Counter Strike 2

درود.
کانتر استریک جدید اینبار با عنوان Global Offensive وارد عرصه جهان بازی های اکشن آنلاین شده.
کانتر استریک یکی از قدیمیترین بازیهای اکشن آنلاین است که از سال 2000 یعنی قریب به 12 سال پیش جای خود را در بین گیمرهای جهان به خوبی باز کرد.
در این تاپیک به بحث در مورد این بازی مهیج و قدیمی خواهیم پرداخت، بازی که به زودی رلیز خواهد شد.

attachment.php

در این سری ما شاهده مپ های قدیمی و پرطرفدار که بار دیگر باز سازی شدن به علاوه مپ های جدیدی خواهیم بود.
هم اکنون نسخه بتای این بازی آماده برای تست است.

Attachments

• 277326_counter-strike-global-offensive.jpg
    277326_counter-strike-global-offensive.jpg
    47.5 KB · مشاهده: 2,076
مگه clash of clans که کامل سرور سایدد باشه . چیتر نداره و بعدش vac داره ؟ :|
Dota 2 Cheat | AIMWARE.net (دیگه هر کی کانتر بازی کرده باشه با فرقه aimware و ریجرهاش آشنا هست پس ایرادی نداره دیگه)
WTF اصن چیکار میکنه این چیت؟! :|
اما در کل وضعیت کانتر خرابه و نیازی هم به انکار نداره همه هم میدونن اگه کسی بخواد بازی کنه میکنه با حرفای بقیه از بازی دوری نمیکنه کسی هم نخواد بازی کنه نمیکنه. بنظرم باید فروش بازی رو متوقف کنن و چیتر هارو هم VAC کنن و ما به خوبی و خوشی به بازیمون بپردازیم :دی

اما در کل وضعیت کانتر خرابه و نیازی هم به انکار نداره همه هم میدونن اگه کسی بخواد بازی کنه میکنه با حرفای بقیه از بازی دوری نمیکنه کسی هم نخواد بازی کنه نمیکنه. بنظرم باید فروش بازی رو متوقف کنن و چیتر هارو هم VAC کنن و ما به خوبی و خوشی به بازیمون بپردازیم :D
حالا میرم با 13.5 دلار میخرم و بهت میگم :D
اگه اینکارو کنه که کُلی شغل و درآمدزایی از بین میره=)) بهترین کار اینه که اشتراک ESEA بخرید و خیالتون کاملاً از وجود هر چیتری داخل mmهاش راحت باشه(یا حداقل faceit premium).

• Like
Reactions: Adroit and jeenas
اما در کل وضعیت کانتر خرابه و نیازی هم به انکار نداره همه هم میدونن اگه کسی بخواد بازی کنه میکنه با حرفای بقیه از بازی دوری نمیکنه کسی هم نخواد بازی کنه نمیکنه. بنظرم باید فروش بازی رو متوقف کنن و چیتر هارو هم VAC کنن و ما به خوبی و خوشی به بازیمون بپردازیم :D
اصلا من نمیدونم چرا انقد کامیونیتی بازی های ولو f*cked up ان. نه از اون دوتا که مزخرف ترین کامیونیتی تاریخ رو واسه هر بازی داره، نه هم از این cs go h
اونروز رفتم مچ 2تا روسی گیرم افتادن شروع میکنن ترول کردن، یارو انقد موقع تیر زدن اومد حلوم که کیک شدم :| کلا چسبیده بود در من
چیتر ها هم که جای خود دارن

• Like
Reactions: Adroit and jeenas
حالا میرم با 13.5 دلار میخرم و بهت میگم :D
اگه اینکارو کنه که کُلی شغل و درآمدزایی از بین میره=)) بهترین کار اینه که اشتراک ESEA بخرید و خیالتون کاملاً از وجود هر چیتری داخل mmهاش راحت باشه(یا حداقل faceit premium).
منتظرم :دی
ESEA دقیقا چی هست؟!

اصلا من نمیدونم چرا انقد کامیونیتی بازی های ولو f*cked up ان. نه از اون دوتا که مزخرف ترین کامیونیتی تاریخ رو واسه هر بازی داره، نه هم از این cs go h
اونروز رفتم مچ 2تا روسی گیرم افتادن شروع میکنن ترول کردن، یارو انقد موقع تیر زدن اومد حلوم که کیک شدم :| کلا چسبیده بود در من
چیتر ها هم که جای خود دارن
Ah Please :D

• Like
Reactions: FPS Douug
یه چیزی مثله همون competitive کانتر معمولی , ولی مچ میکینگ خاص خودش رو داره و آنتی چیت مخصوصش رو . هیچ سایتی چیتی برای esea یا face it client نمیفروشه.
حالا اینی که میگی خوردنیه؟یا پوشیدنیه؟ :دی
از کجا میشه خرید؟
قیمتش چجوریاس؟

Arguably, the things that cost the ongoing subscription money ($7/month) to ESEA are: 128 tick servers, where a 10 players server has at most $70/month of subscriptions to help it run. Of course you have people with ESEA week passes, hence the "at most".
:|
الان نفهمیدم.7 دلار در ماه یا 70 دلار؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Arguably, the things that cost the ongoing subscription money ($7/month) to ESEA are: 128 tick servers, where a 10 players server has at most $70/month of subscriptions to help it run. Of course you have people with ESEA week passes, hence the "at most".
الان نفهمیدم.7 دلار در ماه یا 70 دلار؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من كه درمورد اينا اطلاع ندارم ولي تو متني كه گذاشتيد گفته ٧ دلار اشتراكشه كه يه سروره ده نفره با ٧٠ دلار ران ميشه (يعني همون نفري ٧ دلار)

آها پس خدا روشکر.
قلبم وایساده بود :D
من برم یه دست پلی بدم :D
خیلی هم زندگانی رو سخت نگیر, همین mmکانتر معمولی هم خوبه .
در ضمن face it یه آنتی چیت سروری هم داره که داخل سرور بروزر با اسم face it مشخصه , اینجا هکرارو صد در صد بن نمیکنه اما خیلی محدودشون میکنه که مثلاً تنظیمات عادی داشته باشن و rage hack نزنن.

• Like
Reactions: Adroit
این که دیگه رنک داون میشی بخاطر چیترها یا 90درصد لابی ها چیتر دارن , اغراقه
اصلا اگه توی MM چیتر بن بشه توی رنک هیچکس حساب نمی شه اون بازی، چه مثبت چه منفی. با این تغییرات جدید هم که ریج هکر ها به ساعت نرسیده بن می شن. ولی خوب چیتر زیاد هست، توی Recently Playedـه استیم که بری راحت 20-30 درصد بازی ها یه بن شده توشون هست که خوب اذیت می کنه:دی

اصلا اگه توی MM چیتر بن بشه توی رنک هیچکس حساب نمی شه اون بازی، چه مثبت چه منفی. با این تغییرات جدید هم که ریج هکر ها به ساعت نرسیده بن می شن. ولی خوب چیتر زیاد هست، توی Recently Playedـه استیم که بری راحت 20-30 درصد بازی ها یه بن شده توشون هست که خوب اذیت می کنه:D
واسه من این اتفاق پیش نیومده تا حالا, با چیترهای زیاده هم تیمی شدم و فرقی نداشته واسم که یک win بخواد تاثیری روی رنکم بزاره ! . vac انقدر طولش میده تا یکی رو بن کنه که تا اون موقع طرف داشته 10تا وین اول رو میگرفته , الانا دیگه supreme fc شده. این روش وقتی واقعاً تاثیرگذاره که طرف کمتر 24ساعت تغییرات رو ببینه چون یارو 3تا mm زده باشه دیگه اون یکی تاثیری روی بقیه نداره. ریجرها هم روشی خیلی ساده دارن که آنتی چیت overwatch رو زمین گیر میکنه, مگر اونایی که به قصد خواستن بن بشن یا براشون مهم نبوده.

• Like
Reactions: Adroit
Summer sale استیم از تیر شروع میشه تا 14 تیر.
وایسم اون موقع بگیرم یا الان بگیرم؟
آف میخوره سی اس گو؟
اگه آف خورد حدودا چقدر میشه قیمتش؟
بیشتر از 50 درصد آف نمی خوره قطعا، احتمالا کمتر بخوره حتی. اما شما از الان کردیت و گیفت کارت رو آماده کن که نمی تونی بگی دلال واست بخره گیفت کنه. مستقیم باید بگیری خودت.
یادش بخیر من کل تاریخچه کانتر رو گرفتم 12 دلار:)) به احتمال زیاد 33 درصد تخفیف می دن که می شه 10 دلار حدودا.

• Like
Reactions: Cr3diT0r

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or