Counter Strike 2

درود.
کانتر استریک جدید اینبار با عنوان Global Offensive وارد عرصه جهان بازی های اکشن آنلاین شده.
کانتر استریک یکی از قدیمیترین بازیهای اکشن آنلاین است که از سال 2000 یعنی قریب به 12 سال پیش جای خود را در بین گیمرهای جهان به خوبی باز کرد.
در این تاپیک به بحث در مورد این بازی مهیج و قدیمی خواهیم پرداخت، بازی که به زودی رلیز خواهد شد.

attachment.php

در این سری ما شاهده مپ های قدیمی و پرطرفدار که بار دیگر باز سازی شدن به علاوه مپ های جدیدی خواهیم بود.
هم اکنون نسخه بتای این بازی آماده برای تست است.

Attachments

• 277326_counter-strike-global-offensive.jpg
    277326_counter-strike-global-offensive.jpg
    47.5 KB · مشاهده: 2,076
برو تو سرور کژوال یا دثمچ ببین میتونی مرغا رو بکشی؟ اگه فقط زخمی میشن و نمی میرن یعنی اونروز، روز خیلی بدی برای کانتر زدن هست! :دی

یه net_graph 1 رو هم بزن. tick rate باید 64 باشه و cmd rate هم 64.
loss باید نزدیک صفر و پینگت هم قابل قبول باشه (زیر 170 بنظرم خوبه! :V)
fps هم ترجیحاً از rate باید بیشتر باشه یعنی بالای 64.

خوب برگردیم رو مرغا!! اگه دیدی مرغا میمیرن ولی خودت نمیتونی کسی رو بکشی، خبر بدی برات دارم! :V

:دی اونقدرها هم دیگه noob نیستم ، تو Deathmatch تا 10-12 نفر هم میکشم ولی خوب مثلا به 20-30 تا نمیرسه :دی

پینگم 230 هست ، اون net graph و اینا رو توضیح میدی ؟

نه یک بار امتحان کردم مرغه پر پر شد .

سیستمت قدیمیه ؟ fps چقدره ؟

لپ تاپ برای دو سال پیش البته لپ تاپ قوی هستش ، تو منو رو 30 قفله . توی بازی رو 30 قفله گاهی رو 29 میاد . با شارژر تو منو 180 ، تو بازی 180-190 . البته تنظیماتش دقیق نیست چند وقت پیش که دفعه اول خواستم بازی کنم همینطوری تنظیماتش رو بالا پایین کردم .

سلام ، من این بازی رو شروع کردم . ( یعنی خیلی وقت پیش شروع کرده بودم ولی ول کردم ) مشکلم این هست هیشکی رو نمیتونم بکشم !!!

یعنی پارسال که بازی میکردم 7 نفری میانگین میکشتم ولی الان به زور 1 نفر میکشم ، ایرادم کجاست ؟ مثلا یکی میاد جلوم 5 تا hp داره بعد من با 100 hp به تیر میبندمش بعد اون منو میکشه !!!!!! ( واقعا اتفاق افتاده ) حتی میپرم رو هوا ، میشینم ، راه میرم . تو هر حالت که تیراندازه میکنم من میمیرم . بعد رو یکی 20 تا تیر خالی میکنم ولی تو replay نشون میده که من فقط دارم نگاه میکنم و هیچ کاری نمیکنم ولی طرف مقابل منو میکشه !!!
شما از بهتره از روش Delete CSGO به زندگی ادامه بدید D:

همونطور که دوستمون گفت، باید توی سرور های Casual بازی کنی، گرم شی. بهترین روش هم Camping هست ! بشین یه جا، هرکی اومد بزن :))

من ترغیب شده بودم این بازی رو بخرم اما کانتر کلا با عقل و مغز و منطق و هیچ چیز دیگه جور درنمیاد صدها برابر بدتر از CODهست

مگه بازی باید منطقی باشه؟ :d
چرا بدتر و غیر منطقی؟ میشه چند مورد رو ذکر کنید متوجه بشیم؟

مگه بازی باید منطقی باشه؟ :d
چرا بدتر و غیر منطقی؟ میشه چند مورد رو ذکر کنید متوجه بشیم؟
شنیدم اینروزا چیتر توش زیاد شده با revolverمیان همه رو لت و پار میکنند!! نظرات توی استیم رو خوندم همه منفی با اینکه very postiveهست

:دی اونقدرها هم دیگه noob نیستم ، تو Deathmatch تا 10-12 نفر هم میکشم ولی خوب مثلا به 20-30 تا نمیرسه :دی

پینگم 230 هست ، اون net graph و اینا رو توضیح میدی ؟

نه یک بار امتحان کردم مرغه پر پر شد .

اگر پینگت 230 پس مشکل از خودته چون من تو بازی از پینگ 170 بگیر تا 350 هیچ مشکلی ندارم بیشتر مواقع MVP میگیرم

- - -ویرایش - - -

شنیدم اینروزا چیتر توش زیاد شده با revolverمیان همه رو لت و پار میکنند!! نظرات توی استیم رو خوندم همه منفی با اینکه very postiveهست

اصلا اینطوری نیست از هرکی شنیدی بدون سرکارت گذاشته فقط اول اپدیت REVOLVER که اضافه کرد یک خورده میزان دمیجش بالا بود که فیکس شد

- - -ویرایش - - -

من این بازی رو چند وقتیه که آفلاین بازی می کنم می خواستم ببینم اگه هنوز شلوغه بیام مولتی.
نظرتون چیه؟

از من میشنوی از همین الان شروع کن بهترین بازی دنیاست

ورژن 1.6 بازی هنوز شلوغه :دی
این که غوغاست :دی
ولی وقتی ظرفیت لابی رو نگاه می کنم جا داره اینجوری نیست که پُر باشه.

- - -ویرایش - - -

بدون ارورر دادن ؟!
اصولا اررور میده اگر نه

یه بار فایل بازیت رو Verify کن
نه ارور نمی ده. چجوری باید verify کنم؟

سلام دوستان من تازه خریدم اگه پایه هستید ادد کنید با هم بازی کنیم :d
daniylsardari
ولی هنوز دانلودش تموم نشده تموم شد خبر میدم

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن