Condemned 2 : Bloodshot

آقا یکی می تونه داستان بازی رو به صورت خلاصه بگه. داستانش خیلی پیچ پیچی بود.
اسم اون غول آخر که تو مرحله آخر هست چی بود؟ هدف و قصد اون چی بود؟ چرا مردم تو شهر دیوانه اند؟ مجیک من تو اون تالار به اتان چی گفت؟ چرا SKX تو اون باشگاه بولینگ ما را کمک کرد؟ Oro کی بود؟ اصلان خود ما انگاری یه موجود فرا بشری هستیم که ننه بابامون می خواستن از بین ببرتمون.
اینا سوالاتی هستش که اگه جوابش رو بفهمیم داستان بازی کلی جذاب و لذت بخش میشه. اگه کسی می تونه به سوالات من پاسج بده. مخصوصا اون خلاصه داستان.

اقا چطوری مشروب می خوره؟

هز جا مشروب دیدی a رو نگه دار.

اینا سوالاتی هستش که اگه جوابش رو بفهمیم داستان بازی کلی جذاب و لذت بخش میشه. اگه کسی می تونه به سوالات من پاسج بده.

شما قسمت قبلی رو بازی کردی؟

من نسخه اول رو بازی نکردم ولی نسخه 2 واقعا بازی جالبی هستش اینقدر هیجان بازی بالا هست که بعضی مواقع ادم بی اختیار نفسش تو سینه حبس میشه!
داستان.گرافیک و صداگذاری بازی که حرف نداره ولی گیم پلی بعد از مدتی خسته کننده میشه. البته این بازی اینقدر جذابیت داره که ادم رو مجبور به ادامه بازی میکنه:cool:

من نسخه اول رو بازی نکردم ولی نسخه 2 واقعا بازی جالبی هستش اینقدر هیجان بازی بالا هست که بعضی مواقع ادم بی اختیار نفسش تو سینه حبس میشه!
داستان.گرافیک و صداگذاری بازی که حرف نداره ولی گیم پلی بعد از مدتی خسته کننده میشه. البته این بازی اینقدر جذابیت داره که ادم رو مجبور به ادامه بازی میکنه:cool:
کجای گیم پلیش خسته کننده هست ؟ اتفاقا به نظر من این بازی از معدود بازی های FPS هست که خسته کننده اصلا نیست. فقط اگر تعداد سلاحهای سرد رو بیشتر میکردند عالی میشد.

اگه یه مقدار سلاح های گرم رو توی بازی بیشتر میکردند دیگه حرف نداشت!

اگر اينطوری که شما میگی میشد ديگه کسی اين عنوان رو با نام condemned نمیشناخت.اين بازی به خاطر جنگ های تن به تن هست که اينقد جذابه.
با تفنگ يدونه بزنی طرف نفله شده ولی با سلاح سرد شما هيچوقت تو بازی احساس امنيت نمیکنی و اين يعنی عنوان پر اوازه condemned

دوستان درست میگن..گیم پلیش بعد از 2 3 ساعت بازی کردن بشدت یکنواخت میشه و همش تکرار میشه.من که 4 5 ساعت رفتم ولش کردم

این حرف شما در مورد شماره ی یکش کاملا برای من اتفاق افتاد اما شماره ی 2 ...
عالیه . من با وجود شصتاد تا بازی قبل و بعد از این که گرفتم بیشتر از همه پای این میشینم . واقعا خوبه . شاید یه Alone in Dark یا Resident باشه که بعدا بیاد و بتونه جای اینو برام بگیره .
راستی یه سوال

آقایون خانوما . این جایزه هایی که بعد تموم کردن مرحله ها میده برای Silver و Gold فرق میکنه ؟ من چند تارو Gold گرفتم و چند تارو Silver اما هنوز وقت نکردم دوباره برم اون مرحله هایی که Silver گرفتم رو تا بتونم Gold ش کنم . اگه کسی آمار داره رو کنه :biggrin1:

این حرف شما در مورد شماره ی یکش کاملا برای من اتفاق افتاد اما شماره ی 2 ...
عالیه . من با وجود شصتاد تا بازی قبل و بعد از این که گرفتم بیشتر از همه پای این میشینم . واقعا خوبه . شاید یه Alone in Dark یا Resident باشه که بعدا بیاد و بتونه جای اینو برام بگیره .
راستی یه سوال

آقایون خانوما . این جایزه هایی که بعد تموم کردن مرحله ها میده برای Silver و Gold فرق میکنه ؟ من چند تارو Gold گرفتم و چند تارو Silver اما هنوز وقت نکردم دوباره برم اون مرحله هایی که Silver گرفتم رو تا بتونم Gold ش کنم . اگه کسی آمار داره رو کنه :biggrin1:
اصلا این silver و gold در روند بازی فرقی دارن ؟ :دی

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or