Multi Platform Crash Bandicoot 4: It's About Time

169825

بالاخره پس از لیک‌های فراوان و با گذشت 22 سال از انتشار آخرین نسخه‌ی شماره‌دار Crash Bandicoot، شماره‌ی چهارم با نمایش تریلری معرفی شد.

این بازی Crash Bandicoot 4: It's About Time نام دارد و 11 مهر 1399 با قیمت 60 دلار برای کنسول‌های PS4 و XONE و در آینده برای کنسول نسل نهمی مایکروسافت XSeriesX منتشر خواهد شد.

در این بازی علاوه بر Crash، شخصیت‌های Coco و Doctor Neo Cortex و Dingodile و Tawna قابل بازی هستند.

گیم‌پلی بازی به سه نسخه‌ی اول وفادار است و تنوع شخصیت‌های قابل بازی + قدرت‌های مختلف ماسک‌ها که به این نسخه اضافه شده، تنوع گیم‌پلی را بسیار بالا خواهد رفت.

این نسخه دارای اسکین‌های زیادی برای شخصیت‌های قابل بازی است که با پیشروی در بازی آزاد خواهند شد و نیازی به پرداخت پول اضافی نیست.

بازی دارای Local Multiplayer است و گیمرها می‌توانند در حالت‌های Checkpoint Race و Crate Combo با یکدیگر رقابت کنند.

شماره‌ی چهارم بسیار گسترده‌تر از شماره‌های قبلی است و شامل دهها مرحله‌ی مختلف است.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

تصاویری از بازی:

11.jpg 44.jpg 22.jpg 33.jpg 55.jpg CB4_Sony_Beat_Screenshot_Dingo.png Quantum_Screenshot_Marketing_Reveal_06.png

آخرین ویرایش:

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
راستی OST بازیو از دست ندید و تونستید کامل گوش کنید...کلا از نظر موسیقی این نسخه خیلی جامع و خفنه و یکمی به نظرم آندرریت محسوب میشه :D
مرحله موردعلاقم (Hook, Line & Sinker) هم یکی از نکات مثبتش موسیقی‌اش بود.
فعلا Main Theme رو گذاشتم که ترغیب بشید :D یه ترکیب باحالی شده از نوستالژی و تازگی:

View attachment videoplayback.mp4

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
راستی OST بازیو از دست ندید و تونستید کامل گوش کنید...کلا از نظر موسیقی این نسخه خیلی جامع و خفنه و یکمی به نظرم آندرریت محسوب میشه :D
مرحله موردعلاقم (Hook, Line & Sinker) هم یکی از نکات مثبتش موسیقی‌اش بود.
فعلا Main Theme رو گذاشتم که ترغیب بشید :D یه ترکیب باحالی شده از نوستالژی و تازگی:

View attachment 174393
حقیقتا بازی از نسخه ی 1 هم بسیارررر سخت تر شده به نظرم:D
لول دیزاینش هم به نظر من از نسخه های پیشین بهتر نباشه بدتر نیست، بس که جزئیات و طراحی محیط و انمی و.. با مهارت و تمیز کار شده، قشنگ مشخصه بازی رو با عشق خالص ساختن:D
درواقع حرکتی زدن برخلاف یه سریا که مدت هاس زدن تو کار شیردوشی :D:-"
راجب قوی بودن موسیقی هم که گفتنی هارو گفتی:D
راجب پلاتش هم فعلا نظری ندارمx_x:)):-"
تا اینجا تجربه ی منحصر به فردی بوده واسم و بارها سوپرایز شدم، الخصوص بعد از تجربه ی گیم پلی مابقی کرکترهایی که در دسترسمون قرار میده
دم toys for bob گرم که ip رو زنده کردن ، قبلا هم‌ ریمستر سه گانه ی اسپایرو رو به پیشنهاد اکیبا تست زده که بازم کار همینا بود و خیلی خوب از آب دراورده بودن
درکل فکر میکنم راه خیلی طولانی در پیش دارم‌ و هنوز کلی سوپرایز در پیش دارم، و همینطور مراحل خیلی خیلی سخت تر از اونچه که تجربه کردم>:)

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
لول دیزاینش هم به نظر من از نسخه های پیشین بهتر نباشه بدتر نیست، بس که جزئیات و طراحی محیط و انمی و.. با مهارت و تمیز کار شده، قشنگ مشخصه بازی رو با عشق خالص ساختن:D
تا اینجا تجربه ی منحصر به فردی بوده واسم و بارها سوپرایز شدم، الخصوص بعد از تجربه ی گیم پلی مابقی کرکترهایی که در دسترسمون قرار میده
دم toys for bob گرم که ip رو زنده کردن ، قبلا هم‌ ریمستر سه گانه ی اسپایرو رو به پیشنهاد اکیبا تست زده که بازم کار همینا بود و خیلی خوب از آب دراورده بودن
درکل فکر میکنم راه خیلی طولانی در پیش دارم‌ و هنوز کلی سوپرایز در پیش دارم، و همینطور مراحل خیلی خیلی سخت تر از اونچه که تجربه کردم>:)
حالا بزار برسی مرحله یکی مونده به آخر >:)
بنظرم خود پلتفرمینگ یا دشمنا توی مراحل از بازیهای قبلی سخت‌تر نیست ولی از اونجایی که مراحل خیلی طولانی‌تر از مرحله‌های نسخه‌های قبلیه،‌ شکستن همه جعبه‌ها یا نمردن خیلی سخت‌تر شده...بعضی مراحل 400-500 تا جعبه دارن! :|:D
ولی خوبی‌اش اینه ریتم بازی عالیه...اصلا یه ذره هم تکراری و خسته‌کننده نمیشه <:-P کاش مراحل Tawna بیشتر بود...خیلی گیم‌پلی‌اش رو دوست داشتم. یه بازی مستقل ازش بسازن 8->
بدبختی اینه اکتیویژن اومد یه کار خیر انجام داد...با Crash با احترام رفتار کرد و یه بازی خفن تحویلمون داد، ولی از اونور وضعیت فروشش مثل اینکه به اندازه ریمیک‌ها خوب نیست :(

Masood1992sdt

کاربر سایت
Oct 2, 2018
578
View attachment 169825

بالاخره پس از لیک‌های فراوان و با گذشت 22 سال از انتشار آخرین نسخه‌ی شماره‌دار Crash Bandicoot، شماره‌ی چهارم با نمایش تریلری معرفی شد.

این بازی Crash Bandicoot 4: It's About Time نام دارد و 11 مهر 1399 با قیمت 60 دلار برای کنسول‌های PS4 و XONE و در آینده برای کنسول نسل نهمی مایکروسافت XSeriesX منتشر خواهد شد.

در این بازی علاوه بر Crash، شخصیت‌های Coco و Doctor Neo Cortex و Dingodile و Tawna قابل بازی هستند.

گیم‌پلی بازی به سه نسخه‌ی اول وفادار است و تنوع شخصیت‌های قابل بازی + قدرت‌های مختلف ماسک‌ها که به این نسخه اضافه شده، تنوع گیم‌پلی را بسیار بالا خواهد رفت.

این نسخه دارای اسکین‌های زیادی برای شخصیت‌های قابل بازی است که با پیشروی در بازی آزاد خواهند شد و نیازی به پرداخت پول اضافی نیست.

بازی دارای Local Multiplayer است و گیمرها می‌توانند در حالت‌های Checkpoint Race و Crate Combo با یکدیگر رقابت کنند.

شماره‌ی چهارم بسیار گسترده‌تر از شماره‌های قبلی است و بیشتر از 100 مرحله خواهد داشت.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

تصاویری از بازی:

View attachment 149763View attachment 149766View attachment 149764View attachment 149765View attachment 149767View attachment 159414View attachment 159413
اقا 100مرحله داره واقعا؟
فک نمیکنما چون تو سایت گیم پرشر زده بود که به 43مرحله کاهش پیدا کرد در نهایت.
من خودم تازه دیروز شروع کردم این گیم رو و تازه مرحله چهارمم.
اگر کسی تمومش کرده لطفا درموردlength بازی نظرشو بگه

• Like
Reactions: Sega_genesis

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
اقا 100مرحله داره واقعا؟
فک نمیکنما چون تو سایت گیم پرشر زده بود که به 43مرحله کاهش پیدا کرد در نهایت.
من خودم تازه دیروز شروع کردم این گیم رو و تازه مرحله چهارمم.
اگر کسی تمومش کرده لطفا درموردlength بازی نظرشو بگه
داستانی بازی ۸ ۹ ساعت بیشتر نیست اما برای تموم کردن بازی مراحل verted و تایم لاین های مختلف و... داره که بازی را طولانی میکنه.بازی واقعا هم سخت است اخراش اشک ادمو در میاره

MHD.ir

کاربر سایت
Feb 11, 2017
654
نام
محمد
این مرحله یکی مونده اخری اشک من در اورد نزدیک 100 دفعه مردم تا ردش کنم
تو مخ ترین ماسک بازی اون بنفشه بود مثل ادم نمی شه باهاش پرش زد وهی الکی میافتی کاش این مورد کمی بهینه تر می کردن

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,462
نام
Nightwing
این مرحله یکی مونده اخری اشک من در اورد نزدیک 100 دفعه مردم تا ردش کنم
تو مخ ترین ماسک بازی اون بنفشه بود مثل ادم نمی شه باهاش پرش زد وهی الکی میافتی کاش این مورد کمی بهینه تر می کردن
ارزش خرید داره بازیش به نظرت؟

• Like
Reactions: Sega_genesis

MHD.ir

کاربر سایت
Feb 11, 2017
654
نام
محمد
ارزش خرید داره بازیش به نظرت؟
بنظرم 60 دلار با این قیمتا نه نداره صب کن تخفیف بخوره اینیم که می گن 100 مرحله اشتباهه کلش فک کنم 30تا40 مرحلس
البته نسبت به سه گانه ریمیک خیلی پیشرفت کرده چه از لحاظ گیم پلی و چه گرافیک اگه از اون خوشت اومده اینم نظرت جلب می کنه

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,645
نام
سهيل
از اونجایی که من کلا یکی دوسال عقب تر دارم میام و نخواستم تاپیک قدیمی بالا بیارم اینجا مینویسم. جدیدا NSane Trilogy را تموم کردم و خیلی چیزها با اون چیزی که یادم میومد از زمان PS1 متفاوت بود.

اولا که چقدر نسخه اول و دوم سخت بوده. واقعا پدرم دراومد تا بعضی مراحلش را رد کردم. برعکسش 3 چقدر راحت تر بوده. الان میفهم چرا اون زمان 3 را بیشتر بازی میکردم. بعدش یک نکته عجیبی که با خاطراتم جور در نمیاد کوتاهی بیش از حد نسخه 3 ه. فکر میکردم بازی خیلی طولانی تر بود. من تو ذهنم چند طبقه یادم بود که هر طبقه هم 5 تا از اون دنیاها بود. ولی اینجا یک طبقه بود با پنج تا دنیا بود.

خلاصه یاد خاطراتی کردیم. هرچند تو خاطراتم بازی خیلی بهتر از این بود. حالا باید برم سراغ 4 ببینم چی ساختن.

Version 7

کاربر سایت
Dec 16, 2007
444
از اونجایی که من کلا یکی دوسال عقب تر دارم میام و نخواستم تاپیک قدیمی بالا بیارم اینجا مینویسم. جدیدا NSane Trilogy را تموم کردم و خیلی چیزها با اون چیزی که یادم میومد از زمان PS1 متفاوت بود.

اولا که چقدر نسخه اول و دوم سخت بوده. واقعا پدرم دراومد تا بعضی مراحلش را رد کردم. برعکسش 3 چقدر راحت تر بوده. الان میفهم چرا اون زمان 3 را بیشتر بازی میکردم. بعدش یک نکته عجیبی که با خاطراتم جور در نمیاد کوتاهی بیش از حد نسخه 3 ه. فکر میکردم بازی خیلی طولانی تر بود. من تو ذهنم چند طبقه یادم بود که هر طبقه هم 5 تا از اون دنیاها بود. ولی اینجا یک طبقه بود با پنج تا دنیا بود.

خلاصه یاد خاطراتی کردیم. هرچند تو خاطراتم بازی خیلی بهتر از این بود. حالا باید برم سراغ 4 ببینم چی ساختن.

تا جایی که یادم میاد تفاوت خاصی با سری اصلی ندارن (فقط کمی در کات‌سینها) سختی بازی دقیقا مثل قبله و شماره اول به نظرم بیشتر به خاطر ضعف لول دیزاین و بی تجربه بودن ناتی داگ در اونزمان سخته. شماره سوم هم دقیقا مثل نسخه اصلشه و اونزمانم از همه آسونتر بود و به نظرم بهترین شماره سری هم همین نسخه بود. اگر بخوای شماره سه رو مثل شماره قدیمی 100 درصدش کنی (در اینجا پلت کنی) یه سری مرحله دیگه هم باز میشه ولی کلیتشون شبیه به مراحل اصلین.

و اصلا هم شکی نیست که بازی در اونزمان خیلی لذت بخش تر بوده. هم سنمون خیلی کمتر بوده و هم کلیت بازی نسبت به زمانش چیز جدیدی بود.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,376
نام
سید محمد حسین

پورت نینتندو سوییچ بازی هم بالاخره تایید شد
بازی 12 مارس روی نینتندو سوییچ عرضه میشه
===
ادیت: اوپس یادم رفت :D بازی واسه PC و PS5 و XBS هم تایید شده :D
اونا هم 12 مارس عرضه میشن :D
===
ادیت 2: نسخه PC دیرتر از نسخه های سوییچ و نسل بعدی عرضه میشن، تاریخ عرضه دقیق واسش ندادن گویا

آخرین ویرایش:

Sega_genesis

کاربر سایت
Apr 27, 2021
931
نام
آن بزرگوار

من کراش ۴ هنوز نتونستم تجربه کنم
کراش ۳ گانه اول تجربه کردم و ctr

کراش ۱ واقعا سخترین کراش بود
واقعا گریه در آور بود
سخت بود خیلی
تازه میگفتن دوتا مرحله دیوانه وار سخت بوده حذف کردن

حالا میگی کراش ۴ سختر از کراش ۱؟ ?
اینطوری حتی من سمتش نرم بهتره ?

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر