Multi Platform Crash Bandicoot 4: It's About Time

169825

بالاخره پس از لیک‌های فراوان و با گذشت 22 سال از انتشار آخرین نسخه‌ی شماره‌دار Crash Bandicoot، شماره‌ی چهارم با نمایش تریلری معرفی شد.

این بازی Crash Bandicoot 4: It's About Time نام دارد و 11 مهر 1399 با قیمت 60 دلار برای کنسول‌های PS4 و XONE و در آینده برای کنسول نسل نهمی مایکروسافت XSeriesX منتشر خواهد شد.

در این بازی علاوه بر Crash، شخصیت‌های Coco و Doctor Neo Cortex و Dingodile و Tawna قابل بازی هستند.

گیم‌پلی بازی به سه نسخه‌ی اول وفادار است و تنوع شخصیت‌های قابل بازی + قدرت‌های مختلف ماسک‌ها که به این نسخه اضافه شده، تنوع گیم‌پلی را بسیار بالا خواهد رفت.

این نسخه دارای اسکین‌های زیادی برای شخصیت‌های قابل بازی است که با پیشروی در بازی آزاد خواهند شد و نیازی به پرداخت پول اضافی نیست.

بازی دارای Local Multiplayer است و گیمرها می‌توانند در حالت‌های Checkpoint Race و Crate Combo با یکدیگر رقابت کنند.

شماره‌ی چهارم بسیار گسترده‌تر از شماره‌های قبلی است و شامل دهها مرحله‌ی مختلف است.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

تصاویری از بازی:

11.jpg 44.jpg 22.jpg 33.jpg 55.jpg CB4_Sony_Beat_Screenshot_Dingo.png Quantum_Screenshot_Marketing_Reveal_06.png

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,247
نام
امیر حسین
عالی درستش کردن!!!
و هنوز برام سواله چرا رقص رو توی تریلوژی تغییر داده بودن:(

خود این رقصه هایپ رو بسی برد بالا:-"

یه خبر بزنید طراحی تریلوژی هم تو بازی آنلاک میشه ، من دیگه هیچی ازشون نمیخوام!!! :-"

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,814
نام
نریمان
عالی درستش کردن!!!
و هنوز برام سواله چرا رقص رو توی تریلوژی تغییر داده بودن:(

خود این رقصه هایپ رو بسی برد بالا:-"

یه خبر بزنید طراحی تریلوژی هم تو بازی آنلاک میشه ، من دیگه هیچی ازشون نمیخوام!!! :-"
تریلوژی کلاسیک منظورته یا ریمیک؟ :D
کلاسیک که تو بازی هست. :D

wyf3_img_20201001_220019.jpg

اگه منظورت ریمیک هست (که احتمالا همینطوره :D) نمی‌دونم.

دیزاین کرش تو این شماره به نظرم خیلی بهتره از ریمیکه، قشنگ اون حالت مسخره و احمقانه نسخه های کلاسیک رو داره. :D

• Like
Reactions: Sega_genesis

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,247
نام
امیر حسین
تریلوژی کلاسیک منظورته یا ریمیک؟ :D
کلاسیک که تو بازی هست. :D

wyf3_img_20201001_220019.jpg

اگه منظورت ریمیک هست (که احتمالا همینطوره :D) نمی‌دونم.

دیزاین کرش تو این شماره به نظرم خیلی بهتره از ریمیکه، قشنگ اون حالت مسخره و احمقانه نسخه های کلاسیک رو داره. :D
ریمیک:-"
البتعگه این عکس هم...کلاسیک نیست(یعنی گرافیک عهد عتیق نیست انگار) اما شبیه و برگرفته از اونه....عکس بهتر بیاد، شاید مورد پسند قرار گرفت:D
نه زیادی تغییر کرده...حالا خود کراش هیچ، من با کوکو و کورتکس بیشتر مشکل دارم:-"

• Like

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
چند سال پیش اصلا نمیتونستم تصور کنم اکتیویژن بتونه یه ادامه درخور سه‌گانه بسازه ولی الان بی‌نهایت براشون احترام قائلم چون واقعا با سری کرش دارن با احترام رفتار می‌کنن و ارزشش رو میدونن. همینطوری دری‌وری سر هم نکردن که فن بیس بازی رو سرکیسه کنن.
بازی رو خیلی خوب تونستن مدرن‌سازی کنن و کلا بیشتر از نسخه‌های قبلی میشه به مکانیک‌های گیم‌پلی اعتماد کرد و تا اینجایی که بازی کردم واقعا قشنگ یه آپگرید اساسیه از نظر گیم‌پلی ولی بشدت وفادار هم بودن. این عوض کردن آرت استایل یکمی عجیبه چون وقتی ریمیک سه‌گانه و CTR رو بازی کرده باشید، قشنگ از نظر خوشگلی، یه lvl پایین‌تره و حس دانگرید میده ولی میشه عادت کرد.
خلاصه بخاطر احترامی که اکتیویژن برای Crash قائله، دعای خیر من پشتشونه...ایشالا انقدر COD بفروشن تا زیر اسکناس‌ها خفه بشن :D

Arashmalkian

کاربر سایت
Sep 23, 2020
221
یک نفر نگرفته بازی کلا هایپش نه تنها اینجا اونورم خوابیده زیاد زمان خوبی ریلیز نشد همه فکرشون سمت کنسول های نسل بعد هست منظورم خارجی ها هست

• Like

mamad street

کاربر سایت
Mar 28, 2012
362
سلام چند گیگ هست ؟؟
45 گيگه حدودا
یک نفر نگرفته بازی کلا هایپش نه تنها اینجا اونورم خوابیده زیاد زمان خوبی ریلیز نشد همه فکرشون سمت کنسول های نسل بعد هست منظورم خارجی ها هست
منم موافقم زمان خوبي عرضه نشد ، اكثرا پولاشونو سيو ميكنن براي خريد بازياي بزرگ كه قراره بياد. ولي اگه عاشق سبك پلتفرمر باشي هيچ جوره نبايد ازش بگذري! بازيه خوش ساختيه در كل

• Like
Reactions: Arashmalkian

mamad street

کاربر سایت
Mar 28, 2012
362
يه بازيه چالشي جذاب با طراحي مراحل متنوع و كاستوم هاي جذاب براي كوكو و كراش واقعا از اكتيويژن بعيد بود انقد بهمون حال بده
تا اينجا نمرم به بازي ٩.٥ اون نيم نمره هم بخاطر افت فريم كه يه موقعها رخ ميده كم كردم. اميدوارم يه آپديت بده اونم فيكس شه!

آخرین ویرایش:

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
کاش گیم‌پلی Neo Cortex هم به اندازه گیم‌پلی Tawna و Dingodile فان بود...مخصوصا Tawna که حتی بیشتر از Crash مراحلش رو دوست داشتم.
مرحله یکی مونده به آخر هم یهو بازی به طور وحشتناکی سخت شد! فک کنم نزدیک 100 بار مردم :D پلات کردن بازی رو هم بهتره فراموش کنید...از اون پلات‌هایی هست که خیلی رو مخه و سختی‌ و زمان‌بر بودنش چند برابر نسخه‌های قبلیه.
در کل به عنوان ادامه سه‌گانه راضی بودم ولی میتونست بهتر هم باشه...نسخه بعدی رو هم بدن همین Toys for Bob بسازه، یه سری مشکلات کوچیک رو برطرف کنن، یه Crash بدون نقص میتونن تحویل بدن.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
دست ما که کوتاه موند از بازی
ول شنیدن نظرهای جیرارد نافرم بهم چسبید
کرش کلا فرنچایز کامپلیشن پسند و خوره ایه
اگه این مرد تاییدش کنه، یعنی رسما بازی تو چیزی که باید باشه موفق بوده :x

• Like