Counter Strike 2D

دوستان و گیمرهای عزیز مخصوصا کانتر بازا ! امروز براتون یه بازی اوردم ! کانتر استرایک هست به صورت 2 بعدی و دوربین ایزومتریک ! خیلی باهاله ! کلی سرور داره و کلی پلیر . مد های جالبی هم داره ! فعلا من تو یه سرور رفتم مد زامبی بود خیلی حال داد . جاتون خالی :d .
تصاویری از محیط بازی :
cs2d01.jpg
cs2d02.jpg
cs2d03.jpg
cs2d04.jpg

اینم سایته بازی واسه دانلود : http://www.cs2d.com/download.php ! حجم بازی 6 مگابایت !
تو سایت چندین تا فایل دیگه هم هست واسه ماد سازی و فایل های سرور اختصاصی ! بعدا در موردش همین جا بحث میکنیم !
دوستان توصیه میکنم که این بازی رو از دست ندید ! خیلی توپه ! خودمونم میتونیم سرور بزنیم و با پینگ خوب با هم بازی کنیم ! :d
به احترام سایت بازی سنتر اسم سرور اسم سایت باشه ! پس هم نمیزارم ! بگین کی قرار بزاریم حد اقل 10 نفری هم بازی کنیم بسه ! >:d<
دوستانی که میخوان بازی رو فول اسکرین اجرا کنن و رزولوشن رو تغییر بدن در مسیر نصب بازی فایل لانچر رو اجرا کنن تنظیمات رو اعمال کنن و روی Create Bat-File For Lunching کلیک کنید ! همونجا یک فایل یک کیلوبایتی میسازه و اونو اجرا کنید تا همیشه با این تنظیمات اجرا بشه ! ;)
یه فایل هم به صورت پیش فرض در پوشه بازی هست : برا فول اسکرین رو CS2D -fullscreen.bat کلیک کنید
yahoo_3.gif
!

این قسمتو میزارم هر کس که تو سایت بازی ثبت نام کرده و اکانت ساخته بگه تا بزارمش تو لیست (باید تو صفحه Option بازی تو قسمت NET یوزر و پسوورد خودتون رو وارد کنید ) :
P3rsia king
Sousiant
Amin
AHP

آخرین ویرایش:

hdxc

کاربر سایت
Apr 29, 2011
1,581
نام
امیرحسین
سرور قاط زد؟؟

---------- نوشته در 05:52 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:50 PM ارسال شده بود ----------

شما اسمتون چی بود؟؟منahp بودم:dخیلی بد بازی میکردم نه:d#:-sاین باتا هوش مصنوعی شون رو چند بود؟؟؟

hdxc

کاربر سایت
Apr 29, 2011
1,581
نام
امیرحسین
damn it سرور ترکید باز/:)

---------- نوشته در 06:21 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:16 PM ارسال شده بود ----------

شما کدوم گروهید؟؟؟این باتا خیلی خولن:d(خول هستند:d)

---------- نوشته در 06:22 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:21 PM ارسال شده بود ----------

من شیلد میگیرم شما با ماشین گان منو ساپرت کنید بریم لهشون کنیم:d

---------- نوشته در 06:24 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:22 PM ارسال شده بود ----------

نمیدونم چرا کولن اعتقادی به کاور گرفتن ندارم:d
چقد حرف زدم:d

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
همتون خوش اومدین ! هر کسی میخواد بازی بگه کی بازی کنیم تا یر یه وقت مناسب سرور بزنیم با هم بازی کنیم !
خاصه امشب بازی کردیمخیلی حال داد :d ! این Prince Of Persia هم خیلی شاخ بازی در می آورد ترکوندمش با M3 ! ذوب شد :d ! ولی با مگنو دهنم سرویش شد :(( !
این هم ما و دوستان : >:d گویا تو این گوشه دو نفر پشت سر هم با M3 له شدند :dبالای صفحه نوشته b-)
پینگ ها زیره 100 هست ;;)

hdxc

کاربر سایت
Apr 29, 2011
1,581
نام
امیرحسین
همتون خوش اومدین ! هر کسی میخواد بازی بگه کی بازی کنیم تا یر یه وقت مناسب سرور بزنیم با هم بازی کنیم !
خاصه امشب بازی کردیمخیلی حال داد :d ! این Prince Of Persia هم خیلی شاخ بازی در می آورد ترکوندمش با M3 ! ذوب شد :d ! ولی با مگنو دهنم سرویش شد :(( !
این هم ما و دوستان : >:d گویا تو این گوشه دو نفر پشت سر هم با M3 له شدند :dبالای صفحه نوشته b-)
پینگ ها زیره 100 هست ;;)
f***k اینا ازکجات؟؟؟:-o:dاین عکس اولیه خداس=))

hdxc

کاربر سایت
Apr 29, 2011
1,581
نام
امیرحسین
منم هستم
میتونید تو
WwW.UnrealSoftware.dE سایت رسمی بازی
منو اد کنید
Sousiant
This user has too many friends/requests!

---------- نوشته در 08:59 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:37 PM ارسال شده بود ----------

قراره بعدی واسه بازی ؟ :-/
هروقت تو بگی:>ولی بیا زامبی کشی:dهمه هم ادم باشن:dحال و حوصله ی زامبی باهوش ندارم:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر