Cory Barlog به استدیو Sony Santa Monica بازگشت

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
cory-barlog.png

کارگردان سابق سری God of War، آقای Cory Barlog پس از جدایی در سال 2007 به استدیو Sony Santa Monica بازگشتند.
ایشان در PS Blog اعلام کرده اند که در حال کار بر روی یک پروژه بسیار بزرگ بودند.
صحبت های آقای Barlog:
از من می پرسید بر روی چه چیزی کار میکردم؟ سوال خوبی است اما متاسفانه نمی توانم فعلا بگویم.همینقدر که آن بازی بسیار بزرگ است، و بر استانداردهایی که پایه گذاری کردم خواهند ماند همین الان که دارم این را می نویسم در حال تشکیل یک تیم هستیم.ما در دنیا به دنبال بهترین ها هستیم.اگر همین لحظه که دارید این را می خوانید، شما اهل ریسک هستید و احساس می کنید می توانید خوب عمل کنید در Sony Santa Monica منتظر تماس شما هستم.
در ماه ژوئن رئیس استدیو Avalanche Studios اعلام کرد که آقای Barlog بر روی Mad Max کار نمی کند.
VG247

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
پس با سانتا مونیکا دارن روی یک پروژه بزرگ نسل بعدی کار میکنن ! این رفیقمون بهترین نسخه از سری GOW رو کارگردانی کرده، بسیار کارش درسته.

خوشحالیم که چنین نابغه ای دوباره برگشته پیش بروبچه های سانتا مونیکا .

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,020
نام
آریا
WOW !!!
بدون شک (میدونم سلیقه ای هست ولی بازم تأکید میکنم بدون شک ! :D ) نسخه دوم GoW بهترین نسخه اون بود ، نسخه ای که Cory Barlog کارگردانی کرد.
اگه کارگردانی نسخه بعدی GoW رو بدن به Barlog محشر میشه ! :D (اگه به کارگردانی نسخه بعدی نمیرسه هم حداقل نظارت کنه) بازی هم واقعاً دیگه نیاز به یه سری تغییرات و اضافه شدن کاراکترها و داستان جدید داره و باید کلهم از اون ماجراهای قبلی بیان بیرون.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,269
نام
امیر حسین
بسیار هم عالی!!!! :bighug:
روی هرچی که دارن کار میکنند، 100% اولین بازی سانتا برای PS4 نیست، پس به شدت منتظر دومین بازی سانتا میباشیم:p:bighug:
من هرکاری میکنم نمیتونم بهترین GOW رو انتخاب کنم :-" ولی در کل همشون عالی بودن! (غیر از GOW:A که خوب بود...:-" )

خدا کنه توی Gamescom بازی سانتا معرفی بشه:x ،این یکی هم E3 یا VGA سال دیگه:-"

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
PS4 is gonna be even more epic now :))
47866240510207072734.gif

----

من عاشق GoW 2 هستم 100 بار گفتم بازم میگم. خبره فوق العاده خوبی هست. خودش گفته مثل اوشن11 داره تیم جم میکنه از بهترین های این صنعت و پروژه بس عظیم و کبیر خواهد بود :D. اقا Hype گرفته مارو !.

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,600
نام
حسین
بسیار هم عالی امیدوارم GOWدوباره به دوران اوجش برگرده Acention یخورده ضعف نشون داد
PS4 is gonna be even more epic now :))
47866240510207072734.gif

----

من عاشق GoW 2 هستم 100 بار گفتم بازم میگم. خبره فوق العاده خوبی هست. خودش گفته مثل اوشن11 داره تیم جم میکنه از بهترین های این صنعت و پروژه بس عظیم و کبیر خواهد بود :D. اقا Hype گرفته مارو !.
تو که خواستی Jump out کنی:D

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
روی هرچی که دارن کار میکنند، 100% اولین بازی سانتا برای PS4 نیست، پس به شدت منتظر دومین بازی سانتا میباشیم:p:bighug:
تیم اول که 2-3 سال شایدم بیشتره دارن روی یک IP جدید کار میکنن (گیم اول SMS برای ps4).
تیم دوم هنوز داره روی DLC و آپدیت و پچ های GoW: A کار میکنه (رسمی اعلام نشده کارشون با A تموم شده).
از صحبتهای barlog میشه اینطوری برداشت که تیم سومی هم درکار هست اونم واسه پروژه ی که Ground Up شده (گیم دوم SMS برای Ps4 از تیم سوم!)
ویرایش:
یادم رفت اینا یک تیم حمایتی هم دارن برای کمک به استودیوهای دیگه که نتیجه ش گیم های مثل Journey و Starwahk و WarHawk و The Order 1886 و ... اینا هستن :D.

اینطور برداشت میکنم که پروژه فعلا در حالت Concept هست و احتمال داره تیم سومی درکار نباشه (بوجود نیاد) و بروبچه های Team B بعلاوه گروهی جدیدی که قراره اضافه بشن کارو دست بگیرن.

آخرین ویرایش:

Seser.pesar

کاربر سایت
Feb 22, 2012
941
نام
...:: محمد ::...
ممکنه بازیش واسه ما ایکس باکسیا بیاد ..؟؟؟
هر چقدر از سونی دوریم ولی هنوز تک تک کات اسکین های GoW2 رو حفظم
یکی از بهترین بازیهام بود

Gotham Knight

کاربر سایت
Nov 28, 2012
1,082
بسی خوشحال گشتیم با این خبر:excited:
قطعا بهترین نسخه God of War برای من GOW 2 بوده تا الان. ولی فکر نکنم دیگه سانتا بخواد ادامه ی GOW و بسازه...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر