Counter Strike 2

درود.
کانتر استریک جدید اینبار با عنوان Global Offensive وارد عرصه جهان بازی های اکشن آنلاین شده.
کانتر استریک یکی از قدیمیترین بازیهای اکشن آنلاین است که از سال 2000 یعنی قریب به 12 سال پیش جای خود را در بین گیمرهای جهان به خوبی باز کرد.
در این تاپیک به بحث در مورد این بازی مهیج و قدیمی خواهیم پرداخت، بازی که به زودی رلیز خواهد شد.

attachment.php

در این سری ما شاهده مپ های قدیمی و پرطرفدار که بار دیگر باز سازی شدن به علاوه مپ های جدیدی خواهیم بود.
هم اکنون نسخه بتای این بازی آماده برای تست است.

Attachments

• 277326_counter-strike-global-offensive.jpg
    277326_counter-strike-global-offensive.jpg
    47.5 KB · مشاهده: 2,075

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,730
نام
رضا.آ
سلام بر شما

ولش کن اصلا طرفش نرو من انقدر اعصابم خورد شد از یکی از بچه ها چیت گرفتم اکانتی که 4 تا اوپرشین داشت رو بن کردن پاکش کردم کلا بری طرفش فقط اعصابت خورد میشه ...

بلاخره من نفهمیدم آنتی چیت داره این بازی یا نداره !
چیتر داره یا نداره ؟ !

Guardian Angel

کاربر سایت
Jan 19, 2011
40
نام
محمد حسین
چیتر داره یا نداره ؟ !

ببین به لول 21 که برسی و پرایم بشی چیتر خیلی کم میشه ، ترجیجا فقط با پرایم ها بازی کن که نداشته باشن و تو متچ میکینگ با پرایم بیفته بازیت . من از هر 10-12 بازی یدونه چیتر بهم میفته

AliShp

کاربر سایت
Nov 22, 2009
1,175
نام
alishp
چیتر داره یا نداره ؟ !

سلامی دوباره

چیتر توی همه بازی هست تو پرایم چه تو معمولی من با اکانت پرایم با 4 تا اپرشین و 5 تا مدال از سال 2015 تا 2020 میرفتم تو بازی از هر 10 تا بازی 8 تاش چیت بود بن نمیشن اگه چیت خوب بزنن شناسایی نمیشن ......
باورت هم نمیشه میتونی بری لایو های اینایی که استریم میکنن مثله فرهاد رپتور این کسایی که کانتر پلی میدن رو ببینی تو لایو تو رنک گلوبال هم بهشون چیتر میخوره بقیه شو خودت حساب کن .....

• Like
Reactions: Adroit

FPS Douug

کاربر سایت
May 9, 2015
118
نام
محمد
والا کلا دور CSGO رو باید خط کشید. من 4 سال پیش DMG بودم. بعد از 4 سال برگشتم و رنکمو باز کردم ولی دیدم همه خیلی شدید یا پرو پلیر شدن واقعا یا چیتر زیاده. با یه اکانت نووا رفتم و دیدم از پلیر های نووا میخوردم. شاید واقعا نوب شدم سنم رفته بالاتر و چند وقتم بازی نکردم، ولی واقعا ایم و ریفلکس همه در حد s1mple بود :D آپر ها هم همگی guardian تشریف داشتن :D
کامیونتی شدیدا تاکسیک مثل دوتا و مملو از هندی های ریجر
فیس ایت هم که مپ رو نمیشه انتخاب کرد بدرد نمیخوره

• Like
Reactions: Adroit and Rohshen

TOOL.

کاربر سایت
Nov 15, 2020
411
والا کلا دور CSGO رو باید خط کشید. من 4 سال پیش DMG بودم. بعد از 4 سال برگشتم و رنکمو باز کردم ولی دیدم همه خیلی شدید یا پرو پلیر شدن واقعا یا چیتر زیاده. با یه اکانت نووا رفتم و دیدم از پلیر های نووا میخوردم. شاید واقعا نوب شدم سنم رفته بالاتر و چند وقتم بازی نکردم، ولی واقعا ایم و ریفلکس همه در حد s1mple بود :D آپر ها هم همگی guardian تشریف داشتن :D
کامیونتی شدیدا تاکسیک مثل دوتا و مملو از هندی های ریجر
فیس ایت هم که مپ رو نمیشه انتخاب کرد بدرد نمیخوره

میشه انتخاب کرد چرا نشه ؟

پرمیوم باید باشید

• Like

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,654
نام
milad
من ۲ سال پیش اینا انقدر تو رزولیشن 800*600 با فریم ۳۰ بازیش کردم دیگه درکی از این موضوع که تو رزولیشن ۱۰۸۰ با فریم ۶۰ به بالا چطور میتونه باشه ندارم
نسخه جدید یا انتقالش به موتور ue5 مشخص نیست کی میاد ؟؟
دیگه این نسخه گندش در اومده از هر ۱۰ نفر ۸ تاش هندی . روسی و چینیه که اکثرا هم چیترن والو هم کاری نمیکنه

Adroit

کاربر سایت
Oct 9, 2008
819
نام
سپهر
Valve کاری نمیکنه چون باید برین سمت Faceit
اونجا حتی یک دونه چیتر پیدا نمیکنید و بازی ها همه در سطح مسابقاتی هست
پسر خوب یکی رو میشناسم از سال 2017 داره تو فیسیت چیت میزنه هنوز بن نشده (نه aimware هست نه interwebz و این چیت های رایگان) خودش میگه از یه انجمن خارجی چیت پرایوت خریده که اون مدل چیت فقط برای اون هست و کس دیگه ای ندارش

حیف که player base کلاینت ESEA برای NA بود وگرنه آنتی چیتش محشر بود

TOOL.

کاربر سایت
Nov 15, 2020
411
پسر خوب یکی رو میشناسم از سال 2017 داره تو فیسیت چیت میزنه هنوز بن نشده (نه aimware هست نه interwebz و این چیت های رایگان) خودش میگه از یه انجمن خارجی چیت پرایوت خریده که اون مدل چیت فقط برای اون هست و کس دیگه ای ندارش

حیف که player base کلاینت ESEA برای NA بود وگرنه آنتی چیتش محشر بود
باشه شما راس میگی
من تایم پلی بازیم 18 هزار ساعت هست و از 2015 Faceit میزنم
تو پرمیوم حتی یک دونه چیتر نداره چون اصلا کسی که ماهی 15 دلار اشتراک Faceit میخره پلر هست و برای پیشرفت داره بازی میکنه نه چیت

Adroit

کاربر سایت
Oct 9, 2008
819
نام
سپهر
باشه شما راس میگی
من تایم پلی بازیم 18 هزار ساعت هست و از 2015 Faceit میزنم
تو پرمیوم حتی یک دونه چیتر نداره چون اصلا کسی که ماهی 15 دلار اشتراک Faceit میخره پلر هست و برای پیشرفت داره بازی میکنه نه چیت
جسارتا اگه ریپلای زدید اما دیگه جوابی به شما ندادم دلخور نشید، چون نه اعصاب نه حوصله بحث با تینیجرها رو ندارم. روزتون بخیر موفق باشید
1639562830419.png
من خودم تو faceit چیت زدم :D
البته اره پرمیومش اوکیه
پریمیومش هم چیت داره برادر جان چیت های پرایوت دارن متاسفانه که detect شدنشون سخته. خیلیا توی پریمیوم بن شدن نوتیفشون واسم اومد elo ما برگشت، الان اسکرین شات میزارم
1639562812106.png

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,353
نام
مــاکــان
پریمیومش هم چیت داره برادر جان چیت های پرایوت دارن متاسفانه که detect شدنشون سخته. خیلیا توی پریمیوم بن شدن نوتیفشون واسم اومد elo ما برگشت، الان اسکرین شات میزارم
شما درست میگی.
اصلا این ادعای بزرگی هست که بگیم روی PC بازیی پیدا بشه که چیت نداشته باشه.
یا آنتی چیتی باشه که جلوی چیترها رو 100% بگیره.

اما همونطور که همتون فرمودین Faceit خیلی شرایط بهتر میکنه و جلوی چیتر 2زاری هارو میگیره.
که خب همین خودش نعمتیه.

• Like

Adroit

کاربر سایت
Oct 9, 2008
819
نام
سپهر
شما درست میگی.
اصلا این ادعای بزرگی هست که بگیم روی PC بازیی پیدا بشه که چیت نداشته باشه.
یا آنتی چیتی باشه که جلوی چیترها رو 100% بگیره.

اما همونطور که همتون فرمودین Faceit خیلی شرایط بهتر میکنه و جلوی چیتر 2زاری هارو میگیره.
که خب همین خودش نعمتیه.
کامنتی از یک انسان بالغ که کلمه به کلمه اش درست هست
🤍🍻🥂🌷
درود به شرفت مرد

• Like
Reactions: m.d.makan

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر