Counter Strike 2

درود.
کانتر استریک جدید اینبار با عنوان Global Offensive وارد عرصه جهان بازی های اکشن آنلاین شده.
کانتر استریک یکی از قدیمیترین بازیهای اکشن آنلاین است که از سال 2000 یعنی قریب به 12 سال پیش جای خود را در بین گیمرهای جهان به خوبی باز کرد.
در این تاپیک به بحث در مورد این بازی مهیج و قدیمی خواهیم پرداخت، بازی که به زودی رلیز خواهد شد.

attachment.php

در این سری ما شاهده مپ های قدیمی و پرطرفدار که بار دیگر باز سازی شدن به علاوه مپ های جدیدی خواهیم بود.
هم اکنون نسخه بتای این بازی آماده برای تست است.

Attachments

• 277326_counter-strike-global-offensive.jpg
    277326_counter-strike-global-offensive.jpg
    47.5 KB · مشاهده: 2,075

Parsa13

کاربر سایت
Nov 16, 2011
2,232
WTF !! آقا این سیستم رنک دهی چرا اینجوریه ؟!؟! من بازی که میکنم از رنکم کم میکنه به جای اینکه اضافی کنه با اینکه بازی رو میبرم :| الان از Silver Elite Master به 2 درجه پایین تر رسیدم (4 پر) قضیش چیه دقیقا ؟؟

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
سلام

ببخشید میخواستم بدونم که برای مولتیپلیر میشه با 512 مخابراط انجام داد این بازی رو یا نه ؟ پینگش اذیت نمیکنه ؟

ببخشید راستی چطوری باید بازی رو دانلود کرد ؟ اونوخت بعد از خرید کد gift ش رو وارد میکنیم ؟

ممنون

PipBoy3000_v2

کاربر سایت
Mar 6, 2009
976
سلام

ببخشید میخواستم بدونم که برای مولتیپلیر میشه با 512 مخابراط انجام داد این بازی رو یا نه ؟ پینگش اذیت نمیکنه ؟

ببخشید راستی چطوری باید بازی رو دانلود کرد ؟ اونوخت بعد از خرید کد gift ش رو وارد میکنیم ؟

ممنون

من با 256 مخابرات دارم بازی میکنم. سرور های ایرانی بدون مشکل میشه بازی کرد و بدون لگ. سرور های خارجی هم اوکی هست. پینگم قبلاً 270 اینا بود الان 170 هست.
بازی رو من تو سه چهار روز دانلود کردم و یبار ریست شد بخاطر آپدیت.
میتونی صبر کنی تو حراجی 75% بخری. حدود 13 تومن فکر کنم در بیاد.

voyage

کاربر سایت
Feb 25, 2011
265
نام
erfan
سلام باید بازی از اسیتم خرید با گیفت کارت؟ چند میشه به تومان؟ کی تخفیف میخوره که اون موقع بخرم؟

سلام . میتونید از سایت های ایرانی بازیرو تهیه کنین , من 22 خریدم الان هم که میبینید سایت های ایرانی بین 15 تا 25 میفروشن جزو همون تخفیف استیم هست :D (20 ت قیمت بازی)

پ.ن : دیگه از این بیشتر تخفیف نمیخوره پس عجله کن :d

PipBoy3000_v2

کاربر سایت
Mar 6, 2009
976
درود .

دوستان با پینگ حدود چقدر بدون لگ میشه این بازی را انجام داد ؟!

جالبه من بعضی وقت ها با پینگ 350 بدون لگ بازی میکنم. ولی چند وقت پیش با پینگ 160 بازیم یکم لگ داشت.

بستگی به نت ات داره. ولی سرور های ایرانی هست مطمین باش بازیت زمین نمی مونه!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر