Counter Strike 2

درود.
کانتر استریک جدید اینبار با عنوان Global Offensive وارد عرصه جهان بازی های اکشن آنلاین شده.
کانتر استریک یکی از قدیمیترین بازیهای اکشن آنلاین است که از سال 2000 یعنی قریب به 12 سال پیش جای خود را در بین گیمرهای جهان به خوبی باز کرد.
در این تاپیک به بحث در مورد این بازی مهیج و قدیمی خواهیم پرداخت، بازی که به زودی رلیز خواهد شد.

attachment.php

در این سری ما شاهده مپ های قدیمی و پرطرفدار که بار دیگر باز سازی شدن به علاوه مپ های جدیدی خواهیم بود.
هم اکنون نسخه بتای این بازی آماده برای تست است.

Attachments

• 277326_counter-strike-global-offensive.jpg
    277326_counter-strike-global-offensive.jpg
    47.5 KB · مشاهده: 2,076

Moriarty

Napoleon of Crime
کاربر سایت
Feb 19, 2017
1,151
به همون دلیلی که من نفهمیدم چرا این بازی با این همه طرفدار چرا هیچ وقت برای کنسول های نسل8 نیومده؟؟؟
مگه کسی هنوز کانتر رو روی کنسول بازی میکنه,که بخوان برای کنسولای نسل هشت هم بیارن ؟ فکرش رو بکن کانتر,کنسول,کنترلر !

• Like
Reactions: Adroit

jeenas

کاربر سایت
Jul 24, 2014
866
نام
مصطفی
آره اما ممکنه,غیر ممکن نیست مثله کنترلر ... نه فقط برای cs, گیم پلی بهترینای کنسولی بتل و کالاف رو هم ببینی مثله پلیرای معمولی پی سی ایم میکنن .
من خودم روی کنسول FPS زیاد بازی کردم اما هرجوری که حساب کنی اون چزخش 360% یهویی موس رو اونجا نداری و اینکه کنسولا ایم هلپر دارن این دو مورد تفاوت هایی بود که بیشتر توی چشمن

jeenas

کاربر سایت
Jul 24, 2014
866
نام
مصطفی
واقعا، من با موس نمی تونم درست ایم کنم، با کنترلر مگه می شه Spray کرد اخه؟:D حالا اسپری هم نه، یه Burstـه 4-5 تیر هم نمی شه کنترل کرد:D
دقیقا!
فکر کن یه خشاب کامل AK-47 بخوای خالی کنی با کنترلر :D

• Like
Reactions: saphire

jeenas

کاربر سایت
Jul 24, 2014
866
نام
مصطفی
دیگه تو پی سی هم چنین اعتماد به سقفی نداریم که تمامش رو کنترل کنه .
ماد های زیادی هست توی ورکشاپ که کمک میکنه مسیر اسپری هر اسلحه رو یاد بگیریم و کنترل کنیم که نیاز به تمرین زیاد داره اما در کل حق با شماست نمیشه همه ی خشاب رو کنترل کرد بعد فکر کنید با کنترل بخوان این کارو بکنن

• Like

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
بازی ای که صبح تا شب مشغولش بودم رو چهار ماهه که کنار گذاشتم و توی این مدت حتی یکبار هم بازش نکردم
علتش هم دو مورده 1-چیتر ها 2-بچه دبیرستانیا
اولی موافقم خودم زخم خورده ی چیتر هستم و تا بحال نشده اینقدر حالم از کانتر بخاطر وجود چیتر بهم بخوره چون رنکم رو از دست دادم صفحات قبل هم گفتم...
2-بچه دبیرستانی هم که تو همه بازی های پیدا میشه مخصوصا اگر ایرانی باشه با نواع و اقسام فحش ناموسی که تابحال بلد نبودید آشنا میشید،وقتی دو تا کوچولو بهم میگن بیا بازی کنیم در صورت اصرار زیاد یه دست میزنم بعدش اینقدر جواب رد میدم خودش میزنه منو پاک میکنه
اگر دوست دارید شان و شخصیت خودتون حفظ بشه به هیچ وجه با یه بچه زیر 18سال بازی نکنید

AhmadGr

کاربر سایت
Jan 17, 2014
991
نام
Ahmad
اولی موافقم خودم زخم خورده ی چیتر هستم و تا بحال نشده اینقدر حالم از کانتر بخاطر وجود چیتر بهم بخوره چون رنکم رو از دست دادم صفحات قبل هم گفتم...
2-بچه دبیرستانی هم که تو همه بازی های پیدا میشه مخصوصا اگر ایرانی باشه با نواع و اقسام فحش ناموسی که تابحال بلد نبودید آشنا میشید،وقتی دو تا کوچولو بهم میگن بیا بازی کنیم در صورت اصرار زیاد یه دست میزنم بعدش اینقدر جواب رد میدم خودش میزنه منو پاک میکنه
اگر دوست دارید شان و شخصیت خودتون حفظ بشه به هیچ وجه با یه بچه زیر 18سال بازی نکنید
:)):)):)) دقیقا همینه
یعنی هر بازی میرم یه پسر با صدای نازک شروع میکنه حرف زدن ، اولین نفر میمیره و شروع میکنه فحش دادن
این رفتار رو از سن بالاتر ها خیییییییلی کم دیدم اما بچه مدرسه ای ها 95 درصدشون همینشکلی رفتار میکنن :|
توو همه بازی ها هم هستن اما انصافا توو کانتر خییییییلی زیادن
مثلا من Dota 2 یا Overwatch که میرم کمتر از اینچیزا میبینم
منم سر همینچیزاست که 1 ساله کانتر نرفتم :| شاید ماهی یک دست برم اونم واسه وقت گذرونی

• Like

Moriarty

Napoleon of Crime
کاربر سایت
Feb 19, 2017
1,151
توی این دو روز اگر weapon expert بازی کنید با hydra pass , امتیاز بیشتری میگیرید. نمیدونم چرا همون موقع که یه بازی رو بُردم و دیگه ستاره ای بهم نمیده , اینو نمایش داد :|
ولی خیلی امتیاز بالایی میده, حدوداً 2500xp واسه یه بُرد...

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر