی در دست ساخته و بنظرم باید قبل ساخت یک عالمه فاکتور رو در نظر میگرفتن تا به سرنوشت نسخه های بعدی دچار نشه.
امیدوارم میشد خالقین اصلی کراش دوباره برمیگشتند و بازی رو میساختند. یکیش خود شخص jason rubins که چهار نسخه اصلی و مجموعه جک و دکستر رو کارگردانی کرده.

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,695
نام
Mehrdad
دیگه مسلم شد که اکتی IP رو نمیفروشه. البته نمیدونم سونی هم مایل به خرید هست یا نه، اما با این تفاسیر اکتی عمرا IP رو نمیده بره! حتی اگه بازی رو ریمستر کنه و خوب بفروشه میاد خودش میده همین VV یه ادامه بسازه و برای همه پلتفرم ها منتشر میکنه!:D اکتی دیوتر از این حرف هاست!:D
شاید یک قرار داد مثل کرش های ps one (بازی مال یونیورسال بود دیگه؟) و یا مثلا گرز اف وار نسل قبل بین سونی و اکتی بسته شه. البته اگر همه اینها تو سر سونی و اکتی باشه که هنوز هیچی معلوم نیست. باید صبر کنیم.
من فکر نمیکنم تیز هایی که همه مدل سونی تو این 2 3 سال میکرد شوخی باشه.اکتی که گرون فروشه:D کرش هم 15 16 ساله در واقع وجود نداره زمان ps2 هم titan یک مقدار بهتر بود که من فقط یک مرحله بازی کردم/:) گیمر های جدید هم که هیچ:D فرق ip جدید با کرش را درک نمیکنند. پس سونی این بازی هارا راه انداخته تا ببینه ارزش داره بیشتر سرمایه گزاری کنه یا نه.
البته همه این حرف ها صرفا میخواد اون حس خوب و امید را حفظ کنه و ارزش و اعتبار مادی دیگه ای نداره:D:|

100% معلوم شده بازی انحصاری هست یا نا مشخصه؟ به نظرم اگر این کالکشن انحصاری باشه(باید باشه دیگه بازی های سونین) فرضیه (موفقیت کالکشن قرار داد خرید اجاره اکتی:D) برای ساخت کرش جدید انحصاری ممکنه درست باشه.
گه اینکه سونی راضیشون کنه تو ساخت کمک کنه و انحصاری باشه
مگه اینکه سونی پول خرج کنه:D من همچنان امیدوارم به بسته شدن قرارداد برای چند نسخه یا سال که بازی ها ی جدید دست سونی باشه. خب یه 2 سالی باید صبر کنیم تا ببینیم چی میشه:D فعلا همبن ربمستر را هایپ کنیم خدا بزرگه:D

آخرین ویرایش:

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,261
نام
ماکان
100% معلوم شده بازی انحصاری هست یا نا مشخصه؟

بله صد در صد انحصاریه. اصلا سونی برای همین رفت سراغ سه تا بازی اول چون امتیاز اینها گویا هنوز دست سونی بوده و شاید توی ریمستر هم قانونن اکتی نتونه برای کنسول دیگه بده. در کل من چشمم خیلی آب نمیخوره. اکتی ببینه بازی محبوب خوب میفروشه یه مید فینگر میده به سونی و VV یه شماره جدید ازش میسازه!:D برای همه پلتفرمهای موجود هم میاد!:D مگه اینکه سونی راضیشون کنه تو ساخت کمک کنه و انحصاری باشه.

graywolf

کاربر سایت
Jun 1, 2007
1,187
نام
احمد
به نظر من این ریمستر واسه اینه که فعلا سرگرم شیم و سروصدا بخوابه که ND با خیالِ راحت نسخه جدید رو بسازه >:)
اگه قرار باشه ناتی داگ بسازه بدون شک و شبهه یه ps4 neo میخرم تا جای خالی کرش ،این نوستالژی قدیمی رو دوباره پر کنم.
کما اینکه همین سه نسخه هم اگه خوب ساخته بشه یه کنسول میخرم!
ولی خیلی بعید میدونم ناتی داگ دوباره بره سراغ کراش!
اگه اشتباه نکنم توی یه مصاحبه با یکی از رؤسای ناتی داگ در مورد کراش شده بود که عرض نمودند ایده های فوق العاده ای دارن برای کراش ولی این ای پی مال اکتی هست.

اخه یکی نیست به سونی بگه همون اول چرا از یونیورسال حق امتیازشو نخرید تا این نشه حال روزمون!

• Like
Reactions: A l i N T 7 7

Dav1d

کاربر سایت
Apr 25, 2015
384
نام
علی
بله صد در صد انحصاریه. اصلا سونی برای همین رفت سراغ سه تا بازی اول چون امتیاز اینها گویا هنوز دست سونی بوده و شاید توی ریمستر هم قانونن اکتی نتونه برای کنسول دیگه بده. در کل من چشمم خیلی آب نمیخوره. اکتی ببینه بازی محبوب خوب میفروشه یه مید فینگر میده به سونی و VV یه شماره جدید ازش میسازه!:D برای همه پلتفرمهای موجود هم میاد!:D مگه اینکه سونی راضیشون کنه تو ساخت کمک کنه و انحصاری باشه.
بعید نیست اخر تریلر Cod بعدی چشممون به CTR Remaster بخوره :)) و دوباره قضیه MW تکرار بشه :D

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,261
نام
ماکان
منم فعلا به همین ریمستر راضیم!:D فقط گرافیک خفنی داشته باشه. همین. آقا من دلم برای اون دابل جامپ های کرش تنگ شده! همونی که یه پاش رو میگرفت زارت میرفت تو سر ملت!:D

خدایی تو مراسم اون جایی که شان لیدن راه میرفت و سایش کرش بود نزدیک بود کف و خون قاتی کنم!:D

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,695
نام
Mehrdad
منم فعلا به همین ریمستر راضیم!:D فقط گرافیک خفنی داشته باشه. همین. آقا من دلم برای اون دابل جامپ های کرش تنگ شده! همونی که یه پاش رو میگرفت زارت میرفت تو سر ملت!:D

خدایی تو مراسم اون جایی که شان لیدن راه میرفت و سایش کرش بود نزدیک بود کف و خون قاتی کنم!:D
کلا جنگیدن کرش هم خنده داره. امیدوارم جیغ زدناش وقتی منفجر میشد رو خوب در بیارند رو ps one که بمب انرژی مثبت بود:D دلت برای اون مرحله ورد 5 4 وارپد که یک شهر فضایی بود تنگ نشده؟:D با یک گرافیک در حد همون اسکای که نشون دادن تصور کن:D بازوکا داشتیم سیب پرت میکرد:D یک سری غول گنده هم در طول همین شهر خفنه بود که با بازوکا حال میداد رو سکو عقبی وایسی بزنیشون:D همینارو رو ps4 بسازند برای یک نسل من کافیه:D

Criminal

کاربر سایت
Nov 13, 2010
1,654
نام
Arshia
سونی چرا واسه معرفی برنداشت سرنی رو بفرسته بالا برداشت این لیدن نچسب رو فرستاد!
کنفرانس یوبی زده سرنی رو کتلت کرده اعصاب نداشته لابد :D
واکنش من موقع دیدن سایه کرش :D:

04w3td50bbp4fe33sx95.gif

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,261
نام
ماکان
سونی چرا واسه معرفی برنداشت سرنی رو بفرسته بالا برداشت این لیدن نچسب رو فرستاد!
کنفرانس یوبی زده سرنی رو کتلت کرده اعصاب نداشته لابد :D
واکنش من موقع دیدن سایه کرش :D:

خوب سرنی سمتی نداره که بیاد روی استیج!:D مدیران ارشد کمپانی میان فقط. سرنی هم زمانی میاد که مستقیم درگیر چیزی باشه. مثلا برای معرفی Neo یحتمل سرنی بیاد توضیحات بده!:D

ولی من از شان لیدن خوشم امد. خیلی داره خوب میشه. مخصوصا اون تیکه ای که راه میرفت و سایه اش Crash بود حرف نداشت!

• Like
Reactions: 235matin235

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر