Cory Barlog از خدای جنگ می گوید

mr-game&watch

کاربر سایت
Apr 26, 2012
1,396
god-of-war-ps4-e3-2016-father-son.jpg

در مصاحبه با EPNdotTV نویسنده و کارگردان عنوان خدای جنگ Cory Barlog إذعان کرد که بازی he Last of Us این امکان را برای بازیسازان فراهم کرده تا گونه ای از داستان را ارائه دهند که پیش از آن قادر نبودند. "The Last of Us بازی بی نظیری است و نادی داگ تیم با استعدادی، مقایسه شدن با انها فوق العاده است. اما برای من تاثیرگذاری بیشتر مشابه حرکت از رزیدنت ایول3 به رزیدنت ایول 4 است. مخاطبان برای داستان های بالغ تر (پخته تر) آماده است و نه تنها داستانی برای رده M بلکه داستانی که تمام جوابها را در اختیار مخاطب نمی گذارد و مخاطب را برای عمیق شدن بیشتر به چالش بکشد ... بله Last of Us راه را برای اینکار باز کرد و من به این خاطر خوشحال هستم".
بالروگ همچنین این احتمال را مطرح کرد که ممکن است صحنه های از بازیهای قدیمی سری خدای جنگ در بازی جدید و با گیم پلی جدید قابل بازی باشند.

God of War PS4 New Details: Game Is Inspired By The Last of Us, May Include Playable Scenes From Previous Games « GamingBolt.com: Video Game News, Reviews, Previews and Blog

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
مخاطبان برای داستان های بالغ تر (پخته تر) آماده است و نه تنها داستانی برای رده M بلکه داستانی که تمام جوابها را در اختیار مخاطب نمی گذارد و مخاطب را برای عمیق شدن بیشتر به چالش بکشد
خود Cory هم میدونه که داستان نسخه های قبلی به اندازه کافی پخته و عمیق نبودن :D
خیلی خوشحالم که روند بازیو تغییر دادن و دیگه کریتوس اون حالت اعصاب خورد کن و بی روح رو نداره. واسه همین بود که میگفتم کاش یکم روی شخصیت پردازی و داستان بازی تمرکز بیشتری کنن.
حالا هم اونایی که خواهان موندن کریتوس بودن خوشحالن هم اونایی که از اون کریتوس قبلی خسته شده بودن! :-bd

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
خیلی خوشحالم که روند بازیو تغییر دادن و دیگه کریتوس اون حالت اعصاب خورد کن و بی روح رو نداره. واسه همین بود که میگفتم کاش یکم روی شخصیت پردازی و داستان بازی تمرکز بیشتری کنن.
حالا هم اونایی که خواهان موندن کریتوس بودن خوشحالن هم اونایی که از اون کریتوس قبلی خسته شده بودن! :-bd
خوبی شما ؟ داستان قبلی پختگی و عمق نداشت جدی گرفتی مارو حالا جدیده هم همچین هیچیش مشخص نیست بزارین بازی بیاد بعد قبلی ها رو بکنید تو گونی که قبلی شخصیت پردازی درستی نداشت یا داستان بازی مشکل داشت GOW قبلی نه از نظر داستان نه از نظر شخصیت پردازی نه از نظر عمق مشکلی نداشت برای زمان خودش مشخصا با پیشرفت و جلو رفتن نظر ها تغییر میکنه و نیاز ها جای دیگه ای خودش نشون میده نه اینکه قبلی بد بوده باشه.
بازم نظر شخصی شما به نظر من کریتوس در هیچ شماره ای نه اعصاب خورد کن بود نه بی روح اتفاقا کاملا با توجه به احساسات خودش عمل میکرد که درکش یکم شاید برای شما سخت بوده باشه .
فکر نمیکنم کسی از کریتوس خسته شده بوده باشه بلکه ملت انتظار یک موضوع جدید داشتن که دوباره کریتوس یا زئوس نمیره دوباره زنده بشه و همین چرخه ادامه پیدا کنه .

PEDRAMGOLCHIN

کاربر سایت
Jun 11, 2007
4,853
نام
پدرام
منظورش این نیست که شماره های قبلی داستان پخته ای نداشت، اینا میخان تاثیر گذاری روایت داستان روی مخاطب رو با تغییرات گیم پلی و زاویه دوربین(که همون دید ما نسبت به بازی هست)، افزایش بدن
Cory اگر یک درصد فکر میکرد که گاو داستان قوی ای نداره، مطمعن باشید این آی پی رو ادامه نمیدادن
پ. ن؛
نظر شخصی من اینه که تیم طراح گاو معتقده که تغییر زاویه دوربین و نزدیک شدن به سبک tlou میتونه بازی رو به همون اندازه تاثیرگذار و زیبا بکنه که «آخرین ما» هست

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
خوبی شما ؟ داستان قبلی پختگی و عمق نداشت جدی گرفتی مارو حالا جدیده هم همچین هیچیش مشخص نیست بزارین بازی بیاد بعد قبلی ها رو بکنید تو گونی که قبلی شخصیت پردازی درستی نداشت یا داستان بازی مشکل داشت GOW قبلی نه از نظر داستان نه از نظر شخصیت پردازی نه از نظر عمق مشکلی نداشت برای زمان خودش مشخصا با پیشرفت و جلو رفتن نظر ها تغییر میکنه و نیاز ها جای دیگه ای خودش نشون میده نه اینکه قبلی بد بوده باشه.
بازم نظر شخصی شما به نظر من کریتوس در هیچ شماره ای نه اعصاب خورد کن بود نه بی روح اتفاقا کاملا با توجه به احساسات خودش عمل میکرد که درکش یکم شاید برای شما سخت بوده باشه .
فکر نمیکنم کسی از کریتوس خسته شده بوده باشه بلکه ملت انتظار یک موضوع جدید داشتن که دوباره کریتوس یا زئوس نمیره دوباره زنده بشه و همین چرخه ادامه پیدا کنه .
این نظر منه و میدونم مخالف داره و اینکه چون همیشه یکی هست که نمیتونه نظر مخالف خودش رو تحمل کنه ( مخصوصا راجبه GOW ) دلیل نمیشه نظرم رو نگم!
حالا شما از نسخه های قبلی لذت بردید خوش به حالتون! :D
منم خوشحالم که Santa Monica این مشکل رو حس کرده و داره یه تغییر اساسی به حال و هوای بازی و کرکتر کریتوس میده.
فقط هم من نیستم که از شخصیت کریتوس خسته شده بودم کافیه که یه سرچ کنید ببینید چنتا مقاله و ویدیو واسه این موضوع توی اینترنت هستش.
=======================
اون قسمت هایی از پستتون رو که Bold کردم رو هم فعلا نادیده میگیرم.من یادم نمیاد جایی به درک و نظرتون توهین کرده باشم + اگه قرار بود جوابتون رو با لحن خودتون میدادم تاپیک به بیراهه میرفت

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
این نظر منه و میدونم مخالف داره و اینکه چون همیشه یکی هست که نمیتونه نظر مخالف خودش رو تحمل کنه ( مخصوصا راجبه GOW ) دلیل نمیشه نظرم رو نگم!
حالا شما از نسخه های قبلی لذت بردید خوش به حالتون! :D
منم خوشحالم که Santa Monica این مشکل رو حس کرده و داره یه تغییر اساسی به حال و هوای بازی و کرکتر کریتوس میده.
فقط هم من نیستم که از شخصیت کریتوس خسته شده بودم کافیه که یه سرچ کنید ببینید چنتا مقاله و ویدیو واسه این موضوع توی اینترنت هستش.
=======================
اون قسمت هایی از پستتون رو که Bold کردم رو هم فعلا نادیده میگیرم.من یادم نمیاد جایی به درک و نظرتون توهین کرده باشم + اگه قرار بود جوابتون رو با لحن خودتون میدادم تاپیک به بیراهه میرفت

نظر شما قابل احترام اما دلیل نمیشه بازی بکنی تو گونی بعد انتظار داشته باشی کسی صداش در نیاد شما تمام نقاط مثبت بازی منفی جلوه دادی در شماره های قبلی بعد میگی نظر شخصی تحمل چی دوست عزیز وقتی شما داری واقعیت برعکس جلوه میدی من بیام ساکت باشم یا اینکه تایید کنم حرف شما رو حرفیه میزنی .
اینکه شما در پست خودت میگی کریتوس اعصاب خورد کن و بی روح مشخصا نه شخصیت کریتوس درک کردی نه چیزی چه ربطی به لحن من داره .
خوب وقتی شما تمام نکات مثبت سری GOW کردی تو گونی انتظار داری چی بگم بگم بله حق باشماست پست شما دقیقا مثل یک نفری میمیونه که اصلا GOW بازی نکرده یا اگه کرده اصلا بازی درک نکرده نه شخصیت کریتوس نه داستان بازی و نه ... توهینی در کار نیست یک سری چیزا حقیقت که بازی به یک حد نهایی خودش رسیده بود و نیاز به تغییرات داشت اما اینکه بازی قبلی داستان عمیق یا شخصیت پردازیش مشکل داشت یا ... اصلا اینجوری نبوده و نیست .
نظر شخصی تا جایی قابل احترام هستش که حقیقت نفی و یا وارونه جلوه نده .
---------------------------------------------------------------------------------------------
اگه فکر میکنی توهینی بهت شده که نشده میتونی گزارش کنی مدیران رسیدگی کنن من مشخصا وقتی میبینم تمام واقعیت های بازی برعکس داری میگی خوب مشخصا شک میکنم درک درستی از بازی نداشتی مشخصا این نه توهینه نه چیزی خیلی ها هستن بازی انجام میدن بازی تمام میکنن 1000 دفعه اما فلسفه و داستان و شخصیت پردازی های بازی درست درک نمیکنن درک نکردن چیز بدی نیست شما سر کلاس هم باشی معلم یا استاد چیزی درس بده متوجه نشی شما اون مطلب درک نکردی خیلی راحت نشان دهنه کند ذهن بودن یا ... هم نیست که شما به عنوان توهین برداشت کردی .

آخرین ویرایش:

sajadkh

کاربر سایت
Jul 28, 2012
2,181
نام
Sajjad
ممکن است صحنه های از بازیهای قدیمی سری خدای جنگ در بازی جدید و با گیم پلی جدید قابل بازی باشند.
یعنی بازم فلش بک تو بازی وجود داره.کوری نسخه GOS رو بهترین نسخه از نظر خودش میدونه ممکنه صحنه هایی از این نسخه هم باشه و از اونجایی هم که این بشر
استاد پیچوندن و در اوردن یه داستان عالی از این پیچش هستش بعید نیس یه فلش بک به نسخه سوم بشه و اتفاقاتی رو نشون بده که افتاده و الان ادامه اون ها در نسخه جدیده
بهترین صحنه ای که با گیم پلی و مکانیزم حال حاضر میشه انجام داد صحنه مبارزه با هرکوله یه اکشن ناب ازش در میاد.تو نسخه دوم هم اگه اشتباه نکنم زمانی که کریتوس با فرمانده ارتشش میجنگه و دوربین به حالت 2D در میاد یکی از بهترین صحنه های گیمینگه.
Cronos Please
+
:DPoseidon

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,035
نام
مازیار
از نظر منم اون عمق و محتوا در حد بهترین بازی ها رو نداشت .
داستانی نبود که وقتی تمومش کردی بشینی در موردش فکر کنی ... به شخصیت ها .. کارایی که کردن و اتفاقایی که افتاد ...

• Like
Reactions: sharoshor

soorena

کاربر سایت
Nov 9, 2009
2,696
نام
علی
من موندم با این زاویه دوربین چجوری میخواین باس فایتهای بزرگی در حد شماره3 تحویل بدن.همیشه زاویه دوربینش همینجوریه یا تغییر هم میکنه؟

Skull Knight

کاربر سایت
Jan 15, 2016
278
داستانی نبود که وقتی تمومش کردی بشینی در موردش فکر کنی ... به شخصیت ها .. کارایی که کردن و اتفاقایی که افتاد ...
از نظر من GoW1 داستانش خوبم عمق و محتوا داشت. 2 و 3 هم خوب بودن ولی 1 واقعا عالی بود.
و اینکه 1 واقعا از لحاظ گرافیکی به نظرم بهترین بود تو زمان خودش البته در کنار 2.

• Like
Reactions: asi_1447

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,612
نام
Mehrdad

تا جایی که من از گفته های کوری متوجه شدم منظورش از پخته تر بزرگسالانه تر نه اینکه قبلی ها خام بودن این پخته:D با توجه به تجربه خودم از اکثر بازی ها داستان سری گاد اف وار یکی از اپیک ترین خاص ترین و هیجان انگیزترین داستان های کل بازی هاست و تقریبا منتقد و گیمر به صورت یک فکت این موضوع را قبول دارند. اگر رقیب بهتر داره داره خوشحال میشم معرفی کنید.
منظور کوری اینه که بازی برای افرادی که دیده جدی به قضایا دارند بسیار جذاب تر از قبل شده.

لطفا حرف تو دهن مردم خصوصا سازنده بازی نگذارید:D نظر خودتون قابل احترام. سلیقتون محسوب میشه:D
---
hades:D

آخرین ویرایش:

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,196
نام
ماکان

مگه باید بعد از هربازی بشینی در مورد داستان فکر کنی؟

این اشتباهه. داستان خوب الزاما داستان پیچیده و فلسفی یا خیلی عمیق، با شخصیت های پرتعداد و پرداخت شده .... نیست. داستان خوب داستانی هست که گیمرهارو درگیر گیم پلی کنه و اگه بتونه اینکارو انجام بده یعنی عالیه و کارش رو درست انجام داده. مثلا داستان Mario شاید از یه پاراگراف طولانی تر نشه اما با این حال بهترین ممکن هست چون گیمرهارو به خوبی تو جریان گیم پلی میندازه. حالا شاید یه بازی سعی داشته باشه به واسطه داستان مخاطبش رو سرگرم کنه که بحث فرق میکنه، اونجا باید بتونه خوب قصه بگه و ان گیمر رو ان ساعت با خودش بکشونه ببره.

توی GoW داستان چقدر مهمه؟ یا بهتره بگم چه وظیفه ای داره؟ مهم ترین وظیفه داستان GoW در وحله اول تولید گیم پلی و در وحله دوم ایجاد انگیزه برای شرکت تو اکشن فوق خشن بازی هست. یعنی چی، یعنی اینکه اول داستان وظیفه تولید مواد اکشن رو داره، خدایان باستانی و موجودات اسطوره ای و... و دوم ایجاد انگیزه که همون انتقام هست. در هر دو زمینه هم کارش رو به بهترین شکل ممکن انجام میده. هم انگیزه انتقام انقدر قوی و درست هست که گیمرهارو 7 شماره درگیر کرد، و هم به زیبایی مکان های خیالی و موجودات باستانی رو میکشونه وسط.

پاسخ به این سوال که خوب الان چی؟ آیا بعد از 7 شماره بازم میشه همون خط قبلی رو پیش گرفت و در انتها به موفقیت رسید، و رسیدن به جواب هایی که نتیجش تغییر و تحوله، به معنی ضعف داستان تریلوژی GoW یا ناقص بودنش یا کم داشتن و کلا ایراد های این چنینی نیست.

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,966
نام
نـــــــویـــــــــد
گاو یعنی بکش بپاش ( خون ملت رو :D ) و برو جلو و الی آخر
۳ نسخه کاملا موفق روی کنسول های خانگی داشت و با کلی خاطره برای ما ، حالا توی این نسخه طبیعتا نمیشد هیچ چیزش شبیه به نسخه های قبل باشه زیرا تکرار مکررات میشد ، ضمن اینکه نسل جدید نیاز به چیزای جدید داره ، تغییرات گیم پلی و شخصیت پردازی رو تا حدودی باهاش آشنا شدیم و الان هم که اشاره به داستان کرده ، به شخصه از همین الان عجیب کنجکاوم واسه نسخه جدید ک مطمئنم کاملا موفق خواهد شد و مُزد زحمات و این ریسک بزرگشون رو خواهند گرفت

موفق باشیم

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
همین که گیم پلی بازی بازیکن رو کاملا درگیر میکنه خودش نشان از پختگی و سطح بالای داستانه
کات سین هاش که بماند پر از احساس بود

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر