Counter Strike 2D

دوستان و گیمرهای عزیز مخصوصا کانتر بازا ! امروز براتون یه بازی اوردم ! کانتر استرایک هست به صورت 2 بعدی و دوربین ایزومتریک ! خیلی باهاله ! کلی سرور داره و کلی پلیر . مد های جالبی هم داره ! فعلا من تو یه سرور رفتم مد زامبی بود خیلی حال داد . جاتون خالی :d .
تصاویری از محیط بازی :
cs2d01.jpg
cs2d02.jpg
cs2d03.jpg
cs2d04.jpg

اینم سایته بازی واسه دانلود : http://www.cs2d.com/download.php ! حجم بازی 6 مگابایت !
تو سایت چندین تا فایل دیگه هم هست واسه ماد سازی و فایل های سرور اختصاصی ! بعدا در موردش همین جا بحث میکنیم !
دوستان توصیه میکنم که این بازی رو از دست ندید ! خیلی توپه ! خودمونم میتونیم سرور بزنیم و با پینگ خوب با هم بازی کنیم ! :d
به احترام سایت بازی سنتر اسم سرور اسم سایت باشه ! پس هم نمیزارم ! بگین کی قرار بزاریم حد اقل 10 نفری هم بازی کنیم بسه ! >:d<
دوستانی که میخوان بازی رو فول اسکرین اجرا کنن و رزولوشن رو تغییر بدن در مسیر نصب بازی فایل لانچر رو اجرا کنن تنظیمات رو اعمال کنن و روی Create Bat-File For Lunching کلیک کنید ! همونجا یک فایل یک کیلوبایتی میسازه و اونو اجرا کنید تا همیشه با این تنظیمات اجرا بشه ! ;)
یه فایل هم به صورت پیش فرض در پوشه بازی هست : برا فول اسکرین رو CS2D -fullscreen.bat کلیک کنید
yahoo_3.gif
!

این قسمتو میزارم هر کس که تو سایت بازی ثبت نام کرده و اکانت ساخته بگه تا بزارمش تو لیست (باید تو صفحه Option بازی تو قسمت NET یوزر و پسوورد خودتون رو وارد کنید ) :
P3rsia king
Sousiant
Amin
AHP

آخرین ویرایش:

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
آقايون امتحان كنيد خيلي حال ميده!:dمن كه خيلي خوشم اومد...
من هستم اگه تعداد بره بالا...
راستي من صفحه رو كه FullScreen ميكنم ولي بازي همون صفحه كوچيك هست و دورش صفحه سيا ميشه؟:-/مشكل چيه ؟ راهي داره كه كامل فول اسكرين بشه؟
راستي حميد جان اون سوالهامو اگه ممكنه همينجا جواب بده لطفا....
این صفحه همینه ! ولی بد نیست ! خیلی حال میده بازیش ! :x ! او اصلحه ه بستگی به مد بازی و تنظیمات سرور داره ! این RPG هم چیزه خوفی هست ! تا حالا که تو کانتر ندیده بودم ! کلا بازی زیر و رو عوض شده ! مد های جالبی هم داره ! لا اقل 3 4 نفرتون بیاین بازی کنیم ! 5 6 نفر باشیم بسه به خدا :d

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
چرا خالی میبندی کی منو قورت داد:|
حیف که عکس اسکوربورد رو پاک کردم ! وگرمه میدونستم چیکار کنم ؟ یه بار لای درخت کمپ کردم خفت شدی ! یه بارم تو کمپ کردی ولی خفتت کردم ! دیگه بقیه بماند با M4 و AK47 چه بلایی سرت آوردم ! :d>:)

---------- نوشته در 02:12 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:11 PM ارسال شده بود ----------

بچه ها امشب پایه هستین ؟ ساعت 9 ؟ /:)

ped_gamer

کاربر سایت
Aug 11, 2011
310
نام
پدرام
حیف که عکس اسکوربورد رو پاک کردم ! وگرمه میدونستم چیکار کنم ؟ یه بار لای درخت کمپ کردم خفت شدی ! یه بارم تو کمپ کردی ولی خفتت کردم ! دیگه بقیه بماند با M4 و AK47 چه بلایی سرت آوردم ! :d>:)
پس چرا ترکیدنای خودتو نمی گی؟:p

hdxc

کاربر سایت
Apr 29, 2011
1,581
نام
امیرحسین
دمت گرم خیلی حال میده:xتو مپ TINY CONSTRUCTION زدم تعداد نفرات 1000 که حداکثر ادمارو بیاره همه هم بات:dبسی حال داد

ped_gamer

کاربر سایت
Aug 11, 2011
310
نام
پدرام
الان بیا من هستم یه دست بزنیم:d

---------- نوشته در 03:58 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:18 PM ارسال شده بود ----------

این یارو چرا چشم هاش اینجوریه=))
cs2d.jpg

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
بچه ها چیکار کنیم ؟
یه زمانی رو تعیین کنید خب ! من که نمیتونم هر موقع پیام دادین بیام ! یا نیستم یا کار دارم ! یه ساعت مشخص کنید ! مثلا من امروز ساعت 6 تا 8 کلاس دارم ! چیکار کنیم ؟ :d

---------- نوشته در 04:20 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:14 PM ارسال شده بود ----------

الان بیا من هستم یه دست بزنیم:d

---------- نوشته در 03:58 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:18 PM ارسال شده بود ----------

این یارو چرا چشم هاش اینجوریه=))
cs2d.jpg
منم قبلا که دیدمش کلی خندیدم :))

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر