Counter Strike 2D

دوستان و گیمرهای عزیز مخصوصا کانتر بازا ! امروز براتون یه بازی اوردم ! کانتر استرایک هست به صورت 2 بعدی و دوربین ایزومتریک ! خیلی باهاله ! کلی سرور داره و کلی پلیر . مد های جالبی هم داره ! فعلا من تو یه سرور رفتم مد زامبی بود خیلی حال داد . جاتون خالی :d .
تصاویری از محیط بازی :
cs2d01.jpg
cs2d02.jpg
cs2d03.jpg
cs2d04.jpg

اینم سایته بازی واسه دانلود : http://www.cs2d.com/download.php ! حجم بازی 6 مگابایت !
تو سایت چندین تا فایل دیگه هم هست واسه ماد سازی و فایل های سرور اختصاصی ! بعدا در موردش همین جا بحث میکنیم !
دوستان توصیه میکنم که این بازی رو از دست ندید ! خیلی توپه ! خودمونم میتونیم سرور بزنیم و با پینگ خوب با هم بازی کنیم ! :d
به احترام سایت بازی سنتر اسم سرور اسم سایت باشه ! پس هم نمیزارم ! بگین کی قرار بزاریم حد اقل 10 نفری هم بازی کنیم بسه ! >:d<
دوستانی که میخوان بازی رو فول اسکرین اجرا کنن و رزولوشن رو تغییر بدن در مسیر نصب بازی فایل لانچر رو اجرا کنن تنظیمات رو اعمال کنن و روی Create Bat-File For Lunching کلیک کنید ! همونجا یک فایل یک کیلوبایتی میسازه و اونو اجرا کنید تا همیشه با این تنظیمات اجرا بشه ! ;)
یه فایل هم به صورت پیش فرض در پوشه بازی هست : برا فول اسکرین رو CS2D -fullscreen.bat کلیک کنید
yahoo_3.gif
!

این قسمتو میزارم هر کس که تو سایت بازی ثبت نام کرده و اکانت ساخته بگه تا بزارمش تو لیست (باید تو صفحه Option بازی تو قسمت NET یوزر و پسوورد خودتون رو وارد کنید ) :
P3rsia king
Sousiant
Amin
AHP

آخرین ویرایش:

hdxc

کاربر سایت
Apr 29, 2011
1,581
نام
امیرحسین
تاپیک خوابید؟؟؟؟حمید جون بیا دوباره تاپیکو فعال کنb-)

---------- نوشته در 05:58 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:57 PM ارسال شده بود ----------

اسم منم بزار تو اکانتا:ahp

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
تاپیک خوابید؟؟؟؟حمید جون بیا دوباره تاپیکو فعال کنb-)

---------- نوشته در 05:58 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:57 PM ارسال شده بود ----------

اسم منم بزار تو اکانتا:ahp
مگه BF3 میزاره لامصب ؟ من دیگه نمیتونم بیام دوستان ! :d شرمنده یه چند شب دور همی یه دست زدیم خیالی حال داد ولی من دیگه نیستم :(

dude

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,927
نام
امیرعلی
سلام دوستان مثل اینکه باز این تایپیک خوابیده!باید بیدارش کنیم!
حمید بابا جان bf3 رو كنار بلاار ىوستات مهمك ترنى ىيطه بيخيال شو دیگه اِه!)x

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر