Counter Strike 2D

دوستان و گیمرهای عزیز مخصوصا کانتر بازا ! امروز براتون یه بازی اوردم ! کانتر استرایک هست به صورت 2 بعدی و دوربین ایزومتریک ! خیلی باهاله ! کلی سرور داره و کلی پلیر . مد های جالبی هم داره ! فعلا من تو یه سرور رفتم مد زامبی بود خیلی حال داد . جاتون خالی :d .
تصاویری از محیط بازی :
cs2d01.jpg
cs2d02.jpg
cs2d03.jpg
cs2d04.jpg

اینم سایته بازی واسه دانلود : http://www.cs2d.com/download.php ! حجم بازی 6 مگابایت !
تو سایت چندین تا فایل دیگه هم هست واسه ماد سازی و فایل های سرور اختصاصی ! بعدا در موردش همین جا بحث میکنیم !
دوستان توصیه میکنم که این بازی رو از دست ندید ! خیلی توپه ! خودمونم میتونیم سرور بزنیم و با پینگ خوب با هم بازی کنیم ! :d
به احترام سایت بازی سنتر اسم سرور اسم سایت باشه ! پس هم نمیزارم ! بگین کی قرار بزاریم حد اقل 10 نفری هم بازی کنیم بسه ! >:d<
دوستانی که میخوان بازی رو فول اسکرین اجرا کنن و رزولوشن رو تغییر بدن در مسیر نصب بازی فایل لانچر رو اجرا کنن تنظیمات رو اعمال کنن و روی Create Bat-File For Lunching کلیک کنید ! همونجا یک فایل یک کیلوبایتی میسازه و اونو اجرا کنید تا همیشه با این تنظیمات اجرا بشه ! ;)
یه فایل هم به صورت پیش فرض در پوشه بازی هست : برا فول اسکرین رو CS2D -fullscreen.bat کلیک کنید
yahoo_3.gif
!

این قسمتو میزارم هر کس که تو سایت بازی ثبت نام کرده و اکانت ساخته بگه تا بزارمش تو لیست (باید تو صفحه Option بازی تو قسمت NET یوزر و پسوورد خودتون رو وارد کنید ) :
P3rsia king
Sousiant
Amin
AHP

آخرین ویرایش:

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
من 7 یا 7.30 هستم ! ون موقع همه باشید یه دست بزینم حال کنیم ! البته AWP هر کی برداره کیکش میکنم :d:d:d با شاتگان M3 ! :d:d:d
شما بیاین AWP که خوبه RPG وردارین >:d

hdxc

کاربر سایت
Apr 29, 2011
1,581
نام
امیرحسین
اون یکی شاتگانو ور میداریم خوب چه کاریه:d
تا من هستم کسی نمیتونه نفس بکشه چه برسه بخواد سوراخ سوراخ کنه:d
زامبی بزار باو مردیم از بس بمب خنثی کنیم:d
خنثی رو درست نوشتم؟

hdxc

کاربر سایت
Apr 29, 2011
1,581
نام
امیرحسین
آقا منم هستم.ساعت چند؟ منو به اسم Assassin97 میبینید.b-) حالا اسم سرور چیه؟
Bazicenter
ساعت 7
بابا این ماشین گانو چجور میبندن؟:dبازش کردم بینم سالمه یا نه حالا یادم رفته چجور ببندمش:(((:d)

---------- نوشته در 06:47 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:42 PM ارسال شده بود ----------

آره درست نوشتی ولی این سری team death match بزارین
تعداد کم باشه death match تیم نمیخواد:d

---------- نوشته در 06:56 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:47 PM ارسال شده بود ----------

کی سرور میزنه؟حمییید ؟ تبرکه ! افلاینه:d:d:d:d

Ajdar-002

کاربر سایت
Oct 22, 2010
667
منم هستم.با اینکه از بازی خوشم نیومد ولی بازی با ایرانی یه چیز دیگس:x
من اسم سرور بازیسنتر رو چجوری سرچ کنم؟این که اصلا سرچ نداره:d
الان ساعت هفته.سروری هم که نیست.

hdxc

کاربر سایت
Apr 29, 2011
1,581
نام
امیرحسین
منم هستم.با اینکه از بازی خوشم نیومد ولی بازی با ایرانی یه چیز دیگس:x
من اسم سرور بازیسنتر رو چجوری سرچ کنم؟این که اصلا سرچ نداره:d
الان ساعت هفته.سروری هم که نیست.
تو find server تو اون قسمت f*i*l*t*e*r یه قسمتی بنام contain name بنویس اسم سرورو
البته سرور راحت پیدا میشه همیشه اون بالاس

---------- نوشته در 07:12 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:10 PM ارسال شده بود ----------

سرچ داره .گزینه *****ز رو انتخاب کنید.
راستی سرور چی شد؟نیستا!
اگه پینگت خوبه خودت بزن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر