Counter Strike 2

درود.
کانتر استریک جدید اینبار با عنوان Global Offensive وارد عرصه جهان بازی های اکشن آنلاین شده.
کانتر استریک یکی از قدیمیترین بازیهای اکشن آنلاین است که از سال 2000 یعنی قریب به 12 سال پیش جای خود را در بین گیمرهای جهان به خوبی باز کرد.
در این تاپیک به بحث در مورد این بازی مهیج و قدیمی خواهیم پرداخت، بازی که به زودی رلیز خواهد شد.

attachment.php

در این سری ما شاهده مپ های قدیمی و پرطرفدار که بار دیگر باز سازی شدن به علاوه مپ های جدیدی خواهیم بود.
هم اکنون نسخه بتای این بازی آماده برای تست است.

Attachments

• 277326_counter-strike-global-offensive.jpg
    277326_counter-strike-global-offensive.jpg
    47.5 KB · مشاهده: 2,075

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
منم بازی را خریدم بعد از چندی سال که تو گیم نت بازی میکردم برمیگردم:d
اد کنید و ادرس سرور های ایرانی را لطفا بدید ...

N.i.n.j.a

کاربر سایت
Dec 27, 2012
1,494
نام
つばさ
یه سری بسته بهت میده که میشه باهاشون تفنگ باز کرد. ولی نیاز به کلید داره . این کلید ها رو باید از چه روشی بدست اورد ؟؟؟ :-/

Durance

کاربر سایت
Jan 19, 2014
560
آقا من این بازی رو باید چجوری تهیه کنم ک بتونم آنلاینم بازی کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

الان با این نت که عملا نمیشه بازی کرد ولی در صورت تمایل باید بازی رو بصورت گیفت یا سی دی کی استیم تهیه کنید :)

Dante Redfield

کاربر سایت
Nov 6, 2010
91
نام
محمد
میشه بیشتر توضیح بدی؟؟؟؟؟؟؟؟
مثلا چجوری از استیم بگیرم یا گیفت چیه.
چون من از پیارسال خدمت بودم تازه سربازیم تموم شده یه 2 سال از گبم و بازی جدا شده بودم الان زیاد اطلاعات ندارم

ir-dl

کاربر سایت
Oct 28, 2011
743
نام
علیرضا
کلید ها رو می تونید از مارکت استیم یا مارکت خود بازی بخرید با استیم والت ! یا اینکه از سایت ایرانی بخرید !
تو مارکت می تونید علاوه بر کلید خود گان ها رو پیدا کنیدو بخرید >>>> این یکی از سایت هایی که می شه تو اون گان مورد نظر رو پیدا کرد و لینک مارکتو دید !
CS:GO Skins - Your source for all in-game skins.

Hamidrezatop

کاربر سایت
Dec 6, 2011
791
نام
Hamidreza
منم میخوام بخریم بازی اصلا اطلاعی ندارم چطوری قیمتش چنده دی ال سی هم داره اگه داره قیمش جدا هست؟ بعد اسلحه که تو بازی موجوده به نسبت لول میده یا باید خرید .؟ با پول خود بازی یا بیاد دلار بدیم ؟ چطوری کلا؟

Parsa13

کاربر سایت
Nov 16, 2011
2,232
منم میخوام بخریم بازی اصلا اطلاعی ندارم چطوری قیمتش چنده دی ال سی هم داره اگه داره قیمش جدا هست؟ بعد اسلحه که تو بازی موجوده به نسبت لول میده یا باید خرید .؟ با پول خود بازی یا بیاد دلار بدیم ؟ چطوری کلا؟
ميتونين توى سايت هاى ايرانى به قيمت حدودا ٢٠ تومن بازى رو گير بيارين
تفنگ هاى بازى از اول همه بازن و فقط براى خوشگلى براى تفنگ هات اسكين ميگيرى
دى ال سى نداره
بازى كلا لولى نيست فقط رنك داره كه يك چيز نسبتا سر كاريه به نظرم (فقط با بالا رفتن رنكت ملت بازيشون هم نسبتا بهتر ميشه)
طبيعتا براى خريد اسكين تفنگ بايد دلار خرج كنى
خود بازى هم به طور شانسى اسكين دراپ ميكنه بعضى موقع ها

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر